DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 211, 212, 213 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 07 Dec 2021 12:28    Post subject: Reply with quote

Quote:
А не него ће полицајац да гледа како се блокирају саобраћајнице и угрожава безбедност учесника саобраћаја и да не ради ништа

Рече навијач који је кортеом дошао на стадион и халу и зауставио саобраћај xyz пута.
Они хипстери распали са беџевима и ешарпама ће да угрожавају безбедност саобраћаја маму им јебем. То само ми у напапијри шушкавицма смемо.
Ајде оладите више од те приче, бар док нешто ново не избаце о нама у блицу или новој или н1
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 07 Dec 2021 12:35    Post subject: Reply with quote

Нисам стајао никад 2 сата испред ничијег аута да тај неко не може да прође. Ни у кортеу ни ван кортеа.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 07 Dec 2021 14:43    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
Vizantija wrote:
Обрни окрени не ваља никако, шта год да урадиш једни ће рећи ево их издајице... продали се овима или онима.... Ја лично не могу да останем нем када видим оне напаљене клинце како лемају свој народ чекићима нахушкани од стране некога зарад тога и тога... Бусамо се ту када нам шиптари малтретирају народ доле а овде нам пред очима наша омладина млати старе људе а ми ћутимо..... Генерално се створила ужасна атмосфера у народу, никада раније народ није био завађен до те мере, а од 4С не остаде ништа, која црна слога..... Капирам ја и знам да и међу нама има људи који подржавају власт, као и оних који их не подносе, једноставно сви смо ми различити и што рече неко свако има право да протестује и износи своје мишљење, стане уз овог или оног. Ја сам поткачио све гарнитуре власти на трибини, певали Слоби, Коштуници, Тадићу, Вучићу, али се не сећам да је нешто кретало са шипке, углавном је било спонтано из масе што се брзо преносило на трибину и неретко цео стадион... Е сад наравно људи су навикли да прозивају сваку власт па им ствара сумњу ова ћутња, у фазону прозивали су Јочића док је био министар полиције а сада имаш оног телетабиса Вулина а ћутиш му итд итд.... Просто наши људи воле целу ову причу нашу навијачку и сматрају да као вечити борци за правду Делије требају да одреагују на прави начин.


Налупетао си се буразеру. Поредиш Вулина и Јочића па то је небо и земља. У време Јочића си трпео невиђену репресију и добијао батине на сваком кораку. Навијачи су били проблем бр. 1 у држави,буквално ниси мого да пођеш на неки стадион да те не малтретирају! Значи директно уперено против нас! А сад треба овог другог да прозиваш да би нека трећа страна била задовољна и да би људи престали да сумњају у нас? Па дај онда најбоље да баталимо навијање да се пребацимо сви на политику .Да постанемо политичка организација,него би нам тада рекли што се не бавите навијањем,тако то иде. Не брину људи што север ћути,него што је ничији. Покушаће свим силама да те натерају на једну страну и треба бити паметан. После ових наслова,видео клипова,ваљда је јасније шта се ради. Дух звездаштва је остати свој!!


боље да ништа ниси написао
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 07 Dec 2021 15:23    Post subject: Reply with quote

Браћо, мислим да је јасно да свако од нас има неко своје виђење тих догађаја и ове ситуације на улици како год да је назвали, али исто тако мислим да ово није место за расправу о томе. То како је поступио неки пандур према цивилу, да ли је можда и имао право итд., стварно не видим какве везе има са Делијама, а поготово какве везе има са темом Дух Звездаштва. С људске стране је нормално коментарисати, размишљати о томе, али свакако не видим како је то тема на овом форуму? Идеја је, ако сам добро разумео, била да се прокоментарише и објасни напад медија, интернет коментатора и осталих душебрижника на нашу трибину, а не да се говори о људским правима, насиљу полиције на улици и политици. Већину овде боли курац и за власт и опозицију јер сви ми овде смо свеснији свега много више него 90% наше стерилисане нације, у томе се разумемо, али свакако ни то није нешто што је важно за овај форум. Можда ја грешим, нека ме исправи неко ко има објашњење зашто би о овоме требало да се говори на овој теми или било којој другој.
Back to top
View user's profile Send private message
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 07 Dec 2021 19:36    Post subject: Reply with quote

Нисам желео да коментаришем, али мислим да би требало да престанемо да пишемо о тим стварима на овој теми.
Имате секцију ''Срби и Србија'' па тамо пишите о политици,протестима,штагод ако вам је до тога, а не да кваримо најважнију тему на форуму. Тотални промашај сваког ко се надовезао на ову причу, укључујући сад и мене.
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 09 Dec 2021 23:58    Post subject: Reply with quote

Шта рећи!? Осим видимо се у понедељак у 18ч,стадион Рајко Митић!
Што рече наш другар на последњој утакмици ,ФЕШТА!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 08 Mar 2022 23:05    Post subject: Reply with quote

Фина емисија ..

https://youtu.be/humrUWYn1Vo
Back to top
View user's profile Send private message
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 10 Mar 2022 21:50    Post subject: Reply with quote

Ко не осећа да у четвртак треба да буде на Северу или на стадиону, ко већ сада не размишља о 1:0 у 15-20. минуту утакмице и не пролази га језа... тај је промашио клуб за који навија, навијачку групу и нема потребе да се појављује више икад на Маракани!

МИ ВЕРУЈЕМО!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 11 Mar 2022 06:33    Post subject: Reply with quote

Победник wrote:
Ко не осећа да у четвртак треба да буде на Северу или на стадиону, ко већ сада не размишља о 1:0 у 15-20. минуту утакмице и не пролази га језа... тај је промашио клуб за који навија, навијачку групу и нема потребе да се појављује више икад на Маракани!

МИ ВЕРУЈЕМО!!!


Невероватно шта се догодило синоћ, чак да човек не буде ни сморен, него просто видиш да нас неће па неће и то је то. Играш утакмицу у којој стојиш егал и бољи си малтене и изгубиш 3:0, просто нереално.

Имам јако добар осећај за четвртак и што се терена и што се нас тиче. Препознаће Звездаши ово.
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 520
Location: kosutnjak

PostPosted: 11 Mar 2022 10:39    Post subject: Reply with quote

ТИ ДОЛЕ НА ТЕРЕНУ...

А за остало се не брини, ту смо ми да погурамо. Wink
Већ кува у стомаку али прво металац.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 11 Mar 2022 15:10    Post subject: Reply with quote

Јел могуће да нико да прокементарише оно срамотно клечање на почетку утакмице???

Да клечимо терористичким БЛМ покретима, либералмим говнима, ЛГБТ глобалистима и љиховим агендама? Дотле дошло?

Желим да верујем да је оно пропуст неког ко је радио протокол, да су наватали ове несрећне фудбалере на фору, од којих пола ни не зна зашто су клекли.. У сваком случају, глава неком мора да лети за ово бламирање клуба и нације!

Ал ово да се понови не сме никад више...мора да се заузме јасан став. Свет се поларизује, ваљда је јасно на коју ћемо страну?

Руси не клече, чак ни хрвати ако се не варам нису желели да клекну, пољаци, мађари... да зведза клечи??? Срамотно.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 11 Mar 2022 15:50    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Јел могуће да нико да прокементарише оно срамотно клечање на почетку утакмице???

Да клечимо терористичким БЛМ покретима, либералмим говнима, ЛГБТ глобалистима и љиховим агендама? Дотле дошло?

Желим да верујем да је оно пропуст неког ко је радио протокол, да су наватали ове несрећне фудбалере на фору, од којих пола ни не зна зашто су клекли.. У сваком случају, глава неком мора да лети за ово бламирање клуба и нације!

Ал ово да се понови не сме никад више...мора да се заузме јасан став. Свет се поларизује, ваљда је јасно на коју ћемо страну?

Руси не клече, чак ни хрвати ако се не варам нису желели да клекну, пољаци, мађари... да зведза клечи??? Срамотно.

Exclamation
све је речено, већина људи у неверици, као да су са марса пали на терен Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 421
Location: Лисабон

PostPosted: 11 Mar 2022 23:55    Post subject: Reply with quote

сеси wrote:
николаБГ wrote:
Јел могуће да нико да прокементарише оно срамотно клечање на почетку утакмице???

Да клечимо терористичким БЛМ покретима, либералмим говнима, ЛГБТ глобалистима и љиховим агендама? Дотле дошло?

Желим да верујем да је оно пропуст неког ко је радио протокол, да су наватали ове несрећне фудбалере на фору, од којих пола ни не зна зашто су клекли.. У сваком случају, глава неком мора да лети за ово бламирање клуба и нације!

Ал ово да се понови не сме никад више...мора да се заузме јасан став. Свет се поларизује, ваљда је јасно на коју ћемо страну?

Руси не клече, чак ни хрвати ако се не варам нису желели да клекну, пољаци, мађари... да зведза клечи??? Срамотно.

Exclamation
све је речено, већина људи у неверици, као да су са марса пали на терен Shocked


https://www.youtube.com/watch?v=T_fyMIL2Zhw (1'35''-1'45'')
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 12 Mar 2022 17:01    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Јел могуће да нико да прокементарише оно срамотно клечање на почетку утакмице???

Да клечимо терористичким БЛМ покретима, либералмим говнима, ЛГБТ глобалистима и љиховим агендама? Дотле дошло?

Желим да верујем да је оно пропуст неког ко је радио протокол, да су наватали ове несрећне фудбалере на фору, од којих пола ни не зна зашто су клекли.. У сваком случају, глава неком мора да лети за ово бламирање клуба и нације!

Ал ово да се понови не сме никад више...мора да се заузме јасан став. Свет се поларизује, ваљда је јасно на коју ћемо страну?

Браво за коментар! Срамота велика!

Руси не клече, чак ни хрвати ако се не варам нису желели да клекну, пољаци, мађари... да зведза клечи??? Срамотно.

_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 520
Location: kosutnjak

PostPosted: 13 Mar 2022 10:25    Post subject: Reply with quote

Искрено, каснио сам на почетак текме и нисам ни видео тај срамни чин а и нисам ни знао за то док се не попех на форум. Подржавам сваку реч коју је брат николаБГ написао!
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 211, 212, 213 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 212 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop