DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 11 Dec 2006 01:27    Post subject: Reply with quote

Floyd_No1 (clan biblioteke) - 10. decembar 2006. u 05.21 (registrovani član)
Hahahaha, evo on se gore sam prijavio...
*****************************
crnobelagarda (grobar) - 9. decembar 2006. u 15.48 (registrovani član)
Ocekujes od navijaca da ti izrecituje Prevera? Onda pusti mene u studio.
Sima je lepo objasnio sve, ne vidim u cemu je problem? Vi nemate muda za ovako nešto.

crnobelagarda (grobar) - 10. decembar 2006. u 15.27 (registrovani član)
Stankovicu vidis kako kvazi-navijaci ucute kada im kažeš istinu. Ne razumem, je l' to bilo pesnicko vece, ili emisija o navijackim problemima? Onog lopova iz NIN-a su kupili za karton „Rubina” samo da ocrni navijace. Ako si navijac, ne znači da si nepismena kaleja.

Vi niste smenili Dzaju. Okliznuo se na sapun dok se trljao ispod tusa sa Muslinom. I zato je otisao. Savija, Tima su plakali- molili ga da ostane.

Najveci skandal koji je zataskan, jeste onaj kada je Tima svercovao oko 50-ak muslimana iz Pazara na SP u FR.

Oko..
crnobelagarda (grobar) - 9. decembar 2006. u 15.07 (registrovani član)
http://www.rts.co.yu/wupload/video/oko-0812.ram

Sima Srbija odličan.


--------------------------------------------------------------------------------

b-64 (@@@) - 9. decembar 2006. u 15.46 (registrovani član)
Kakvi li ste ostali ako vam je on odličan bio


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 9. decembar 2006. u 15.48 (registrovani član)
Ocekujes od navijaca da ti izrecituje Prevera? Onda pusti mene u studio.
Sima je lepo objasnio sve, ne vidim u cemu je problem? Vi nemate muda za ovako nešto.


--------------------------------------------------------------------------------

b-64 (@@@) - 9. decembar 2006. u 16.09 (registrovani član)
Mislis da nemamo muda ili nemamo poraz od vas već 6 godina.
A mi smo naše motkom najurili ako se secas pa razmisli ko nema muda.


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 9. decembar 2006. u 16.12 (registrovani član)
Prica za malu decu. Vi ste cekali da spondiloticni Dzaja da ostavku iz „zdravstvenih razloga”. U nasoj upravi sedi covek, koji je terao pitomce iz Kamenice da dolaze na utakmice Milicionara. Nemamo šta dalje da pricamo. Covece, kao sto rekoh- mene da puste u studio, pa da vidis šta se zove ljubav prema klubu.


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 9. decembar 2006. u 16.14 (registrovani član)
To sto vas nismo pobedili sest godina. To je posledica našeg rasula. U drugim sportovima ne mozete da nam prismrdite. Odbojka je najbolji pokazatelj.


--------------------------------------------------------------------------------

b-64 (@@@) - 9. decembar 2006. u 16.17 (registrovani član)
Jeste odbojka je najbolji pokazatelj.
Koliko titula imate u odbojci?
Kada ste usli u prvu ligu u odbojci??????


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 9. decembar 2006. u 16.21 (registrovani član)
Sa vama ne vredi pricati. Vi niste realni i kraj. Necete da priznate da imate kompleks nize vrednosti i vas svaki poraz koji vam nanesemo pece narednih pet do deset godina. Mi nikada nismo bili jaki u odbojci, ali smo vas opet pobedili.

Isto mogu i ja tebe da pitam kada je u pitanju vaterpolo?


--------------------------------------------------------------------------------

ExoduSs - 9. decembar 2006. u 17.55 (registrovani član)
Ovo je smesno! Hahahaha.


--------------------------------------------------------------------------------

ExoduSs - 9. decembar 2006. u 18.06 (registrovani član)
Hahahahahhahaa pa gde nadjose ovu plavusu da se pravi pametna!!!!


--------------------------------------------------------------------------------

--w-- (zanimator) - 9. decembar 2006. u 19.00 (registrovani član)
Onaj momak koji je predstavljao navijace imao je njih troje protiv sebe. Partizan je sigurno platio onom pijancu iz NIN-a 100 Evra i vinjak da opstruira,voditeljka kao da je pala s Marsa,stalno skretala temu a tutmes iz uprave je radio ono sto najbolje zna. Cutao je. Pola sata uz takvu opstrukciju je ništa za temu koju su shatro hteli da obrade. Inače Partizan pokusava da u igru uvuce Vusurevica,to je onaj nas biznismen iz Svajcarske koji je vlasnik FK Banat.
Na poslednji sastanak uprave on je poslao svog sina i taj momak je jedini koji je nešto posle sastanka hteo da kaže za novine.
Rekao je: Navijajte za Banat.
Pametnima dovoljno,biće nekeih čisto kozmetickih promena a u sustini sve ostaje isto. Sve u svemu totalno blesava situacija,klubovi su „udruzenja gradjana ”,novinarka pita Simu odakle navijacima pravo. Pravo pitanje ( i zauvek bez odgovora ) odakle Bjekovicu i bandi pravo ? Partizan je bio pojam i pre njih,nisu ga oni stvorili. Sav novac koji su u klub privukli zestoko su na svaki način naplatili. Bez ulazenja u neko dublje filozofiranje nije ni u ostalim upravama bolje ali,
Uprava Partizana je jedina koja je za pare pristala da maksimalno izblamira klub.
To jer onaj cuveni poraz od Tikve,takvu prodaju casti i ugleda kluba ne bi sebi dozvolili nigde na svetu.Sve ostale prljavstine su sitnica,dizu dzevu na Sulejmanija a u isto vreme prodaju sedamnaestogodisnjeg Jovetica.
Uzalud vam trud Grobari,nema ništa od promena.
Sve dok jednom i ovima ne smrkne,dok policija ne pohapsi najmanje 50 ljudi koji rade u nasem fudbalu.


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 10. decembar 2006. u 03.48 (registrovani član)
Brate, to je to. Partizan je bio institucija i pre ovih lopova. Neke ptice nikad ne polete, u prevodu lopovi nikada ne napustaju mesta, osim možda motkom. Ceka se 26. decembar, cekaju se radikalne promene. Videcemo šta će biti od svega toga.


--------------------------------------------------------------------------------

izelenooki - 10. decembar 2006. u 04.18 (registrovani član)
Neke ptice nikad ne polete, u prevodu lopovi nikada ne napustaju mesta, osim možda motkom.
_____
Smile))
Ajde molim te objasni mi,kakvo ti je ovo poredjenje?
hahahaha
da nisi inspirisan možda onom Haiku poezijom Smile)

Iz Fluminensea u Zvezdu?
delija66_ultras (Fudbal) - 9. decembar 2006. u 13.50 (registrovani član)
Iz Fluminensea u Zvezdu?
09.12.06. 14:00

Fudbalski klub Crvena Zvezda mogao bi da ojača svoj igrački kadar fudbalerom brazilskog Fluminensea.

???


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 9. decembar 2006. u 13.59 (registrovani član)
Da nisu poslali taksi po Vamba?
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 11 Dec 2006 01:51    Post subject: Reply with quote

Jedno vece tj, pre pola godine Poki je upao u trip da je najveci svaler na svetu. Razlog svega toga je bio jer ima glas, zato sto zna sve pesme kod nas (i definitivno iz zna sve) i zato sto ga nije blam. Meni i neznajuci devojci je pevao danima i satima. Cak mi je ostavljao citave pesme na sekretarici. Dakle najveci virtuozo neotkriveni o muzici.

crnobelagarda (grobar) - 5. oktobar 2006. u 02.34 (registrovani član)
K'o klinac nisam gotivio Dugme. Sada često slusam isto, jer jednostavno vidim sebe u nekim malim stvarima, koje je Brega provlacio u svojim tekstovima sa sva tri pevaca. Mada Bebek je najbolji pevac, ne samo Dugmeta već cele bivše države.

crnobelagarda (grobar) - 9. oktobar 2006. u 13.23 (registrovani član)
Kupicu si top, kad tad
kad tad...
Ne možeš ti nastupati pod imenom „Bijelo Dugme” bez vodje te grupe i ujedno i osnivaca. Niti im Maric organizuje te tezge, niti šta. Velika stramota. Pa Voters nije dozvolio Flojdima da sviraju dok im nije prodao prava.

crnobelagarda (grobar) - 5. novembar 2006. u 04.50 (registrovani član)
Brate kakva sramota od koncerta. Dugme je uvek bilo sabanski orijentisana grupa, prosek su vadili genijalci Bebek i Milic.

crnobelagarda (grobar) - 5. novembar 2006. u 12.46 (registrovani član)
Drugari...
Može neko da mi napise pesme koje su izvodili?

crnobelagarda (grobar) - 6. novembar 2006. u 02.09 (registrovani član)
Dugme bez Bregovica, k'o Stonsi bez Dzegera.

crnobelagarda (grobar) - 7. novembar 2006. u 01.19 (registrovani član)
Goran Bregovic je vrhunski muzicar sto je pokazao sa svojom etno muzikom i sa orkestrom za svadbe i sahrane. Veću slavu je stekao, svirajuci na poljanama, nego sa Dugmetom. On muziku ne pravi zbog para. Imao je pare, već posle prvog albuma. Bijelo Dugme je Brega.

crnobelagarda (grobar) - 7. novembar 2006. u 14.24 (registrovani član)
Bebek je Jevrejin. Nije sokac, kao sto nasi misle. Nepismena stoka seljacka. Najbolji glas svih vremena sa naših prostora, uz naravno legendarnog Dadu Topica.
Brega je imao svojih stvari, a jeste lepo upakovao strane stvari. Ma svi su krali Zeppelin, Flojd, pa što ne bi i on?

crnobela garda - 15. novembar 2006. u 02.42 (*.shawcable.net)
Šta ima novo kod tebe?
Jedno te isto, kod mene...
I uvijek je bilo...
Isto ludilo...
Najgore od svega sto ljudi zaboravljaju one smekerske stvari od „Dugmeta”. Posle Bebeka, Dugme pada. Ali ga Bregini lucidni tekstovi održavaju u zivotu. Dacu vam primer. „Eto bas hoću!” dovlaci Milica i on stvarno kida na tom albumu... „Slatko li je ljubit' tajno”, „Izgledala je malo cudno”, „Eto bas hoću”, nema covek je doktor...
Kosovka devojka”, sjajan omot, sjajna tematika. Zna Goran šta valja. Šta lozi narod... K'o muzicaru nema mu se šta zameriti. Sarajevo danas i nekada. Dva razlicita grada. Rokenrol tada i sada. Nebo i Zemlja.

crnobelagarda (grobar) - 15. novembar 2006. u 15.14 (registrovani član)
Ima Dugme mnogo boljih stvari od ovih gore. Bez Brege nema ni Dugmeta. On ne bi trpeo seljacenje pojedinaca.

crnobelagarda (grobar) - 22. novembar 2006. u 02.33 (registrovani član)
Brega bre doktor... Ne slusam Dugme nešto preterano, ali lakse malo ljudi. Dok smo mi svi bili pioniri, Brega je bio svoj.

crnobelagarda (grobar) - 27. novembar 2006. u 21.41 (registrovani član)
Sve je pocelo sa Goranom Bregovicem kod nas. On i Bora Djordjevic su istinski uzeli gitare u ruke i otprasili ljuti rokenrol. Sve do tada, svirale su se neke sansone koje su isle na onu stvar svima koji su u dusi rokeri.
Recimo malo ljudi zna za stvar „U vrijeme otkazanih letova”. Po meni poslednji album, koji na nešto lici. Ovo kasnije sa Tifom i Alenom, imao je po dva-tri hita na svakom albumu.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 20 Dec 2006 23:47    Post subject: Reply with quote

crnobelagarda (grobar) - 20. decembar 2006. u 17.06 (registrovani član)
Takve ti k'o ti redovno sam tukao(dakle ne smo, nego sam), kada sam bio klinac. Streberi mamini i tatini koji su nas uvek drukali matorcima za sve ludorije po kraju. Pošto sam ja bio sklon kradji tresanja, nadobijao sam se batina, jer nisam silazio sa komsijske tresnje, a posle i cerke. Tu su tek nastali problemi, al' detalji nisu za ovde.

U moje vreme likovi k'o ti su mogli da mi nose knjige, da stoje na golu skolske ekipe, ako im se dozvoli itd.

I još jedno pitanje? Šta radis preko? Ako mene budes pitao i to da budes uctiv odgovoricu te. Takvi pre nisu smeli da zucnu u drustvu, a sada se sire po netu. Papir trpi sve.

Mongol je stanovnik Mongolije, države u Aziji. Da budem precizniji između bivšeg CCCP-a i Kine. Ne treba da mi se zahvaljujes, sledeći put na pismenom pusti me da prepisujem od tebe:)

Mongoloid je zaneta osoba.

------------------------------------------------------------------------------------
idite slobodno na diskusije serbiancafea / beograd i videcete ne zapamceno ludilo naravno ako vas zanima...
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 25 Dec 2006 15:01    Post subject: Reply with quote

Quote:

U Beogradu je u nedelju, u 65. godini preminuo Mirko Sandić, jedan od najboljih vaterpolista svih vremena.

Sandić je rođen 9. maja 1942. godine, a za reprezentaciju je odigrao 235 utakmica i postigao preko 250 golova. U karijeri je osvojio veliki broj medalja, od kojih je najznačajnija zlatna na Olimpijskim igrama u Meksiku 1968. godine. Četiri godine ranije na Olimpijskim igrama u Tokiju osvojio je srebrnu medalju.

Na Evropskim prvenstvima 1966. i 1970. godine bio je u sastavu Jugoslavije koja je stigla do trećeg mesta. Sa Partizanom je osvojio je 11 titula državnog prvaka i pet titula evropskog šampiona. Kao trener je radio u Singapuru, Maleziji, Egiptu, Partizanu i Goču.

Bio je predsednik Vaterpolo saveza Jugoslavije od 1996. do 1998. godine, član tehničkog vaterpolo komiteta LEN, dobitnik priznanja Međunarodnog olimpijskog komiteta 1997. godine, član Kuće slavnih, a smrt ga je zadesila na mestu predsednika Skupštine Vaterpolo saveza Srbije.

Datum i mesto sahrane Mirka Sandića biće naknadno objavljeni.

Hvala mu za sve i neka mu je vecna slava!



а онда поки каже.... Laughing

Quote:
crnobelagarda (grobar) - 24. decembar 2006. u 17.31 (registrovani član)

Covek sa proširenim srcem. Lav zbog koga sam zavoleo vaterpolo kao sport i koji nas je zajedno sa Manojlovicem, Rudicem prvi put odveo u sami vrh, gde se i danas nalazimo.

_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 27 Dec 2006 20:32    Post subject: Reply with quote

Unutrasnjost radi, Beograd se gradi!
crnobelagarda (grobar) - 18. decembar 2006. u 20.12 (registrovani član)
Pošto je novosadska diskusija manje vise mrtva, ne znam gde da okacim ovu temu- pa rekoh da probam ovde. Manje vise, svi mi iz unutrasnjosti imamo sličan problem. Gusenje od strane Beograda. Dugo sam lutao, misleci da ću moći naći neki smestaj u Boegradu, ali sada ne da je to nemoguće- nego ja to ne želim.

Uzmimo Pancevo za primer. Najzagadjeniji grad, ljudi umiru od raka pluca od silnog smrada i zagadjenja. Beograd ne zna za patnju.

Zar nije sramota da jedan Nis drugi grad u Srbiji, nema na primer prvoligasa u domaćoj ligi? Legendarni Radnicki nalazi se pred gasenjem.
O Novom Sadu i našim problemima da ne pricam. Naime, moram da priznam jednu stvar. Nebitno mi je da li je neko iz Rume, Kraljeva, Cacka, Smedereva, Sapca, Loznice, Valjeva, Jagodine. Svi smo ljudi, a mesto- grad rođenja i boravka ne možemo da biramo. Svi mi volimo svoje.

Dobro su rekli neki moji drugari. Beograd će jedini biti u sklopu EU. Beograd nije Srbija, a problema ima mali milion. O njima se cuti i niko neće da ih resava. Beograd raste, svi sele u isti. Danas je kako to skotine vole da kažu biti „kul” iz Beograda. Svi ostali su smesni, nebitni i seljaci... Momci iz Nisa D-fence ona Hip-Hop grupa napravise lep spot bas a propo's ovog goruceg problema. Šta vi mislite?


--------------------------------------------------------------------------------

Johnny_kG - 19. decembar 2006. u 06.52 (*.co.yu)
Ja sam mislio da vi iz NS-a nemate problema shto se tiche Bg-a! Vi imate autonomiju, 7% državnog budzeta... Ako se vi zalite, zamisli kako je nama u Kg-u!?


--------------------------------------------------------------------------------

BojanKG-Radnicki (Kragujevac) - 19. decembar 2006. u 08.11 (registrovani član)
Legendarni Radnicki nalazi se pred gasenjem.
_______________________________________________

Otkud ti to Podbara?


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 19. decembar 2006. u 14.18 (registrovani član)
Koju autonomiju druže? Pa Novi Sad se urnise najviše, a treci grad je u Srbiji po velicini. O Nisu da ne pricam. Radnicki je pred gasenjem, ovo znam posto je onaj lopov Pantelic uzeo silne pare, pa su „Meraklije” digle frku oko toga.

P.S. Bojane, ostavi mi mejl.


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 19. decembar 2006. u 14.30 (registrovani član)
Pantelic je napravio haos u klubu, „Meraklije” digle revolucije s punim pravom...

Druže, to ti mislis da su nam dali autonomiju. Otimaju punom parom. Po sve bitnije odluke ide se u Beograd.


--------------------------------------------------------------------------------

taty (007) - 19. decembar 2006. u 15.36 (registrovani član)
ja mislim da je stvarno problem...naročito za gradjane Novog sada...
ajde mars tamo barabo jedna!kakve ti veze imaš sa tim?Do juče si bio beogradjanin,dede i babe gimnazijalke a danas si lala!blago tebi koliko imaš maski


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 19. decembar 2006. u 16.39 (registrovani član)
Znaš ti koliko je Beogradjana pobeglo glavom bez obzira u provinciju?

Beograd nije Srbija!


--------------------------------------------------------------------------------

Goran_Sumadinac - 19. decembar 2006. u 17.10 (*.co.yu)
Гробару, имам утисак да нас нешто тестираш?
Кажи лепо шта те занима, пе ћемо ти рећи.
Мислим, у принципу је у реду то што пишеш, али некако делује као да је због нечега намештено.


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 19. decembar 2006. u 17.50 (registrovani član)
Ništa nije namesteno prijatelju. Stara boljka, a svi cutimo. Kad spomenes Srbiju, ljudi odmah misle da je to samo Beograd. Kao da ostatak ne postoji... Kao da vaterpolisti, odbojkasi, fudbaleri, kosarkasi igraju za reprezentaciju Beograda. Vecina sportista dolazi iz unutrasnjosti. Suzana Cebic je iz Kosjerica, Vanja, Nikola Grbic, Dejan Bodiroga su iz Kleka(selo pokraj ZR), zatim Nemanja Vidic je iz Uzica, Ljubinko Drulovic je iz Zlatara kod Uzica... Znaci sve prisvajaju kao svoje. Mali Rakic po meni najperspektivniji c-for, samo je mu je Jovetic pandan, al' on je Crnogorac... I on je iz Kragujevca...

I gde je moj drugar Boris, stari navijac Juvea? Mnogo gotivim crno-bele, još od kako su drugoligasi. Vratice se na stare staze slave...

Eh da... Vratimo se na temu... Decentralizacija je jedini spas, dakle da se pare raspodele po većim gradovima u Srbiji, a i po manjim zašto da ne?

Zašto svi poslovni prostori moraju da nicu po Beogradu? Ne razumem, dok smo im trebali da im lupamo u lonce, serpe, da skidamo Slobu i da se kretenisemo onda su nam obecavali kule i gradove. Kad kažem „nam” mislim na nas iz provincije. Grad, mesto je nebitno.

Demokrate su nas debelo ispalile, na primer ja moram da čitam novosadski „Dnevnik” da bi' znao šta se desava u mom gradu, šta igra po pozoristu. Zaista sramota... Pozdrav svima!


--------------------------------------------------------------------------------

Johnny_kG - 19. decembar 2006. u 19.29 (*.co.yu)
Jel' si ti siguran da si iz Novog Sada!? Smile))


--------------------------------------------------------------------------------

BojanKG-Radnicki (Kragujevac) - 19. decembar 2006. u 20.11 (registrovani član)
E-mail je stari, godinama ne promenjen
[email protected]


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 19. decembar 2006. u 20.22 (registrovani član)
Živeo sam u Sremskoj Kamenici, kraj Novog Sada. Volim taj grad i te ljude.




--------------------------------------------------------------------------------

kone - 19. decembar 2006. u 20.59 (*.com.au)
kako te bre više ne mrzi, Poki? godinama isto...
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
paul_bsr
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Dec 2006
Posts: 5

PostPosted: 28 Dec 2006 17:52    Post subject: Reply with quote

thug-life wrote:
Shvaler wrote:
ODLICNOOOOOO

http://www.flurl.com/uploaded/deki_dileja_12399.html


EXTRA EXTRA EXTRA!!! Very Happy
Hehehehe



Very Happy
_________________
Viva La Las Padina's
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 29 Dec 2006 15:53    Post subject: Reply with quote

Oвај подбара је болесник тежак.... што је најгоре он стварно верује у то шта пише... јер сте му видели фотке Evil or Very Mad нашта личи мученик....
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 29 Dec 2006 19:47    Post subject: Reply with quote

Па јесте болестан брате, био је ишао у специјалну школу док је у Сарајеву живио. Онако прилично је нормалан само по покретима и по фаци му се види да није све како треба.
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Никола Д/С
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jun 2006
Posts: 503

PostPosted: 29 Dec 2006 21:49    Post subject: Reply with quote


_________________
Хвала господо што ме убеђујете да је моја међа код Мердара и Руднице али мој поглед је упрт у Скадар, Проклетије, Јуник ...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 10 Jan 2007 10:58    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing

Quote:
crnobelagarda (grobar) - 5. januar 2007. u 15.22 (registrovani član)

Kolega, to vam je to... Sabanizam je zavladao svuda. Ovde što se tiče belog k'o da živimo u Kolumbiji.

Što se mene tiče. Porcija sopske, vinjak(Rubinov) i pastrmke na zaru... I ja srećan k'o kuce u liftu. Ma bre, lepo rekoste kafana je fakultet...
Družim se s lepim cicama, grlim brkate kelnerice... Pok. Toma mi je pevao na uvo u „Srbiji” „Hej kafano, muko”... Kafana pa muka? Ortodoksna laz. Bircuz, memljivi zidovi, rakija se sliva niz sank... Opijanje do besvesti, nijedna tuca. Svi se znamo... Brica na cosku, nas covek... Nikad nijedan incident. Neke je sisao i na ler, dodju momci uredno plate+ mu ostave i napojnicu kad dobiju platu.

A pricam o najvecim beogradskim barabama. O mojim ortacima, za koje se znalo. Nikada se nije pisalo po novinama, nikada se nisu eksponirali, niti to rade danas. Najuzi krug s druge strane zakona+kljunovi ih znaju. I konu ih se. Lepo vaspitani momci, dobar dan, dobro vece i do vidjenja.

Vas zemljak, sugradjanin Pevac kolega... Pa od njega može da se nauci ceo zanat. Od saniranja, preko ponasanja prema ženi/zenama. Nema covek i po, da ne kažem ljudina zvuci „urbano”.

Pa ja sam doziveo da najveci zenski mangup sa beogradske kaldrme Ksenija Pajcin(dodje rod Baji Malom Nindzi), zove u pomoć mangupe u kafanu, jer je onaj majmun Redzi Frimen otkidao od kite. I dolaze ove naše barabe i izuvaju ga od batina. Čim se oporavio, video je da je djavo odn'o salu i pali preko.

_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 16 Jan 2007 22:26    Post subject: Reply with quote

Laughing
поки о изборним паролама


црнобелагарда (гробар) - 16. јануар 2007. у 18.09 (регистровани члан)
Ма будаластине.

Ово сто је Боле написао је само виђење једног цовека. А ја могу да наведем милион примера, где на пример мрсимуди, хохстаплери, сељацине, успевају.

Пазите, Београд је данас постао једна велика дзунгла. Најгоре је прошло. Кад смо презивели период од '92-'94(најгоре време по Србију), остало ћемо лако да претумбамо.

Ја имам информације из прве руке, знам да је у Србији тешко, али овде је тезак зивот самим сазнањем да ово није моја земља, нису моји људи и да никада неће ни бити. Не постоји место на планети, где се живи лагано. Глобализација је донела нови талас, брзе пословне људе, семе, кретенизам, тетоваже, минђусе у стомаку итд. Педере, лезбејке и све оно сто је ненормално. Старе вредности, стари обицаји нестају.

300 евра месецно, али су твоји. Где да се сколујес поново за кога? Људи капирају, пале назад главом без обзира... Нико више не долази онако из знатизеље к'о пре.

„Мој отац није досао до мојих висина, али је успео да задрзи ту традицију, обицаје и да се друзи са ортацима из старог краја”- Тони Сопрано.

Све остало је лаз.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 16 Jan 2007 22:49    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing
Поки се искуљуциво рапсали кад се прица о дербију,
разлога има висе... детињство, поцетак, ортаци, клуб, криминал, кека... и рецимо неке његове појаве, нецувене ситуације и комбинације...
једна од најпознатијиx је кад је са паппијем, миселом, белгијом и суданцем упао на север титовог стадиона половином осамдесетиx где је настало опсте кидање а онда и кукњава цигана... покија је то све изнервирало да је право са севера пресао улицу, прескоцио ограду и усао на базене да се расxлади...
у овом новом издању радило се о најбољим головима дербија...
Laughing Laughing Laughing

црнобелагарда (гробар) - 12. јануар 2007. у 16.31 (регистровани члан)
батице, вероватно типујес на онај гол Пеђе коленом када је закуцао лопту са 35 метара по невиђеној киси.

црнобелагарда (гробар) - 12. јануар 2007. у 16.53 (регистровани члан)
Партизан је голом Тесовица на цмаракани прекинуо пост од 18 година... Тога се сецам, био сам на текми.

црнобелагарда (гробар) - 12. јануар 2007. у 18.40 (регистровани члан)
То Бозе! 'Ладно се видим на снимку. Онај у светло-плавој јаси, која код трецег гола нестаје негде у оној масиSmile

црнобелагарда (гробар) - 13. јануар 2007. у 03.05 (регистровани члан)
06.04.1994... Сјајни Васиљевиц. Једноставно тешко ће се то поновити. Та атмосфера, то навијање.. Ломљава циганских лобања, пре и после дербија... Туца измеду Мирковица и Дробњака, нокаут Бате... Никад висе... Јеби га. Мени је најдрази онај мандовски пост од две и по године.

црнобелагарда (гробар) - 13. јануар 2007. у 18.37 (регистровани члан)
Смејурија је ова данасња екипа и наса и циганска. Нема ривалства, нема бре љубави према клубу... Нема да се облацење дреса сматра светињом.

црнобелагарда (гробар) - 14. јануар 2007. у 13.11 (регистровани члан)
Није бас пријатно када тамо неки просецан играц у куп утакмици, у полуфиналу завуце великом клубу, са највецим стадионом и семафором, гол са 35 метара. Лепа времена, то што ви профитирате на насем проблему је сасвим нешто друго. Као СД смо успеснији од вас, не знам докле треба да вас напомињем... Идемо 'гани:
„Памтим кад сам био мали,
прву су ми лопту дали”...
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 16 Jan 2007 22:55    Post subject: Reply with quote

Знаци ово следеце је несто сто је мене барем вратило у прослост кад је Поки био далеко одморнији, располозенији... године су то брате
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

црнобелагарда (гробар) - 14. јануар 2007. у 17.57 (регистровани члан)
Бити Гробар је бити из града, бити градско дете. Ортаци цигани су ми потврдили, да је пола Севера посељацено и да носе узину, када долазе на дерби.
И ми и ви смо пукли, као и цео спорт код нас. Можда буде боље. Можда ми то доцекамо. А можда ни наси унуци не доцекају. Небитно... Ривалство никада не умире...

црнобелагарда (гробар) - 15. јануар 2007. у 19.54 (регистровани члан)
Индијанцу,
Посебно су оне васе ролне и румунске Секуритатеа кореографије импозантне и спадају у сами врх светске тифо-сцене. „Свуда грми около” препев песме „Јуве сампион”... Пола ромских песмица па и та ције си реци исписао, су Роминих навијаца дело.
Сем тога, ми се никада нисмо стидели Цумета из Падињака. Не видим шта ту има лоше? Цовек има висе навијацког стаза, него ја година.
Осамдесетих се знао ред. Ми углавном дођемо у „Пионир” на дерби, редовно вас оперемо на терену и у навијању и онда нам певате песмице...
„Ој цигани ви куртони,
левица је у Верони”...

Оригинал иде овако.

црнобелагарда (гробар) - 16. јануар 2007. у 11.20 (регистровани члан)
Ја сам им'о професора у средњој медицинској који ми је стално давао двојке, иако сам знао за суву цетворку из анатомије, само зато што је искомплексирани циган. Радовао се к'о мало дете, када сте нас у наместеном плеј-офу крали, давао ми кецеве када би' му споменуо пок. Бркица и улазе под кос.
Видис код нас националност никада није била битна. Код нас је играо свако, ко би иоле вредео.
Онда сте се и ви сетили, да се мало угледате на нас... Па доведосте Мусемица, Елзнера, Јурица, Репцица... Брука да ја као Гробар знам боље вас састав екипе, него ви сами... „Ко ће да победи вецерас”?
„Даце Друлиц оба”, а цовек није ни играо.
Цале ми није Гробар, него циган.
За све се навија, Партизан се воли!

црнобелагарда (гробар) - 16. јануар 2007. у 12.39 (регистровани члан)
Зато Глигорије, сто сам за разлику од вас овде имао ТВ, када код нас пола ликова није знало шта је то.

Гледао се тенис осамдесетих, гледао се Давис Цуп узиво... Laughing

црнобелагарда (гробар) - 16. јануар 2007. у 17.29 (регистровани члан)
Пошто си ти глупа циганстура, видим морацу да ти нацртам неке ствари. Репциц је играо почетком осамдесетих за вас(хвала Мураро), а Бркиц је играо почетком деведесетих за нас.

Истина је, да један са другим немају додирних тацака, само сам повукао паралелу између „то су људи ванземаљци, са Севера индијанци” и нас.

Како сте се угледали на нас? Смајиц, Прекази, Хасанагиц, Јусуфи, Пирмајер, Бобек... Ниједан није Србин, играли су пре Репцица, који је уз Елзнера међу првим играчима који није Србин досао у звијезду. Ви сте синоним сунда, сабанизма и помоћи вам нема.

„Маракано, Маракано” је врх врхова! Ја да будем завидан? На шта? На украдене титуле? На најмање петнаест продатих дербија вама, од стране плавооког? Ма нема сансе.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 25 Jan 2007 21:57    Post subject: Reply with quote

Cool

Dosta mi je tuge..
crnobelagarda (grobar) - 25. januar 2007. u 17.14 (registrovani član)
Dosta mi je nesrece, da drogirane drugove
po ulici srećem...

Biće toga još... Ovo je samo jedna od stvari koje me muce...


--------------------------------------------------------------------------------

kennykennykenny (SEKSI TAJMS mmmmm...) - 25. januar 2007. u 17.22 (registrovani član)
Od izvora dva putica,
od polutke dva rokica.


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. januar 2007. u 17.34 (registrovani član)
U fazi sam, da bi' sve dilere izudar'o bez grize savesti...


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. januar 2007. u 17.48 (registrovani član)
Ja moram da okacim sledeću stvar, možda ovi mladji narastaji i nauce nešto korisno:

Kada vidim kako živimo
sve oko sebe kako može
kako jeste kako bilo nam je pre
dugo traje i neprestaje idem samo pravo
nikom idealno nije i razmišljam zdravo
zahvaljujem se bogu jer ja još uvjek živim
al ne bi trebo običnom zivotu da se divim
i zašto kad se opustim nesrece se bojim
plasim se jer imam šta bih mogao da izgubim
odrasto sam rano i tako nam je svima
kako blena puno ima dal se borimo sa njima
i naivnosti nema dete ko da nisam bio
uvek pratilo me zlo ja od toga sam se krio
dali bilo nam je bolje kada bilo nam je gore
zivot nikad nije lak i treba imati volje
al imam sto da živim kog da volim pored sebe
zašto bogu da se molim i cekam bolje vreme

Kada vidim kako živimo sve oko sebe
kako može kako jeste kako bilo nam je pre
nikog nećemo da krivimo idemo
pravo nikom idealno nije i razmišljam zdravo x2

Kada svoj zivot sredim malo kad se smirim
i trudim se da živim od onoga sto volim
bolji dani kada dodu tada losi sve zaborave
i samo lepi momenti u glavi se pamte
hoću da se nesecam svega sto je bilo
i uvjek kad sam plakao i prijatelja zalio
mnogo ja sam prosao i mnogo toga znao
i na vrhu i na dnu na obe strane sam bio
dosta mi je tuge dosta mi je nesrece
nadrogirane drugove na ulici srećem
i sranja se desavaju dobri samo odlaze
a smradovima dobro je i ovde se snalaze
toga stvarno mnogo je
glave su im velike ko zarazna bolest
oni svuda se sire ja glavu držim gore
i nesrece se ne dam i imam zašto da se borim
i cemu da se nadam

Kada vidim kako živimo sve oko sebe
kako može kako jeste kako bilo nam je pre
nikog nećemo da krivimo idemo
pravo nikom idealno nije i razmišljam zdravo x2

Kako bilo bi da sreću ništa ne moze da kvari
da u skolama se uce samo pametne stvari
i uvjek samo mir skoro da je svima dosadno
bez napetih prica koje vrte se stalno
da svako ima kola i nije svuda beda
kroz pare i kroz moc niko nikoga ne gleda
ne želim da se sklonim i budem negde drugde
nemam čega da se klonim i volim sto sam ovde
borim se da opstanem neću da odustanem
šta god da mi se desi ja ću ovde da ostanem
zato boze cuvaj me uvek samo gledaj me
jer ovde nije lako mnogo treba da shvate me
i dode bolje vreme i dobro pored mene dobri dani
da zaboravim probleme da nešto sebi stvorim u zivotu
da me krene ja moram da se borim i cekam bolje vreme

Kada vidim kako živimo sve oko sebe
kako može kako jeste kako bilo nam je pre
nikog nećemo da krivimo idemo
pravo nikom idealno nije i razmišljam zdravo x4

Jedna ljubav za ortake...

-45- zauvek!
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 25 Jan 2007 22:24    Post subject: Reply with quote

Secanja... cool2


crnobelagarda (grobar) - 25. januar 2007. u 18.17 (registrovani član)
Konjino... Osamdesetih godina Novi Beograd je imao deficit mangupa, jer vecina nije bila na slobodi. Neću ovde da ih imenujem, postujem te momke. Recimo da spadaju u generaciju sezdesetih... Al' kome ja to da pricam... Drugarstvo je bilo sve i svja...

Zašto da prelazimo most? Šta ću ja na Brdu? Kada imam sve u kraju... Kraj price... Voleo bi' da se vidim sa nekim ljudima, doziveo bi' sok kada bi' se video sa njima... Jer prošla je decenija, malo jače tacnije od kada ih nisam video... Mnogima od njih se sigurno ne bi' vratio, nebitno...

Bitno da je tebi vracarskoj kajli, izmakao Knele... Bas pricam sa ortakom sinoć... Zamisli dosadno ti gajbi i ti odes i orobis prodavnicu u kraju. Kod nas toga nije bilo, mi smo divljali po centru k'o klinci. Postovali smo ekipu ispred dragstora, žene u prodavnicama... Nismo se ponasali prema njima dzukacki. A i sramota je.

Pitaj starije ko je ugostio Grobare svaki put po Holandiji sredinom osamdesetih? Zašto je pok. Jusa imao kafic upravo na Novom Beogradu? Jusa je bre bio najveci gospodin... Nikada covek nije bio bahat, uvek se i najvecoj dzukeli obracao sa VI. A dzukci su ga dokusurili. Nisu mogli da podnesu, upravo to njegovo ponasanje. Finocu koja ih je prala gore od batina.

Bio je ovde momak BYJA mu nadimak, dodje s vremena na vreme, napise nešto... Radili ste sklekove ispred SKC-a misevi. U doba, kada dizel i dzirlo devojke nisu bile u fazonu...


--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. januar 2007. u 18.18 (registrovani član)
Još nešto... Strance sam naucio da moj grad izgovaraju onako kako i treba.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop