DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

РЕЦИМО "НЕ" НОВИМ ЛИЧНИМ КАР
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 19 Jun 2006 18:34    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:

Ovo je prvi korak, sledeci su oni mikro cipovi koje vam bezbolno ugrade u glavu i onda policajac skenira uz pomoc nekog aparata tvoj cip, tako sto ti prisloni taj neki "citac" i izadju mu podaci. Da li ce doci satana ili ne, ja ne znam, ali ako bude dolazio ovo je i te kako siguran znak da ce doci... Razmislite samo.

Национал детектор!
Ферцера, ферцера...
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 19 Jun 2006 18:49    Post subject: Reply with quote

Негде сам прочитала да је Православна црква против оваквих ствари. И да крштени Православци никако не би требали прихватити овакву врсту "жигосања". Човеку је Бог дао слободу а овакве ствари чине човека робом.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 19 Jun 2006 19:03    Post subject: Reply with quote

Да се овако нешто припрема ја сам чуо још пре годину, две, од свог "вероучитеља".Он је управо о томе говорио у контексту цркве, како је наша црква велики противник тога.Тада ми је било смешно - чипови и остала срања, а сад Rolling Eyes Узмеш уштекаш се негде, а ови зликовци само изваде радар, па удри Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 19 Jun 2006 21:37    Post subject: Reply with quote

Против сам нове личне карте,јер сам исувише параноичан-са разлогом.
Back to top
View user's profile Send private message
Rudolf Archibald Rays
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jan 2006
Posts: 453
Location: планина Цер

PostPosted: 19 Jun 2006 21:38    Post subject: Reply with quote

Постоји недоумица око увођења нових личних карата, али једно мора бити свима јасно, ако не одбијемо нове ИД карте, живот нам више неће бити исти и бићемо потчињени слугама мрака и хаоса.
Са становишта Србске Православне Цркве, сви Православно верујући Срби би требало одбити нове електронске карте. Жигосањем печатом звери, човек постоје слуга "владара из сенке" који припремају антихристов долазак. Да видимо шта Свети Оци кажу: " Пред долазак антихриста у све отпаднике мора бити утиснут његов жиг: мучитељ ће употребити такав метод да ће сви морати да носе на себи печат звери, кад се наврши време, он ( антихрист ) доће да влада свим људима и само у том случају моћи ће куповати себи храну и све што им треба.Поставиће надзорника да би се извршавала његове наредбе.
Јер ако у неког не буде утиснут печат звери, тај неће бити део друштва, неће моћи да ради, да купује"... ( Свети Јефрем Сирин )

"Прихватајући жиг антихриста, човек се самим делом одриче Бога. Ко се буде повинуо звероликом антихристу и држао његовог нечасног живота и речју или делом га буде прогласио за бога, на шта указује утиснути жиг на челу и руци". ( Свети Андреј Кесаријски )

Увођење нових, високо технологизованових личних карти, увек је подрезумевало страх од истих. Људи се са правом плаше да ће ИД карте бити коришћене против појединца и његових права, да ће донети још већу власт полицији и држави, да су оне симболи нечег туђег , мрачног и непријатељског, да ће свако бити сведен на број, то јест рашчовечен. Јављају се и много сложенији проблеми. Прво, потребно је донети читав низ закона и проморати грађане да их поштују. Власт почиње да се руководи технологијом, уместо да примењује право и јавни дијалог, а то води њенок тоталитаризацији. Поставља се питање изгубљених или украдених личних карти. Дешава се да цео систем рачунара падне, криминалци увек налазе нова средства да се систему супроставе. Морамо се питати чему све ово води и схватити да је следећи корак уградња биочипа под кожу.
Јер, кад су личне карте са чипом већ сада принудне, зашто принудни не би били и чипови који ће се убризгавати под кожу? Зар је тешко смислити рекламу типа " Само ваш чип"?. Нико не може да га украде, не може да буде изгубљен, у сваком тренутку, путем глобалног сателитског система држава види где сте- не могу да вас отму а да се не зна где су побегли отмичари... Па онда креће кампања рецимо с темом " Ко зна колико деце је украдено или замењено у нашим породилиштима. Хајде онда да и бебама убризгамо чип чим се роде, па ће одмах знати чији су, и то до краја живота"... Чип се за сада у људе уграђује добровољно у САД. Зашто једног дана, да светска влада у сенци не донесе одлуку да чип буде обавезна мера свуда, јер је то тобоже потребно због борбе против тероризма?
_________________
БОГ НА НЕБУ, КРАЉ НА ЗЕМЉИ, ДОМАЋИН У КУЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 19 Jun 2006 22:34    Post subject: Reply with quote

Bravo za temu.
Sada, zvanicno, u roku od 5 godina svaki drzavljanin Srbije ima "pravo i obavezu" na to govno. + sto je Motorola, mislim, uvalila neku nazadnu tehnologiju koja se pokazala kao nepouzdana (zamislite samo moguce neprijatnosti i cimanja) a placena je papreno, naravno nasim novcem.
Ukoliko ovo prodje bez otpora nasi potomci ce nositi cipove pod kozom. Dokle vise nepodnosljiva kontrola, tortura i smanjenje prava pod izgovorom zastite?
Ukinimo drzavu Twisted Evil .
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 19 Jun 2006 22:49    Post subject: Reply with quote

А зашто не могу једноставно да се пококају ти владари из сенеке, шта су они имуни на смрт?
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 19 Jun 2006 23:51    Post subject: Reply with quote

Da li ima jos iko u Evropi ili u ostatku sveta da koristu takve slicne licne karte,kakva su njihova iskustva?
...ili smo mi opet ovde u Srbiji zamorcici na kojima se vrse eksperimenti?
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 20 Jun 2006 00:01    Post subject: Reply with quote

Realno je da ce nas zajebati, na ovaj ili onaj nacin, ali ne znam da li sve to treba ogrtati u religijsko ruho? Moze se raspravljati i bez ziga zveri i sl. Pa nismo bas svi ovde ziloti! Uzgred, Dzoni Mnemonik i Mreza su za pogledati pa promisliti o mogucnostima upotrebe i zloupotrebe ovih tehnologija.
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 20 Jun 2006 02:53    Post subject: Reply with quote

Svi pasosi koji imaju bezvizni rezim sa USA moraju da imaju ovakvu tehnologiju ugradjenu od ove godine.

Vecina anglosaksonskih zemalja uopste nema licne karte. Trenutno je velika galama u UK jer iste hoce da uvedu. Bile bi radjene u istom fazonu. Interesantno je da je javnost u Velikoj Britaniji protiv ikakvih licnih karti jer to smatraju atakom na ljudska prava.

Jos jedan interesantan podatak je da Francuska (koja ima odaaavno LK) eksperimentisala sa slicnom tehnologijom jos 1995 godine na naredjenje ministra Charles Pasqua. Digla se velika galama, nesto su zataskali, ali je program polako uveden, kroz mala vrata, nekoliko godina kasnije.

Nije da smo prvi da eksperimentisu, a sumnjam i da ce Srbija ikada imati novca/infrastrukturu da ikada uspe da dodje do nivoa "velikog brata" kakav im ovaj program na papiru omogucava.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 20 Jun 2006 07:24    Post subject: Reply with quote

http://www.zazivot.org/ <--- Сајт за борбу против нове л.к.

Ништа, кад добијете нову личну истресете је чекићем најстрашније, кад те дрот пита па што не очитава ти казеш ''Јбг. покварила се Laughing ''
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 20 Jun 2006 07:25    Post subject: Reply with quote

churug wrote:
...ne znam da li sve to treba ogrtati u religijsko ruho?


Огрт'о, не огрт'о...исто ти доће. И геј параде су кристално јасан знак да је човечанство тешко психички оболело и да посрће у све црњи мрак. Права Зомби планета! Наводно се болесници боре за неку своју слободу и права, уствари славе Содому и Гомору. То би било исто као када би се канибали борили да отворе ланац својих ресторана. Very Happy
Ја не знам да ли још негде осим у Београду и Москви растурена геј парада али једно је сигурно : Православље морамо сачувати у каквом год облику зло да покуша да дође. Idea
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 20 Jun 2006 07:47    Post subject: Reply with quote

Oвај свет се толико издегенерисао и удаљио од својих исконских вредности да уопште не звучи као научна фантастика када се спомиње сатана и његова дела на земљи. Најозбиљније.
Јасно је о чему се ради и у ком смеру иде ова акција... Моћници који владају планетом желе да заведу глобални ред и да ставе читаво становништво планете под контролу. Почели су, и веома им добро иде, да ударају на човека као јединку, на његову психу, поимање света и схватање света у коме тај појединац живи. Више се не воде ратови на фронту, данашњи ратови се свакодневно одвијају на психолошком плану, психолошки ратови.
(Јасно је да медији, пре свега телевизија, ту имају главну улогу).
У човеку се убија свака етичка и морална вредност (зато им је између осталог важно да униште религије), од човека се ствара чист материјалиста коме сопствени џеп и интерес представљају једину важну ствар. Кад успеју човека довољно да затупе, да га уплаше, да га одаље од исконских и традиционалних вредности, а у исто време да подстакну његову опсесију материјалним светом, тада човек постаје једно обично ништавило, бледа копија живог и нормалног човека. У западном свету је то и те како успело и сада се као епидемија шири на остатак света.
И код нас су пустили пипке ти злотвори и покушавају на све могуће начине да заразе нашу нацију и убаце је у ту глобалну колотечину. Њихови главни непријатељи код нас су српска православна црква, сваки облик патриотизма, многи, али најпре они који се опиру новом времену.
Православље смета јер проповеда моралан живот, праве животне вредности и одрицање од овог материјалног света и тежња ка оном нематеријалном, духовном животу и његовим вредностима.
Патриотизам смета јер је у супротности са губљењем идентитета народа, јер није у складу са утапањем свих култура и традиција у једну, нову и безличну културу.
А и једно и друго наведено имају заједничку особину - да човек размишља, да користи мозак, да се интересује за свет у коме живи и да га критикује, да је спреман да се жртвује за више и праведне циљеве... То не одговара онима који желе таква осећања да убију у човечанству, и да потом лако преузму у своје руке судбину сваког живог створа на овој земљи.
Ово није никаква паронаја, не будимо наивни. Постоје људи и организације које управљају овим светом, које кроје прилике и неприлике на планети. Ако постоје Бог и сатана, ови сигурно раде за сатану.
Код нас је низ људи и организација уплетен у све ово, директно или индиректно. Није да нам није полудела нација, да није заведена, затупљена, оболела... Већ се провлаче педери са својим баловима а да нико не страда, скупља се ко хоће и како хоће у граду да пропагира шта пожели, већ су многи одустали од Косова и да сутра крене рат питање је колико би нас тамо ишло... А моћна пропаганда ће радити на томе да то још више узима маха и да све више људи потпада под њен утицај.
Отпор свему томе је једноставан на личном нивоу. Укључи мозак и размишљај! Не дозволи да те прогутају, бори се! Ево их ове личне карте као пример, моја породица то никада неће прихватити по цену не изласка из земље (ако то буде услов за путовања). И свако од нас може да се укључи у отпор томе. Мислим да је СПЦ на потезу јер има ауторитет код народа и кад се покрене отпор, трудићемо се на све начине да га што јаче подржимо. Људи, не дозволимо да нас успављују. Треба за све што нам смета да се дижемо на ноге и не дамо на себе. Кад се онај чеда јовановић скупи са педерима негде, не само што треба растурити тај скуп на суров начин, него треба запалити град и потпуно га демолирати. Па да неколико пута размисле убудуће да ли ће опет то да праве у Србији. Коме је много да се жртвује за тако нешто, треба да умре од срамоте. Нек се тај запита да ли се неко од наших предака бунио када је кретао у ратове и разне бојеве или му је била част и морална обавеза да буде део тога... Не може нико од тих педераша да уплаши наш народ јер ми нисмо ти који се плаше... Само мало да се разбудимо и разбуктамо отпор. Исто и за те личне карте мора да се организују многи протести, па ако треба и да се демолира град и направи хаос, да знају да не могу да се тако зајебавају са народом. И то не само у београду, у целој земљи тако треба!
Зато ме дупло радује потез гробара на баскету. Ако смо се они и ми сложили, па може цео српски народ да се сложи. Само мало треба.
Можемо и морамо да се супротстављамо времену које долази. Ако се неко на овој планети не уклапа у те нове концепте новог светског поретка, онда смо то ми. Али размишљајмо на време. Неће нико да нам дође и каже - е сад ћемо код вас да уведемо западни начин живота и западну културу, од вас да направимо ретарде и роботе, а вашу нацију да полако бришемо и стапамо у светску мултикултуралну, безличну и монголоидску. Него ће полако и перфидно, што већ раде, да пуштају корене код нас преко разних организација и људи, који директно или индиректно раде за "глобалну ствар". Ми смо ти који треба да пружимо отпор. Размишљао сам много пута о начинима за то... И закључио сам следеће. Екстремизам и организовање у екстремне групе је погрешан потез јер би пре или касније прогутао мрак све који су уплетени у то, уједно уплашивши остале људе. Средњи пут је најбољи. Бити обичан човек и живети својим нормалним животом. Али не дозвољавати да ти ико терорише ум, да управља твојом главом. Када год треба, бунити се на све начине против наметања нових дебилских вредности. Ту је јако зајебано то што је пропаганда у њиховим рукама и што они увек и све окрећу у своју корист испирајући мозак народу својим лажима. Видели смо пример на баскету како то иде... А како је тек у много већим оквирима... То је лепо објаснио арчибалд у последњем његовом посту на овој теми. Али наше је да видимо истину онаква каква јесте и да се не дамо...
Треба се свим и свачим позабавити на овој теми... Ово што си ана написала за кокање владара из сенке је на жалост нешто што је више него немогуће. Ја ћу касније вечерас написати о томе шта имам.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 20 Jun 2006 08:08    Post subject: Reply with quote

Е сад се поставља питање које су вере и националности ти људи из сенке. Не треба бити много промућуран па то схватити. Једино што је људима тешко да прихвате да они стварно раде да створе гомиле безличних дебила којима ће херој бити Мики Маус а Кока-Кола национално пиће. Важно је да људи схвате да је Србија иако историјски велика и поносна, за те људе само још једна степеница у постизању циља.
Најбоља борба против њих је борба за нас!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 20 Jun 2006 08:20    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Да се разумемо, картица је ''рид-онли''

А ја одем на десни клик па на "пропртис", па "рид-онли" промјеним у "хидн"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 21

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop