DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 16 Aug 2006 20:04    Post subject: Reply with quote

A ti si kao neka neupucena faca pa si zaprepascen iznenadno?
Kako se samo on razocarao ljudi da znate...
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 16 Aug 2006 20:07    Post subject: Reply with quote

POKIJEVA TOPLA STRANA




SHOK SOBA Very Happy


_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 16 Aug 2006 21:13    Post subject: Reply with quote

Има исти шорц као ја Razz Laughing
каква будала мајке ми волео би да буде овде да се одваљујем краљу српског интернет хумора!

Ал за Тиму и лавове пао сам са столице кад сам прочитао Laughing
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 16 Aug 2006 21:39    Post subject: Reply with quote

Далеко од тога да је он лош човјек, али на интернету кења и превише. Него ментално је заостао па му се опрашта.
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 16 Aug 2006 22:43    Post subject: Reply with quote

Неједижутиснег, имаш вечеру од мене збоф ових слика. А кад Швалер буде ово провалио...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 16 Aug 2006 22:50    Post subject: Reply with quote

Не смем да замислим израз лица од Robbie Williams-a кад буде видео фотке... Laughing
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 16 Aug 2006 22:52    Post subject: Reply with quote

Ааааа,предухитри ме за пар секунди Laughing Laughing Laughing
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 17 Aug 2006 08:23    Post subject: Reply with quote

дајјј чекај бре... па какооо..

Shocked Shocked Shocked

јаоооооо срећоооо јаооо радостиииии

неједижутиснег бирај шта... апартман у Херцег Н, викендица на Златибору, плац у Батајници одма поред аеродрома са малим хелиодромом...

П.С молио би све учеснике да дотичну величину НЕ вређају...није лепо
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 17 Aug 2006 08:46    Post subject: Reply with quote

Shvaler wrote:


неједижутиснег бирај шта... апартман у Херцег Н, викендица на Златибору, плац у Батајници одма поред аеродрома са малим хелиодромом...


плус вечеру код Кинеза на Елефанту Laughing .
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 18 Aug 2006 15:16    Post subject: Reply with quote

Xvala lepo.
Poki ce da primi sve poklone i zasluge ipak je on najzasluzniji.
Nego samo da vam kazem jos ovo. Poki mrsav ovo, ono. Poki klopa kao zver, nevidjeno.
Znaci rostilj kad sam pravio, decko cepne 20 cevapa, 10-15 ustipaka i 3-4 snicle sa salatom i gutim sokom (2 litre) bez ikakvog ustrucavanja.
E to bi mi bilo drago da dozivim i slobodno nema potrebe za nekom ekskluzivom Poki ce da vas istapija u bilo kom slucaju.

Bilo kako bilo dao sam mu rec, bila mu je zelja da kada nasa reprezentacija bude igrala prvu utakmicu pod imenom Srbija i sa ximnom Boze pravde da objavim slike. Zato ste cekali.

Rekao mi je samo da vam kazem da ce ovog puta, sad kad ste ga videli glavom i bradom da vam sve objasni, o svemu, detaljno i slikovito.

Budite dobri i pazite sta radite.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 18 Aug 2006 15:20    Post subject: Reply with quote

I kao sto sam vam obecao, predpostavio tj. cuo Poki u novom naletu do sada nevidjenom.


Zbog čega?
Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 17. avgust 2006. u 18.16 (registrovani član)
Su se svi okomili na moj lik i delo? Cekaj bre, o cemu se ovde radi? Ja sam svoje obecanje ispunio. Kada je Srbija postala samostalna država, kada se svirala himna \„Boze pravde\”, ja sam decku koji mi je inače pomogao u mnogo teskih situacija, dao zeleno svetlo da kaci neke fotke. Naravno znam da sam ja mit za mnoge ovde i jasno mi je da sam javna licnost. Ali, moram da vas razocaram. Taj decko me je ispostovao. I sad svi su videli slike, ali jedan jedini decko u celom Beogradu ima moje slike kod sebe. Ne racunam tog decka koji je autor... I normalno je, da sada svi ti likovi prste od muke. Jer bato, lepotice vlaze kada jedno slovo kažem. A tek kada vide ortake da imaju moje slike. Nastaju neprijatne situacije, gde lično moram da skidam devojke sa mojih drugara, da molim kelnere da ih odstrane? Ja žene postujem i ne volim da se oko mene stvara fama...

\'98 godine, upoznao sam Arkana preko jednog sanera iz kraja. Naime Arkan je čuo za mene- opet preko jednog Silvestra iz Kalabrije, tacnije iz Redjine. Arkan je u to vreme bio jak, drzao je Obilic. Živeo je siroko kako ja to volim da kažem, imao je sve. I molio me da namestim utakmicu Redjini da bi ostali u kalcu.

I odem ja tamo, placen avion, placen smestaj. Sretnem se sa Silvestrom i sa Berluskonijem. Jao Boze, kad se setim. Pregovora koji su trajali danima, Berluskoni nije zeleo da popusti. Nekako uspem da ga ubedim, da proda utakmicu Redjini.

Pošto tada nisam bio medijski jak, obecao je jedno. Uradio je drugo. Posle sam za trud od Silvestra kada sam boravio u Cikagu dobio privezak sa Al Kaponeovim likom koji držim u sefu u Americi zajedno sa kekom koju sam uz\'o na neke umetnicke slike...

A to što me terete... Ortak i ja smo uleteli u muzej, tamo su nas sacekali slikari koji su radili i rade dop. Ja sam uspeo da ubedim decka da prosvercujemo dop u cetkicama za zube. Licna higijena, niko ne proverava. Da vam ne pricam, da se trenutno slika na platnu uljanim bojama moj lik...

Upoznao sam jednog lika, neću da ga imenujem decko je jajara. Mene naziva misem, bukvalno mu se dzentlmenski izvinjavam za sve ranije provokacije. Tako je radio Giska, tako je radio i Ljuba. On i dalje sivonja, trazi razlog da se bije. Covek koji u vlastitoj kuci ne sme da obuce šta pozeli, žena mu određuje kada sme da izlazi(njegov je petak, njena je subota), covek koji u kolima ima \„Navigator\” za snalazenje po gradu. I takav covek mene proziva.

Pazi, sedimo u kafani. I on se kao montira da pozdravi lika, koji ga apsolutno ne konstatuje... I ulazi decko Amerikanac, i pozdravlja ga dva puta. Prilazi mu s jedne strane pruza mu ruku, da se pozdravi, a zatim i s druge...

Pitam ga, zašto je to učinio, a decko mi kaže \„Pa da se ne uvredi\”.

Zandari nas dva puta cimaju u toku jedne veceri. Prvi put na plazi kada smo poželeli da se okupamo u Micigen jezeru. Sreća moja, pa sam topku od pet soma dolara sakrio u sediste pozadi. K\'o da sam znao. Prolazimo pored spanske vile, ovaj decko stranac pomenuti objašnjava mi arhitektonsko znacenje te vile, gledamo siroko izgleda. Opet nas startuju, znaci dojava. Nema šta drugo. Tu ja kažem da sam turista, da nemam pojma o cemu pricaju. I puste ti oni nas. Ortak izvuce topku, a ja sav onaj pajdo smestim u klimu kod njega na gajbi.

Sledeće jutro, zaboravim da sam ostavio tu pajdo. Dodjemo s bazena i onako u boksericama, upalimo klimu. Kad je onaj horz izleteo napolje, kasno smo shvatili šta se desava- pa smo pokusavali da ga udahnemo sto vise možemo. Horz leti, dnevna soba se beli, a mi smrcemo ujdo... Ma da vam ne pricam. Valjda će se setiti neko da stavi ovo u knjigu. Ljubomorni su, zavidni, pa jedva cekaju da ja nešto ovako napisem. Dobili su slike, malu pricu, vreme je da odem u legendu. Niko ne kapira, da je meni ovo izduvni ventil. Da sam neko jako mesiste pa da razumem, ali brate ni onda mi ne bi bilo jasno zašto? Jer k\'o sto rece Koeljo jednom prilikom \„Sve sto covek ne može dotaci, nije vredno žrtve\”. Koeljo nije kriminalac, već knjizevnik i ne znam coveka lično. Cisto da se zna.


--------------------------------------------------------------------------------

dijagramski (antarkticar) - 17. avgust 2006. u 19.10 (registrovani član)
Zipa ovog majmuna! Ti si još ziv? Net će da umre a ti nećeš. To si gledao onaj klip o Kristijanu i sad te drma? Ne ti nisi lud samo si malo bolestan. Ja odgajio dva klinca ti još pricas o krimosima i baronises. Deki sto si stariji biće sve gore. Zao mi te.

A ona kenjara još sere. Ovaj tip sa sine i baki joj dodje ko brat od tetke. jeboga sine baki ima da vam ga viknu svima. Ko saneri sa stajge. Momak to ni za stalu nije. Mooda da ti oteknu od te skotine.
Ovi ostali su novi a možda i nisu. Vltava mi lici na jednu ribu ali nisam siguran jer dugo nisam dolazio i mnoge nikove zaboravio. Ako si ti ona sto je letela iz Londona za Beograd pre jedno yebem li ga godina onda jesi ta. Tri dana sam ti crtao dok nisi ukapirala da smo isli istim avionom ali nema veze. Nisam zlopamtilo dobrim ribama Smile
Ako nisi nema veze.

I Stavra legenda lemi tastaturu i dalje. Svaka cast matori umreces ovde Wink

Vreme za godisnji odmor možda opet malo čitam kad se odmorim. Loše vam ide to zezanje svi ste nešto ko tetke. Tu i tamo bude neka dobra \„tuca\” ovo ostalo ko na groblju.
Da ubacim kera u hotel i palim avion neće da ceka!



--------------------------------------------------------------------------------

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 17. avgust 2006. u 19.16 (registrovani član)
Cestitam, ali ovo je moje poslednje javljanje na stranicama SC-a... Pravicete me od blata!


--------------------------------------------------------------------------------

saran (ribar) - 17. avgust 2006. u 19.23 (registrovani član)
HAJDUK AJDE BRZO NA LECENJE MOZDA IMA VREMENA ZATEBE


--------------------------------------------------------------------------------

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 17. avgust 2006. u 20.09 (registrovani član)
I naravno oprostaj u stilu:

„Šta bi dao da možeš ovako,
dici ruke, a puk da te slijedi,
šta bi dao”...


--------------------------------------------------------------------------------

poLUTKA (pa lutka brate) - 17. avgust 2006. u 23.42 (registrovani član)
„ Zbog čega Su se svi okomili na moj lik i delo? ”

Zato sto si LEGENDA!!!


--------------------------------------------------------------------------------

vltava - 18. avgust 2006. u 00.03 (registrovani član)
dijagramski, pamtis kao slon Smile

i pusti ljude ovde već se sam javi pa osvezi „groblje” kad ga već tako zoves. svaka garnitura ljudi je drugacija.

svaka cast na klincima, tek ćeš da ih gajis. znaš ono: mala deca mali problemi, velika deca...


--------------------------------------------------------------------------------

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 18. avgust 2006. u 00.10 (registrovani član)
polutko,

Javi mi se na mejl. Ne znam koji koristis, a dugo se nismo čuli. Javio sam se, samo to da ti kažem.


--------------------------------------------------------------------------------

angel888 (aaaaaaaa) - 18. avgust 2006. u 00.17 (registrovani član)
?


--------------------------------------------------------------------------------

Mojti-Piton (šalabajzer) - 18. avgust 2006. u 01.16 (registrovani član)
manje vina , manje vina , manje vina ... Smile)))


--------------------------------------------------------------------------------

poLUTKA (pa lutka brate) - 18. avgust 2006. u 01.56 (registrovani član)
Javicu se Wink.
Ne sedam precesto za komp u poslednje vreme.
Budi pozdravljen i ne daj se! Smile
xoxo


--------------------------------------------------------------------------------

Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 18. avgust 2006. u 03.15 (registrovani član)
Vazi lutkice:)
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Stella e basta!
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 152

PostPosted: 18 Aug 2006 17:04    Post subject: Reply with quote

Shvaler wrote:
јебеш кокаин Поки је јачи и бољи..

Обрати пажњу на Фрушкогорца...осам месеци провео у Каменици а оставио целу младост...е маладости пуста од осам месеци...

http://www.sremskakamenica.org.yu/forum/viewtopic.php?t=15&postdays=0&postorder=asc&start=15

одличан је у једном посту навија ѕа партизане а у другом ѕа офку, па се опет на лето враћа у Србију...е толико лета прође а Подбара нема па нема..

http://www.sremskakamenica.org.yu/forum/viewtopic.php?t=41&postdays=0&postorder=asc&start=0


Ја недавно дошао до овог сајта Фрушкогорца, мало читам и није ми јасно ко је овај ОФК-овац, шта он трипује... Ни на крај памети ми није било да би то могао бити Подбара.

А овај индијанац што им је вођа, примио се као дете, ко зна шта он сад умишља ко је сад овај, кад ће доћи, где ће га водити... Very Happy

Иначе, Марија Бобар (коју Поки поздравља) је једна од јачих риба у НС-у.

Није ми јасно, Швалер, како си ти уопште провалио ово (и сајт и Покија)?
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 18 Aug 2006 17:48    Post subject: Reply with quote

Подбара хара интернетом већ дуго, ја сам га извалио на сербианкафеу још 1998 (тамо је био форум "навијачи" а остали навијачки сајтови су тек били у повоју).
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 18 Aug 2006 18:26    Post subject: Reply with quote

Подбара је први пут имао контакт са интернетом 1996те. Значи био сам у тој соби са овим ликом који је први прикачио нет тада, отишли смо на неки чат били, Подбара је био у соби. Углавном рекао је нешто типа "Јао кад средим ово код куће има да буде лудница. Е оћеш мене пустит некад мало да дођем овде да чатам?" И сад кад се сјетим тог момента јеботе стварно то за мене улази у Историју, од тог момента српски чатови и дискусије су промјењене заувјек Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 18 Aug 2006 23:32    Post subject: Reply with quote

како бре одлази неће више да пише... ма неееееће то вас он само зезе....

волллиии историју иииихххххх

Quote:
Hajduk_Veljkova (ucitelj) - 18. avgust 2006. u 19.13 (registrovani član)

Kada se spomene Hram, samo ću reci Dragan Mance! Tri komada za 45 minuta, Sever se na poluvremenu nikad brze nije ispraznio. Mislim da ćemo napuniti stadion lagano, samo ukoliko ovi banditi odu i ukoliko padne keka preko neke veze, da se isti zavrsi. Neka naprave veci stadion, pa da se konacno zove „Dragan Mance”. A kada odemo u rupu, da se prisecamo nesrecnog komunizma.


а јесте провалили што Поки има лепе зубе, нема ста види се зубарска фамилија

а јели неједижутиснег да те питам нешто, Да ли Поки ово игра баскет сам са собом пре него ли попије лек или после...

А за Каменицу... е па то је наше дугогодишње пријатељство, мада се никада нисмо упознали али добро то сада није битно..оно као сто рече Роби датира из давних времена...
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop