DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

INFORMATOR
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 18 Sep 2005 08:42    Post subject: Reply with quote

Novljanin wrote:
Par vodja se nije obuklo navijacki. Surprised

A sta to po tebi nije navijacki?!
Sve vodje su bile obucene bas kako treba za primer ostalima.
Mozda mislis na ljude koji nisu vodje ali su se penjali na sipku mada i oni su bili obuceni tacno kako treba za primer drugima.
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Vojkan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2005
Posts: 10

PostPosted: 18 Sep 2005 09:37    Post subject: Reply with quote

Kakva glupa rasprava.

Potpuno je besmisleno ocekivati da ce se sad i ovde uticati na navijace, time sto ce im se sugerisati sta da oblace. Bolje bi bilo da se malo poprica sa upravom i dogovori da se vise NIKADA neprave debilizmi kao sto su majce :"Mnogo smo jaci". Em su ruzne em i sama poruka zvuci glupo, a na tekmi protiv Brage sam video gomilu ljudi koji su je nosili.

Ako si saban, pomoci ti nema. Otrcana je fraza,ali ako te neko drugi nije edukovao, nece ni tribina. To se ne odnosi samo na oblacenje vec i na ono zbog cega smo kaznjeni:bacanja baklji, rasizma, pozivanja na klanje i silovanje...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 18 Sep 2005 09:40    Post subject: Reply with quote

Novljanin wrote:
Par vodja se nije obuklo navijacki. Surprised

kad si se vec pozalio, sta su to imali na sebi? crveno-bele subare, majce "mnogo smo jaci" ili salove "crvena zvezda beograd"???
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 18 Sep 2005 09:53    Post subject: Reply with quote

Gresis vojkane. Ni ti ni ja,ni bilo ko ne moze znati koliko ima onih sto hoce...medju onih 15000 sa brage. Mozda je 8000 normalnih ali se jednostavno gube medju onih drugih 7000,mozda ima 5000 normalnih....to niko ne zna.
Na nama nije da vaspitavamo onoga kome nema pomoci,vec da stvorimo tu atmosferu gde ce takve biti sramota i gde ce normalni moci da uzivaju na tribini u dobro otpevanoj pesmi...
Treba nauciti one koji hoce,da ima mesto na severu gde ce se navijati 90 minuta,gde ce ljudi izgledati navijacki,gde mozes sresti prave...a to je KOP. U nekim buducim vremenima taj kop ce se siriti i hvatati sve vise sektora nase tribine.
Tako ces verovatno i potisnuti one kojima nema pomoci,jer njemu tu vec nece biti toliko opusteno kao ranije,a to i jeste jedan od nasih ciljeva.
Kuca se gradi od temelja...ne kaze se dzbe tako.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 18 Sep 2005 10:03    Post subject: Reply with quote

Pa koji ce qrac na sipci i zasto vode navijanje ako nisu vodje?Ako se vec izdao informator sa ciljem izgleda tribine,mislim da se zna ko treba da pruzi primjer ostalima.Naravno da nisu nosili one odvratne kape ili salove sa YU zastavom.Bili su obuceni "normalno"-farmerke i majica (u kojoj se moze komotno otici u disko),ali bez ikakvog navijackog obiljezja.
Back to top
View user's profile Send private message
Vojkan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2005
Posts: 10

PostPosted: 18 Sep 2005 10:05    Post subject: Reply with quote

Slazem se sa tobom. Naravno da treba furati politiku koja ce iditote oterati sa tribine. Ja sam malo pod utiskom od tekme sa Zapresicem ,kada sam se na kraju smorio sto se i nalazim na severu.

Na moju veliku zalost ogromna vecina oko mene je pevala, za mene, neku novu pesmu ciji refren glasi :Zene silovati, decu klati (ili nesto slicno)i. Vec sam ovo pomenuo na forumu ali niko nije reagovao. Da bi to pevao i da stvarno mislis to sto pevas, treba da budes bolestan u glavi. Ja takav sever ne zelim i na takve stvari treba reagovati, a ne ih jos dodatno raspirivati. Navijanje u Zapresicu je bilo za primer.

Koliko provaljujem ti si ovde moderator, pa zelim da te pitam zasto ne banujes ovog lika koji je na Lazijevog orla nakacio Zvezdin grb. Koliko vidim banovao si lika sa Che Gevarinom slikom i to podrzavam, ali si isto tako rekao da ne zelimo ovde da vidmo ni Staljina, Hitlera... Mislim da i Musolini moze da se ubroji u tu ekipu. Zvezdin grb na fasistickim obelezjima, za mene nije prihvatljiv.
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 18 Sep 2005 10:07    Post subject: Reply with quote

pomesao si likove.. Wink
@novljanin
ne znam na koga mislis, ali mozda se covek obukao u casual varijanti..
Back to top
View user's profile Send private message
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 18 Sep 2005 10:30    Post subject: Reply with quote

Moguce Nesho.Nije toliko ni bitno.Bitnije je da je informator OK,i da polako treba da se povede racuna i o izgledu tribine.
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 18 Sep 2005 10:41    Post subject: Reply with quote

Novljanin wrote:
Bili su obuceni "normalno"-farmerke i majica (u kojoj se moze komotno otici u disko),ali bez ikakvog navijackog obiljezja.

Iliti casual. Very Happy
@Vojkan pesma na koju ti mislis je verovatno:
"oj hrvati oj hrvati sve cemo vas klati muske klati zenske klati decu silovati...."
i peva se na melodiju od Topole.....
I ako ti to smeta ti nemoj da je pevas,jeste da nije hriscanska ali postoje ljudi kojima su citave familije izginule od ustaskih nozeva,
da je tebi neko stradao verovatno bi razumeo pesmu.
Ti hoces da kazes da je pevanje u zapresicu bilo za primer. Shocked
Da me neko neshvati pogresno SVAKA CAST SVIMA KOJI SU BILI TAMO.
Ali kolko ja znam ljudi koji su bili tamo nisu smeli da unesu novi trans Delije.
I nisu smeli da pevaju mnogostosta.(jos jednom svaka cast za Mars na Drinu)
Ja nerazumem tvoj post.
Ako mislis da je pevanje kao pojam pevanje bilo za primer onda si upravu.
A ako mislis da je repetoar pesama za primer.....
Sta onda po tebi netreba da pevamo nijednu pesmu majci Srbiji?
Ako ti mislis da je izgled tribine u zapresicu bio onakav kakav su vodje zelele grdno se varas(nijedna zastava,transparent)vec je taj izgled bio nametnut od strane "vise sile"
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Vojkan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2005
Posts: 10

PostPosted: 18 Sep 2005 11:21    Post subject: Reply with quote

Ne bih sada da sirimo temu sa informator-a na politiku.

To busanje u grudi i pozivanje na poginule mi je najprizemnija stvar, a ti se malo zapitaj da li je polovini severa izginula familija na ratistu. Meni je kevina cela rodbina iz Krajine, ali mi ne pada na pamet da sad ovde iznosim podatke koliko mi je rodjaka izginulo dole.

Ja i dalje tvrdim da lik koji peva ovu pesmu moze samo da bude imbecil sa tri grama mozga, ko god da mu je poginuo. Ja npr. imam ortaka iz Zagreba koji gotivi Dinamo, ali nece da ide na tekme, da ne bi morao da peva "KO ne skace pravoslavac je;Srbe na Vrbe;Ubi zakolji." I ja sada treba da idem na tekmu i da pevam da cu da mu koljem i silujem familiju, jer je Hrvat, a to sto je on normalan momak, nema veze. Imbecil koji podrzava takav repertoar pesama, treba da ide na lecenje, mada ne verujem da bi mu i to pomoglo.

Inace navijanje u Zapresicu je bilo za primer, jer Delije nisu dozvolile da da budu isprovocirane da naprave sranje, pa da njihov tim ostane bez podrske sa tribine. Najsmekerskije je sada vec legendarno pevanje"Kako je dobro". Znamo naravno svi ovde da su zastave i svi ostali rekviziti plenjeni, ali sta ces...
Back to top
View user's profile Send private message
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 18 Sep 2005 13:12    Post subject: Reply with quote

Sjajan topic. Autori serije 'Sex i grad' nazalost nisu imali prilike da ga na vreme procitaju, inace bi Keri B. sigurno imala monolog o tome kako se treba oblaciti na utakmici....Za kosmopolitan jos nije kasno..'10 pravila o stilu na utakmicama'...

Salu na stranu, evo kako ja gledam na stvari: Znam verovatno 95% ukupnog repertoara nasih pesama; Navijam do promuklosti; idem samo na velike mecheve; ne 'kitim se kao jelka'; ne nosim sajkachu; smatram da je utakmica poslednje mesto na kome treba da izgledam lepo (obrni okreni ni drugde mi bash ne uspeva:), na utakmici sam da bih tih 90 minuta bio ono sto inace nisam-bucan divalj, besan, euforichan, da bih plakao,pevao i bodrio svoj tim...
I da, da bih izbegao da se osetim krivim sto na Mari nosim Zvezdin dres-idem na Jug.
P.S. Jesmo mi to nekada skandirali igracima 'Manekeni'?
_________________
...а онда је кудрави гаучос кренуо кривудавим стазама кокаинских ноћи...
Back to top
View user's profile Send private message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 18 Sep 2005 14:41    Post subject: Reply with quote

manicomio-rs wrote:
Sarplaninac wrote:
Ok, samo se plasim da cemo na velikim tekmama ipak ostati prosecni, kao sto je bilo sa Bragom, mozda nisam u pravu... ipak u svakom slucaju svi vi imate moje poverenjei strpljenje jer se stvarno vidi da hocete, ali ipak mislim da ukoliko ne uspete da edukujete sve one koje dolaze na velike tekme, treba nesto radikalnije promeniti Wink.

Pozdrav


Izvini sto te ponovo quotiram ali PROSECNI?!
Mozda si hteo da kazes solidni ali mi smo u svakom slucaju iznad proseka!


Nisam hteo da kazem prosecni u odnosu na druge, ali ako uporedis tekmu sa VOZDOVCEM, navijanje je bilo mnogo bolje, mozda je sada sredisnji deo severa bio dobar, ali bocni delovi uzas, katastrofa, samo mi je zao sto nisam bio u sredisnjem delu, barem da se ne nerviram i mucim da cujem decka sa sipke Wink
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
НИШЛИЈЕ'86
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2005
Posts: 100

PostPosted: 18 Sep 2005 20:57    Post subject: Reply with quote

[quote="Vojkan"]Ne bih sada da sirimo temu sa informator-a na politiku.

To busanje u grudi i pozivanje na poginule mi je najprizemnija stvar, a ti se malo zapitaj da li je polovini severa izginula familija na ratistu. Meni je kevina cela rodbina iz Krajine, ali mi ne pada na pamet da sad ovde iznosim podatke koliko mi je rodjaka izginulo dole.

Ja i dalje tvrdim da lik koji peva ovu pesmu moze samo da bude imbecil sa tri grama mozga, ko god da mu je poginuo. Ja npr. imam ortaka iz Zagreba koji gotivi Dinamo, ali nece da ide na tekme, da ne bi morao da peva "KO ne skace pravoslavac je;Srbe na Vrbe;Ubi zakolji." I ja sada treba da idem na tekmu i da pevam da cu da mu koljem i silujem familiju, jer je Hrvat, a to sto je on normalan momak, nema veze. Imbecil koji podrzava takav repertoar pesama, treba da ide na lecenje, mada ne verujem da bi mu i to pomoglo.

BOGU HVALA TE SI TI OVDE OCI DA NAM OTVORIS.... m... t... j... ti si inbecil retardu jedan..... u ZG pa sa tvojim normalnim PURGEROM formiraj neku novu yugo nostalgicnu navijacku grupu gde ce te biti svi obuceni po zadnjem kriku mode ,gde cete pevati samo lepe melodicne LJUBAVNE pesme...DEBILCINO
jel popio ban? icon_realmad
Back to top
View user's profile Send private message
НИШЛИЈЕ'86
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2005
Posts: 100

PostPosted: 18 Sep 2005 21:17    Post subject: Reply with quote

IZVINJENJE svima
nisam provalio da je mlad... curious bez obzira BAN
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 19 Sep 2005 06:35    Post subject: Reply with quote

Boba wrote:
Sjajan topic. Autori serije 'Sex i grad' nazalost nisu imali prilike da ga na vreme procitaju, inace bi Keri B. sigurno imala monolog o tome kako se treba oblaciti na utakmici....Za kosmopolitan jos nije kasno..'10 pravila o stilu na utakmicama'...

Salu na stranu, evo kako ja gledam na stvari: Znam verovatno 95% ukupnog repertoara nasih pesama; Navijam do promuklosti; idem samo na velike mecheve; ne 'kitim se kao jelka'; ne nosim sajkachu; smatram da je utakmica poslednje mesto na kome treba da izgledam lepo (obrni okreni ni drugde mi bash ne uspeva:), na utakmici sam da bih tih 90 minuta bio ono sto inace nisam-bucan divalj, besan, euforichan, da bih plakao,pevao i bodrio svoj tim...
I da, da bih izbegao da se osetim krivim sto na Mari nosim Zvezdin dres-idem na Jug.
P.S. Jesmo mi to nekada skandirali igracima 'Manekeni'?

Kako ces i ovde da popijes ban...ima sve da se pusis.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop