DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

А могло је и МОЖЕ боље
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Гио Земун
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 15
Location: Северна страна

PostPosted: 22 Feb 2011 15:59    Post subject: Reply with quote

Само гледам кад ће неко да ме гурне три реда доле.
_________________
А ја сам цео живот свој дао њој,Звезди Црвеној!!!
Back to top
View user's profile Send private message
young hooligan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jul 2010
Posts: 26
Location: Северна трибина...

PostPosted: 22 Feb 2011 16:07    Post subject: Reply with quote

zvezda_srbija wrote:
Генералштаб wrote:
Приметно је да дечурлија необуздана чека еври го да би се добро ишутирала са неким


Што је најгоре у задње време се све више не чека еври го, него иде шутка уз сваку песму.
Врхунац је био сад против Борца кад се 50ак људи гуркално уз песму на своју веру на своју земљу.


Твој коментар ми није јасан!!! Па шутка и треба да буде уз сваку песму!! Да буде лудница нон стоп на трибини...!!! А не да целу текму блејиш певаш,скачеш кад треба итд...треба да се и мимо тога прави хаос...да целу текму будеш у трансу!!! Вишак зајебанције није на одмет!!!
_________________
До краја Звезди верни...!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Делија до кос�
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 22 Feb 2011 16:22    Post subject: Reply with quote

Треба да се зна у којој песми треба да се прави гурка и како ти кажеш ,,лудница", стварно то не иде уз песму ,,На своју веру", замисли кад би био еври го уз ,,Добро знај", што не иде не иде!
А и мислим да је на трибини сасвим довољно скакање, а и кад је еври го не треба да се гледа да се повреди неко и да се одмерава снага са неким, него треба да буде зајебанција али добро Генералштаб је лепо рекао: необуздана дечурлија.
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Samo_Zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2008
Posts: 271
Location: северна страна

PostPosted: 22 Feb 2011 16:35    Post subject: Reply with quote

Зајебанција је увек добродошла,али ако под зајебанцијом подразумеваш крвничко гурање и шутирање до изнемоглости онда грешиш..Поред тебе у том тренутку може да стоји отац са малим дететом,девојка или неко у гипсу,маса се за час занесе и неко врло лако може озбиљно да се повреди,а после је касно..

Такође доста људи трибину доживљава као место где треба да се дође разваљен од свега и свачега,што не да ми је погрешно него је крајње кретенски.У реду је попити пиво,два да се "загрејеш",али долазак на текму у полукоматозном стању ми никако не иде у главу..На тему дувања боље и да не почињем јер је прича прежвакана сто пута и опет нема ефекта..
_________________
...СРБИЈА У СРЦУ-СРЦЕ НА КОСОВУ...
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 22 Feb 2011 17:51    Post subject: Reply with quote

ајде бре немој ко неке бабе да сте, те вам смета еври го па озвучење па вам се не свиђа човек који води навијање. много сте ви размажени видим ја.
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 22 Feb 2011 17:53    Post subject: Reply with quote

struct wrote:
Шта рећи на ово, сликао сам намјерно сада за викенд. Шта је горе, да након неке безвезне шутке настрада овако мало дијете,


заборавих линк да окачим:
http://img51.imageshack.us/i/20022011210.jpg/
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 22 Feb 2011 18:19    Post subject: Reply with quote

Швалер wrote:
ајде бре немој ко неке бабе да сте, те вам смета еври го па озвучење па вам се не свиђа човек који води навијање. много сте ви размажени видим ја.

Смета то кретенско и нерезонско шутирање свакако!Ко хоће да се шутира и троши енергију,нека упише кик бокс па слободно у џак нека бије!Трибина је место за навијање а не да после утакмице излазе људи са изврнутим зглобовима и напрслим ребрима!То нема везе са навијањем,него је чисто неки кретенски "фазон" који се распространио под изговором да на север долазе само лудаци...иди у КСТ ако хоћеш да се шутираш крвнички,обуци мартинке слободно...а трибина је за неке друге ствари.
Нико не каже да не треба у тренуцима еуфорије и да се скаче и гура и све што је у нормалним границама и што диже адреналин...али да се залећеш у масу нерезонски и повређујеш људе...то нема никаквог смисла и скроз је кретенски.Ем се људи повређују,ем трошиш енергију коју би могао да искористиш да навијаш дупло јаче него што навијаш док се шутираш и гураш на силу уз сваку другу песму!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 22 Feb 2011 18:39    Post subject: Reply with quote

struct wrote:
struct wrote:
Шта рећи на ово, сликао сам намјерно сада за викенд. Шта је горе, да након неке безвезне шутке настрада овако мало дијете,


заборавих линк да окачим:
http://img51.imageshack.us/i/20022011210.jpg/

Мени је драго да видим децу на трибини и поносне очеве, браћу,.. али коп није место за бебе, клинке,... Јесте Генералштаб објаснио око шутке и нерезонског дивљања, али чињеница је да има размажених. Дођеш и навијаш, не паламудиш много. Нису године битне, али опет кад си старији па и да из искуства приметеш нешто, прокоментаришеш и са можда мање жара отпеваш нешто- али као клинац, да забушавам, да се не дерем, да не урлам, па то не може. Кад би сви били фокусирани на навијање не би био потребан разглас. Мада евидентно помаже. Али не може да кад нема разгласа да нема ни навијања.
Друго неко је приметио ми на другој страни имамо у кавезу навијачку групу, зна се и чији су пријатељи, а не навија се због 0:1???!!!

Било би добро кад би се један део оних који долазе на Север пребацили на исток јер на север долазе зато што је јефтиније. Да ли су пустили до краја бесплатно? Ако не, да ли су изједначили цене свих трибина?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
young hooligan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jul 2010
Posts: 26
Location: Северна трибина...

PostPosted: 23 Feb 2011 05:08    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон брате одлично си објаснио то!!! Коп није место за децу,позере и повређене...па јел смо цело лето полемисали око тога да коп треба да подиже целу трибину и да у копу не требају да стоје они који ће да гледају текму и да блеје,и кад крене шутка недај Боже да их закачиш...одма оће да бију.Ако ти смета лудница у копу,склони се!!! Иди до запада...па тамо блеји...гледај текму или шта већ...а не да смориш људе око себе,и после дођеш овде и жалиш се како ниси могао да гледаш текму од манијака...итд...!!! Наравно не треба да се ломе ребра и схта већ..али мало гурканја подигне адреналин...и подигне мало атмосверу!!!
_________________
До краја Звезди верни...!!!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 23 Feb 2011 06:26    Post subject: Reply with quote

young hooligan wrote:
УлтрасЛондон брате одлично си објаснио то!!! Коп није место за децу,позере и повређене...па јел смо цело лето полемисали око тога да коп треба да подиже целу трибину и да у копу не требају да стоје они који ће да гледају текму и да блеје,и кад крене шутка недај Боже да их закачиш...одма оће да бију.Ако ти смета лудница у копу,склони се!!! Иди до запада...па тамо блеји...гледај текму или шта већ...а не да смориш људе око себе,и после дођеш овде и жалиш се како ниси могао да гледаш текму од манијака...итд...!!! Наравно не треба да се ломе ребра и схта већ..али мало гурканја подигне адреналин...и подигне мало атмосверу!!!


Ја сам пре пар година након једног таквог правио слалом и нашао се неколико редова испод места где сам био,где двадесет дана нисам могао да ходам,наравно нико то није намерно,нити се ја нешто жалим само констатујем из прве руке Smile м да се такве ствари дешавају и да и у тим тренутцима људи требају да схвате да није поента обогаљити некога. И сад си ти на то извукао да такви са таквим мишљењем требају да иду на запад,да гледају текму,па нико то није тако рекао,нити ко каже да мало гуркања не диже адреналин,само поента тога није повређивање људи.
Иако се понављамо ваљда можемо доћи сви до тог истог закључка,јесте сад ово мало можда и смешно о чему се прича али опет сви смо ту на трибини,видимо шта се дешава,мало по мало па по неког дође после шутке хитна помоћ,једноставно треба углавном клинци да схвате то.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 23 Feb 2011 09:49    Post subject: Reply with quote

young hooligan wrote:
УлтрасЛондон брате одлично си објаснио то!!! Коп није место за децу,позере и повређене...па јел смо цело лето полемисали око тога да коп треба да подиже целу трибину и да у копу не требају да стоје они који ће да гледају текму и да блеје,и кад крене шутка недај Боже да их закачиш...одма оће да бију.Ако ти смета лудница у копу,склони се!!! Иди до запада...па тамо блеји...гледај текму или шта већ...а не да смориш људе око себе,и после дођеш овде и жалиш се како ниси могао да гледаш текму од манијака...итд...!!! Наравно не треба да се ломе ребра и схта већ..али мало гурканја подигне адреналин...и подигне мало атмосверу!!!

Крочи на било коју "луду" трибину на свету и видећеш да везе са везом нема та теорија коју неки овде заступају.Код нас је много лакше јер су 90% трибине деца,ал шта кад сви одрасту?Мислиш да је то нормално да се људи са по 35-40 година шутирају?Ово је већ постао делимично проблем,што млађи навијачи сами креирају у глави шта је нормално а шта не.Па тако сад долазимо до тога да неко напише...шта треба да ми позирају ту...Нико не каже да треба да позирају у копу наравно,али нико не каже да треба коп да буде "ратна зона" за "најлуђе"!То што ми имамо позере и људе који не навијају...нема ама баш никакве везе са нерезонским шутирањем на сваку другу песму!
Уопште није претеривање...сваку утакмицу неко изађе повређен а то никако не сме да се дешава!Било је ломова ногу,ребара,ишчашења,посекотина...ТО НИЈЕ НОРМАЛНО!!!
Много би нормалније било да наше екипе прво преиспитају своје људе који у сред тог копа стоје и не отварају уста,и да преиспитају своје људе колико се баве дизањем атмосфере...па тек онда да се гледа на "позере" од по 17 година!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
футожан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Feb 2011
Posts: 4

PostPosted: 23 Feb 2011 12:52    Post subject: Reply with quote

Гојко wrote:
Јуче су и столице падале у току шутке.. О чему мисли тај човек који подигне столицу и баци је највише пар редова испод себе??? Не схвата да је опуштено могао да обогаљи брата, па чак и убије!

Брате мени је столица прошла 5 цм поред главе ал буквално,значи хтео сам да одем горе да ишамарам тог дебила ал ме на крају ортаци смирили ал не битно,фора је да стварно има дебила на нашој трибини и што је најгоре тај лик што је то бацио што је мого ко зна какву последицу да направи је индијанац који долази 1 годишње и то кад је бесплатан улаз,види се по њему..нажалост.
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 23 Feb 2011 13:29    Post subject: Reply with quote

футожан wrote:
Гојко wrote:
Јуче су и столице падале у току шутке.. О чему мисли тај човек који подигне столицу и баци је највише пар редова испод себе??? Не схвата да је опуштено могао да обогаљи брата, па чак и убије!

Брате мени је столица прошла 5 цм поред главе ал буквално,значи хтео сам да одем горе да ишамарам тог дебила ал ме на крају ортаци смирили ал не битно,фора је да стварно има дебила на нашој трибини и што је најгоре тај лик што је то бацио што је мого ко зна какву последицу да направи је индијанац који долази 1 годишње и то кад је бесплатан улаз,види се по њему..нажалост.

То ти је брате чудан резон,чисто сумњам да неко ко дође једном годишње спреман да тако нешто уради,барем ја тако мислим.А што се тиче Еври го па искрено у нашој прошлости је било доста бруталније кад се певало то да се не лажемо,сада су доста мањи инциденти,пре је настајала општа туча,потуче се по 300 људи,буде општи хаос,а што се тиче тога да трибина није за децу,са тим се не слажем трибина је за свакога ко се осећа Делијом и ко је спреман да остави глас на трибини,и ко је ту из љубави према Звезди.Али неко је овде поменуо и организоване групе које долазе на утакмице и које мисле да ако имају репутацију ван стадиона да они сада не треба да се доказују на трибини,да не треба да певају,да не покрећу трибину,изгледа да је њима највећа сатисфакција кад седну на шипку и блеје тако цео меч отпевају по 2-3 песме и мисле да су фаце због тога,е па варате се,ти ако имаш углед на трибини треба да покрећеш ту трибину,а не да висиш као нека кифла на тој шипци,срамота је да неки људи седе по цео меч на том месту а да буквално не отворе уста цео меч,дођу ту тако,мало погледају меч,попричају са неким ортацима,њакају телефон цео меч,е па серем ти се на такве Делије и на такве навијаче,па имао он не знам колико гостовања иза себе,наравно ово се не односи на све ликове,али таквих позера је чињеница да има...
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
маре1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 13

PostPosted: 23 Feb 2011 15:44    Post subject: Reply with quote

young hooligan wrote:
УлтрасЛондон брате одлично си објаснио то!!! Коп није место за децу,позере и повређене.........


само брате да се осврнем на овај део твог поста, знам много наше браће који су игром случаја повређени или инвалиди, па дођу на утакмицу зато што воле Звезду, зезање на трибини и сво то лудило! и 95% такве браће даје 3х више за трибину, него неки што позирају и глуме лудило, а много више физички могу да допринесу трибини.

Ништа злонамерно, само сам хтео да ти скренем пажњу на овај део!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
young hooligan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jul 2010
Posts: 26
Location: Северна трибина...

PostPosted: 23 Feb 2011 19:30    Post subject: Reply with quote

маре1989 wrote:
young hooligan wrote:
УлтрасЛондон брате одлично си објаснио то!!! Коп није место за децу,позере и повређене.........


само брате да се осврнем на овај део твог поста, знам много наше браће који су игром случаја повређени или инвалиди, па дођу на утакмицу зато што воле Звезду, зезање на трибини и сво то лудило! и 95% такве браће даје 3х више за трибину, него неки што позирају и глуме лудило, а много више физички могу да допринесу трибини.

Ништа злонамерно, само сам хтео да ти скренем пажњу на овај део!! Smile


Ниси ти мене разумео.Ништа ја лоше нисам рекао,само кажем да неби требало да стоје у епицентру! Немам ја ништа против њих..таман посла,сваком може да се деси да сломи руку и нормално је да ће он као и на свакој текми да стоји са својом екипом,али кажем да би они више требало да воде рачуна о томе где стоје..нпр...стану испод шипке...или до саме шипке,ако разумеш поенту,да не сметају осталима,који би да праве лудницу са својом екипом!!
_________________
До краја Звезди верни...!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop