DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ 2 !!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
И ја сам ЗВЕЗД
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2011
Posts: 3

PostPosted: 03 Aug 2011 14:17    Post subject: Reply with quote

Здраво Браћо и Сестре ! ! !
Имам једно питање и молим за само тачан одговор.
Наиме учланио сам се још прошле године у првим данима учлањивања и од тад ми није стигла чланска карта, код себе имам неки папирић (рачун јебем ли га) који то подврђује и сезонску за Север од прошле сезоне.
Е сад пошто сам кући имао неку гадну фрку (ћале ми је имао инфаркт пре пар дана) једноставно нисам стигао да одем и проверим шта и како што се тиче сезонске те се стога овде јављам.
Дакле занима ме да ли могу да продужим своје чланство/сезонску сутра (4.8.2011.) и колко кинте за то треба тј колко кошта.
И када и где могу подићи своју чланску карту јер се сматрам делом Севера јер сам ту од малих ногу (неких 10ак година) и једноставно желим то да имам код себе а не неки папирић.
Уздравље ! ! !
_________________
ПУНЕ ТРИБИНЕ ЛУДИХ НАВИЈАЧА ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 03 Aug 2011 14:30    Post subject: Reply with quote

Сутра нећеш моћи:

Stadion se otvara u 16:30 tako da nece biti kupovine sezonskih karata na dan utakmice, ali trebalo bi da bude u Red Star Shop-u. Prodaja u shop-u ce biti omogucena samo za clanove koji ne obnavljaju sezonske karte vec kupuju nove. Ovo ogranicenje je tehnicke prirode.

Дакле, од петог, тј дан после утакмице, обнова чланства кошта 1000 а сезонска је 1300, и то можеш обавити у Шопу, на Маракани.
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
Делија до кос
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 03 Aug 2011 14:31    Post subject: Reply with quote

Ух, јбг то за ћала, верујем да ниси могао, али требао си преко некога да завршиш, сад за ову утакмицу мислим да ти је касно да то радиш, једино ако си из Бгд па да похиташ сад до стадиона јер раде док свима не издају сезонску. Сутра на стадиону неће радити сервис за чланство једино да пробаш код Београђанке у шопу али ту колико сам ја разумео нема сезонских са север тј тако су ми рекли јуче на стадиону.
Имаш признаницу и добро је што си је сачувао, а треба ти 1000 (ако си пунолетан) за чланство и 1300 за сезонску.
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
И ја сам ЗВЕЗД
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2011
Posts: 3

PostPosted: 03 Aug 2011 14:39    Post subject: Reply with quote

Хвала браћо за овако брзе одговоре,
ништа одо хитро до Маре па шта ми Бог да ! ! ! Very Happy
_________________
ПУНЕ ТРИБИНЕ ЛУДИХ НАВИЈАЧА ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 05 Aug 2011 15:52    Post subject: Reply with quote

За оне који се још увек нису обезбедили. Мојне да вас мрзи.

Quote:
Поштовани звездаши,

протекле недеље на нашем стадиону, заједно смо били сведоци великих гужви у просторијама сервиса за чланство иако је продаја сезонских карата почела пре неколико недеља. С тога вас најљубазније молимо, да већ од понедељка (08.08. од 10 сати) обезбедите своје место на стадиону, како не бисмо опет три дана пред меч имали ситуацију да се у редовима чека и по неколико сати. Такође, то ће омогућити и доста ефикаснији рад наших запослених.

Обавештавамо вас да сезонских улазица има довољно, и могу их купити сви наши чланови са плаћеном годишњом чланарином.


http://www.crvenazvezdafk.com/src/od-ponedeljka-po-sezonsku-4602-c1-content.htm
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 07 Aug 2011 20:10    Post subject: Reply with quote

Ово је коментар са сајта Црвене звезде
Quote:
Мене само интересује, зашто се ове године добија папирни ваучер, као и обична карта, који се много теже чува од мање, практичније, пластичне карте? Да ли је то тренутни проблем техничке природе, или ће то бити и убудуће?

Јел зна неко да ли је ово тачно ... да ли се добија обична карта (као дневна) или као што се , колко ја знам , до сад добијала мала пластична картица...
Back to top
View user's profile Send private message
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 07 Aug 2011 20:47    Post subject: Reply with quote

Звездин Делиј wrote:
Ово је коментар са сајта Црвене звезде
Quote:
Мене само интересује, зашто се ове године добија папирни ваучер, као и обична карта, који се много теже чува од мање, практичније, пластичне карте? Да ли је то тренутни проблем техничке природе, или ће то бити и убудуће?

Јел зна неко да ли је ово тачно ... да ли се добија обична карта (као дневна) или као што се , колко ја знам , до сад добијала мала пластична картица...

Ваучер је као обична карта,док је сезонска остала иста
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 07 Aug 2011 20:58    Post subject: Reply with quote

Ђомла Београд wrote:
Звездин Делиј wrote:
Ово је коментар са сајта Црвене звезде
Quote:
Мене само интересује, зашто се ове године добија папирни ваучер, као и обична карта, који се много теже чува од мање, практичније, пластичне карте? Да ли је то тренутни проблем техничке природе, или ће то бити и убудуће?

Јел зна неко да ли је ово тачно ... да ли се добија обична карта (као дневна) или као што се , колко ја знам , до сад добијала мала пластична картица...

Ваучер је као обична карта,док је сезонска остала иста

Мора да сам онда нешто пропустио ...за шта служи тај ваучер да ли се добија уз сезонку ако би неко могао да ми појасни???
Back to top
View user's profile Send private message
Немања ЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2011
Posts: 154

PostPosted: 07 Aug 2011 21:05    Post subject: Reply with quote

Моје мишљење је да је то са ваучером безвезе... добијеш обичну карту, као дневну, папирну, коју ти је сто пута теже чувати годину дана од мање, пластичне и много практичније пластичне карте... Искрено се надам да је то проблем само техничке природе и да неће бити тако и наредне године..
_________________
Пуна наша Маракана, на њој грми од песама, и само једна, једна лопта, у голу комшија...
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 07 Aug 2011 21:06    Post subject: Reply with quote

Звездин Делиј wrote:
Ђомла Београд wrote:
Звездин Делиј wrote:
Ово је коментар са сајта Црвене звезде
Quote:
Мене само интересује, зашто се ове године добија папирни ваучер, као и обична карта, који се много теже чува од мање, практичније, пластичне карте? Да ли је то тренутни проблем техничке природе, или ће то бити и убудуће?

Јел зна неко да ли је ово тачно ... да ли се добија обична карта (као дневна) или као што се , колко ја знам , до сад добијала мала пластична картица...

Ваучер је као обична карта,док је сезонска остала иста

Мора да сам онда нешто пропустио ...за шта служи тај ваучер да ли се добија уз сезонку ако би неко могао да ми појасни???


Ако си нови члан, тј. ове године се учлањујеш, добијаш папирни ваучер да си уплатио чланарину, који ти они дају као потврду, уз тај ваучер одмах можеш купити и пропусницу. Чланску добијаш на кућну адресу, кроз неко вријеме, од прилике кроз 20-ак дана.

Ако обнављаш чланство, добијаш само ваучер, као потврду уплате, чланска остаје она иста од прошле године, и наравно уз тај ваучер обнављаш и пропусницу, која такође остаје иста, само се прелијепи онај дио који читачи на стадиону очитавају.

Надам се да сам ти мало појаснио.
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 07 Aug 2011 21:09    Post subject: Re: Ваучер Reply with quote

andjelooo wrote:


Ево вам и изглед тог ваучера
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 07 Aug 2011 21:14    Post subject: Reply with quote

Да, ја сада када сам писао нисам мислио на то. Видио сам то код оног лика што обнавља пропуснице, када ми је обнављао, али није ми то дао, вратио ми је обновљену пропусницу, а то сам контао да остаје њима као неки увид у то колико су пропусница издали. Углавном то нисам добио.
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 07 Aug 2011 21:19    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ако си нови члан, тј. ове године се учлањујеш, добијаш папирни ваучер да си уплатио чланарину, који ти они дају као потврду, уз тај ваучер одмах можеш купити и пропусницу. Чланску добијаш на кућну адресу, кроз неко вријеме, од прилике кроз 20-ак дана.

Ако обнављаш чланство, добијаш само ваучер, као потврду уплате, чланска остаје она иста од прошле године, и наравно уз тај ваучер обнављаш и пропусницу, која такође остаје иста, само се прелијепи онај дио који читачи на стадиону очитавају.

Надам се да сам ти мало појаснио.

Ако сам те добро разумео ваучер користим док не добијем чланску карту после 20-ак дана , а сезонску добијам одмах , за сезонку не чекам тих 20 дана ??
Back to top
View user's profile Send private message
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 07 Aug 2011 21:21    Post subject: Reply with quote

Звездин Делиј wrote:
Quote:
Ако си нови члан, тј. ове године се учлањујеш, добијаш папирни ваучер да си уплатио чланарину, који ти они дају као потврду, уз тај ваучер одмах можеш купити и пропусницу. Чланску добијаш на кућну адресу, кроз неко вријеме, од прилике кроз 20-ак дана.

Ако обнављаш чланство, добијаш само ваучер, као потврду уплате, чланска остаје она иста од прошле године, и наравно уз тај ваучер обнављаш и пропусницу, која такође остаје иста, само се прелијепи онај дио који читачи на стадиону очитавају.

Надам се да сам ти мало појаснио.

Ако сам те добро разумео ваучер користим док не добијем чланску карту после 20-ак дана , а сезонску добијам одмах , за сезонку не чекам тих 20 дана ??

Он је мислио на признаницу коју добијаш кад платиш чланарину.Нема везе са ваучером,а том признаницом имаш потврду да си уплатио чланарину и можеш подигнути сезонску.Када добијеш чланску карту та признаница не игра никакву улогу
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 07 Aug 2011 21:22    Post subject: Reply with quote

Звездин Делиј wrote:
Quote:
Ако си нови члан, тј. ове године се учлањујеш, добијаш папирни ваучер да си уплатио чланарину, који ти они дају као потврду, уз тај ваучер одмах можеш купити и пропусницу. Чланску добијаш на кућну адресу, кроз неко вријеме, од прилике кроз 20-ак дана.

Ако обнављаш чланство, добијаш само ваучер, као потврду уплате, чланска остаје она иста од прошле године, и наравно уз тај ваучер обнављаш и пропусницу, која такође остаје иста, само се прелијепи онај дио који читачи на стадиону очитавају.

Надам се да сам ти мало појаснио.

Ако сам те добро разумео ваучер користим док не добијем чланску карту после 20-ак дана , а сезонску добијам одмах , за сезонку не чекам тих 20 дана ??


Да, пропусницу добијеш одмах, а чланску чекаш да добијеш на кућну адресу. За чланску добијеш признаницу, обичну признаницу да си уплатио, не ваучер као што је брат горе окачио, то је ваучер за пропусницу који вјероватно нећеш ни добити, јер пропусницу добијаш на лицу мјеста.
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop