DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ 2 !!!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 08 Jun 2011 15:27    Post subject: БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ 2 !!! Reply with quote

ФК Црвена звезда најлепше моли све власнике сезонских карата из сезоне 2010-2011 да исте сачувају, јер ће им се продужетак годишње карте за нову сезону радити само уз постојећу картицу.

Подсећамо да годишње карте важе за све утакмице домаћег првенства и квалификација за Лигу европе. Купац годишње карте може бити само особа која је члан ФК Црвена звезда и има уредно плаћену чланарину.

Продаја годишњих карата ће бити подељена у две фазе:

- Фаза предпродаје од 27.06. - намењена власницима годишњих карата из сезоне 2010/2011 који стичу право првенства обнове.

- Фаза продаје од 13.07. - редовна продаја годишњих карата намењена како новим тако и постојећим члановима клуба.

Приликом обнове годишње карте потребно је да са собом понесете старе годишње карте. Обнављање годишњих карата вршиће се искључиво у просторијама Маркетинга ФК Црвена звезда.

Продаја почиње од 13.јула


Last edited by Генералштаб on 08 Jun 2011 15:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 08 Jun 2011 15:33    Post subject: Reply with quote

Тема је много битна и мислим да заслужује ново место на форуму јер од овога нам зависи много тога...нама као навијачима!Црвена Звезда ће у скоријој будућности попримити модел функционисања,где ће сваки ЧЛАН имати право гласа!Ово морају сви добро да схвате и упамте!Ако желите да се и ви питате нешто,ако желите да будете део клуба у буквалном смислу,онда је једини пут ЧЛАНСТВО!Без чланства немате права гласа нити могућност да као појединац,можда у неким тешким тренуцима по клуб,помогнете ЗВЕЗДИ!
То је толико нормално,да свако ко долази на стадион буде члан свога клба!Цене су више него скромне и мислим да и они који нису толико редовни могу себи да приуште да буду део клуба иако нису ту сваку утакмицу!
Такође,битна ствар су пропуснице.Не пропустите прилику да је на време себи обезбедите,много се више исплати него да плаћате сваку утакмицу карту на благајни.
Ово су ствари које треба на време започети и не требају никако да зависе од резултата клуба и дал је он у успону или не!Наша присутност у клубу мора да буде већинска у сваком случају!
БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Влада Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Oct 2010
Posts: 141
Location: СРБИЈА

PostPosted: 12 Jun 2011 09:44    Post subject: Reply with quote

Генерале и за остале Laughing а што се тиче обнове чланарине, пошто нисам из Бг кад може да се продужи читао сам на сајт наш Буди део звезде и кажу добиће сви поруку 15 дана пре истека , мада плашим се нешто да не омаше па ми не пошаљу јер сам се одприлике у ово време учланио прошле године само што сам картицу добио у семптембру.
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 12 Jun 2011 10:22    Post subject: Reply with quote

Влада Делија wrote:
Генерале и за остале Laughing а што се тиче обнове чланарине, пошто нисам из Бг кад може да се продужи читао сам на сајт наш Буди део звезде и кажу добиће сви поруку 15 дана пре истека , мада плашим се нешто да не омаше па ми не пошаљу јер сам се одприлике у ово време учланио прошле године само што сам картицу добио у семптембру.


ти можеш да обновиш и сада није проблем раније, не мораш да чекаш поруку од Звезде. најбоље ти је да уплатиш у пошти на жиро рачун фк-а, и кад то учиниш јавиш им се на број телефона који пише на сајту и то је то!
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
Влада Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Oct 2010
Posts: 141
Location: СРБИЈА

PostPosted: 13 Jun 2011 08:39    Post subject: Reply with quote

wlade wrote:
Влада Делија wrote:
Генерале и за остале Laughing а што се тиче обнове чланарине, пошто нисам из Бг кад може да се продужи читао сам на сајт наш Буди део звезде и кажу добиће сви поруку 15 дана пре истека , мада плашим се нешто да не омаше па ми не пошаљу јер сам се одприлике у ово време учланио прошле године само што сам картицу добио у семптембру.


ти можеш да обновиш и сада није проблем раније, не мораш да чекаш поруку од Звезде. најбоље ти је да уплатиш у пошти на жиро рачун фк-а, и кад то учиниш јавиш им се на број телефона који пише на сајту и то је то!


Да то знам него мислех боље да задржим кинту док код могу јер сад сам у неком малом шкрипцу па боље да сачекам кад ми пошаљу поруку тад и уплатим, Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
ATI
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Sep 2009
Posts: 55

PostPosted: 15 Jun 2011 10:15    Post subject: Reply with quote

Јел може преко нета да се учлани ? Не могу до половине августа да дођем у Бг,а хтео би раније да се учланим док још имам кинту
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 15 Jun 2011 10:36    Post subject: Reply with quote

ATI wrote:
Јел може преко нета да се учлани ? Не могу до половине августа да дођем у Бг,а хтео би раније да се учланим док још имам кинту


http://www.budideozvezde.rs/ci/vesti/story/292/%D0%9E%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D1%87%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B5.html

можеш тако а можеш и у пошти да уплатиш ако ниси из Бг-а...дајте људи мало озбиљније схватите ово, читајте, ангажујте се, обнављајте чланарине, зовите људе око себе да учине исто, да нас буде и више!!
ова сезона је наша у сваком погледу!
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 15 Jun 2011 11:56    Post subject: Reply with quote

Тужно је што неке људе буквално морамо вући за рукав и цимати да би узели/обновили чланску карту. То треба да представља привилегију а не мучење, а пуна су уста великог Звездаштва.
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
Бока
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 May 2011
Posts: 2

PostPosted: 15 Jun 2011 16:19    Post subject: Reply with quote

Нуклеар wrote:
Тужно је што неке људе буквално морамо вући за рукав и цимати да би узели/обновили чланску карту. То треба да представља привилегију а не мучење, а пуна су уста великог Звездаштва.


То мене, а верујем и сваког од нас који капирамо причу, потпуно убије у појам. Знам их десетине и десетине. Што је најгоре, за већи део њих ја знам да су стварно искрени звездаши , али опет долазимо до тога да неће, не желе, или шта ја већ знам да купе чланску. Верујем да клуб не условљава куповину сезонске са чланском да не би цифра досегла ни пола од тих 20-ак хиљада колико има чланова. Расправљам се, свађам , убеђујем, али отприлике је ова летаргија општеприсутна у друштву и ту узела данак. Просто не желим и нећу да верујем да је људима пуно да дају 1000 мртвих динара за нешто што воле, за нешто до чега им је стало од кад знају за себе, за нешто у шта ће сутра убеђивати и своје дете да је то и његова линија живота и његова животна филозофија.
А сутра кад буду поново дошли Реал, Барса, Милан...опет ћемо читати у новинама " требовано 300.000 карата" " 4 Маракане би биле премале" и слично...
Но, да не би остало у песимистичном тону ја имам један предлог који се бар код мене показао успешним.
Наиме, када је била акција слања СМС порукама, после сваке туре пића приликом изласка се слао и један СМС Звезди. У почетку је било мало подсмеха, али врло брзо је то постало као добар дан и просто се подразумевало да и "пиће" иде вољеном клубу. Треба напоменути да ми је у ширем друштву 95 % "наших" па је то умногоме и олакшало ствари.
Е, сад...за чланске карте је мало другачија ситуација, али сам увео правило да ником из друштва , ближе-даље родбине више не купујем поклон, већ му купим или купимо , ако нас је више чланску карту. Ионако се за рођендан обично купи неки алкохол, неко пиће, неки буђави поклони који буду искоришћени малте не тај дан или их слављених никад више ни не погледа. Е , уместо тога лепо добије чланску (на пар људи то испадне баш смешна цифра) ако је већ нема, па верујте из личног искуства другачије почне да се опходи и према својим посетама стадиону и према свом клубу. Нарочито се то показало ефектним код клинчарије која имају 5-6 година, и знају само да навијају за Звезду. Е, сад кад имају карту буду ПРЕСРЕЋНИ и непрестано " малтретирају" оца да их одведе на стадион и да и он набави исту такву
Верујте, преко мене на директан или индиректан начин се учланило сигурно 30ак људи од којих је 20ак прилично редовно на стадиону
Значи-за рођендане, годишњице, рођења деце прави , слободно могу рећи ИДЕАЛАН поклон за сваког звездаша који из било којих разлога нема исту је ЧЛАНСКА карта јер то заиста јесте поклон за цео живот. Да сам је ја добио кад сам имао 5-6 година био бих најсрећније дете на свету, као што сам сад најсрећнији кад видим малог кумића како карту носи са собом где год да крене . Поздрав
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Jun 2011 21:15    Post subject: Reply with quote

Одличан предлог свакако!Треба објаснити нашим људима бар,да је ово пионирски посао што ми радимо и ко зна где ће ова прича отићи!Можда сутра,прекосутра будете поносни сами на себе што сте били зачетник нечега великог...што ће се тек видети након 5 година...10!Знајте да сваки нови члан,свака нова пропусница...попуњено место на нашим трибинама...иде ка томе да ми у овим данима пишемо једну нову историју клуба која ће се једног дана препричавати.И зато треба сви да знамо која је тежина овога и колико је битно да будемо део Звезде!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Влада Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Oct 2010
Posts: 141
Location: СРБИЈА

PostPosted: 16 Jun 2011 08:55    Post subject: Reply with quote

Наравно да треба сви да схватимо шта то значи узгред ја чувам ону чланску карту што смо имали од 2000-2007 године ако нисам погрешио године и то је дуџ звездаштва Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
андреја
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Mar 2010
Posts: 77
Location: Миријево

PostPosted: 27 Jun 2011 08:03    Post subject: Reply with quote

Почела је обнова годишњих карата...
Годишња карта за север је 1300,00 дин, исток 3000,00
_________________
Где смо све били ми због ње,шта све радили ми због тебе, колико ноћи и дана и још гостовања за нама остаће!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Djuka_zivi_za_Zvezdu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Aug 2009
Posts: 70

PostPosted: 28 Jun 2011 12:18    Post subject: Reply with quote

Људи, веома брзо се све завршава. Овим путем желим да похвалим момке и девојке из маркетинга. Стварно су експедитивни и раде одлично. Ја сам своју елементарну звездашку дужност обавио, продужио сам чланарину, платио пропусницу и заиста, то је нешто најмање што сви можемо да учинимо за наш клуб.
Back to top
View user's profile Send private message
Добровољац
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2011
Posts: 151
Location: Сингидунум

PostPosted: 02 Jul 2011 17:39    Post subject: Reply with quote

Никако нисам могао да се информишем око продуживања чланарине,да ли се то плаћа и када треба да се обнови чланство,пошто разуме се намераван поново да купим сезонску?
Back to top
View user's profile Send private message
Dare
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Oct 2009
Posts: 328

PostPosted: 02 Jul 2011 17:49    Post subject: Reply with quote

Плаћа се чланарина 500 или 1000 (зависи) , и ако хоћеш сезонску, плаћа се и сезонска 1300 (за север) .
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop