DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Prioriteti!
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 20 Sep 2005 16:25    Post subject: Reply with quote

Alal vera đenka! To je poenta. Slika govori više od hiljadu reči. Dovoljno je bilo doći na banjicu u nedelju i videti koja se struktura ljudi skupila tamo, a koja na Zvezda-Braga.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 20 Sep 2005 17:49    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Ako ima nesto sto nismo napisali u informatoru,da neko nije predlozio ovde....

Po meni prioritet koji nije napisan je da se javnosti dostavi do znanja da mi
NISMO pijane bande trulih narkomana.

Znaci neko je spomenuo da se po gradu lepe slike koreografija sa razno raznih stadiona iz Evrope,to je dobra ideja,
ali takodje dobra je ideja napraviti neku foru stripa na plakatu
npr:Navijaci krecu u Vrsac na Zvezdinu tekmu u basketu,
krecu i stari i mladi zeljni pobede i Evrope,to je prva slika,znaci sa polaska iz Beograda,sigurno ima neko neku.
Slika br2:navijaci mirno ulaze u halu
SLika br3:navijaju bez obzira na rezultat daju sve od sebe pritom ne praveci nikaka sranja
Slika br4:Iz ko zna kojih razloga policija krece da upada na tribinu i pravi masakr na tribini i u hodnicima hale,pritom tucuci manje slabije nezasticenije i presvega nevine navijace koji su dosli iz ljubavi prema svom klubu a ne zbog tuce sa protivnickim navijacima koji inace i nepostoje.(slika one devojke kako maltene izdahuje naginjuci se na sipku,mi je toliko potresna)
SLika br5:Navijaci prebijeni ni krivi ni duzni sa masnicama i trajnim posledicama vracaju se u BG.
I na kraju neki epilog.
Neko ce reci da ja ovime zelim da nastavim akciju Stop Represiji Nad Navijacima,nije tako(protiv doticne akcije nemam nista i podrzavam je).
Ne moraju da budu panduri na tim plakat stripovima mogu biti i sledece teme koje dokazuju da mi nismo ono zasta nas oglasavaju(npr:DELIJE NOSE POMOC SRBIMA NA KOSOVU)
JER KADA BI USPELI DA POGRESNU IZBRISEMO SLIKU U GLAVAMA GRADJANA SIGURNO BI IH CAK I PRIVUKLI I POVECALI BROJNOST MASOVNO NA SEVERU KAKO I OSTALIM TRIBINAMA.
Po meni ovo je ogroman prioritet.

_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 20 Sep 2005 20:53    Post subject: Reply with quote

Imamo mi jos mnogo na sebi da radimo da bi zasluzili tu titulu javnosti da nismo pijani i drogirani zatucani huligani.
To se radi na vise nacina ali ti plakati su poslednji ako uopste i mogu imati nekog udela u tome. Mi prvo treba da poradimo na nama,pa tek onda da kazemo evo pogledajte...kad smo mi uradili nesto sto je neispravno,sto nije ljudski...bez obzira sta je u pitanju...tuca,organizacija,nas stav....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 21 Sep 2005 11:41    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
ja samo da dodam jedan post koji je napisan na DC-u:
lucky_star wrote:
По чему се разликују домаћа и ино гостовања од европских утакмица на Маракани?

Фотке домаћих и ино гостовања :

gostovanje1
gostovanje2
gostovanje3
gostovanje4
gostovanje5
gostovanje6
gostovanje7

Фотке са последње европске текме у Београду (Црвена звезда - Брага) направљене на улазу поред штанда :

delija1
delija2
delija3
delija4
delija5
delija6
delija7



..mozda glup predlog, ali bi bilo pametno odraditi jos jedan informator slican poslednjem, u boji, gde bi slika govorila umesto reci... ali izdvoji se par slicnih slika iz gore pomenutih ili nekih slicnih.. jer, ne verujem da su svi utuvili u glavu kako trebaju da dolaze na stadion, ili nisu ni procitali isti.
Back to top
View user's profile Send private message
Firestarter
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2004
Posts: 47
Location: Kop

PostPosted: 21 Sep 2005 14:25    Post subject: Reply with quote

Informator u boji bi bio preskup. Treba samo ponavljati ljudima ono sto je pisalo u prethodnom.
_________________
Piju samo picke. Oni koji ne piju su prevelike picke da bi pili! (:
Back to top
View user's profile Send private message
red storm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 21 Sep 2005 23:20    Post subject: Reply with quote

Mislim da bi javnim putem trebalo obrazovati ljude kako da se ponasaju na Severu.Tu mislim i na oblacenje i na pevanje i na divljanje i na rasizam koji sada u Evropi skupo kosta.Znaci akcija da se svi napregnu da ovo sto radimo izadje u javnost pa makar da se i Piksi zamoli da nam svojim vezama pomogne da ljudi vide sta prave Delije rade.Mozda bi onda ljudi skapirali da nismo pijani narkomani jer oni ne rade na izgledu svoje tribine vec to rade ljudi sa puno ljubavi prema svom klubu koji zele da im se citav navijacki svet divi
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 22 Sep 2005 02:44    Post subject: Reply with quote

Mislim da bi jedno od resenja moglo da bude pregradjivanje severa na sektore. 15 000 ljudi je prevelika cifra da bi se skupili samo pravi. zato ako to ne bi bilo preveliko cimanje mislim da bi bilo dobro da se sredisnja dva sektora odvoje za ljude sa propusnicama i za njiihove ortake. tako bi kop koliko toliko bio iskristalisan, a ljudi sa strane bi mozda shvatili sta je potrebno da bi bili u eliti.

Mozda bi tada shvatili da nisu deo severa samim svojim dolaskom na isti, pa bi se nadam se brze potrudili da i svojim izgledom, stavom i nacinom navijanja postanu deo njega.


PS podrska klubu od strane navijaca je dobra ideja ali da bi uspela morala bi da se marketinski dobro odradi. plasim se samo da bi kampanja kostala vise od novca koji bi se skupio Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop