DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ГДЕ ОВО ИДЕ?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Stella e basta!
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 152

PostPosted: 18 Oct 2006 20:41    Post subject: ГДЕ ОВО ИДЕ? Reply with quote

Quote:
B92 Info Vesti Društvo

Navijači Rada privedeni zbog parola
18. oktobar 2006. | 18:54 -> 23:12 | Izvor: B92
Beograd -- Policija privela 152 navijača Rada, od toga 47 maloletnika, zbog sumnje da su izazvali rasnu, nacionalnu i versku mržnju.

Navijači tog fudbalskog kluba privedeni su u beograski SUP jer su na prvenstvenoj utakmici između Rada i Novog Pazara uzvikivali: "Nož, žica, Srebrenica" i "Srbija Srbima, napolje sa Turcima".

MUP je saopštio da se u konsultaciji sa nadležnim tužilaštvom utvrđuju činjenice o individualnoj odgovornosti privedenih, i najavio da će u narednom periodu preduzimati "energične mere u cilju sprečavanja i identifikacije izvršilaca krivičnih dela koja raspiruju nacionalnu, rasnu i versku mržnju i netrpeljivost".



Стварно ми није јасно у какву државу се претварамо. Где је граница? Они хапсе људе због скандирања на стадиону, па то ни Слоба није радио.

Вербални деликт, и то на стадиону, биће строго кажњен. Ево вриште на свим вестима, као да је не знам ни ја каква вест у питању. Вуксановић већ тражи оштро кажнавање, Б92 дивља...итд.
'Ајде да је у некој емисији, неко позвао на клање некога, па и да разумем, али ово- невероватно.

Људи (небитно о којим навијачима се ради) ће робијати безвезе, а ову стоку из Пазара никад нико није помислио да казни, иако је било разлога.
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 18 Oct 2006 21:01    Post subject: Reply with quote

А у исто време на тргу усред Београда, у сред Србије, жене у црном и којекаква говна митингују и кењају обилато чувани од стране полиције! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ово је страшан атак на слободу грађана Србије! С једне стране под паролом "слободе изражавања мишљења" неке будале митингују у сред српске престонице, а пар километара даље за Србе не важе исти закони?! Ма јебем ли вам мамицу смрдљиву у пичку, немате појма шта радите и шта вас чека! Само чекам да напокон прекипи народу да опет кренемо да говоримо језиком који се једино разуме како треба - језиком насиља, да опет изађе уморни народ на улице да руши све пред собом!

НОЖ ЖИЦА - СРЕБРЕНИЦА!!!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 18 Oct 2006 21:10    Post subject: Reply with quote

Ух колико сам бесан, не знам шта бих пре написао! Данас је у Србији добро и лако бити све сем - Србин! Тако нам и треба, и нек нас јебу кад смо отупели и отишли у курац, да ли је могуће да народу треба неки смрдљиви политичар, неко прорачунато говно које од почетка иде са идејом да манипулише масом, да би се код нас изражавао револт и незадовољство?! Да нам нису оволико опрали мозгове, уплашили људе, да народ није толико преморен од свакодневног јебања у здрав мозак, сад би требало ићи и запалити 29. новембар, направити нешто, па нек опет поновљају сценарио од данас...
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 18 Oct 2006 21:10    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
...да опет изађе уморни народ на улице да руши све пред собом!...


Крајње је време...
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 18 Oct 2006 21:17    Post subject: Reply with quote

Ово данас директна је последица оног у Чачку...
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 552
Location: BGD

PostPosted: 18 Oct 2006 21:25    Post subject: Reply with quote

Све то неко намешта...као одмах се жандарски снимци врте на б92,пас им матер јебо...Као случајно...ццццц...
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 18 Oct 2006 21:28    Post subject: Reply with quote

само ме интересује да ли су они кажњени и хапшени за ону паролу у пазару, да ће њихова вера завладати светом... Rolling Eyes

...е у Србији неће Evil or Very Mad

С' ВЕРОМ У БОГА...
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 18 Oct 2006 21:51    Post subject: Reply with quote

Па то вам је слобода говора, незнам да ли сте упознати са тиме?
Демократија у свом најбољем облику Wink

Увек и само Звезда и Србија!

муслимс аут!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
trojstvo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 52
Location: Srbija

PostPosted: 18 Oct 2006 23:39    Post subject: сицилија,... Reply with quote

Политика је чудо,а полицијска држава,то је тек зајебано!!!Све је то закувао онај благо ретардирани Wink министар.Јебала га Европска унија!!!.Док ми дођемо на ред та иста Европска унија неће више ни постојати!!!
Back to top
View user's profile Send private message
trojstvo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 52
Location: Srbija

PostPosted: 18 Oct 2006 23:42    Post subject: Re: сицилија,... Reply with quote

trojstvo wrote:
Политика је чудо!!! Shocked А полицијска држава,то је тек зајебано!!!Све је то закувао онај благо ретардирани Wink министар.Јебала га Европска унија!!!.Док ми дођемо на ред та иста Европске уније неће више ни постојати!!!
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 19 Oct 2006 04:27    Post subject: Reply with quote

Ја само да вас подсетим да на дан следећих избора се сетите свега овога и других ствари, и онда добро размислите за кога ћете гласати Exclamation
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 19 Oct 2006 04:49    Post subject: Reply with quote

MILLWALL011 wrote:
Ја само да вас подсетим да на дан следећих избора се сетите свега овога и других ствари, и онда добро размислите за кога ћете гласати Exclamation



za koga to treba glasati kada ovo zapamtimo sta se desilo????
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 19 Oct 2006 06:35    Post subject: Reply with quote

па наравно да за ова садашња ГОВНА НЕ ТРЕБА да гласају,нек гласају за сељачку странку Србије или тако нешто....а шта се то ти одмах трзаш и као одмах почињеш причу о политици!!!и то из Данске..хајде ТИ им реци за кога они треба да гласају и да води државу Србију..хајде Данац молим те..


ОЈ ХРВАТИ НЕКА НЕКА,ДУБОКА ВАС ЈАМА ЧЕКА,ШИРОКА ЈЕ ЈЕДАН МЕТАР,А ДУБОКА КИЛОМЕТАР!!!!
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 19 Oct 2006 06:49    Post subject: Reply with quote

pa cujes sarajlija....


ja volim svoju zemlju i mislim da se previse napatila zato sto su je kreteni vodili.A ako neko zeli da isti ti ljudi opet vode Srbiju onda neka izvoli i onda cu biti malo sretan sto zivim u danskoj.

nemoj da mi samo kazete da u 2006 godinu neko od vas podrzava rasizam i te seljacke fore???

dame u crnom protestuju??? pa sta?? one su tu bile i u vreme zlobodana pa nista nikom.

ps:

CAKI & co izvinite sto pisem o politici.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 19 Oct 2006 07:36    Post subject: Reply with quote

Ово је чисто политичко хапшење. За десетак дана је референдум о томе да ли желимо да имамо нови устав. У склопу кампање за изгласавање устава премијер је кренуо да обилази Србију. Између осталог је био у Новом пазару где се састао са анти-српски опредељеним председником општине Угљанином, који му је обећао да ће се заложити да грађани његове општине гласају за нови устав. У складу са тим договором се и десило ово хапшење. Власт је морала ''ефикасном'' реакцијом на прозивке са Бањице да покаже мањинама како су и они једнаки грађани ове земље и како су и њихови гласови итекако важни. Све у свему, у Србији ништа ново. И даље је најнеисплатљивије да у Србији будеш Србин.

Ј*бем ти политику у Србији, која се увек спроводи преко леђа навијача и национално свесних људи.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop