DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Сребреница не сме проћи!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Негативац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Sep 2006
Posts: 90

PostPosted: 31 Mar 2010 15:48    Post subject: Reply with quote

Север није Србија. Север је оно што би Србија требала да буде![/quote] Exclamation Exclamation Exclamation

ИЗДАЈА Exclamation
_________________
За мене је Српство нешто највише што сам могао да добијем рођењем. Српство се носи у себи и не бих га дао ни за шта"

Др. Радован Караџић
Back to top
View user's profile Send private message
контраш
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Feb 2010
Posts: 137

PostPosted: 31 Mar 2010 15:50    Post subject: Reply with quote

Није ми јасно како људи не резонују својом главом, како је могуће да постоје Срби који немају ОСЕЋАЈА за жртве свог народа и велику неправду која прати те жртве а кукају за убијене муџахедине. Па зар је могуће да нису свесни ' бројки ' о Српским жртвама!? Стотине хиљада расељених и десетине хиљада убијених Срба. Како је могуће да Србин када прича о жртвама прво не каже страдања свог народа која су и највећа!? Зар је могуће да Србин када прича о злочинима прича 5 минута о убијеним муџосима а жртве свог народа или не помене или помене у 5 секунди овлаш!? Зар им није чудно што смо само ми оптужени и осуђени за сва ова срања деведесетих?! Изгледа да није.
Народ чији припадници мисле тако не може очекивати светлу будућност. Ми смо готови, не видим шта може да нас избави, осим Бога.
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 31 Mar 2010 16:03    Post subject: Reply with quote

THE BEST OF
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/03/100331_sr_pundit.shtml
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5416211,00.html?maca=ser-TB_ser_b92_v2-4739-xml-mrss
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=31&nav_category=64&nav_id=421535
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5416469,00.html?maca=ser-TB_ser_b92_v2-4739-xml-mrss
СРПСКЕ ПОЛИТИЧКЕ И ИНТЕЛЕКТУАЛНЕ ЕЛИТЕ, СУ ВЕЋ ВИШЕ ОД 100 ГОДИНА, УБЕДЉИВО НАЈВЕЋИ НЕПРИЈАТЕЉИ И ЗЛО СРПСКОГ НАРОДА!
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 31 Mar 2010 18:48    Post subject: Reply with quote

urosh.nbgd wrote:
УлтрасЛондон wrote:
Ево ја не бих у име трибине али не требају нам такви са твојим ставом. Не треба нам више различитих мишљења. Мојне само ти да рушиш предрасуде.


Управо тако, немој у име трибине, нарочито не са 2070 km. Зна се којих пар људи има право на то и зна се који је њихов став.


Можда тренутно пишем 2070км од Бгд или не, али сигурно не пишем с радног места www.novibeograd.org.yu јер нисам партијски чиновник.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 31 Mar 2010 19:42    Post subject: Reply with quote

Значи друг члан, лепо сам ја реко, као Мићуновића да слушам icon_jump
Back to top
View user's profile Send private message
Brdjo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Jun 2003
Posts: 514
Location: БРЧКО СРБИЈА

PostPosted: 31 Mar 2010 20:50    Post subject: Reply with quote

Ма ко их јебе нек уводе шта хоће. Само су постигли још већу мржњу а то је добро за Србе.

Треба само показати да немамо тај став и то је то.

НОЖ, ЖИЦА, СРЕБРЕНИЦА а дабога ускоро имали 10000000 пута више мртвих па доводили још толико резолуција матер им продату јебем.
Back to top
View user's profile Send private message
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 31 Mar 2010 20:55    Post subject: Reply with quote

Brdjo wrote:
Ма ко их јебе нек уводе шта хоће. Само су постигли још већу мржњу а то је добро за Србе.


"горела је француска, горела је грчка, Србија не гори ал се крчка."
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 01 Apr 2010 00:37    Post subject: Reply with quote

urosh.nbgd wrote:
Koначно је најсрамнији чин Српског народа у историји добио своју званичну осуду и од Републике Србије, са закашњењем од неколико година у односу на сличну резолуцију Републике Српске. Сада чистог образа можемо даље, треба прво очистити и средити своју кућу па тек онда говорити о туђој, у успротном се то зове лицемерје. Поздрав за све који ће да ме пљуну. Јеби га. Своје мишљење увек радо износим, без обзира на време и место


Такви као ти су на Северу статистичка грешка, уверен сам. Embarassed
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Лазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Feb 2009
Posts: 67

PostPosted: 01 Apr 2010 05:00    Post subject: Reply with quote

Баталите овог из ко-зна-које-невладине-организације...

Ако вас занима ко је писац ове декларације - главом и брадом Јелко Кацин:

Захваљујући ароганцији Јелка Кацина, најзад је разјашњена једна мистерија чије смо решење до сада само наслућивали. Током интервјуа на емисији Б92 „Кажипрст“ 18. марта 2010. Кацин се „излетео“ о начину како је стварно настала фамозна резолуција о Сребреници, коју је председник Борис Тадић пре два месеца лансирао као своју изворну идеју.

Упитан да ли сматра да је иницијатива председника Тадића „прилично закаснела када је он изнео пре два месеца“, Кацин је одговорио:

„Не, ја сам је похвалио... ми смо писали ту резолуцију и крајњу формулацију смо завршили тамо у децембру 2008. како би се ствари правовремено завршиле.

http://www.nspm.rs/politicki-zivot/politicki-komesar-jelko-kacin-otkrio-je-karte.html

Полако браћо, само без очајања... Били смо и у много горим ситуацијама, па уз Божју помоћ преживесмо. Проћи ће и ови, и они после њих... појавиће се неки нови Мишић, Карађорђе, Михаило...
_________________
Србине! Пошаљи СМС на 1033! Помози браћи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 01 Apr 2010 06:54    Post subject: Reply with quote

Што радите, радите брже

Данило Тврдишић

Страсна је седмица. То је она у којој је Христос, Спаситељ наш, издан. А издао га је Јуда за тридесет сребрњака. Христос је тада изговорио: „Што чиниш, чини брже" (Јн.13,27). Млаки Понтије Пилат предаде га мучитељима. При томе покушавајући да опере своју прљаву савест, јер знао је несретник да на Спаситељу кривице нема. И осудише Га по сведочењу лажних сведока. Пострадао је најстрашнијом смрћу - распећем.

Ове недеље такође се спрема једна издаја. Издаја целог једног народа, његових предака и потомака. Лажју против истине. Ове недеље у скупштинску процедуру је на усвајање по хитном поступку ушла резолуција о Сребреници. Некоме се много жури. Некоме коме „трагови смрде нечовјештвом". Тај неко жели да што брже заврши свој сатански посао разапињања српског народа и српске државе.

Нису ли могли да сачекају да макар прођу ови дани Часнога Поста и Васкрсење Христово, па онда да чине оно што им је наложено да чине? Не, по свему судећи да нису, јер и њима беху упућене оне речи „Што чиниш, чини брже" (Јн.13,27). Издаје се у мраку и брзини. Само тако тај нечастан посао може да прође мање опажено. И пилати у Српској Скупштини ће се пред собом и својом савешћу правдати да су били приморани да гласају за разапињућу резолуцију. Побојаше се за своје положаје, привилегије... Многи ће после дизања прста за ту националну срамоту прати руке и говорити да они лично и нису били за резолуцију, али да гласају онако како су морали и како су им налагали „из врха" странке (читај: Брисела, Вашингтона). Евидентно је да и сребреничку оптужницу српском народу скројише сведочењем лажних сведока. Целокупна оптужница за наводни сребренички геноцид темељи се на очигледним лажима и на потпуно контрадикторном сведочењу првооптуженог Ердемовића..

Толико је полуистина, манипулација, инсинуација око целог овог догађаја да у томове и томове књига све то не би стало. Многе су обавештајне службе, стране амбасаде и закулисни интереси и центри укључени у производњу сребреничке манипулације и окупљени око истог нечасног циља разапињања једног народа. Од Техерана до Лондона. Од Анкаре до Вашингтона. Од Триглава до Ђевђелије. Сво лицемерје, све лажи нашег времена као да су сједињене у имену једног малог босанског градића. Сребреница.

Може ли бити више сличности у изгласавању сребреничке резолуције са поменутим Јеванђелским догађајем са почетка? Ко хоће да види, видеће и ко има уши да чује- чуће. Али проћи ће и Велики Петак и њихов "час и власт таме" (Лк 22,53). И доћи ће - Васкрсење. А тада ће свако добити по заслугама. Свако. У то не треба ни мало сумњати колико год то некоме у овом тренутку изгледало нереално.То је основа и суштина наше вере.


Двери Српске
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 01 Apr 2010 11:59    Post subject: Reply with quote

Сви медији су пренели да се Србија извинула за масакр.
Serbia apologises for Srebrenica massacre

http://news.yahoo.com/s/afp/20100331/ts_afp/warcrimesserbiabosniapoliticssrebrenica_20100331191735

Неки Срби у иностранству су демонстративно почели да цепају пасоше.
http://news.yahoo.com/s/afp/20100331/ts_afp/warcrimesserbiabosniapoliticssrebrenica_20100331191735
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 01 Apr 2010 13:59    Post subject: Reply with quote

Не знам како их није срамота,ко су ти људи који су гласали за резолуцију,сматрају ли себе делом српског народа или су они европљани нека нова нација!?За мене та декларација не важи,не важе ни ови издајници српског народа које је поставио запад са циљем да нас психолошки униште,распрачају територије и на крају претворе у нешто шти нисмо и никад нећемо бити.Ко ће одговарати за убиства цивила у избегличкој колони код Двора у току Олује?Да ли ће можда неко посветити декларацију тим људима?Имао сам само 8 година тада али добро памтим момка из добровољачке гарде који се накачио на прозор аутомобила који је возила моја стрина и својим телом нас штитио пуцајући само једном руком док су усташе и балије заједничком акцијом напали са 2 стране у жељи да пресеку колону.Много људи је тога дана и те ноћи погинуло у нападима на избегличку колону,много је страдања нашег народа на својим вековним огњиштима,наши непријатељи и даље мирно спавају док овде хапсе и тамниче хероје који су се борили и бранили српски народ,доносе срамне декларације а да притом нису довољно добро ни испитали целу ствар,могла се та декларација донети и за 30 или 50 година када историја да последњу реч,али не,морало је онако како кажу еуро унијати...Нека нам је Бог у помоћи да се освестимо,да овај народ прогледа и васкрсне,да се роди нови Обилић,Карађорђе,Мишић па да душмане терамо ван граница Велике Србије!Нека је вечна слава свим српским жртвама!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 02 Apr 2010 10:43    Post subject: Reply with quote

http://www.alo.rs/sport/25952/Tijanic_Neka_drzava_plati_kaznu_UEFA


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/183436/Skupstina-i-Vlada--nece-da-plate-odstetu-UEFA

РТС-у прети казна од 4 милиона евра због не преношења лиге шампиона. Говеда се одлучила да на једном каналу преносе резолуцију о Сребреници, на другом гробаре, свесно кршећи уговор који имају са УЕФА-ом.

И ко ће сад да плати... ртс.... влада... или народ????

4 милона евра, замислите шта је могло да се у Србији уради за 4 милиона евра. Да ли толико вреди пренос глодара и срамне резолуције?
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 02 Apr 2010 10:48    Post subject: Reply with quote

Општи бојкот претплате...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 524
Location: kosutnjak

PostPosted: 02 Apr 2010 10:48    Post subject: Reply with quote

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=01&nav_category=11&nav_id=421732

Који лицимери...
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop