DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

*** УРОШ МИШИЋ, ПРАВДА ЗА УРОША !! ***
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 146, 147, 148  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Evangelista
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jul 2008
Posts: 32

PostPosted: 19 Sep 2008 12:28    Post subject: Reply with quote

A pritom nije ni iskljuceno da je cika trajkovic dobio novu duznost-internet pandur ili neko od njegovih kolega...
Back to top
View user's profile Send private message
smilla
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Jan 2006
Posts: 48

PostPosted: 19 Sep 2008 12:34    Post subject: Reply with quote

Евангелиста, шта ти је? Трајковић је ПОД ТРАУМОМ, сигурно не блеји на нету а због ТЕШКИХ ТЕЛЕСНИХ ПОВРЕДА сигурно још не може да усклади покрете. Вероватно је на психичком опоравку. Ко зна, можда и у иностранству? Ха ха ха Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Јоц
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Aug 2008
Posts: 58

PostPosted: 19 Sep 2008 12:34    Post subject: Reply with quote

Малопре прочитах ову жалосну вест!
Јадан дечко.Уништили му живот! Па ми ко да живимо у Сомалији!!!
Страшно! Надам се да ће Урош бити добро,ако је то уопште могуће.
Ваљда ће бити неке жалбе,не знам ни сам да ли постоји још нека опција да се ово промени,смањи некако или ...не знам ни ја више!

Надам се да ће бити добро!

СРАМОТА!!!
_________________
у срцу моме живиш само Ти!
Back to top
View user's profile Send private message
nika3
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 215
Location: Београд

PostPosted: 19 Sep 2008 12:38    Post subject: Reply with quote

Ова пресуда је скандалозна, мислим да није све изгубљено има право жалбе, на ову пресуду, ако то не уроди плодом може да се жали вишем суду правда је на његовој тј. на нашој страни. Надам се да ће поништити пресуду и поново заказати суђење, само тако би могли да сперу ову љагу коју су сами себи учинили. СЛОБОДА И ПРАВДА ЗА УРОША.
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 19 Sep 2008 12:39    Post subject: Reply with quote

из једног другог случаја
јасно се види шпта је судска пракса

Quote:
U sudskoj praksi kazna za pokušaj ubistva, ipak, na nivou donje granice - od godine do godinu i po dana zatvora

Za obično ubistvo je zaprećena kazna od pet do 15 godina zatvora, a za teško najmanje deset godina zatvora. Kakva će biti kvalifikacija zavisi od tužioca. Mogućnost kvalifikacije teškog ubistva postoji ukoliko se pronađe da je osumnjičeni doveo umišljeno u opasnost još neka lica ili je to urađeno iz niskih pobuda. Kažnjavanje za pokušaj ubistva je identično kao i za dovršeno krivično delo, s tim što se kao izuzetak ostavlja sudu mogućnost ublažavanja sankcije.

Na osnovu dosadašnje prakse, advokat t smatra da bi i u slučaju da ovo delo bude kvalifikovano kao pokušaj ubistva počinilac mogao biti osuđen na godinu ili godinu i po dana zatvora.


Back to top
View user's profile Send private message
smilla
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Jan 2006
Posts: 48

PostPosted: 19 Sep 2008 12:39    Post subject: Reply with quote

Овог "ненадина" пребаците на сајт Б92.
Хвала лепо Smile
Back to top
View user's profile Send private message
djeraRG
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2008
Posts: 1

PostPosted: 19 Sep 2008 12:40    Post subject: Reply with quote

Ова срамна пресуда нека иде на част и образ људи који су је доњели ако уопште они образа имају. Урош јесте погрјешио, ал јел толико да би добио 10 година?! Јл треба један млади живот у старту рушити да би се доказала тобоже нека правда? Па гдје је та првда била кад је Милан Васић погођен гуменим метком, гдје била правда у Вршцу, Пиониру, па кад је 10 полицајаца тукло једног навијача у Нишу... Уроше нек ти је Бог у помоћи, јел у овој земљи правде нема.

НИШТА ЧЕКУ, НИШТА ТАЧИ, НЕК СЕ ХАПСЕ НАВИЈАЧИ

извињавам се модераторима грешком сам отворио тему ако могу да обришу Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 19 Sep 2008 12:40    Post subject: Reply with quote

nenadina wrote:
Као навијач звезде морам вам људи рећи да немам благе о чему причате, иако знам да ћете ми попљувати овај пост морам да напоменем и да вас питам, да ли сте ви свијесни шта је овај човјек урадио, е како би се ви осјећали када вам би вам неко покушао да стави БАКЉУ у уста? Да ли сте ви свјесни да је ово ЗЛОЧИН и ништа мање, покушај убиства, ви се жалите на 10 година истина овако млад строга пресуда али имате ли ви на уму ШТА ЈЕ ОН УРАДИО ? Па стварно, ово пишете чисто из мржње према полицајцима, и иако пола њих заслужује ту мржњу поново НЕ ТРЕБА ИМ СТАВЉАТИ БАКЉЕ У УСТА.

А то што је неко напоменуо да би они за преламање кичме добили суспензију е то је већ нешто друго! icon_zid


ако ниси жандар, а тешко да ниси, ако само слепо верујеш медијима и полицији, погледај снимак, имаш га по целом интернету, кад си успео нас да нађеш и да нам солиш данас, нађи и тај снимак и погледај и веруј својим очима ако их имаш и памети, да је неко хтео да га убије, не би било покушаја убиства, а ако је неко хтео да га убије то су биле његове колеге и претпостављени.ајде жандар стави прст на своје чело и реци сам себи како тако не одрасте ни једног јединог озбиљнијег кримоса овако, ево реци име кога сте од јаких играча овако наместили.шта да те напушавам...
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 19 Sep 2008 12:40    Post subject: Reply with quote

nenadina wrote:
Robbie Williams wrote:
nenadina wrote:
Као навијач звезде морам вам људи рећи да немам благе о чему причате, иако знам да ћете ми попљувати овај пост морам да напоменем и да вас питам, да ли сте ви свијесни шта је овај човјек урадио, е како би се ви осјећали када вам би вам неко покушао да стави БАКЉУ у уста? Да ли сте ви свјесни да је ово ЗЛОЧИН и ништа мање, покушај убиства, ви се жалите на 10 година истина овако млад строга пресуда али имате ли ви на уму ШТА ЈЕ ОН УРАДИО ? Па стварно, ово пишете чисто из мржње према полицајцима, и иако пола њих заслужује ту мржњу поново НЕ ТРЕБА ИМ СТАВЉАТИ БАКЉЕ У УСТА.

А то што је неко напоменуо да би они за преламање кичме добили суспензију е то је већ нешто друго! icon_zid


Пизда ти материна пандурска, шпијунска и тадићевска, да ли си ти свестан за које дело је момку упропаштен живот???? Ко је ставио бакљу у уста? Јеси ли видео снимак? Јеси ли видео изјаву званичних судских вештака у коме јасно наводе да нико није покушао да угура бакљу пандуру у уста?


Ma пизда и теби материна ко је бре пандур курац ми пуши а то за тадића да ти посебно не јебем матер, ја кажем шта сам чуо, а чуо сам да му је лик убацио бакљу у уста.


Дебилчино не знам који ти курац одговарам... Само ти веруј шта си чуо и прочитао у новинама! Истина те не занима...
Back to top
View user's profile Send private message
villain
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Sep 2008
Posts: 30

PostPosted: 19 Sep 2008 12:43    Post subject: Reply with quote

Које сте ложане. Да, дошао је пандур да се вама правда на форуму. Размислите мало..
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 19 Sep 2008 12:45    Post subject: Reply with quote

nenadina wrote:
Robbie Williams wrote:
nenadina wrote:
Као навијач звезде морам вам људи рећи да немам благе о чему причате, иако знам да ћете ми попљувати овај пост морам да напоменем и да вас питам, да ли сте ви свијесни шта је овај човјек урадио, е како би се ви осјећали када вам би вам неко покушао да стави БАКЉУ у уста? Да ли сте ви свјесни да је ово ЗЛОЧИН и ништа мање, покушај убиства, ви се жалите на 10 година истина овако млад строга пресуда али имате ли ви на уму ШТА ЈЕ ОН УРАДИО ? Па стварно, ово пишете чисто из мржње према полицајцима, и иако пола њих заслужује ту мржњу поново НЕ ТРЕБА ИМ СТАВЉАТИ БАКЉЕ У УСТА.

А то што је неко напоменуо да би они за преламање кичме добили суспензију е то је већ нешто друго! icon_zid


Пизда ти материна пандурска, шпијунска и тадићевска, да ли си ти свестан за које дело је момку упропаштен живот???? Ко је ставио бакљу у уста? Јеси ли видео снимак? Јеси ли видео изјаву званичних судских вештака у коме јасно наводе да нико није покушао да угура бакљу пандуру у уста?


Ma пизда и теби материна ко је бре пандур курац ми пуши а то за тадића да ти посебно не јебем матер, ја кажем шта сам чуо, а чуо сам да му је лик убацио бакљу у уста.

Сад је присутност модератора веома битна. Баш због ових дебила који се јављају и пишу разна срања. Ружно је да долазе пандури, дебили и остали и блате нам друга са Трибине који проживљава најтеже тренутке у животу.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 19 Sep 2008 12:46    Post subject: Reply with quote

БРАЋО,ОВА ДАНАШЊА ФАРСА ХАШКОГ ТРИБУНАЛА У ПАЛАТИ ПРАВДЕ СЕ НАСТАВЉА.
НЕКОЛИКО НАШИХ ДРУГАРА КОЈИ СУ ПРИСУСТВОВАЛИ А КОЈИ СУ ПРИВЕДЕНИ ПО НАЛОГУ СУДИЈЕ ЧИМ СУ НАПУСТИЛИ СУДНИЦУ И ДАЉЕ СУ У ПОЛИЦИЈСКОМ ПРИТВОРУ У ПОЛИЦИЈСКОЈ СТАНИЦИ САВСКИ ВЕНАЦ У КОЈОЈ ИМ ЈЕ ИСТРАЖНИ СУДИЈА ОДРЕДИО ПРИТВОР ОД 48 САТИ НАКОН ЧЕГА ЋЕ УЗ КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ БИТИ ПРЕДАТИ ДЕЖУРНОМ ИСТРАЖНОМ СУДИЈИ.
НА ТЕРЕТ НАШИМ ДРУГАРИМА СЕ СТАВЉА КРИВИЧНО ДЕЛО НАСИЛНИЧКО ПОНАШАЊЕ ЈЕР СУ ТОКУ ЧИТАЉА ПРЕСУДЕ УСТАЛИ И НАПУШТАЈУЋИ ПРОТЕСНО СУДНИЦУ СУДИЈИ ДОБАЦИЛИ ,СРАМ ВАС БИЛО,ОВО ЈЕ СРАМОТА,КОЛИКО СТЕ ПАРА ЗА ОВО ДОБИЛИ И СЛ.
НАКОН ТОГА СУДИЈА ЈЕ НАРЕДИО ЊИХОВО ХАПШЕЊЕ ЈЕР СЕ НАВОДНО БОЈИ ЗА СВОЈУ БЕЗБЕДНОСТ.
ЊИХОВИ АДВОКАТИ ЈАВЉАЈУ ДА ЋЕ НАЈВЕРОВАТНИЈЕ БИТИ ПОСЛЕ 48 САТИ ПРОСЛЕЂЕНИ У ИСТРАЖНИ ЗАТВОР ДЕ ЋЕ ЧЕКАТИ ДА ПО КРАТКОМ ПОСТУПКУ БУДУ ОСУЂЕНИ ЗА "ДЕЛО КОЈЕ ИМ СЕ СТАВЉА НА ТЕРЕТ"



ЗНАЧИ НАРОДЕ ,КАД НЕПРАВДА ПОСТАНЕ ЗАКОН ЋУТИ ИЛИ ИДЕШ У ЗАТВОР.

_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 19 Sep 2008 12:47    Post subject: Reply with quote

villain wrote:
Које сте ложане. Да, дошао је пандур да се вама правда на форуму. Размислите мало..


Ти немој да си безобразан, ко да ти знаш ко све долази на форум
Back to top
View user's profile Send private message
villain
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Sep 2008
Posts: 30

PostPosted: 19 Sep 2008 12:50    Post subject: Reply with quote

Добро бре, зашто би се пандур овде препирао с нама, шта причаш бре?
И мени је жао због Цуцека, ал то не значи да ћу сад да смишљам неке теорије завере овде.. ШПИЈУН ееееееј.. Дал сте нормални?
Back to top
View user's profile Send private message
ВрачарБГД
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Dec 2006
Posts: 157
Location: Хор Звездиних Момака

PostPosted: 19 Sep 2008 12:51    Post subject: Reply with quote

Протести, песме, пароле, графити, мајице... МА СВЕ што може да помогне нашем БРАТУ УРОШУ!!!

СЕВЕР ЧУВА СВОЈЕ ДЕЛИЈЕ, НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 146, 147, 148  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 148

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop