DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

БОЈКОТ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ХуЛ-КуЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2007
Posts: 484
Location: Вождово Предграђе

PostPosted: 08 Mar 2008 16:08    Post subject: Reply with quote

Не заборавите да треба баталити и пива као што су Туборг и Бекс... Сви за Јеленка Very Happy
_________________
АЕ ШТА!
-БСЦЗ-
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 08 Mar 2008 16:25    Post subject: Reply with quote

ХуЛ-КуЛ wrote:
Не заборавите да треба баталити и пива као што су Туборг и Бекс... Сви за Јеленка Very Happy


Бекс се пуни исто где и Јеленко. Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
цоа[кг]
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Sep 2006
Posts: 109

PostPosted: 08 Mar 2008 17:02    Post subject: Reply with quote

Онда нам остаде само да пијемо Јагодинца.. Laughing

Шалу на страну, не знам дал је неко пиво и даље наше. Можда БГ...
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 08 Mar 2008 18:18    Post subject: Reply with quote

авганистан.......хероин, кокаин, хашиш, опијум, марихуана - не дрогирај се, куповином дроге помажеш самостално Косово и Метохију и издајеш своју отаџбину

италија....... Banca Intesa, Findomestic banca, Benetton, Kappa, Fiat, Lancia, Gucci, Alfa Romeo, Bulgari, Prada, Armani,

аустрија....... Erste bank, Hypo Alpe Adria банка, Raiffeisen банка, Unicredit банка, VIP 060 i 061 мреже, OMV пумпе, Wiener Stadtische

САД....... Coca Cola, Nike, Microsoft, Levi Strauss & Co, Jack Daniel's, Motorola, Duracell, Max Factor, Head & Shoulders, Pantene, Tide, Braun, IBM, Marlboro, Hewlett-Packard, American Express, Gillette, Pepsi, Budweiser, Harley-Davidson, MTV, Xerox, Wrigley's, Avon, Kleenex, Kodak, Johnson & Johnson, Barbie, Hertz, Tiffany,

француска....... Meridian банка, Societe Generale, Danone, Peugeot, Citroen, Michelin, Lacoste,L'Oreal, Chanel, Cartier, Pierre Cardin,

немачка....... Procredit банка, Volksbank, Siemens, Opel, Mercedes, BMW, Audi, Karlsberg, Tuborg, Henkel (Persil, Bref, Fa), Nivea, Milka (Kraft Foods Deutschland), Adidas, Puma

швајцарска.......Ringier (новине: Blic, 24 sata, Alo), Nestle (Nescafe, Nesquik, Maggi), Swatch, Rolex,

норвешка.......Telenor 062 i 063 мреже,

велика британија....... Reuters, Reebok, Aston Martin, Dr. Martens, Johnnie Walker, Smirnoff,

Slovenija....... Gorenje, Lesnina, trzni centar Merkator, trzni centar Merkur, Fruktal
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 08 Mar 2008 22:21    Post subject: Reply with quote

по мени треба бојкотовати мек, кока колу.... ствари које су симбол неке државе, не треба ићи у крајност не смета ми сто ми кева прима плату од фирме коју је купио словенац ал зато нећу да идем у меркатор ,то ме једино буни,немој да буде да причамо једно а радимо друго .
Back to top
View user's profile Send private message
iva
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Nov 2005
Posts: 6

PostPosted: 08 Mar 2008 22:33    Post subject: Reply with quote

Људи,мислим да сте отишли предалеко...
Интересује ме да ли од вас више нико неће користити мобилне телефоне,или ћете сви возити кеца и југа,евентуално ладу?????????
Лично бензин не купујем на ОМВу и не идем у Мек,али бојкот свега иностраног је потпуно сулуд...Ја не знам шта наше фабрике производе сто би се могло користити у домаћинству а да их није купио странац и да ли уопште производе?Волим кајмак али волим и милку.
_________________
Tufijev djavolak! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
ivasale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2007
Posts: 26
Location: Београд

PostPosted: 08 Mar 2008 22:59    Post subject: Reply with quote

iva wrote:
Људи,мислим да сте отишли предалеко...
Интересује ме да ли од вас више нико неће користити мобилне телефоне,или ћете сви возити кеца и југа,евентуално ладу?????????
Лично бензин не купујем на ОМВу и не идем у Мек,али бојкот свега иностраног је потпуно сулуд...Ја не знам шта наше фабрике производе сто би се могло користити у домаћинству а да их није купио странац и да ли уопште производе?Волим кајмак али волим и милку.

Е причаш глупости.
Да си читао форум могао би видети да смо већ констатовали да се неке ствари не могу бојкотовати.Наравно да не можемо да бојкотујемо телефоне,јер Србија нема прозводњу телефона.
А за друге ствари имаш алтернативу.Рецимо, уместо што штедиш у банци интеза,штеди у некој нашој банци.
Уместо кока-коле можеш да купујеш неки сок,а не да се трујеш тим америчким срањем.Ево рецимо ја већ годинама пијем домаћи сок.
Уместо хамбургера у меку узми рецимо ћевапе... и да ти не набрајам
шта све можеш да купиш.
Дакле,бојкот је сасвим по мени логичан јер те паре које ти дајеш за ту милку и остале ствари, ти их дајеш људима који отимају твоју територују.
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по
томе колика је сила која ми прети,већ по
томе колику светињу браним.''
КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
iva
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Nov 2005
Posts: 6

PostPosted: 08 Mar 2008 23:11    Post subject: Reply with quote

ivasale wrote:

Е причаш глупости.
Да си читао форум могао би видети да смо већ констатовали да се неке ствари не могу бојкотовати.Наравно да не можемо да бојкотујемо телефоне,јер Србија нема прозводњу телефона.
А за друге ствари имаш алтернативу.Рецимо, уместо што штедиш у банци интеза,штеди у некој нашој банци.
Уместо кока-коле можеш да купујеш неки сок,а не да се трујеш тим америчким срањем.Ево рецимо ја већ годинама пијем домаћи сок.
Уместо хамбургера у меку узми рецимо ћевапе... и да ти не набрајам
шта све можеш да купиш.
Дакле,бојкот је сасвим по мени логичан јер те паре које ти дајеш за ту милку и остале ствари, ти их дајеш људима који отимају твоју територују.


Да си ти читао мој пост видео би да у Мек не идем...
А кока колу пијем искључиво кад се наједем домаћих ћевапа.А у банци нити страној нити нашој не штедим јер сам студент који на моју велику жалост нема овде шта да уштеди јер су ресходи умногоме већи од прихода=негативна штедња.Ако се овај бојкот своди искључиво на прехрамебе производе тј оно што једино опет на жалост ваља код нас ја онда бојкот спроводим већ годинама.
_________________
Tufijev djavolak! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 08 Mar 2008 23:33    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:
хероин, кокаин, хашиш, опијум, марихуана - не дрогирај се, куповином дроге помажеш самостално Косово и Метохију и издајеш своју отаџбину



Кључ свега.Кисеоник терористима и главни економски извор целој квази држави Косово.

Ово је приоритет!

Мислите о овоме.
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 09 Mar 2008 05:58    Post subject: Reply with quote

Quote:
А за друге ствари имаш алтернативу.

Ту алтернативу би могли негде да објавимо.Љично ми се свића да не бојкотујемо ничије већ да волимо својеДа смо зауста волели своје и поштовали не би до овога дошли али шат је ту је.Идемо напред.Хајде да видимо које су алтернативе.Ево шта ја користим као алтернативе
Уместо видновса линукс и могу вам рећи да је јако добар.
Уместо кока коле сокове.
Домаће али заиста домаће колаће које прави моја мама(не употребљавајте кева јер је ружно и значи кучка).
Од музике само нашу ћирилцу то сам од увек слушао.
Рачун у банци немам,немам кола.
Питање је шта је то наше и хајде да то промовишемо.Питање гласи шта је то наше и које су то замене.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ivasale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2007
Posts: 26
Location: Београд

PostPosted: 09 Mar 2008 10:29    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:

Питање гласи шта је то наше и које су то замене.

То је одлично питање мада се углавном зна.
Дакле,имаш сокове које можеш користити а које су домаћи производ...имаш практично све прехрамбене производе.
Једино где се не сме гледати су лекови.То је глупо бојкотовати а то смо већ констатовали.Ја мислим да има замене и за оно што се не производи у Србији.Ако ми не производимо нешто,па производи га Грчка,Русија...Боље дати паре Грцима него Америма.Бојкот је и реалан и изводљив,али је проблем да народ то прихвати.Ево данас пролазим поред мека,кад мек пун,крцат,само се смењују људи...као да се ништа није догодило.Е то је проблем!А што се замена тиче,неко је поменуо нешто за телефоне.Знам ја да је тешко бојкотовати телефоне,али можете бојкотовати тако што ћете уместо теленора и вип користити телеком,а телеком је колико је знам наш.
Тако да храну,банке,пиће,па чак и неку одећу можемо бојкотовати,само је важно да ову причу са форума проширимо и да натерамо људе у околини да бојкотују као и ми,јер ништа не добијамо од пискарања.
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по
томе колика је сила која ми прети,већ по
томе колику светињу браним.''
КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 09 Mar 2008 12:18    Post subject: Reply with quote

Pedjo_BBrdo wrote:
Четник wrote:
хероин, кокаин, хашиш, опијум, марихуана - не дрогирај се, куповином дроге помажеш самостално Косово и Метохију и издајеш своју отаџбину



Кључ свега.Кисеоник терористима и главни економски извор целој квази држави Косово.

Ово је приоритет!

Мислите о овоме.


браво! О овоме би сви са трибине требали озбиљно да размисле
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Коди
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Aug 2007
Posts: 56
Location: Бг

PostPosted: 09 Mar 2008 17:12    Post subject: Reply with quote

Ова слика говори више од речи...


свако ко крене да узме кока-колу само нека замисли овог птара пред собом.. па нека после пије ако може Laughing
_________________
Нек' живи Звезда нек' се рађа дан, нека свако дете мрзи птаризан!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 09 Mar 2008 17:29    Post subject: Reply with quote

Quote:
Тако да храну,банке,пиће,па чак и неку одећу можемо бојкотовати,само је важно да ову причу са форума проширимо и да натерамо људе у околини да бојкотују као и ми,јер ништа не добијамо од пискарања.

Вазно је да свако почне од себе а зако ћемо натерати и друге.Зато сам и питао шта је то наше.

Quote:
Дакле,имаш сокове које можеш користити а које су домаћи производ..

Наведи који.Ако није проблем да се направи списак са домаћим производима.

Quote:
Ево данас пролазим поред мека,кад мек пун,крцат,само се смењују људи...као да се ништа није догодило.

Могли би неке флајере да радимо за мек и да их бомбардујемо писмима у којима би тражили да се изјасне у питању Косова.А добра је и фора која је ишла са меркатором.Мислим да знате на шта мислим. Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ivasale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2007
Posts: 26
Location: Београд

PostPosted: 09 Mar 2008 17:42    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:
Quote:
Тако да храну,банке,пиће,па чак и неку одећу можемо бојкотовати,само је важно да ову причу са форума проширимо и да натерамо људе у околини да бојкотују као и ми,јер ништа не добијамо од пискарања.

Вазно је да свако почне од себе а зако ћемо натерати и друге.Зато сам и питао шта је то наше.
Тако је!Ми требамо да будемо пример другима.Јер многи мисле да то није могуће,е када на нашем примеру буду видели да може онда ће
ваљда и они то урадити.

Quote:
Дакле,имаш сокове које можеш користити а које су домаћи производ..

Наведи који.Ако није проблем да се направи списак са домаћим производима.
Брате,не бих да лупам напамет.Не бих да кажем па после да је тај сок страни.Ја лично пијем домаћи сок,које прави моја мама.Ако се сетим
написаћу неки наш.Ја мислим да има нектар суботица који је наш сок.

Quote:
Ево данас пролазим поред мека,кад мек пун,крцат,само се смењују људи...као да се ништа није догодило.

Могли би неке флајере да радимо за мек и да их бомбардујемо писмима у којима би тражили да се изјасне у питању Косова.А добра је и фора која је ишла са меркатором.Мислим да знате на шта мислим. Wink

Тачно тако,мада мислим да је јасно кога мек подржава.Оно што мене највише забрињава је данашњи пун мек.
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по
томе колика је сила која ми прети,већ по
томе колику светињу браним.''
КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop