DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт за Космет на Маракани!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 23 May 2012 07:13    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:


Ако ће Цеца да пева "Видовдан" и песме сличне тематике онда је треба чак и платити јер ће њена појава привући доста људи и донела би више новца него што би коштала, али ако планира да пева "пази с' киме спаваш" мислим да јој се онда треба захвалити. Исто важи и за Ацу Лукаса и за било кога другог од ових популарних извођача


Није поента да неком платиш да ти дође на хуманитарни концерт, поента је да он сам препозна моменат и пружи свој допринос, ако ћемо да плаћамо онда то и није то...можемо да платимо било коме, овако треба тај неко својим доласком не само да одради то вече и да га нема (или што је горе може неко да злоупотреби то као своју рекламу), већ да увек својом појавом у јавности утиче на свест људи. Тако да што се тиче народњака по мени је најбоље да то буду Цуне, Мирослав Илић и Цеца, не треба ни гомилати извођаче јер програм не треба да траје 8 сати, него 2 и по, 3 сата и да буде веома квалитетан. У случају да концерт не буде само народњачки а мислим да неће, требало би између разних жанрова пустити нешто типа документарца са мотивима са Косова, није само ствар песме, треба едуковати људе шта то бранимо доле, а не само реченица Косово је Србија!
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 23 May 2012 07:53    Post subject: Reply with quote

FilipBg wrote:
Мисим да се не би требало тако лако одустати од Београдског синдиката....Недавно су напунили арену а непотребно је говорити о њима и њиховом песмама и колико би људи привукли... Нема везе што прошли пут нису хтели, ситуација је сада знатно гора, ништа не кошта да покушамо опет, ово је изнад свих нас и надам се да би прихватили.


Брате, они су врло добродошли на концерт, таман посла да им нешто замерамо. Али нећемо да их молимо да помогну српски народ на Космету ако то сами не осећају да треба да ураде. Позваћемо их опет а на њиховој свести је да ли желе да се одазову или не.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 23 May 2012 09:53    Post subject: Reply with quote

А шта се дешава са Бајом Малим Книнџом?
Није позиван? Није могао/хтео? Или се сматра да његове песме нису примерене таквом догађају?
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Delija91Sever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 44

PostPosted: 23 May 2012 11:12    Post subject: Reply with quote

Највећи проблем биће скупити све те извођаче истог дана. Знамо добро да свако има своје обавезе,концерте,наступе по пар месеци заказане унапред. Тако да ми требамо што пре одредити неки конкретан и реалан списак учесника да би они били на време обавештени и да би одвојили време за тад догађај. По мом мишљењу, чим буде изашао распоред за наредну сезону, треба одредити датум, и лагано почети са ступањем у контакт са тим људима. А за маркетинг, плакате и то имаћемо времена читаво лето...
_________________
Север је Звезда!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Tanasije
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 19

PostPosted: 23 May 2012 12:56    Post subject: Reply with quote

Пошто траје расправа око тога да ли треба на се позову народњаци или ови нормални и да ли треба и једне и друге да наступају на истој бини...имам идеално решење...
ДВЕ БИНЕ једна код севера са овима нормалнима,а друга код југа са овима другима!!!И тако је решен проблем,сви задовољни а пара доста!!! Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Миријево ЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Nov 2010
Posts: 116

PostPosted: 23 May 2012 15:12    Post subject: Reply with quote

Поента је да се скупи што више пара легенде, да би се послале доле, па ви сада мудрујте хиљаду пута да ли треба Цеца да пева Пази скиме спаваш, и на шта ће трибина личити тај дан !!! Зовите овог индијанца што пева Зек, зек, мене није брига, ја се овде борим за виши циљ, тако да ми тај дан није битно на шта ће личити трибина, и ко ће певати, и шта ће певати !! И видите да тај концерт буде пре педерашке параде, да нас опет не заврну. Па да бијемо главу шта и како после, пада мрак, хладно је.
Back to top
View user's profile Send private message
Миријево ЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Nov 2010
Posts: 116

PostPosted: 23 May 2012 15:17    Post subject: Reply with quote

И ја и даље остајем при ставу, а и подсећаћу са времена на време, да се цене карата за квалификације за ЛЕ, ако Бог да и уласку ЛЕ, да се те цене подигну за 100 дингера на свим домаћим утакмицама.
Back to top
View user's profile Send private message
Миријево ЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Nov 2010
Posts: 116

PostPosted: 23 May 2012 15:23    Post subject: Reply with quote

Знам да постоји организација СЗС, али људима су испрани мозгови данас ! Ми не можемо пуно да утичемо на њих, јер немамо медије и сва остала срања за испирање мозгова ! Морамо да отимамо, да крадемо паре од њих испраних и да шаљемо људима на Космету и онима којима је то најпотребније.
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 23 May 2012 17:53    Post subject: Reply with quote

Миријево ЦЗ wrote:
Поента је да се скупи што више пара легенде, да би се послале доле, па ви сада мудрујте хиљаду пута да ли треба Цеца да пева Пази скиме спаваш, и на шта ће трибина личити тај дан !!! Зовите овог индијанца што пева Зек, зек, мене није брига, ја се овде борим за виши циљ, тако да ми тај дан није битно на шта ће личити трибина, и ко ће певати, и шта ће певати !! И видите да тај концерт буде пре педерашке параде, да нас опет не заврну. Па да бијемо главу шта и како после, пада мрак, хладно је.


Па јеби га и није баш тако...
Главни циљ и јесте да се скупе паре за народ доле, али никако не би требало то све да личи на циркус.
Сети се само прошлих концерата, сигуран сам да ко год је био на њима ће доћи и овај пут опет.
Онолики национални набој од онолике масе људи се скоро нигде не може осетити данас у нашој држави.
Битни су и људи који не дођу на концерт из правих побуда, да се и њима усади љубав према својој земљи, као и да се ојача у свима нама који долазимо. Из истих разлога су и паљене оне бакље на југу на првом концерту, а могле су и те паре да се пошаљу у народне кухиње.
Само да подсетим, на прошлом концерту је први пут на северу скандирано против режима. Једноставно је покренуто беседама о шиптарским злоделима према Србима и патриотским песмама пукло оно што је кључало у људима, и грмело је као ретко када после.
Дакле ми имамо два циља, први је сакупљање пара за народ на Косову, а други је буђење националне свести код Срба.
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 23 May 2012 18:08    Post subject: Reply with quote

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Да ли неко зна када излази распоред новог првенства?


на распоред имамо још да чекамо, али од данас је и дефинитивно раднички ниш нови суперлигаш, а првенство почиње 11.08.2012. и траје до 26.05.2013.
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 23 May 2012 18:23    Post subject: Reply with quote

zvezda_srbija wrote:
Миријево ЦЗ wrote:
Поента је да се скупи што више пара легенде, да би се послале доле, па ви сада мудрујте хиљаду пута да ли треба Цеца да пева Пази скиме спаваш, и на шта ће трибина личити тај дан !!! Зовите овог индијанца што пева Зек, зек, мене није брига, ја се овде борим за виши циљ, тако да ми тај дан није битно на шта ће личити трибина, и ко ће певати, и шта ће певати !! И видите да тај концерт буде пре педерашке параде, да нас опет не заврну. Па да бијемо главу шта и како после, пада мрак, хладно је.


Па јеби га и није баш тако...
Главни циљ и јесте да се скупе паре за народ доле, али никако не би требало то све да личи на циркус.
Сети се само прошлих концерата, сигуран сам да ко год је био на њима ће доћи и овај пут опет.
Онолики национални набој од онолике масе људи се скоро нигде не може осетити данас у нашој држави.
Битни су и људи који не дођу на концерт из правих побуда, да се и њима усади љубав према својој земљи, као и да се ојача у свима нама који долазимо. Из истих разлога су и паљене оне бакље на југу на првом концерту, а могле су и те паре да се пошаљу у народне кухиње.
Само да подсетим, на прошлом концерту је први пут на северу скандирано против режима. Једноставно је покренуто беседама о шиптарским злоделима према Србима и патриотским песмама пукло оно што је кључало у људима, и грмело је као ретко када после.
Дакле ми имамо два циља, први је сакупљање пара за народ на Косову, а други је буђење националне свести код Срба.


Зашто мислиш да није буђење националне свести ако дође Цеца и отпева Видовдан? Много си искључив, чини ми се. Ако неко слуша народњаке не значи аутоматски да га заболе курац за Космет.

А што се тиче тога "битни су и људи који дођу", по мени је то као да си рекао да је боље да нас на Северу има 300 него 10 хиљада, јер је тад било процентуално више навијача. Размислите мало о томе пре него што почнете да делите људе на оне "нормалне" и оне друге.

У крајњем случају сви ви који мрзите народњаке, а редовни сте на трибини, купите карту и изађите после утакмице.
Back to top
View user's profile Send private message
Из позадине
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Apr 2010
Posts: 69
Location: тамо где је Дунав најшири...

PostPosted: 23 May 2012 18:31    Post subject: Reply with quote

Нема ту много приче већ чиста математика! Доведеш најпознатије и прикупићеш највише средстава. Има ту још једна итекако добра страна, а то је да би овакав догађај имао сигурно огроман медијски одјек и само замислите поред велике помоћи какву би то још поруку послало нашима доле да виде рецимо 30 000 људи ако не и пуну Маракану у шта сам сигуран ако би се овако нешто реализовало. Размислите о томе...
Back to top
View user's profile Send private message
Asterix
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2012
Posts: 83

PostPosted: 23 May 2012 18:51    Post subject: Reply with quote

Тужно је то кад у овој земљи да би довели 30000 људи на концерт за нашу Светињу, морамо о Цеци да причамо. Ја искрено мислим да нам није толико слаба национална свест и да можемо и без цеце и сличних... сад бар имамо довољно времена.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 23 May 2012 19:25    Post subject: Reply with quote

најбоље да се закључа тема док не изађе распоред
сад треба 20 страна да напишемо дал су бољи народњаци или репери
Back to top
View user's profile Send private message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 23 May 2012 19:43    Post subject: Reply with quote

sesi wrote:
најбоље да се закључа тема док не изађе распоред
сад треба 20 страна да напишемо дал су бољи народњаци или репери
A, таман сам хтео да предложим (питам) да ли се размишљало о групи САРС? Имају неколико добрих, друштвено ангажованих песама, делују родољубиво, препевали смо и њихов први хит својевремено...
_________________
Хуссе интернет петшопТим: Megak
okoje *
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop