DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Навијачка свест 2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 37, 38, 39  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 24 Mar 2022 21:10    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=34iv14fXj_I
Млађе Делије су такође обележиле данашњи дан...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 24 Mar 2022 21:57    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 09 Apr 2022 15:52    Post subject: Reply with quote



https://youtu.be/K2YCU-FecBk
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 09 Apr 2022 19:23    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/K2YCU-FecBk

..вратите се соколови,вратите се мени 'вамо,траже од нас прађедови да душмане ишћерамо,дижите се див-јунаци,почивати не смијете,треба јарам да се збаци и да опет погинете...

Вечнаја памјат и хвала!!Ваше је царство небеско!
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 28 Apr 2022 18:39    Post subject: Reply with quote

Опет је неко мртвило завладало форумом када би требало више да се пише, поготово јер је крај сезоне, а утакмица до утакмице је утакмица сезоне. А опет када размислим мало, шта да се и каже да би се довукао народ на стадион, колико се маркетинг клуба труди, а публика је "е брате ајмо на пиће вечерас, ма не могу на текму и онако се зна да ћемо узети титулу".... важи.... а кад буде опет Европа онда ће ти исти да стоје од јутра до сутра у реду за карту. Свака част свима који су против Чукаричког дошли и ако је и радни дан и као што је најављивано био пљусак... а читав дан га није било и као у инат пред текму падне киша... Разумем људе на истоку и западу, завукли се под кров, али ове на Северу... ајде што су се завукли и што не кисну, него им још мрско и навијати... Мада не знам ни да ли уопште вреди покретати расправу око тога. Изгледа да је ово модерно доба са милион информација у минути и што је свака "100% тачна" испрала људима мозак до те мере да ако би узео њима да нацрташ и обојиш како би им објаснио нешто, не би схватили ништа. Ипак су Инсајдери, Телеграфи, коментари по којекаквим страницама, порталима и разноразним курцима рекли да је тако и тако и они су "у праву". То нас је што нас је на трибини. Мада верујем да би била бројка наша и већа да ми имамо неког и у оном кавезу, али није то главни проблем, нити је то наш проблем. Можда онда да не освојимо титулу опет једно, шта знам, 6-7 година па и више, можда би то привукло публику, али велико можда, као проради им инат неки, па ајде дођу. Можда ми негде грешимо, можда ми не знамо како да будемо прави навијачи па то тера публику од стадиона? bangin Шта год да је упитању, једна јако тужна слика на нашем стадиону... Звездашка публика је размажена до крајне мере. Нити можеш лепо, нити безобразно с њима. Није више занимљиво бити навијач. Чим си навијач ти радиш за државу изгледа. Покушавам стварно да схватим шта да довуче ту публику на стадион, шта то а да нисмо пробали, покушали... А о чему да причамо, о каквој то Звездашкој публици ми причамо када исти ти "Звездаши" сисају оне приче о слугама режима, о неким фирмама, тендерима и што је још горе, такве слине, ајде што верују и убеђени су у такве приче, они још као из топа по којекаквим страницама у коментаре зарад неких лајкова пишу такве глупости, такве небулозе, као да су они дошли из језгра групе, и објашњавају по коментарима како је стање на стадиону и трибини, а исти такви су у мајицама нашим, дуксевима и да не набрајам...
Можда грешим негде, нека ме неко исправи, нека ми слободно објасни ако се може ишта објаснити, али када видим колико нас је дошло, колико нас долази, колико заправо има правих, искрених Делија, Звездаша, навијача на трибини, поред свих успеха, поред толико труда и борбе на терену, поред свега што смо прошли, што ове сезоне, што прошле, што годинама уназад... где смо то били до пре неколико година, а где сада... душа ме боли... Једни исти људи код куће и на страни...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Apr 2022 08:16    Post subject: Reply with quote








Добре утакмице код куће које могу да прођу, са два одлична дербија.


И две много лоше утакмице код куће, за које нема оправдања. Ваљда смо сад дотакли дно, ваљда ће људи једни другима да кажу, оно је стватно срамота, ајде сад имамо још пар утакмица, идемо сви прво у Нови Сад, па на Маракану. Ако ова утакмица од пре 2 дана није аларм за све, не знам шта је?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Apr 2022 08:18    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=EzUmW0skkx4
Не може се овом темом бавити на овај начин. Не знам ко је правио видео, може да делује мотивационо, али може и да делује као нека врста показатеља да смо пропали као трибина да се тако изразим. Како ко хоће да види, наравно као и све што се дешава.
Читам у коментарима, најдаље је отишло до ултра копа, и то некако невешто и дечије се прича да зато људи не иду на утакмице.
Рецимо, ове чувене 2010. године, ништа мање људи нису причали да смо Лукићеви, да смо Аџићеви, па мало касније Весићеви, по телевизијама фантомским су нас прозивали да нас он држи, дакле ништа мање оптужбе, још горе тада смо били "криви" што ћутимо док нам руше клуб. А ево прошло је 12 година, колико смо лоше резоновали ствари ево где је клуб био тада а где сад.
Е тако ће једног дана људима доћи из дупета у главу и за ове приче. Али на жалост за то треба времена. Поготову што у оно пређашње време нису постојала толико утицајна места да можеш да убациш фото монтажу слике или неког текста и то да се рашити за 2 дана да буквално цела Србија испира уста са тим. Па чак и оно што кажеш, они се направе луди па изокрену то на оно што они желе а маса ко маса...иде за циркусом.
Тако да, север нико ни мање ни више "не пљује" него ни када смо били Џајини ни од поменутих ни када смо били по лудим Гробарима жути...итд. Само је сада проблем што је то ново настало јавно мњење толико се укоренило у људе да им оно води животе. Иначе, свако ко дође 5 утакмица за редом, 3 код куће и две на страни рецимо...може све да види и да скапира.
Међутим, из свачијих рачуница накачили су нам се разни на грбачу и малтене у јединили да нас блате и да се утркују ко ће пре да пљуне по нама. Извалили су да ни пијани хулигани од раније познати полицији, ни наркомани ни нарко дилери....не раде никакав посао, али зато НЕИСПРАВНИ удара тамо где боли људе! И то су скапирали и ударају на ту карту. Ставио би све на једну страну, пошто не би знао као другачије да протумачим то да свим демократски опозиционим гласилима изађе вест да су Делије биле на рођендану и славиле, а идентичан текст изађе на неком шатро про Српском порталу. Дакле, измишљена вест која је имала и свој наставак када смо их надували у Крушевцу и они то опет окренули на своју страну и коју је и шатро про Српска опозиција пренеле идентично, се укоренила у људе толико, да они желе из свег срца да верују у то. И то док не прође та хистерија тешко ће нас неко чути шта причамо.
Иначе, Делије, по мом убеђењу, никада се здравије и свесније нису поставили према дешавањима у друштву него последњих пола деценије рецимо.
Не постоји ствар за коју Делије мисле да није како треба а да се нису бунили, врло често и једини су били.
Како су се ближили неки догађаји, неприродне коалиције су кренуле да изокрећу ствари и да гурају себе у неки први план док су константно лупали притисак по нама да "смо издали народ", "да то није више тај Север" итд. А у ствари...покушали су на све начине да нас истерају на улицу не би ли опет са неким новим чедом, чанком, ко зна киме већ, радио посао за њих, а ми под плаштом здравог ваздуха би ваљда требали да будемо опет нови "хероји". Од тога није било ништа, јер ником нормалном не пада на памет да улази у неке гужве где поред њега стоје људи 99% које боле курац за било које животне ставове које ми као људи делимо. И тако...има много да се пише на ову тему...али није то тек тако Делије 2010. Делије 2022. Далеко је то већа прича. Сачували смо се од разних појава и мина, па видећемо шта ће историја рећи ко је био у праву...дал они или ми. А људи...скапираће једном већ да су били овце...ту смо ми, добро дошли назад.
А Делије 2022. су и све ове слике изнад, али то не би било то да је стављено у клип, а било их је још са још више људи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Apr 2022 08:49    Post subject: Reply with quote














И ово су слике из ове сезоне поред горе окачених. И поред свега ипак смо имали добра и одлична издања и то у тренуцима када смо имали бодовни заостатак. Дал је ово оно што нас радује? Па није. Дал може да улива човеку оптимизам? МОЖЕ! Тако да, осцилације су оно што нам је обележило ову сезону, што Звездашке, што друштвене које утичу на људе. Али и поред тога имало је шта да се види.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Apr 2022 08:52    Post subject: Reply with quote

А ево како су рецимо једне од новина пренеле наш протест. Није лоше видети сада након неког времена.
https://www.danas.rs/sport/terzicevi-protesti-protiv-sebe/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Крејзи Норт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2012
Posts: 51

PostPosted: 04 May 2022 22:13    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=7Nu9edKxMKc

Оног ко је довео овог у емисију, треба га обесити о јарбол на крову изнад севера.

Извињавам се на упису на погрешној теми, али ово не би требало да прође неопажено (и несанкционисано).
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 05 May 2022 07:16    Post subject: Reply with quote

Ма можемо да га закачимо само ...

https://youtu.be/xl3i5JjjIsA

Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 05 May 2022 13:13    Post subject: Reply with quote

Крејзи Норт wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=7Nu9edKxMKc

Оног ко је довео овог у емисију, треба га обесити о јарбол на крову изнад севера.

Извињавам се на упису на погрешној теми, али ово не би требало да прође неопажено (и несанкционисано).


Откуд некоме идеја да ову матору кесу гована доведе на клупску телевизију у 2022. години?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 May 2022 16:11    Post subject: Reply with quote

Неке ствари остану не испричане до краја па онда људи не знају како да реагују па се дешава ово. Амерички конобар је редак случај за који не може да важи увек оно како си видео у неком датом тренутку. Морало је време да прође да се види ко је какав. Од целе те управе, он је једини човек који је и поред којекаквих препрека увек долазио на сатдион да гледа Звезду. Време нам је рекло много тога, а једна од тих ствари је да разумемо позицију једног деде кога су намагарчили као вола, али који јесте Звездаш и који је чак у то време давао своје паре у клуб, наравно не бесповратно али мислим да је чак нешто и опростио. Није поента у томе, него да је време иза показало да је какав год био, ипак заслужио да прође и седне у неку столицу и одгледа свој клуб. Ми смо имали са њим своје моменте, али смо и ишли на скупштине да га сачувамо да се не прави још већи циркус од куба који се правио у то време. Кажем опет, он је редак случај где је будућност показала да није био злонамеран у прошлости иако је лудак своје врсте. Разумем вас што тако гледате на ствари, али некада ствари нису онакве како се учине из прве па чак ни из друге. Немам намеру да га браним, само сабирам све што знам и стављам на папир. Па ко га види испред стадиона може да му каже шта мисли, а доста људи је прошло поред њега и није му упркос свему ништа рекло до можда неких спрдњи и зајебанција. Једноставно временска дистанца је урадила то да се боље види ко је ко. Он свакако није неко са својим годинама ни онда а тек сад, ко би био нека претња или опасност за Звезду. Иначе, негде сам чуо податак да прве премије које су фудбалери Црвене Звезде икада добили су биле баш од њега. А то су вероватно 60 е године. Тако да...Добривоје је увек ту и да одслуша оно што му "следује", али је ипак ту и на неки чудан начин јесте део Звезде.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 May 2022 09:31    Post subject: Reply with quote



Ово враћа веру у навијање, у навијачки фазон, у оно што север заиста занима. У 4 дана две нестварно одрађене утакмице са навијачке стране. Толико просека, толико мучења...и онда ово. Да човек седи и гледа ове слике цео дан, не могу да досаде.
ОВО ЈЕ СЕВЕР!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 May 2022 15:04    Post subject: Reply with quote




Вечити ове године!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 37, 38, 39  Next

View previous topic :: View next topic
Page 32 of 39

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop