DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Црвена Звезда - хајдук кула
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LocaL_SupporteR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2006
Posts: 69
Location: Belgrado

PostPosted: 02 Dec 2007 20:44    Post subject: Reply with quote

Није добар предлог да кренемо да бојкотујемо све утакмице јер пандури то и желе, сад треба да наставимо још јаче да будемо још бројнији.Што се тиче утакмице навијање је било просечно што је за очекивати кад је бесплатан улаз. А за пандуре и њихово дебилно понашање и изазивање нереда, нека им ово буде школа за убудуће!
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Simke_Ljubav_jedina
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Oct 2007
Posts: 43

PostPosted: 02 Dec 2007 20:51    Post subject: Reply with quote

@Молдер
Стварно брате нисам у том фазону то написао, нити сам хтео да испадне као сад ту неко је ово или оно, тј. ми.
Могуће је да сам се погрешно изразио и Бах је то сигурно боље написао, управо оно што сам ја хтео да кажем.
Да си обратио пажњу до краја видео бих само да ми је жао јел је нас било 2 000, а њих 30 40 небитно скроз, и што је бах рекао један крене за њим још њих и крене ко домине и на крају ми завршимо на западној огради а они до наше шипке, само то сам хтео да кажем. Сваки нормалан човек ће се склонити од идитоа као што је овај. Мамицу му бре јебем ненормалну да му јебем, није ни свестан шта ради и добро је све како је прошло, још на пинку каже неки генерал чварак, као ма све је по закону, да је не дај боже неког погодио, ЈЕЛ БИ И ТО БИЛО ПО ЗАКОНУ?
Мамицу им јебем свима.
Надам се да ће наши брзо бити пуштени.
_________________
Ја не одлучујем да ли ћу ићу у битку према сили која ми прети, него по светињи коју браним.
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJE MIRIJEVO
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 158
Location: у потрази за...

PostPosted: 02 Dec 2007 20:54    Post subject: Reply with quote

[Мени само смета што су дошли у нашу кућу, нападали све редом, ломили невине, а ми их нисмо избацили.[/quote]
Симке је тотално управу.Делије у место да стану и да размисле кога је више нас или њих?Око 4000 делија и око 100 керова, стварно је питање ко ће да горе прође ми или они!!!
А друга ствар ако су толико опасни зашто нису керови кренули ка доњем делу копа него су само горњи део сабијали.Где је било и деце и матораца.
_________________


THRYLE EISAI ARROSTIA DYNATI,OMORFAINEIS PANTA TIN ZOI OPOU KAI NA PAIZEIS THA SE AKOLOUTHO KAI GIA SENANE MONAXA TRAGOUDO......OYPA 7
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 02 Dec 2007 21:07    Post subject: Reply with quote

Пандури, по том фамозном закону о навијачима, немају право да буду на трибини. Могу да уђу само ако треба да се спрече/прекину инциденти. Овај инцидент је изазвао пандур. И то у цивили и наоружан. Зашто не објасне шта је он то радио на Северу?
Није први пут да пандури крше закон, а о томе ни речи.
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 02 Dec 2007 21:55    Post subject: Reply with quote

Сва је срећа да се није догодило ништа трагично.Када сам видео оног како млатара пиштољем,у тренутку сам помислио да ће пуцати у масу....Шта нам треба,још један Сандри Question Јебем вас бре уста жандарска.
Битно је да ми будемо паметни и сложни,сад треба очекивати најжешће нападе на нас и навијачки покрет.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop