DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

PSV tuzio Zvezdu za diskriminaciju Beasleya, UEFA razmatra!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 23 Aug 2004 11:30    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
predrag wrote:
Ajmo sad iducu utakmicu vikati "UUU" belcima, pa da vidim hoce li nas kazniti!? Laughing


E majke mi to bi bio fazon da se svima viche ... a groblju pogotovo poshto su oni svi talibani Very Happy

А како би било да ви, који имате тако генијалне идеје, понекад запевате и неку песму посвећену Звезди уместо да арлаучете и изигравате мајмуне. Не могу да схватим да неки од вас и даље криве УЕФУ што нас кажњава, а појединци на нашој трибини свесно праве овако глупе испаде. Морате да схватите да ми играмо квалификације за УЕФА Лигу шампиона. У том такмичењу је УЕФА та која прописује правила, а екипе учеснице и њихови навијачи морају томе да се повинују. УЕФА, као и остале организације које имају везе са фудбалом, се највише бори против расизма. Није њима тешко да окарактеришу мајмунске крике, који се чују сваки пут кад обојени играч добије лопту, као расизам. Ви то можете да схватите као ометање противничког играча, а УЕФА то схвата као расизам. Опет понављам, правила поставља УЕФА, а не ви. И имају право, јер га ви ометате тако што вређате боју његове коже.

Ја сам прилично задовољан што смо се по ко зна који пут извукли САМО са новчаном казном. Бојим се да ће нас у скоријем периоду олако избацити из неког такмичења, јер не видим жељу да се овакви ситни недостатци на нашој трибини отклоне.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 23 Aug 2004 15:03    Post subject: Reply with quote

Pijanac wrote:
petar-DELIJE024 wrote:
predrag wrote:
Ajmo sad iducu utakmicu vikati "UUU" belcima, pa da vidim hoce li nas kazniti!? Laughing


E majke mi to bi bio fazon da se svima viche ... a groblju pogotovo poshto su oni svi talibani Very Happy

А како би било да ви, који имате тако генијалне идеје, понекад запевате и неку песму посвећену Звезди уместо да арлаучете и изигравате мајмуне.


Momak, ja nikad nisam i nikad necu vredjati nekoga samo zato sto je druge boje koze! Dalje, moje ideje mozda nisu genijalne, ali na Marakani, pa cak i kad sam ispred televizora, ja pevam Zvezdi, a ne vicem "UUU" ili "Crnja", "G**no", "Majmune" i sl. Zasto bih? On mi nije nista skrivio, a to sto lomi nasu odbranu, kriva je nasa odbrana. Osudjujem svaki takav gest rasizma, ali i dalje smatram da pravi delija ne bi trebao obracati paznju na boju koze protivnickog igraca. Zvezda je zivot, ostalo su stvarno sitnice . . .
Back to top
Sasa501
Guest





PostPosted: 23 Aug 2004 16:51    Post subject: Reply with quote

Ja uopste ne mrzim crnce,
a ni majmune zato prestanite da vredjate!
Jer nemorate da idete do zooloskog vrta da ih vidite !!!
Jer ih mozete gledat u PSV Razz Razz Razz Razz Razz
Back to top
SerbianEagle
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 300

PostPosted: 24 Aug 2004 21:34    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ja uopste ne mrzim crnce,
a ni majmune zato prestanite da vredjate!
Jer nemorate da idete do zooloskog vrta da ih vidite !!!
Jer ih mozete gledat u PSV


Ko te rodi tako pametnog? Rolling Eyes
_________________
Muslin = izdajnik!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop