DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Валета
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 18 Jul 2016 08:43    Post subject: Звезда-Валета Reply with quote

За уторак ваљда не треба нешто претерано трошити речи на позив...почетак сезоне, Европе, тим који треба да се уигра и коме треба сигурно помоћ...све у свему...СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 19 Jul 2016 21:43    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Jul 2016 00:28    Post subject: Reply with quote

Онај транс што је качен и на прослави титуле (ЛАКЕ ЖЕНЕ,ТЕШКЕ ДРОГЕ,НАПРЕД ЗВЕЗДО)знам у реду чији је и ко га качи,али брате ај из спрдње једном га окачити али сваки меч сад на огради да буде стварно је непотребно,с једне стране ликови браће на заставама на огради која нису с нама а поред њих транс са таквим дебилним натписом.Подсећа ме на хумор а ла гробари,ону су били склони тим небулозним порукама(мењамо ово,оно)...
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 20 Jul 2016 05:59    Post subject: Reply with quote

Та застава нам је најмањи проблем ако су узме у обзир како су људи навијали синоћ! Ја не разумем људе, као да смо Барселона па нам не иде против неке тамо Валете. Сви се нешто ватају за главу, гледају утакмицу у грчу....чак и кад је резултат повољан по нас. Како примисмо гол тако сви скочише да навијају....па не иде то тако! Треба тако да навијаш да не би примио гол, а не након гола да одгрмиш па се опет ваташ за главу на сваки шут. Није добро да људи не умеју да препознају тренутак када не треба то да се ради, већ да се навија! Шта год да буде навијај, све остало ће само да појача муку и нервозу коју гледаш на терену. Север мора да ради на себи јер ја не знам шта људи мисле против Лудогореца да раде? Да седе и грцкају нокте од треме и нервозе? Па неће то моћи тако. Зато...ево га Напредак за 2 дана...идеално време и место да се направи права припрема за утакмицу са Лудогорецом.
ЈЕБИ БУГАРЕ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Jul 2016 06:17    Post subject: Reply with quote

Код навијања не може се бити паметан,да ли људи стварно зависе од ситуације на терену,или је на делу колективна курцобоља не знам.Кад водимо тад их још више заболе да навијају,кад је негативан резултат на терену е онда је дрхтање и хватање за главу као највеће бабетине нарикаче јебу се маме играчима свака 2 мин,на уштрб квантитета губи се и квалитет,јер се разводни међу толиким бројем људи,али толика незаинтересованост људи сигурно није случајност,него се претвара нажалост у редовну појаву,није ми јасно само шта треба да се дешава на терену па да "пукну" гласне жице..
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 20 Jul 2016 07:00    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=KDD2J0hCU-s&feature=youtu.be
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 20 Jul 2016 07:19    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
Код навијања не може се бити паметан,да ли људи стварно зависе од ситуације на терену,или је на делу колективна курцобоља не знам.Кад водимо тад их још више заболе да навијају,кад је негативан резултат на терену е онда је дрхтање и хватање за главу као највеће бабетине нарикаче јебу се маме играчима свака 2 мин,на уштрб квантитета губи се и квалитет,јер се разводни међу толиким бројем људи,али толика незаинтересованост људи сигурно није случајност,него се претвара нажалост у редовну појаву,није ми јасно само шта треба да се дешава на терену па да "пукну" гласне жице..

Не треба на терену да се дешава...на трибинама треба! Јер ако се плаше док губимо, а боле их курац кад водимо...онда ништа на терену не може да промени то! Зато људе треба учити од нуле. Дошле су неке нове генерације које Бога питај зашто су ту. Треба поново радити са трибином јер ово није оно што нас испуњава и знамо да простора за праву атмосферу има итекако. Трибина је место са кога мора да крене позитивна енергија која ће да покрене неког играча да потрчи више, да уклиза...па да на то још више трибина одреагује...у главном то је смисао навијања...да свог играча мотивишеш да игра боље и да све што може од себе. Ако то није довољно за победу...па шта да се ради? Онда навијаш из ината, пркоса...да покажеш како се воли клуб и када му не иде! Много су се људи опустили што се тиче навијања...мораће да се томе посвети пажња.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Jul 2016 07:41    Post subject: Reply with quote

Наравно да терен не треба да буде покретач навијања,али то ми је некако најбаналнији пример шта може покренути успаване главе,о томе да имају навијачку свест глупо ми је и причати,јер да имају не би уопште зависили да ли имамо контру или корнер,или су наши сабијени у својих 16 м,то су сад ствари о којима нажалост причамо,као о неком човеку што је био у коми па сад поново учи да говори и хода..
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 20 Jul 2016 09:36    Post subject: Reply with quote

Реванш са бугарима се игра у уторак у 20 по нашем времену у јебеном Разграду
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 20 Jul 2016 09:59    Post subject: Reply with quote

неко поставио ову слику са јучерашње утакмице на другом форуму...
ЗАУВЕК СА НАМА !
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Jul 2016 10:05    Post subject: Reply with quote

samojako wrote:
Реванш са бугарима се игра у уторак у 20 по нашем времену у јебеном Разграду

Шта причаш бре,реванш је на Маракани..
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 20 Jul 2016 10:19    Post subject: Reply with quote

Иницијатор wrote:
неко поставио ову слику са јучерашње утакмице на другом форуму...
ЗАУВЕК СА НАМА !

Не знам да поставим слику...
ваљда ће моћи преко линка https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/922/cCYp8C.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
samojako
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Oct 2015
Posts: 148

PostPosted: 20 Jul 2016 10:22    Post subject: Reply with quote

DRAGAN 1389 wrote:
samojako wrote:
Реванш са бугарима се игра у уторак у 20 по нашем времену у јебеном Разграду

Шта причаш бре,реванш је на Маракани..


Грешка, мислио сам на први меч, неам потребе толико да се палиш
Back to top
View user's profile Send private message
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 20 Jul 2016 17:19    Post subject: Reply with quote

Полако људи, јака симболика је у питању. О брату нашем покојном...ЈАГОДА је никла.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 Jul 2016 05:14    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/mnpqk3hs6dc

Навијачки извештај од 20 минута.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop