DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Милорад Чавић суспендован!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 23 Mar 2008 09:57    Post subject: Reply with quote

Coa '89 wrote:
И..је л био неко на дочеку,какви су утисци?
Ја нисам могао због текме...


Стотинак људи од којих су већина били симпатизери дсс-а
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 23 Mar 2008 10:08    Post subject: Reply with quote

bucher wrote:
ма пичке су то,мислиш да би они рескирали каријеру због тога!

Новак је вероватно пичка и зато што је поклонио санитетско возило Космету, у коме је указана прва помоћ и у коме је превезен дечко који је погођен у главу у оном хаосу пре 10ак дана у Митровици..
Најлакше је испрозивати некога..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Oct 2007
Posts: 235

PostPosted: 23 Mar 2008 10:54    Post subject: Reply with quote

Слажем се.. Немате право да прозивате оне који не носе овакве мајице, а урадили су нешто за ову државу!
_________________
Ко не учествује, нека седне! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Лоше
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2008
Posts: 211
Location: Магистрала шоу...

PostPosted: 23 Mar 2008 12:24    Post subject: Reply with quote

Свакако да не треба ниподаштавати ничији труд,ма какав он био.Али је страшно лоше ако ће сви спортисти после Чавићевог примера погнути главе и покорити се систему.У старту треба показати зубе,јер ово издркавање од стране којекаквих савеза је по мени само један од сегмената у коме они покушавају да прогурају ту самопрокламовану "државу" Косово.Нереаговање на ово се олако може тумачити као мирење са тим,што би они и желели.
Back to top
View user's profile Send private message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 23 Mar 2008 12:50    Post subject: Reply with quote

Обуче, лепо, сваки наш спортиста мајицу: "И ја мислим као Чавић" - и мирни савези, радостан народ, а свет забезекнут српском духовитом довитљивошћу..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 23 Mar 2008 13:45    Post subject: Reply with quote

НЦБ wrote:
bucher wrote:
ма пичке су то,мислиш да би они рескирали каријеру због тога!

Новак је вероватно пичка и зато што је поклонио санитетско возило Космету, у коме је указана прва помоћ и у коме је превезен дечко који је погођен у главу у оном хаосу пре 10ак дана у Митровици..
Најлакше је испрозивати некога..


свака част за возило свака част за хуманитарни меч који је омогућио да купи то возило свака част што му је отац био доле али он је моментално најпознати спортиста кога имамо који је у Америци популаран и од њега највише очекујемо да у свету показује оно што србија мисли!
Био је код Jay Leno-na једна од најпознатиих емисија у америци и уместо да нешто каже он прави шалу о радиоактивацији да је због тога добар спортиста а знаш и сам после 1999 колико се родило болесних беба!

и друго колико смо ми дали из свога ђепа а колико он(он само у ових три месеца зарадио преко милион ипо долара)а поклонио кола у вредности од 50 000 долара и то од хуманитарног меча!

и јесте најлакше некога испрозивати кад си управу Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 23 Mar 2008 13:50    Post subject: Reply with quote

Е сами смо себи најгори, нико нам други не треба. Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Владимир
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2005
Posts: 167

PostPosted: 23 Mar 2008 13:58    Post subject: Reply with quote

Један добро обавештени извор,који је инсистирао на анонимности Laughing ми је рекао да постоји сумња да су усташе оцинкариле за Чавићеву мајицу,што ме уопште не би зачудило,чак шта више,могу и да поверујем у то.
А,јуче,на конференцији,на питање хоће ли бити нека мајица за Пекинг,рекао је,нешто у фазону,хоће,ал' са натписом-ипак је српско или остаће српско . Царина Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 23 Mar 2008 15:20    Post subject: Reply with quote

Quote:
Био је код Jay Leno-na једна од најпознатиих емисија у америци и уместо да нешто каже он прави шалу о радиоактивацији да је због тога добар спортиста а знаш и сам после 1999 колико се родило болесних беба!

Рекао је да никоме није јасно одакле толико мала нација да има толико добрих тенисера, поготово јер су услови никакви. Онда је рекао, могуће да је због радијације. На шта су се људи у студију насмијали. Кладим се да их 90% није ни сконтало шта је хтјео тим да каже али углавном било их је који су знали врло добро о чему прича. Битно је да је то уопште поменуто, јер на таквој емисији као што је Jay Leno не прича се о озбиљним стварима.
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Калезињо
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 163

PostPosted: 23 Mar 2008 17:59    Post subject: Reply with quote

Che wrote:
Обуче, лепо, сваки наш спортиста мајицу: "И ја мислим као Чавић" - и мирни савези, радостан народ, а свет забезекнут српском духовитом довитљивошћу..


Laughing Laughing Laughing Laughing

То брате.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 23 Mar 2008 18:48    Post subject: Reply with quote

Мислим да пренагљујеш Бучеру. Волео бих да је ситуација у земљи на толико озбиљном нивоу да можемо да критикујемо Ђоковића што не ради више за своју земљу, али не заборави брате да остали НЕ РАДЕ НИШТА! Јако су ретки примери људи који учине по нешто, тако да је глупо љутити се на Ђоковића који ипак искористи по неку прилику да каже да је пореклом са Косова, да подигне три прста, да купи то возило и сл... А и та изјава код Џеј Леноа за коју нисам знао је врхунска ако је заиста тако рекао. Спустио им је у суштини врхунски, с тим да 99% њих немају благе везе ни где је Србија а камоли да су нас ови бомбардовали. Морам признати да и сам очекујем неки већи и конкретнији потез од Нолета, али не могу да се љутим на њега кад видим да је ипак патриота, па макар умерени. Пре бих се љутио на оне који не раде ништа, а то су ево конкретно наши фудбалери и ФК. Ако не ставе те пришиваче треба их озбиљно испрозивати!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 23 Mar 2008 19:13    Post subject: Reply with quote

Породица Ђоковић а и сам Новак помажу народу на Космету много више него што медији пропрате и знају.Имао је мали милон акција за које буквално нигде писало није а дешавале сусе.И свака му част на томе!
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
Лоше
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2008
Posts: 211
Location: Магистрала шоу...

PostPosted: 23 Mar 2008 19:14    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Пре бих се љутио на оне који не раде ништа, а то су ево конкретно наши фудбалери и ФК. Ако не ставе те пришиваче треба их озбиљно испрозивати!


Ако су им за пришиваче изговор потенцијалне санкције од УЕФЕ,у неку руку и да их разумемо (мада крајње је дискутабилно да ли би у тој ситуацији требало имати разумевања и ту се опет поставља питање шта им је приоритет,европска такмичења или Космет),али би крајње срамно било да се на свакој утакмици не појављују у мајицама са поменутом апликацијом или нешто слично,мислим да је то НАЈМАЊЕ што могу да учине!
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 23 Mar 2008 19:20    Post subject: Reply with quote

Делије Звечан wrote:
Породица Ђоковић а и сам Новак помажу народу на Космету много више него што медији пропрате и знају.Имао је мали милон акција за које буквално нигде писало није а дешавале сусе.И свака му част на томе!


100% тачно! Новак је прави Србин, и тачно је да су слабо пропраћена његова деловања
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 23 Mar 2008 19:58    Post subject: Reply with quote

Чавић је кажњен око $12,000 ако се не варам? Да исто нешто уради и Ђоковић био би кажњен сличном или чак већом сумом. Те паре на крају опет оду мафији у џеп а могле су се искористи као хуманитарна помоћ наорду са Косова и Метохије напримјер. Нисам против оног што је Чавић урадио али мислим да у будуће треба мало мудрије прилазит ситуацији. Неко је имао предлог мајице са мапом Србије на њој. То је за мене одлична идеја и мислим да би могла да прође без неког тежег кажњавања.

Замислите рецимо Новака суспендују са неког турнира, ту су огромне паре у питању. Надам се да нећу бит погрешно схваћен. Треба само мудрије приступат, схватиће опет ко буде требао да схвати.
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop