DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

КОСМЕТ ВЕЧЕРАС
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 57, 58, 59  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 15 Nov 2013 23:17    Post subject: Reply with quote

Али су то две различите ствари!Ови бар говоре како не признају државу доле,а овај се слика са тим смрадом шиптарским и аутоматски кроз спорт их први малтене признаје!Дакле,ради оно што нико није до сада јавно...зато и јесте добио транспарент посвећен њему и легенди партизана.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 15 Nov 2013 23:19    Post subject: Reply with quote

Sindikalac wrote:
ЛазарЦЗ wrote:

И за крај "драго" ми је да си се јавио са таквим коментаром јер он потврђује моје мишљење због чега је било мало људи на протесту у мају итд..


Одмах да ти кажем да то што сам те цитирао није ништа лично. Имам свој став у вези целе ситуације и не разликује се много од твог. Али овај део који сам подебљао је суштина оног што желим да кажем. Као што ти имаш своје мишљење, као што га имам и ја, тако и ти људи који живе доле ваљда имају своје мишљење. И само им треба дозволити да они то мишљење искажу. Против тога сам да им ови безбрижници из Београда говоре шта да раде. А исто тако и да их "истакнути чланови" наше заједнице на Косову и Метохији наговарају на било шта. Сигуран сам да и доле има међу њима има издајника који имају корист. Једноставно, ти људи су доле и њихови животи су у питању. Они знају како им је, колико се муче и шта су све преживели до сада. И само њима треба препустити да одлуче како ће поступити. То је што се тиче избора.

Е сад, што се тиче целокупне ситуације око "независног" Косова и Метохије. Мислим да је ситуација безизлазна. Са једне стране имамо нову "модерну" гарнитуру политичара која је за преговоре, за улагивање странцима и замазивање очију нашем народу. А са друге стране мислим да је још гора ситуација. Имамо пун к... неких "патриота" (овде мислим на политичаре и неке организације које ничу сваки дан). У почетку су ми били јако уверљиви и пратио сам сваку вест о њиховим акцијама, читао сваку њихову изјаву, гледао видео материјале, на неке скупове и одлазио... И после неколико година сео и размислио о свему. Ја тек сада схватам да ништа од њих нисам чуо. Све се своди на Косово је Србија и увек ће бити, тома издајник, вучић издајник, дачић издајник, тадић издајник, чеда издајник, вулин издајник... Све издајници само они јунаци! А ја од јунака за 14 година нисам чуо један једини предлог шта чинити! Јаве се само кад је нека горућа тема и по правилу терају контру властима и опет без неког предлога шта чинити. Може само да се чује шта не чинити а никако шта чинити! Јадни су колико и ови други, и сигуран сам да велика већина (политичара) то ради само за промоцију, шаку гласова, цензус, функцију, службени ауто, курве и простор за лоповлук!

Једино о чему треба да се води рачуна је да се наш народ на Косову и Метохији помогне колико је то могуће. Да им се живот олакша (глуп израз) на неки начин, да буду живи и здрави. А свака тема која се тиче њихових живота треба да буде препуштена само њима!


Синдикалац и Генералштаб су ти у принципу одговорили, ја само кажем да нас годинама уназад уништавају управо те поделе на политичке странке, а управо због тога и неповерење према било ком политичару или било коме ко политички иступи пред народ (то можемо чак и ми да будемо, треба бити опрезан). Нема поверења - нема слоге. Нема слоге - нема јаке државе. Нема јаке државе - мање шансе да бранимо Космет. Реална ситуација на терену није у нашу корист, нити је у међународним односима, није ни у економији, није ни у систему вредности, није уопште у нашем народу (колико год позитивних ствари имало). Е зато не треба да нам пуне главу својим политичким резоновањима, ми на то и онако као навијачка група не можемо, реално гледано, превише да утичемо. Сви су они пре или касније у позицији да владају, а нешто не видим да је то превише тога доброг донело, поготово народу на Космету. Свој став треба рећи, то стоји, али неки ставови, који се тичу целог народа, треба да се подразумевају. Посматрамо и реагујемо када се иде дирекно на штету народа. А то ће народ доле најбоље осетити, боље него ми по Србији. Северна Армија је увек спремна кад је најпотребније. Са друге стране, не смемо да дозволимо да нам убацују политичке ровце, може доста тога због њих да се наопако окрене.

1. Што се тиче институција Србије - Србија од повлачења српске војске и полиције нема систем да одржи те институције на терену. За то бивају задужени страни плаћеници, који очигледно не раде посао како треба (част изузецима, а има их колико сам имао прилике да чујем). Где су биле те српске институције да гањају којекакве профитере, шиптарске терористе и којекакве криминалце и да заштите народ 2004. године кад је био погром? Докле год ја знам шта осећа мој народ по том питању, за мене је доле Србија. То да ли ће на папирима који се буду тицали општина где су ТРЕНУТНО остали Срби писати ово или оно, тиче ме се све до тренутка док држава званично не погази устав и призна Космет као државу. А управо ће време показати да ли ово води ка томе. А без државе, куком и мотиком, тешко ћемо отерати све Шиптаре са Космета.
2. То за преговоре немам јасан увид, па бих те замолио да ми пошаљеш неки транскрипт истих, можда нисам довољно упућен.
3. За ово си потпуно у праву, остаје да видимо да ли ће после ових избора њима бити боље. А они ако осећају да на њих не треба да излазе, то је њихов став. Можда мисле да постоји бољи начин да се боре за своје добро.
4. Е сад, ово је ствар како ко интерпретира то чији су избори. Али пре тога бих за то "чији су избори" рекао да је то ирелевантно, јер су ти шиптари били ту и док смо доле били са све војском и полицијом, имали којекакве повластице, котили се и множили, па након одређеног периода урадили шта су урадили, уз помоћ НАТО-а наравно. Будући да је то НАТО држава, а да је процена оних којих се за то питају да још као држава нисмо довољно јаки да им се супротставимо, ми можемо на све то да кукамо и да се слажемо или не слажемо. Што је и добро, јер се чува национални идентитет. Зато треба да помажемо да се ништа српско што је остало не угаси, већ напротив. Зато ме не занима чији су избори, већ да ли то може да помогне. А и Приштина је у саставу Србије, јер је Космет срце Србије. То што је окупирана територија је друго. Изборе организују људи који су и довели до тога да овакво стање буде, тј. управу си да је то лоше. Али шта ти или Делије као група треба по том питању да урадимо? Што народ изразом своје воље преко избора не би показао да Шиптари не треба ни да помисле да залазе у Српске општине? Што не би радили у оквиру њиховог система и тиме доказали да тај систем не функционише или евентуално били у прилици да боље живе, до тренутка у ком би територија била потпуно ослобођена? Они ће сигурно најбоље осетити, али будући да велики део тог дела народа живи у изолацији, питање је да ли уопште о томе и стигну да размисле како треба. А они све то доживљавају на лицу места, што је сигурно небројено пута теже. Зато не треба у то да се мешамо, већ судимо ако погоршава стање. Ово сада што се дешава је више теорија него пракса, а то је тако због страха од непознатог. Влада прича да ће ово помоћи, показаће се да ли је тако. Што пре то боље, јер време очигледно не ради за нас.

Е сад што се овог последњег дела тиче, који је личан. Пре свега да ти кажем да смо на истој страни и да не мораш ни са каквим напрезањем, непријатељским набојем или неповерењем да причаш са мном о томе, ружно је за нас који смо Делије. Можеш да ми одговориш на то у ЛП, не морамо да разводњавамо тему. Нисам ја ни рекао да је нешто добро у преговорима, тих дана ми је пуна глава била свега око Космета, медији су баш испирали мозак, а будући да им не верујем то се да разумети. Већ сам написао, а опет ти кажем, било би добро да ме упутиш боље, ако ти није проблем. Ја знам да желим ослобођење територија, а то ка чему води - написао сам већ горе доста о томе. На протесту нисам био из објективних разлога, а не субјективних, а немам намеру да се дичим или правдам било коме колики сам патриота, јер је то гордост, а гордост је грех.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 15 Nov 2013 23:26    Post subject: Reply with quote

И извињавам се за правописне грешке, пишем јако уморан, а око много битне теме, надам се да ћеш најбоље могуће разумети шта хоћу да кажем.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
ЛазарЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2012
Posts: 62

PostPosted: 16 Nov 2013 00:26    Post subject: Reply with quote

@ Инкогнито
Као прво да ти кажем да нисам писао са неким негативним или непријатељским набојем према теби или било коме овде.Као што рече сидникалац свако има своје мишљење,твоје и моје се негде разликују па је можда тако испало.Али једно су мишњења друго чињенице.Слажем се са тобом да реална ситуација на терену није у нашој користи и мислим да ће после овога бити све гора и гора.Негде прочитах ово-" Ердутским споразумом из 1995., који је тада подржао званични Београд, оформљено је «Заједничко веће општина» (ЗВО) које чине општине са српском већином у Источној Славонији. Од громогласно најављиване ЗВО као заштитника српских интереса остале су данас само недавно поломљене ћириличне табле."
Невероватно колико подсећа на ова данашња дешавања.
Тачно је и то да од повлачења војске и полиције Србија нема систем да одбрани институције али неке су се како тако одржале и до сад а сад ће бити угашене.Када помињеш устав,он је прекршен још кад су жути почели да преговарају а сад је брутално погажен потписивањем "нормализације односа између Србије и Косова" па преко подржавања ових избора,нерасписивањем избора за север Космета ,српских избора.
И још једном ово што си рекао да те не занима чији су избори ако може да помогне..Па ево питам те шта конкретно може да помогне а што раније нисмо имали? Мене итекако занима чији су избори јер се враћамо на оно где си рекао за устав да ли је прекршен или не.Можемо ми колико хоћемо да кажемо расписани су у нашој Приштини итд.То је исто као кад ти неко кога уопште не занима тема каже ма Косово је изгубњено одавно,или ма Косово је Србија а притом га баш брига или не ради ништа по том питању.

@ Генералштаб за мене је ситуација потпуно иста.И ови су се милион пута сликали са Тачијем као што је и он са тим смрадом.И Караџић као и они каже да не признаје савез. Само је разлика што ови представљају државу а овај бедник јадни фсс.
_________________
Востани Сербие,давно си заспала !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 16 Nov 2013 07:43    Post subject: Reply with quote

Ови морају како кажу,због виших интереса Србије да се сликају са њима...али не знам шта је то говедо подстакло да пружи руку некоме ко не постоји!?Могу да схватим да се држава определила за неки вид мировања и куповине поена,да би могли можда некада да крену у офанзиву неку(све се надам да тако нешто имају на уму),али не могу никако да схватим да се говедо дохватило оног смрада и да се рукује са њим....да није платини толико моћан да овај мора то да уради!?То није политика...то је спорт...дакле,ствар која не покреће овај свет...и могао је бар да одбије руковање,јер не знам које би последице имао...а и кога боли курац за последице ако је спорт у питању!?Нису исти улози...и различита је ситуација.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 16 Nov 2013 14:53    Post subject: Reply with quote

@ЛазарЦЗ

Е па онда остаје да видимо да ли ће нешто донети, а притом алармирати нацију да се максимално хуманитарно потпомогну људи који су остали да живе доле. Док се ми препуцавамо међусобно и филозофирамо, они праве места на међународној политичкој сцени, привољавају државе да признају ту НАТО државу.Ми као навијачи ћемо пратити шта се дешава, а као не тако мали део друштва сасвим је сигурно да, у смислу друштвене одговорности, морамо да прво добро просудимо, а тек онда и судимо о овако битним стварима. Стрпљен - спасен. Космет није окупиран преко ноћи, нећемо га преко ноћи ни вратити.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 16 Nov 2013 22:24    Post subject: Reply with quote

Тужно ми је да видим да имамо међу нама људе који толико слабо познају своју трибину него се воде мишљењима неких инстант патриотских организација и којекаквих интересних група или појединаца који су нас стављали у своја прљава и небитна уста кад су били ти протести. Коме ми и за шта имамо да се доказујемо?! Ми смо ту увек кад треба и где треба. На великом митингу нас је било 10% од укупног броја малтене, а ми да излазимо на сваки позив неких кретенских групација које се оснивају са идејама да постану странке или да се афирмишу појединци кроз њих, па мало би било много. Ту смо за све што треба и трудимо се максимално!

На ову ситуацију доле где на један перфидан и лукав начин терају народ на северу да пристане на њихове игре ми гледамо и ћутимо зато што је све веома специфично. Са једне стране имамо југ који је одавно "изгубљен" а на коме имамо све своје светиње и народ и кога се не смемо ни по цену живота одрећи. А опет север је посебна прича која се гурала као потенцијал за неко боље решење у односу на југ. Међутим, ова говна на власти или нису могла од својих ментора или нису хтела јер их реално ни не занима да учине било шта. Како год, не мења суштину, а то је да смо ту где јесмо и да нема назад. Све је веома специфично и компликовано, и тешко да просечан човек у Србији може да разуме ту ситуацију доле, што властима врхунски иде у прилог. На нама је да наставимо да се боримо како знамо и умемо! Данас је то скупљање помоћи и стални одласци доле, сутра ће бити конкретније када се буде ослобађала та територија. Политичари ће остати на сметлишту историје, али ајде да и ми као ова генерација српског народа не завршимо тамо са њима.

Пустимо демагогију него да се лепо организујемо за славу у Високим Дечанима наредне недеље, 24. новембра. Да посетимо Светог Краља Стефана Дечанског и њему се обратимо као деца за помоћ, а он ће умолити Бога за нас, његове Србе којима је био и остао краљ и покровитељ. Било је и много горих ситуација у историји Срба па смо их прегурали, прегураћемо и ово - са вером у Бога и ако се будемо сви трудили. Крећемо у суботу увече, 3000 динара, пошаљите ми пп ако желите да путујете. Подразумева се да као и увек на овакво путовање идемо дисциплиновано и без алкохола, и слободно поведите пријатеље, жене, није утакмица.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
четник са сев
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Dec 2010
Posts: 33

PostPosted: 17 Nov 2013 15:26    Post subject: Reply with quote

Видим да сви овде капирају какво су зло разноразни покрети и 'патриотске' странке... Па сада бих могао о свима њима да напишем књигу,али довољно је рећи да су веома слични овим другима које пљују. Зато се и треба држати што даље од њих. Али поменути скуп у Мају су организовали Срби са Космета,не неки тамо покрет (да је то био случај не бисмо ни присуствовали).
Морам да одговорим овоме што каже треба Срби доле да одлуче... Па они су одлучили! Рекли су једногласно кад је потписан споразум да не желе да иду на Шиптарске изборе. Онда креће притисак власти из Београда да морају. Кад су митинзи Вулина,запослени у скоро свим државним фирмама су имали радну обавезу доласка на митинг Shocked ,претње да им гасе радна места ако не изађу на изборе,кад сам видео шта све раде људима нисам могао да верујем...

А север Космета је посебна прича. Мислим да људи не капирају да оно што је крвљу одбрањено 1999.,2004. па и 2008. сада је за столом пало... Кој курац смо држали барикаде!? Јел су дошли Шиптари на Јариње? - Јесу... Колико смо имали повређених испред суда 2008.? Јел сад добијају Шиптари суд? - Добијају.
Па само током претходних 5 година наши људи су се сукобили са Кфором и Еулексом пар стотина пута. Они имају оптужнице за те случајеве,али до сада су им оптужени били недоступни. Е сада су доступни! И шта ћемо да радимо када почну да хапсе нашу браћу доле? Шта ћемо да радимо када браћи из Звечана крену да скидају КМ таблице? На југу ситуација остаје као и до сада (подједнако лоша),али на северу смо изгубили буквално све за шта смо се борили.
Прелистајте мало ову тему из почетка и подсетите се како је почело... И по ко зна који пут до сада мајмуни за столом предају оно што је великом жртвом одбрањено.

Генерал је најбоље објаснио како ствари стоје и шта ми можемо као група. Ово више пишем да би људи са трибине који не иду на Космет имали увид,боље него да се информишу из Курира. Такође не бих био сигуран да нам предстоји миран период у коме је на нама само да скупљамо помоћ...
Како год да буде,бићемо уз наш народ доле као и увек до сада!
А онда се враћамо на оно шта конкретно може да се учини сада :
Quote:
Пустимо демагогију него да се лепо организујемо за славу у Високим Дечанима наредне недеље, 24. новембра. Да посетимо Светог Краља Стефана Дечанског и њему се обратимо као деца за помоћ, а он ће умолити Бога за нас, његове Србе којима је био и остао краљ и покровитељ. Било је и много горих ситуација у историји Срба па смо их прегурали, прегураћемо и ово - са вером у Бога и ако се будемо сви трудили. Крећемо у суботу увече, 3000 динара, пошаљите ми пп ако желите да путујете. Подразумева се да као и увек на овакво путовање идемо дисциплиновано и без алкохола, и слободно поведите пријатеље, жене, није утакмица.

Exclamation
Поред скупљања хуманитарне помоћи,веома је важно да наши људи што више посећују Космет. Зато је ово прилика коју би свако ко је у могућности морао да искористи и обиђе Високе Дечане. Посебно браћа која никад нису била !
_________________
НЕМА ПРЕДАЈЕ !
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 21 Nov 2013 10:39    Post subject: Reply with quote

Ова власт је нешто најгоре што нас је задесило у мору најгорих који су били на власти. Ова власт је дошла на власт причом да ће сваки споразум са Приштином поништити,да ће направити заокрет у политици чепљења европској унији,ова власт је после пар месеци притискала Србе,терала,претила отказима људима да би изашли на изборе које организују Хашим Тачи,а противнике истих је приказала као Тачијеве плаћенике. Приморавају људе да долазе на њихове митинге,праве ратно стање међу Србима на Космету,комшије једно другог пљују не схватајући да је том неком дошао шеф на послу и рекао мораш на изборе иначе губиш посао.

Ситуација у земљи и даље очајна,стандард низак,плате мале,посла нема и даље се наставља континуитет лошег по народ. Опет се иста имена врте око ове власти Чанак,Чеда,Весић... Коришћење цркве у своје битке и кампање,толико видљиво и очигледно. Људи ја сам са многима који су на власти био добар дуго,многи су били на страни тада народа у свим оним протестима,данас кад причам са њима то је страшно,не могу да верујем да су те проклете паре,функција,власт толико измениле те људе,верујте после свега више поштујем шиптарски лдп и скидам им капу,за њих знамо да су издајници и да ће продати и сопствену мајку зарад нечега.

Патриотски покрети исто у већини случајева катастрофа или су плаћеници или не знам ни ја, има ту и тамо светлих појединачних случајева али то је све мало. У се и у своје кљусе. Борити се и ваљда ће сви ти тамни облаци над нама народом и земљом који су ту већ предуго некад нестати. Молити се Богу да то што пре буде,да нам слобода напокон дође.

Морао сам ово написати јер са многима из странке на власти сам до јуче стајао раме уз раме на улици,трибини,цркви...И запањен сам у шта су се исти претворили. Ужас.

Да никад политика не уђе на нашу трибину. Само здрав став.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 11 Dec 2013 14:37    Post subject: Reply with quote

Прилог под називом југоисточна Европа изашла из рецесије објављен 09.12.2013. год. на РТС-у представља једну велику срамоту.

Многи гледаоци то можда нису ни примијетили, али на самом почетку снимка приказује се карта југоисточне Европе са јасно уцртаном територијом "државе" Косово.



Поред нас самих непријатељи нам нису ни потребни!
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
црвено-бели
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Apr 2012
Posts: 104

PostPosted: 14 Dec 2013 12:59    Post subject: Reply with quote

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:468398-Albanska-propaganda-usred-Knez-Mihailove

sniper
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 17 Dec 2013 20:33    Post subject: Reply with quote

црвено-бели wrote:
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:468398-Albanska-propaganda-usred-Knez-Mihailove

sniper


На жалост нашу тачно јесте да су и у наше име вршени злочини који немају оправдање, али ово је крајње тенденциозно и злонамерно. Ја не бих поставио питање да ли би могла у Приштини да се направи изложба о страдању Срба на Космету, него радије зашто ова изложба није имала за циљ да покаже и нашу страну страдања пре и после те 98 или 99 у којој су се догодила та убиства у Подујеву? Ако је идеја да се злочини осуде, да се бори за здрав разум и боље сутра, зашто се онда није све ставило у један кош него само страдања Шиптара? Ово је болесна земља са болесним народом који се максимално изнутра ровари да би потпуно пропао. Али од празне приче нема ништа, верујем да има оних који неће дозволити да се ова изложба одржи (зашта ћемо сви колективно бити осуђени као злочиначка нација) али оно што свако од нас овде може и треба да уради је да лепо уплати новац у фондацију, или још боље да покрене шири фронт скупљања новца за фондацију кроз коју радимо и још више ћемо радити да се заустави ова амнезија и ампутирање како територије тако и здраве памети нашег народа. Ајде да ми подржавамо наш народ да опстане на својим вековним огњиштима и да обнављамо светиње, и онда можемо да се надамо васкрнућу Српства и нас самих. Од приче нема вајде, дела! НЕМА ПРЕДАЈЕ!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Celtic
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Sep 2004
Posts: 281

PostPosted: 18 Dec 2013 21:37    Post subject: Reply with quote

Жао ми Вучића што није стигао на отварање изложбе. Цела екипа била, од Дачића и Чеде до Кандићке и Дерете. Баш штета. Али добро, други пут. Биће повода, сигуран сам.
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 24 Dec 2013 12:30    Post subject: Reply with quote

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82/1478091/%D0%94%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%9B,+%D0%A2%D0%B0%D1%87%D0%B8+%D0%B8+%D0%95%D1%88%D1%82%D0%BE%D0%BD+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+%D0%9D%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B0.html

Ево посве сјајне прилике да господина Дачића дочекамо као нација на повратку са доделе Нобела и почастимо га којом тоном гована којим би га гађали у знак захвалности за тај велики допринос српској историји, још једну нобелову награду за једно парченце територије мање, које нам и онако не треба и само ствара муку...

Будући Нобеловац говори истину да би дошао на власт:
http://www.youtube.com/watch?v=KEi2Um0FHWk

Андрићев наследник:
http://www.youtube.com/watch?v=PfnYqQfs6Z4
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 24 Dec 2013 16:49    Post subject: Reply with quote

Отварам кладионицу, може да се игра само да неће добити Нобела, квота 50. Као што Ахтисари ономад није добио. Господине Тачићу, итекако сте заслужили Нобела, потврдили сте то задњим потезом уклањања пароле са финала светског првенства у женском рукомету и само наставите у вашој намери да уклоните све Србе из Србије! Мери крисмас енд а хепи њу јир!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 57, 58, 59  Next

View previous topic :: View next topic
Page 51 of 59

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop