DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ ФИНАЛЕ ЧЕТВРТАК 18 ЧАСОВА
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 May 2022 12:14    Post subject: Reply with quote

Није тастатура место да некоме нешто замериш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 27 May 2022 12:57    Post subject: Reply with quote

trooper wrote:
Кратак је пут у очима симпатизера од напушавања групе до Омићу Турчине... Тако је исто и кратак пут од уздизања неког у звезде до били сте у праву. И ако се може полемисати ко је највише пара задужио Звезду, оно што се не може полемисати је о његовим испадима након тога, тако да нека њега у репрезентацији, желим му сву срећу у Катару, нек нам донесе медаљу и нек је здраво од нас и наше Звезде. Што се Весића тиче, нису ствари за поређење уопште, за почетак тај несретник је сто пута већи Звездаш од њега и тренутно не смета никоме, а није ни у прошлости, док иза Пиксија остаје прича као и за многе друге, добар играч и много лош човек. И нећу да прихватим ни причу да је био врхунски играч, јер није оставио трага у Звезди нити европи ни близу као што су многи пре и после њега.


Избегавао сам да се настављам на ову причу пошто уопште није за ову тему, али ти га баш претера.
Далеко од тога да Весић никоме не смета, а још даље од тога да није ни у прошлости.
Немој да причамо како симпатизери имају кратко памћење, а да ми заборавимо шта је све Весић радио и да пишемо како никад никоме није сметао.
Ствари нису за поређење само из разлога што Пиксија Звездаши доживљавају као легенду и Звездину Звезду, а овај други је небитан. А ко је веће говно и ко је више упропастио Звезду и окористио се то тешко да би могло да се измери.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 May 2022 13:34    Post subject: Reply with quote

Човек не треба да буде по сваку цену задрт. Треба да некада пусти да прође време да би могао да каже нешто тачније од онога што види у том тренутку. Коме смета Весић, може да му каже то, баш као и селектор коме смета, за Весића је општи консензус такав и он то зна. И нико сутра неће никог питати а што си му добацио или рекао нешто. Тако да, на њему је да се проблачи тако како се провлачи, на људима је да не кажу ништа или кажу.
Прошле су године, човек није у клубу већ 10 година, па могу слободно да пишем а да ме неко не стави на његов платни списак. Зато пишем оно што знам, или ајде нека буде макар мислим да знам, и зато кажем да је крава која даје млеко па шутне кофу. Огроман пропуст је када је он почео да се бави тиме које ће појачање да дође у Звезду...али сви они који причају...селектор је оставио дуг од 20 милиона после ових је био 40...треба да знају да су селектору сва врата ове земље била отворена, док су овима била сва врата затворена. И зато је много лако када не играш Европу да са 20 дотераш на 40 милиона. Када ти ни једна банка неда чак ни кредит да подигнеш, када мораш да се понижаваш да ти предесдник државе долази да пуца пенале да би добио неку цркавицу. Они су у много тешким условима водили клуб. Када нико није смео да буде спонзор клуба итд. Има ту да се пише и пише.
Тако да, далеко је та прича од ове са којом неко хоће да извлачи паралелу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 27 May 2022 13:57    Post subject: Reply with quote

Сваки пут ми се преврне желудац кад видим дегенерика Весића на стадиону. Човек је кловн. Један од најодвратнијих политичара који се икад појавио на јавној сцени. Ја не могу да знам те детаље ко је колико покрао могу да нагађам или чујем кулоарске приче само знам да не могу да гледам ту љигаву главу ни две секунде.
Што се Пиксија тиче пар људи је написало био је добар играч.
Мислим да је Пикси био врхунски играч далеко више од доброг и то цела Европа зна. Сада делује и као добар тренер. Али његови фудбалски квалитети никад нису ни били спорни већ други неки.
Тачно је да смо за време његовог мандата узели две дупле круне за те две године али је јако битно у каквом стању је остављен клуб после тога. Као неко ко је тад имао 15-16 год. и водио се емоцијама и срцем клиначки не могу много детаља да знам али могу да верујем старијим другарима који су били упућенији у целу ситуацију. И што је већ неко изнад написао какав разлог има север да се буни и уноси немир ако је све у реду. Није логично и да си највећи лаик.
Врхунски играч који је одрађивао професионално посао у Звезди. Не кажем да није Звездаш али не сад неки велики ни близу као Пижон, Дуле, Ђуровски, Џаја, Владица...Е то су истинске легенде клуба. Легенда је тешка и крупна реч.
Старији су вероватно више рањиви на њега него ми млађи.
Али мора симпатија према неком играчу да се одвоји са стране и погледа реално какав је као човек комплетно.
Јер Црвена Звезда треба да буде испред свих појединаца за вјек и вјекова!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 May 2022 14:22    Post subject: Reply with quote

Нама су, како ствари стоје, легенде долазиле главе, а овако "сумњива лица" правила резултате. Тако да, докле год неко поштује шта је Звезда, не брука је, и има успехе...немам ја шта да се жалим дал се неко зализује на једну или другу страну или је не знам шта. И мени се превртао желудац кад видим другу поставу СПС а код нас, а прва преко пута седи, кад се скупило кусо и репато да као избави Звезду из проблема а они кренули да се бију по канцеларијама...док се зна неки ред, док то иде како треба, ја немам никакав проблем. А кад га буде било...за свакога важи исто по ономе што је урадио или није.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 27 May 2022 14:42    Post subject: Reply with quote

Треба се нашим људима објаснити како ствари стоје.
Јер су људи ограничени и површни и размишљају да је логичније да неки Весић, Кокеза, Тончев, Топлица краду а зашто би неко као Пикси крао из свог клуба. Да се одвоји то.
Нема недодирљивих. Па и да је сам Џаја. Сви су они грешили неко мање неко више.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 27 May 2022 15:16    Post subject: Reply with quote

Пикси је био монструм од играча. Падали су на дупе људи пред њим кад их је нападао, други врхунски играчи. Био је вођа на терену. Давао је много голова у кључним утакмицама иако није био шпиц.

Дотакнут је људима неко ко им је био симбол тог неког срећног времена и можда једне од најјачих генерација у клубу.

Било је некако логично да он настави Џајиним стазама и води клуб наредних 20 год.. Али сам је бирао своју судбину. Ко га јебе. Да је човек направио би корак ка бар неком смирењу страсти.

Није добро за Звезду да су нам неке од највићих легенди олош или ретарди.
Ал добро је да ово људи сазнају и схвате да је Звезда већа од свих њих. И да има и других легенди.
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 27 May 2022 15:31    Post subject: Reply with quote

Људи освојили смо дуплу круну! Две године за редом! Докле ћемо да пишемо о тој особи овде? Све је речено, не знам шта занима толико људе који су овде, који пишу и читају, што толико дајемо пажње њему када је речено шта се има рећи уместо да причамо о једној прелепој сезони? Шта треба још да се каже па да свима буде јасно? Одједном се јављају људи када треба да се расправља. Што оволико нисмо писали у току сезоне?
Браво Звездо! Браво Делије! Сезона за памћење! Жао ми је једино што је само нас не велики број испратило ову сезону која тешко да ће се поновити, оволика неизвесност, напетост до самог краја! И ако бих волео да свака сезона може бити са оволиком неизвесношћу. Штета за ове који пропуштају овакве утакмице, што нису део историје коју исписујемо што на терену што на трибини. Имали смо сјајна гостовања, сјајне моменте и код куће, али исто тако имали смо и оне разочаравајуће са посетом. Заслужена дупла круна! А од наредне сезоне која није тако далеко, требало би окренути нови лист, пре свега мислим на ове позиве Звездашима да долазе на стадион и да им се титрају јаја. Нема шта није рађено да би дошли... а они брже боље у коментаре да ти серу по групи, по теби, по труду, времену и зноју што си уложио... Ове сезоне смо видели ко је ту своме клубу када је најпотребније, а ко није.. Зато би требали у наредном периоду, наредних дана, седмица, да разговарамо и видимо који су тачно ту проблеми ако их има, где кочи око неких ствари, како нешто унапредити, побољшати, променити... Веселимо се, уживајмо сада у овом историјском успеху, а у неком наредном периоду да кренемо разговарати везано за следећу сезону.

Кореографија која ми је обележила ову сезону!

Back to top
View user's profile Send private message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 233
Location: Београд

PostPosted: 27 May 2022 16:07    Post subject: Reply with quote

Жао ми је ако доливам уље на ватру, на теми која превасходно треба да буде посвећена финалном успеху свих нас који смо изгурали сезону испреплетену свим и свачим. Свако од нас има врлине и мане, успоне и падове, осцилира комплетно неше животно искуство, учимо сваки дан...Само нећу да падам у ту комплетну хистеричну атмосферу његовог небеског талента за све и никад показаног и доказаног Звездаштва. Лепо му је трибина све саопштила, културно и са пуно укуса. То што сензационалисти чекају трунку материјала да би нешто извукли из контекста и накарадно објавили - ко их јебе. За мене Драгане Стојковићу ниси Звездина Звезда. Ниси ни био. Звездина Звезда не сме да пошаље или учествује у слању своје фудбалске Матице у бестрагију на ивицу егзистенције. На дугогодишњи принудни рад по неким теренима који нису облаци славе. Сад слободно нек настави да ради свој сељачки спин где год мисли да може, повређена сујета је зајебана ствар. Исто важи и за Весића...Још ми у глави стоји она парола од пре неколико година, "Весићу сотоно, одјеби од Звезде"...Сам је себи пришио етикету, и уопште га не видим као ситан фактор, који ето тако смрди око клуба и снима инстаграм клипове пре и после утакмица...Тај је усро и фудбалски и кошаркашки клуб, не улазим у намеру, али доказано не зна(или можда и зна?). Надам се да ћемо имати више среће у будућности што се тиће стручних кадрова и мало више људи који ће умети да препознају матрицу по којој функционише ова "наша линија живота". Стварно се радујем и захвалан сам што смо изгурали све ово јуначки. И свако ко је макар мало погурао, сигуран сам осећа радост. Дупла круна људи!!! НАПРЕД ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 May 2022 16:17    Post subject: Reply with quote

Ово је класичан пример лажног сензационализма. Како се поведе прича у новинама ето га и форум оживе, устаде из гроба! Пре тога, борбе за Европу, за титулу, дуплу круну....нема, дува промаја!!! Али зато кад треба да се крве људи, кад машинерија покрене плиткоумну Звездашку јавност, онда може да се пише 3 стране о нечему што сви већ знају али кад им новине напишу на њихов начин, изгледа као да нико никада ништа није рекао!
Успећемо и дуплу круну да укењамо сами себи како смо наставили!!! Пишите слободно када дође тема за Јавор на Маракани, нико вам не брани!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 27 May 2022 18:41    Post subject: Reply with quote

Кад ће снимции трибине кад прими гооол,изгоре' Smile
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 27 May 2022 20:27    Post subject: Reply with quote

Јел то исти весић који је учлањивао фантомске људе пред изборе у клубу, па је било и неких графита око стадиона?
За Пиксија је јасно ко дан шта је и какав је. Никад, барем ја нисам видео, није причао о бежању из клуба. О томе какав је клуб затеко, а какав оставио излишно је и говорити
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 27 May 2022 20:39    Post subject: Reply with quote

Ај и ја да напишем коју кад смо већ кренули.
Од тренутка дизања пароле па ево и даље трају моји покушаји објашњавања разним будалама ко је и шта је тај Драган Стојковић и слабо ми иде, јер су курири, информери и остали напунили главе, нажалост.
Драгана као играча Звезде нисам гледао, кажу вансеријски играч, нестварно нешто, поштован где год да се појави у свету...свака част мајсторе, нема шта.
У Звезди је провео 4 сезоне ако се не варам, три трофеја укупно...Борјан, Марин, Катаи, Гобељић, Срнић, Родић, Канга, Савић и још доста играча сам прескочио је донело Звезди много више и трофеја и далеко већу финансијску корист, Делијама сигурно више радости него што је он донео.
О његовом седењу у фотељи не треба много трошити речи, али бих волео да доста упућенији од мене отворе људима очи, да се напише оно што је црно на бело, оно што се зна...да се објасни људима да је и жена његова крцкала Звездин буџет као да је њен приватни рачун.
Овако ћемо остати недоречени према онима који воле Звезду, али су пали под утицај друштвених мрежа, утицај медија и осталих гована, а мислим да није касно да им се отворе очи, Север је увек био праведан и никад нико није нападнут или попљуван, а да се није добро размислило.
Кажу како ми у рату на релацији Терзић-Стојковић стајемо на страну првопоменутог, како ми терамо једног Драгана Стојковића са Маракане...јесте терамо говно које је гледало на све начине да нам отме титулу ове сезоне.
Што не терате Терзића са Маракане? Ја се не сећам ни да се Стојковић терао, имао је резултате, дупла круна, свака част, све изгледало идилично колико памтим...е онда кад је отишао, кад се отворила фиока има шта да се види. Овај сад има резултате 10х боље од Стојковића, јесте гад, јесте љига, преварант, опекли смо се код овог, сигуран сам да се овај држи на оку, да се води рачуна, па ћемо видети са ким смо боље (горе) прошли.

Што се утакмице тиче силом прилика сам дерби после 21 године гледао ван Севера и тек сам сада видео нашу снагу, надмоћ, јачину и све остало...имбецили су се чули приликом изласка на терен вређајући породицу нашег играча и до краја нису постојали.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 May 2022 21:20    Post subject: Reply with quote

Коме да се објашњава? Објашњавало се у једно 3-4 туре сигурно па опет неком нешто није јасно. Морате да схватите да они морају да га бране, тренер репрезентације, одвео земљу на завршницу светског првенства...најбоље да ће да оставе тако како је писало. Иначе, да је неки други моменат изабрао(а тај моменат не постоји сем овог), да дође на стадион, 100 пута би мање посветили пажње овој теми. Делије се сигурно никоме неће правдати за ставове које држи већ ево 15 година сигурно ако не и више. Ко хоће тај ће разумети, ко неће...може да му се црта(као што се цртало), џабе све. Тако да, сваког чуда три дана доста, али гарантујем да Делије никада неће овог човека дочекати као некога ко је заслужан Звездаш више.
Што се Весића тиче, то је класична вадилица оних који држе ту страну "гол из корнера" и "срамота ме", и то не треба даље да буде предмет расправе. Ја кад год сам видео некога за кога мислим да је крив нешто, увек сам питао шта ме је интересовало и увек ћу тако и радити. Тако би препоручио сваком Звездашу, па да видимо ко ће и дал ће да долази ако му ту није место. Или ћеш схватити кроз разговор да није баш тако како си мислио, или ће он схватити да је погрешио место на које је дошао.
Били смо ми и Џајини и Лукићеви и Весићеви, сад смо Терзини...али некако на крају ипак буде онако како смо причали да ће бити. Ми смо за онога ко ради за добробит Звезде како год се он чешљао.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 27 May 2022 21:48    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop