DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Милорад Чавић суспендован!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 21 Mar 2008 12:52    Post subject: Reply with quote

слажем се око свега ко што се види из мојих пређашњих постова.Али засметала ми је Чавићева изјава где каже да ношење мајице је било само да би помогао нашем народу да подигну морал,и то да ништа не може да промени јер је за нас Косово завршена прича,сад можда су лоше пренели,можда тражим и ја длаку у јајету али глупа изјава за нас свакако Косово није завршена прича нити ће икад бити док га не повратимо.
Ово наравно не мења да је дечко сасвим добар потез урадио и да га наравно треба дочекати,и да је лен срамотну политичку одлуку донео.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
nepoznat
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 113
Location: Непозната...

PostPosted: 21 Mar 2008 13:20    Post subject: Reply with quote

Па докле више?Па ови моћници из тих разних европских "спортских" федерација први мијешају политику и спорт...
Па је ли политика то што воли своју земљу (иако није рођен у њој),то што је патриота?!
Као да свијет једва чека да ми Срби урадимо неку и најмању ситницу која њима није по вољи и да нас казне?
Прво јуче мафија из уефе нас,а данас ови из лен-а Чавића.. ко је следећи?

shomi wrote:
слажем се око свега ко што се види из мојих пређашњих постова.Али засметала ми је Чавићева изјава где каже да ношење мајице је било само да би помогао нашем народу да подигну морал,и то да ништа не може да промени јер је за нас Косово завршена прича,сад можда су лоше пренели,можда тражим и ја длаку у јајету али глупа изјава


А непотребно је ово што си написао јер мислим да је самим својим чином показао шта заправо мисли.
Али драго ми је што је свијет почео да учи ћирилицу...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 21 Mar 2008 14:27    Post subject: Reply with quote

Има ли му гдје адресе?
Да му пошаљем стари добри телеграм подршке...
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Olympiakos
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 205

PostPosted: 21 Mar 2008 15:50    Post subject: Reply with quote

Podgorica FxCxRxSx wrote:
Има ли му гдје адресе?


http://www.miloradcavic.com/
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 21 Mar 2008 15:51    Post subject: Re: Милорад Чавић суспендован! Reply with quote

Coa '89 wrote:
Наш пливач Милорад Чавић суспендован је одлуком ЛЕН-а,због ношења мајице са натписом "Косово је Србија"!Срамна одлука,још једном је свет показао своје право лице кад су у питању Срби,као и свој став о Косову!Што се Милорада тиче-СВАКА МУ ЧАСТ,дечко је тотални краљ!!!Неће моћи даље да се такмичи,а познато је да је постао прваке европе на 50м!Дао је сјајан пример свим нашим спортистима како се воли своја земља,и шта значи патриотизам!

Сви смо ово могли и очекиват. Али макар није суспендован са олимпијских игара.
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Цоа '89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 69
Location: ...

PostPosted: 21 Mar 2008 15:53    Post subject: Reply with quote

Podgorica FxCxRxSx wrote:
Има ли му гдје адресе?
Да му пошаљем стари добри телеграм подршке...



Ево његове маил адресе,па ко жели... [email protected]
_________________
Правда изнад закона!
Наша срца куцају за грб на вашем дресу,немојте нас изневерити!
Back to top
View user's profile Send private message
Olympiakos
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 205

PostPosted: 21 Mar 2008 16:05    Post subject: Reply with quote

Čavić: Hvala svima na podršci



Srpski reprezentativac Milorad Čavić, koji je odlukom Panela za disciplinska pitanja i sporove Evropske plivačke federacije (LEN) isključen sa 29. kontinentalnog prvenstva u Ajndhovenu, zahvalio se svima na podršci kratkom izjavom na svom internet sajtu.

"LEN je odlučio da me suspenduje i kazni moju federaciju. Stvari nisu išle kako sam se nadao i žalim što neću biti u mogućnosti da uradim nešto veliko u trci na 100 metara delfin, pošto znam da bih to mogao", napisao je Čavić na engleskom jeziku.

"Vreme je da ovo ostavim iza sebe i okrenem se sledećem velikom takmičenju. Želim da se koncentrišem na Olimpijske igre i dam sve od sebe u završnim pripremama za Peking", najavio je novi prvak Evrope i evropski rekorder na 50 metara delfin.

http://www.youtube.com/watch?v=TOlz04WjOY0&eurl=http://mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=91039

Čavić je suspendovan zbog majice "Kosovo je Srbija", u kojoj se pojavio na stazi uoči trke, a potom i na pobedničkom postolju, kada je u sredu uveče primio zlatnu medalju i slušao srpsku himnu.

Disciplinski organ LEN konstatovao je u petak da takvo njegovo ponašanje predstavlja "čist politički potez" i "kršenje Kodeksa bezbednosti na takmičenjima u organizaciji LEN".

Извор: Мондо
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 21 Mar 2008 16:51    Post subject: Reply with quote

Одвојите 5 минута да напишете ријеч подршке овом дечку. Друг ми је проследио ову тему, мислим да би ту требали да се огласимо. Ко год има времена.

http://miloradcavic.com/portal/forum/viewtopic.php?t=2
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
typhoon
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Dec 2005
Posts: 115
Location: Свемирска станица МИР

PostPosted: 21 Mar 2008 17:04    Post subject: Reply with quote

Чавић је гробар Laughing

У сваком случају треба му приредити дочек или на аеродрому или испред скупштине али некако би била најбоља варијанта којом би се избегло сликање с политичарима.

Дечко је пореклом из Бања Луке ако се не варам??? Зна ли неко?
_________________
Само оштро и на прву!!!
Back to top
View user's profile Send private message
LocaL_SupporteR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2006
Posts: 69
Location: Belgrado

PostPosted: 21 Mar 2008 17:11    Post subject: Re: Милорад Чавић суспендован! Reply with quote

MGF wrote:
Coa '89 wrote:
Наш пливач Милорад Чавић суспендован је одлуком ЛЕН-а,због ношења мајице са натписом "Косово је Србија"!Срамна одлука,још једном је свет показао своје право лице кад су у питању Срби,као и свој став о Косову!Што се Милорада тиче-СВАКА МУ ЧАСТ,дечко је тотални краљ!!!Неће моћи даље да се такмичи,а познато је да је постао прваке европе на 50м!Дао је сјајан пример свим нашим спортистима како се воли своја земља,и шта значи патриотизам!

Сви смо ово могли и очекиват. Али макар није суспендован са олимпијских игара.


Ја лично нисам очекивао, ово је стварно прешло сваку меру толики безобразлук од стране еу или сад није запамћен, само треба да чекамо сад још да нам дођу да узму храну испред носа и да нам нареде да неједемо.
Evil or Very Mad
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 21 Mar 2008 17:16    Post subject: Reply with quote

Каже ми жена да је чула на ТВ Динкића који је најавио дочек Милорада Чавића и подршку свих структура власти, почев од председника Тадића. Rolling Eyes
Нисте ваљда мислили да ће се наћи неко ко неће покушати да заради на овом момку пар промила у трци пацова? Ближи се мај...
Једино га је Чеда шиптар назвао изманипулисаним. Evil or Very Mad Чуј ко прича о манипулацији...
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 21 Mar 2008 18:09    Post subject: Reply with quote

а замислите само који би био коментар да је којим случајем на мајци писало free tibet... па упишали би се од задовољства... ух маму им јебем бескичмењачку...
Back to top
View user's profile Send private message
дуле
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Feb 2008
Posts: 35

PostPosted: 21 Mar 2008 18:13    Post subject: Reply with quote

Ел Пибе wrote:
а замислите само који би био коментар да је којим случајем на мајци писало free tibet... па упишали би се од задовољства... ух маму им јебем бескичмењачку...


Или да је неком шиптару писало "Независно Косово"...
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 21 Mar 2008 18:19    Post subject: Reply with quote

Дечко није Гробар него је Србин за пример! Ко да је битно за кога навија. Дао је пример над примерима - свима. Политичарима треба забранити долазак на ту церемонију!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 21 Mar 2008 18:27    Post subject: Reply with quote

било би добро кад би тенисери/тенисерке следили пример (ако уђу у финале), мада чисто сумњам. ако не мајца, онда бар нека реч на церемонији...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop