DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2022-23
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 18 Jan 2023 22:45    Post subject: Reply with quote

Не треба да се водите новинама и шта оне пишу, кад имате могућност да прочитате како јесте стварно. Да улазимо сад у полемику око тога шта је скупље шта јефтиније? А што нас 150 да буде на стадиону где су ти јебени људи којима је Маракана толико битна у животу? Неко је гледа можда и као прву кућу...да имаш то на уму кад пишемо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 234
Location: Београд

PostPosted: 19 Jan 2023 07:08    Post subject: Reply with quote

Ево ја ћу први да легнем испред багера ако дође дотле.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 19 Jan 2023 08:17    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Нек иду Терза и Мркела нек руше Омладински стадион ајо оће. Маракана је само наша! Ма може и велики везир Вучић за курац да ме повуче неће је рушити неће је премештати ннигде! Ту јој је место! Доста је бре више те гамади да они нешто одређују! Терзо напушиш ми се курца слађаног!

Cool Пресрећан сам!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 19 Jan 2023 08:44    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
lucky luciano wrote:
Нек иду Терза и Мркела нек руше Омладински стадион ајо оће. Маракана је само наша! Ма може и велики везир Вучић за курац да ме повуче неће је рушити неће је премештати ннигде! Ту јој је место! Доста је бре више те гамади да они нешто одређују! Терзо напушиш ми се курца слађаног!

Cool Пресрећан сам!

Ти, јавиш ли се само још једном на овакве коментаре да се радујеш, на шта се само и јављаш, можеш да заборавиш да пишеш овде више.
Ово су вам ови прикривени и притајени "револуционари" што срећу траже по другим местима а нас јашу овде. Иди тамо где си кренуо и немој нас плаћенике Терзине и Вучићеве да узнемираваш. По некад смо и Човићеви...ево можда ових дана. А ти да се тераш више у курац са оваквим писањем овде. Ај само пробај да нешто одговориш на ово.
А ви остали...супер, ево сад ћемо онда да слажемо и кажемо да су држава и клуб одлучили да руше стадион, па да видимо колико ће да дође људи. Ето, можда нас ово пробуди ако љубав према клубу и трибини не може!
Која је то болест да се одмах јављају људи, јебе се њима и за фудбал и за Маракану, конкретно овај Византија(а има их још), који је дошао сат после кошаркашке утакмице у Арени, где је историја исписана да нам пише "јебо нас баскет" кад ево шта Шиптари раде на Косову и да треба да се изађе на улице". А онда гле чуда, сутра излази позив некаквих фантома да се изађе на улицу....и остало не морам да цртам. Оде људи знају кад треба да се изађе на улицу, као што си видео, и знају да буду конкретни, вероватно си и то видео, знају кад треба да се крене пут Косова, знају и да пређу пунктове ако треба, или да се задрже на њима...знају да оплету по изјавама главних људи земље када треба, и веруј ми, само правиш контра ефекат онима којима у ствари припадаш. Можеш за пар месеци да покушаш да напишеш један чист навијачки коментар, па да видимо онда дал даље можеш да пишеш овде. Дотле, свако јављање ти је аутомтски црвени картон. Зато што нико није овде будала и зато што то можеш негде другде да продајеш те приче, овде, нама...тешко!
А остали који чекају да се изређају да јебу мајке некоме, ево прилике да дођете на стадион и да га не дате. Група ће то сигурно урадити, да видимо и вас остале!
А за вас "родољубе", ево вам за почетак Украјинске заставе по Београду да их преправљате, натписи Ратка Младића да се поправљају....не могу навијачи све да стигну да раде, а вама је то једина делатност. Живите у граду где мало мало па прецртан графит везан за Српство? Како то мајку му јебем? А толике сте патриоте? Је ли ти Византија? Је си отишао бар један да поправиш? Немој да ти падне на памет да одговараш случајно. Него размисли у својој глави о томе. Или вам се све своди на једно те исто отрцано и излизано? Мало сам скренуо са теме извињавам се осталим члановима форума, али неке ствари морају да се демистификују и оголе.
Сад о стадиону....неће нико ништа никада радити преко нас, или ако буде радио прави само себи штету а неће урадити то што је наумио. Тако да, сигурно нема ништа од овога ако ми сами не желимо тако нешто, и све је ово у домену научне фантастике да се за нешто да 100-200 милиона...прво то, па све остало...нема управе која није имала свој нацрт стадиона новог и макете...али свакако јесте болно када неко каже, шта ће нам стадион који је 10% пун на 80% утакмица. Немој да јебете мајку оном ко је рекао истину, тачније сабрао добро бројеве, него питајте другаре "навијаче у пензији" јер им ишта ови подаци значе?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби�
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 19 Jan 2023 09:30    Post subject: Reply with quote

Терзићу стадион сигурно није ни прва а ни друга кућа.Он то гледа са економске стране и у складу са овим модерним накарадним временом. И са те стране га разумем,а са друге мораће и он да саслуша шта имају да кажу они који су оставили добар део свог живота на том стадиону и опстали заједно са клубом. Па да се донесе најбоља одлука за клуб и за навијаче што је свима у интересу.И слажем се да све што имамо да кажемо,кажемо на стадиону. Овде писати о томе нема ефекта. Мене само занима ако нас изместе док се стадион буде реновирао како ће то изгледати,биће изазов гледати Звезду као домаћина у неком Лесковцу,или Лозници. Не знам дал се то некад десило у скоријој прошлости,ја не памтим.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 19 Jan 2023 09:31    Post subject: Reply with quote

Олимпијакос-Атромитос...16 ина финала купа Грчке радни дан, њима пред Божић. 15000 људи на стадиону, њихови људи са трибине по сат времена раније испред стадиона, неки и сат ипо, долазе људи, стоје причају са другарима, друже се, уживају...па онда утакмица од 2 сата, никад јаче навијање са онако 3000-4000 људи у копу. Уживање видети људе који живе за клуб и трибину. То је код нас незамисливо тренутно а цела Грчка нема бољу лигу од наше. Исте те недеље су ишли и на рукомет са Аеком и на утакмицу млађих категорија као група. И одмах иза је ишла Евро Лига где стандардно долазе. Колико богат навијачки живот и садржајан и нико не кука, уживају људи. Ми нисмо у стању Маракану да дотерамо до 15000 људи, од толике базе навијача. Нисмо у стању да унутра станемо у два сектора да личимо на групу...шта нас у ствари испуњава, да нисмо промашили животе што долазимо ту и губимо време?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 19 Jan 2023 09:35    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
Терзићу стадион сигурно није ни прва а ни друга кућа.Он то гледа са економске стране и у складу са овим модерним накарадним временом. И са те стране га разумем,а са друге мораће и он да саслуша шта имају да кажу они који су оставили добар део свог живота на том стадиону и опстали заједно са клубом. Па да се донесе најбоља одлука за клуб и за навијаче што је свима у интересу.И слажем се да све што имамо да кажемо,кажемо на стадиону. Овде писати о томе нема ефекта. Мене само занима ако нас изместе док се стадион буде реновирао како ће то изгледати,биће изазов гледати Звезду као домаћина у неком Лесковцу,или Лозници. Не знам дал се то некад десило у скоријој прошлости,ја не памтим.

Ма где се десило. Далеко смо ми од било чега, не треба се овом темом замарати на тај начин, више на начин да добијемо 15000-20000 сталних и од тога ће клуб моћи да живи и да све има смисла. То у некој будућности супер ако ће да се неко отвори да нам догради кров свуда и тако још неке ствари...али ја мислим да је и то научна фантастика.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 19 Jan 2023 14:55    Post subject: Reply with quote

1 септембра ове године славимо 60 година наше Маракане.
Ајде да радимо на томе да на стадиону буде 60.000 људи.
Времена има.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 19 Jan 2023 16:04    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
1 септембра ове године славимо 60 година наше Маракане.
Ајде да радимо на томе да на стадиону буде 60.000 људи.
Времена има.

Ма јок, боље да седимо кућама и да јебемо матер свима живима редом. А сви у окружењу да нас престижу по бројности, почеће на крају Бугари да нам буду репер и параметар, пошто полако али сигурно не можемо да се меримо ни са ким. Како поменеш неког ааа где њих они су ово, они други ааа где њих они су оно...и тако до прекосутра оправдања нека а ми тонемо ли тонемо, и при томе су људи све безобразнији. Ја брате дижем обе руке за твој предлог, а зашто да нас већ на Војводини не буде 30000?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 53

PostPosted: 19 Jan 2023 16:37    Post subject: Reply with quote

Познато је да се звездашка публика буди кад треба да се покаже инат и неки револт. Можда се против Војводине изненадимо посетом као ономад против Пјуника.
Back to top
View user's profile Send private message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 22

PostPosted: 19 Jan 2023 17:29    Post subject: Reply with quote

Претходних година на маракани са Војводином у слично време.
https://youtu.be/ThI11qbjoQw - 2019
https://youtu.be/zukSdJaIO28 - 2020
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 19 Jan 2023 21:57    Post subject: Reply with quote

Верујем да Север као и увек о свему размишља, али није згорег да напишем у сваком случају. Евролигашки дерби у кошарци се ближи, а играће се 27. на празник посвећен Светом Сави. Верујем да би било добро да се људи колико-толико понашају у складу с тиме.
Back to top
View user's profile Send private message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 234
Location: Београд

PostPosted: 19 Jan 2023 23:00    Post subject: Reply with quote

Брус Ли wrote:
Познато је да се звездашка публика буди кад треба да се покаже инат и неки револт. Можда се против Војводине изненадимо посетом као ономад против Пјуника.

Капирам да није поента да се појавимо у првих пар кола пролећног дела у иоле озбиљнијем броју, кад се попали маса и кад потенцијално треба неком да се јебе све по списку. Није поента ни да одрадимо целу полусезону као у зениту мобилизације и да се онда на почетку наредне овде врти иста прича о празним столицама и одбрани Маракане. Ова ствар се тиче сваког од нас понаособ, шта год ко мислио, коју год филозофију живео, палио се и отпалио безброј пута на Звездашку ствар, сад је време да поново будемо тас на ваги ка једном тоталном оздрављењу Звездашке масе. Да будемо навијачи Звездини.
И сам се безброј пута преиспитујем у чему је цака...Живимо у време брзог протока информација, и то не само путем интернета, мас медија и осталих добошара, него ту мислим и на једно класично алапачење и причање прича од уста до уста, од уха до уха...оно што је раније било својствено женама - трачарење! Данас је чак и то најтврђе језгро јако компромитовано и информације које излазе напоље постају посластица за разноразне хроничаре који уопште нису новинари говнари, већ једноставно људи који воле да причају. Сад биле то истине, тоталне измишљотине или карикиране приче, није ни битно, свакако да утичу на људе што се тиче погледа на целу причу око Црвене Звезде и Делија. Ово је апел на групу, као на покретачку снагу Звезде и Звездаша да и тај део мора сигурно да коригује нешто у својим редовима, да се преиспита шта шаље у етар и како се то одражава на целу ситуацију везану за бројност. Мртва слова на папиру, ако нико не верује у оно што је речено, написано.
Да ли је Звездашкој маси стало до Звезде, Маракане, Севера? То је тренутно јако дискутабилна и променљива прича.
Мени је појам "културе одласка на стадион" глуп и небулозан, али праћење своје дечачке пасије јако драга активност, нешто што ме опушта и растерећује, нешто што ми лучи адреналин и буди младалачку енергију. Ја на стадион не идем из навике или зато што сам научен да тако треба, већ зато што се на Маракани осећам свој на своме и то траје већ дуги низ година.
Волео бих да ова прича не буде кратког даха, већ да пробамо да урадимо заједно нешто, на један потпуно другачији начин, да погурамо комплетан колектив ка оздрављењу на свим нивоима и онда верујем да можемо да убирамо здраве плодове, колико год прича звучала утопистички, то нам можда и једино остаје, пошто пара немамо. Чиста есенција ултра живота!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 19 Jan 2023 23:14    Post subject: Reply with quote

Када пређеш игрицу на свим нивоима и то више пута, када се докажеш и себи и свима и то у више генерација...једноставно хтео не хтео, мора да се заврти нешто јер немогуће је да је неко негде 20-30 година и да не нема грешке. Али, када би погледали шта је север, када погледаш људе који се ломе да све буде како треба, када погледаш како дише језгро...не може то да се фалсификује као на неким местима, осети се то чим видиш. Али је проблем што треба да дође неко да састави 6 месеци да би видео и све би му било јасно. Јер живимо у лудом времену, превише лудом, књига је не затворена него запечаћена, а има свашта из ње да се прочита али то тренутно није могуће. Али је невероватно да људи не виде да су слепи код очију када се неке ствари десе, када видиш став неки негде реакцију, када видиш дал се чува нешто или не, дал неко даје цео живот и себе за идеале који се заступају. Да може све да се каже, верујем да и оне најгоре сероње не би смели реч даље да изговоре, али таква су времена да језгро мора да шаље сигнале онакве какве може у овом тренутку и на жалост ако се у то сумња, нема онда ничега. Боље да се распустимо и кажемо то је то, што је било било је нисмо више ти, него овако. Људе који су гурали главу тамо где нико не би ногу на многим пољима, који спавају на стадиону из недеље у недељу да би нешто успело, који од 00-24 размишљају о трибини и како да је унапреде...да неко тек тако опљуне или не знам шта...онда дај да гасимо све и а у пичку материну више све. Јебеш ти то ако не можеш да препознаш чега си део, или још горе да те неко ко није био ко зна колико међу нама, те убеђује у нешто. Мора људи да раскрсте са собом прво. Ја гарантујем да смо на свим пољима највише дали и клубу и земљи својој и то не причам бланко напамет. Ако неко зна неко слободоумније место, навијачкије...дај нека каже слободно баш ме занима.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 20 Jan 2023 00:23    Post subject: Reply with quote

https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-mere-bezbednosti-za-drugi-evroligaski-duel-vecitih-evo-koliko-karata-dobijaju-grobari-411148/

Крајцује се 1500 људи у хали која прима 7500. Мислим да би Маракану напунили да поставе кошеве да се игра тамо колика лудница влада.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  Next

View previous topic :: View next topic
Page 11 of 20

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop