DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Спартак

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1428

PostPosted: 15 Aug 2023 08:33    Post subject: Звезда-Спартак Reply with quote

На време се отвара тема, да нам се не би догодило поново да киша летња или било шта друго може толико драстично да утиче на посету на нашем стадиону. Прошло коло смо се обрукали на Маракани, да видимо дал имамо снаге то да исправимо на прави начин!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 19 Aug 2023 20:47    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/kGt-a6yKxno
Back to top
View user's profile Send private message
Паразит_н
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 102

PostPosted: 19 Aug 2023 20:51    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2023-2024/cz_spartak
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 19 Aug 2023 21:46    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/zbW--h2OAR8
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 20 Aug 2023 00:02    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 234
Location: Београд

PostPosted: 20 Aug 2023 01:36    Post subject: Reply with quote

Било би лепо да ово буде неки минимум људи на домаћим утакмицама. Север би требао да буде трибина навијача, а не позера и семенкара, ликова који изводе рибе на стадион...Лепо је што долазе и појачавају бројку, али нема их нешто на овим сликама.
Прво полувреме водиља што се тиче навијања.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 20 Aug 2023 06:45    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/4yDgrbsfWrk

https://youtu.be/R0E2mzqCAII

https://youtu.be/lpzaCCt78hc
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 20 Aug 2023 08:05    Post subject: Reply with quote

Ова застава са крова би требала да остане на свакој текми осим дербија и Лш,само ако може да се продужи до ограде са истоком и западом Smile
Увек добро испадне кад нешто ново крене из копа,као што је нов начин певања "у име свих нас"
Требало би на следећој да прво Њ отпева сам преко микрофона,да чују људи како треба,јер у првом делу песме треба мало лаганије,уз развлачење крајева строфа:
"да бодрићуууу до смрти њиииххј"
"..поклањам своооооојј "
па да "рачунајте на нааааааас" буде наглашеније баш и знак да после тога крене лудило

Добро је било,лепо вече.
И да,можда би Ораховац требао да почне се пева од од прве строфе јер би рефрен дошао као кулминација песме.Да,не иде лагано са њом,али свако ко пева рефрен певаће и од почетка,а они који ћуте треба да добију батине Smile
Шалим се,научиће и остали,то нам је уосталом и неписани задатак,да учимо оне који не знају
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 20 Aug 2023 08:26    Post subject: Reply with quote

Ја немам ни једну једину замерку на " у име свих нас", мислим да је отпевана енергијом па и мелодијом, као ретко шта у задњих не знам ни ја колико. 10 минута кува, људи капирају мелодију, буквално смо прекопирали ЦД и како на њему иде, дали нови смисао песми да може да траје и да буде "брза" и далеко мелодичнија. Одлична енергија, тих 10 минута то барем мени довољно да кажем да знам зашто сам био на овој утакмици као навијач. И остатак навијања је био добар, али ових 10 минута се сигурно издвајају у нешто посебно. Јаче и од коереографије и од било какве бакљаде или не знам чега.
Бројност...укупна на стадиону јесте прелазна оцена...14000 је неки минимум, али север већ постаје забрињавајуће прво како стојимо, друго да нам на ову броју седи поред још 500 људи...не иде. Север је могао да изгледа компактније са 5000 људи колико је рецимо било када би их све спаковао у једну правилну коцку. То су ствари на којима треба радити. Све у свему...јесте неки помак у односу на Напредак, али још мора то да буде боље јер се налазимо у ситуацији у којој ко зна кад ћемо опет се наћи. Да играмо већ сад ће 5. коло а нисмо Европу почели још да играмо и чекамо противнике да извучемо. Много леп Звездашки осећај, због тог осећаја и мора да има више људи на стадиону, а тек на северу!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 20 Aug 2023 18:52    Post subject: Reply with quote

Мој предлог оградити 2 средишња сектора селотепом,и да сви морамо бити унутар њих. Ја капирам браћу која су можда провели године код тог тунела али та времена су прошла,не можемо да живимо на старој слави него да радимо и да покушамо да вратимо та времена. Мене није срамота да станем ни испод крова ако ће то допринети трибини,може да се навија и са средине и десно и лево и испод крова само кад се хоће. Јер стварно на онакву енергију синоћ и одлично навијање штета да визуелни изглед боде очи.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 21 Aug 2023 19:36    Post subject: Reply with quote

Докле ће коп овако расуто да изгледа? Да ли је могуће да не можемо нешто предузети? Барем ако ништа некако оне секторе на којима нису слова некако нечим спречити да се ту седи, па да се полако људи примичу средини, па после ће научити да треба ући у коп, прићи центру. Неколико пута је предложено нешто поводом тога. Енергија одлична, навијање сјајно, нажалост многи су изгледа постали од шећера па им киша смета, али за сада све у свему, када не бих ту кишу узимао у обзир заиста добар почетак сезоне. Не бих баш да запуштамо овај форум јер мислим да још увек се може писати на њему, има људи који читају, и можда би се коначно могло мало активирати овде, мислим да је прави моменат за то, ипак овде ће се пет пута мерити па сећи пре него што се напише, а и уживам када је обиман текст али се има шта и прочитати. Углавном сезона сасвим добро кренула надам се да ћемо наставити овим путем, узлазном путањом, да ли ће бројке да варирају хиљада горе или доле, навикли смо на то, јесте лоше када нас ову утакмицу дође 15 000 а следећу 14 000, мање хиљаду људи, наравно да није добро, али та енергија која избија са Севера подсећа на неки стари Север и то ме радује, тако да хиљаду људи горе доле ми није битније колико та енергија коју Север тренутно има, јер верујем да докле год је будемо имали кад тад ће се бројке почети пењати, само да имамо што више редовнијих људи, поготово Београђана, кад тад ће се Београд морати активирати. Треба некако, нечим једноставмо онемогућити нормално гледање утакмице са бочних сектора, јер да ли гледао са ћошка севера или отишао ко човек на запад или исток, исто ти је, чак и горе место је да дођеш негде на север и седиш, шта као дошао сам на север, сликао сам се, ја се могу похвалити да сам на северу био. Не видим поенту у томе ништа никог не кошта да се примакне мало, нико не уједа, а да терамо људе као овце ка средишњим секторима исто нема смисла. Једноставно некако спречити нормално гледање утакмица на тим деловима трибине, и да се људи сами померају ка центру, па ће да осете уједно и ту енергију, па ће можда и да навијају, а и свакако личићемо коначно на нешто, а не овако расути, пуни шупљина...

Такође треба похвалити клуб што су се посветили нашим најмлађим навијачима, и пуно ми је срце када их видим око стадиона забављајући се са разним стварима које је клуб приредио и надам се да ће бити још више занимација за најмлађе из кола у коло. Наша крила, наша будућност, наше Делије, наша деца.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop