DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 08 May 2018 18:31    Post subject: Reply with quote

Са другог, сајта, Милан Борјан
Quote:
Na konstataciju novinara da je rođen u Hrvatskoj, čuvar mreže šampiona Srbije imao je spreman odgovor.

- Velika greška, nisam rođen u Hrvatskoj. Rođen sam u Krajini, to je bilo srpsko mesto. Ja sebe opisujem kao nekoga ko je rodom iz Srbije, iz Dalmacije, ali osećam se kao Kanađanin jer sam tamo proveo puno godina. Kanada je pomogla mojoj porodici i osećam se kao Kanađanin.

_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 08 May 2018 20:19    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Са другог, сајта, Милан Борјан
Quote:
Na konstataciju novinara da je rođen u Hrvatskoj, čuvar mreže šampiona Srbije imao je spreman odgovor.

- Velika greška, nisam rođen u Hrvatskoj. Rođen sam u Krajini, to je bilo srpsko mesto. Ja sebe opisujem kao nekoga ko je rodom iz Srbije, iz Dalmacije, ali osećam se kao Kanađanin jer sam tamo proveo puno godina. Kanada je pomogla mojoj porodici i osećam se kao Kanađanin.


Маузер, уз сво поштовање, али какве везе ова изјава нашег голмана има са темом Звездаштво Rolling Eyes
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 08 May 2018 20:25    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
Швалер wrote:
Quote:
Кроз ову тему треба да покажемо шта је у ствари Црвена Звезда, од њеног оснивања па до данашњих дана, кроз разне приче, догађаје, доживљаје, исечке из новина... Да наставимо да преносимо тај дух који нико и никада неће угасити нити ико може ичим да га купи! Да покажемо колики је овај наш клуб и колико срца куца и куцало за њега и колико генерација је дисало и дише за овај наш клуб.
Верујем да сви имате неког ко вам је некад испричао неку причу, догодовштину, имате неки занимљив текст о Звезди, исечак из новина... Поделите га овде са нама, да виде сви колико има Звездаша и самим тим колика је Звезда! У овим тешким тренутцима морамо да се одржимо и да сви добро схватимо какав клуб бранимо!

То значи да НЕ преносите СВЕ са СВИХ медија у којима се помене Звезда или Делије!


Како многи од вас нису посећивали форум када је ова тема заживела, а претпостављам да многе од вас који сте се накнадно укључили у рад форума мрзи да читате шта је раније писано, ево како је замишљено да изгледа једна од најзначајних тема на форуму Wink
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 09 May 2018 08:32    Post subject: Reply with quote

увек_уз_тебе wrote:
Маузер wrote:
Са другог, сајта, Милан Борјан
Quote:
Na konstataciju novinara da je rođen u Hrvatskoj, čuvar mreže šampiona Srbije imao je spreman odgovor.

- Velika greška, nisam rođen u Hrvatskoj. Rođen sam u Krajini, to je bilo srpsko mesto. Ja sebe opisujem kao nekoga ko je rodom iz Srbije, iz Dalmacije, ali osećam se kao Kanađanin jer sam tamo proveo puno godina. Kanada je pomogla mojoj porodici i osećam se kao Kanađanin.


Маузер, уз сво поштовање, али какве везе ова изјава нашег голмана има са темом Звездаштво Rolling Eyes


Па Борјан је Звездаш, а нема Звездаштва без српства Smile
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 20 May 2018 17:37    Post subject: Reply with quote

Мич, капитену, све најбоље у наставку каријере. Неко је већ рекао негде, може лако да се нађе замена за Доналда што се тиче играчких квалитета али што се тиче људских.. Тешко да ће неки странац у будућности овако да се адаптира на наш клуб и државу, иако бих волео да се то што пре деси. За Ле Талека да се постави цео снимак утакмице у лондону не би било погрешно. Срећно и њему.

https://www.youtube.com/watch?v=FoFgpBIPzOA
https://www.youtube.com/watch?v=9pwrw5bFixg
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
ЂимлаБГ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 19

PostPosted: 20 May 2018 19:05    Post subject: Reply with quote

Цигани поздрављају своје ШАМПИОНЕ!
https://youtu.be/V8KUYpmnSEk
Back to top
View user's profile Send private message
Дете Београда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Dec 2010
Posts: 32

PostPosted: 22 May 2018 15:38    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/7104/Obracanje-predsednika-kluba-zvezdasima

Мислим да је ово јако битна ствар о којој би требали да причамо прво ми међу нама и да ми као група погурамо мало учлањење у клуб, наравно у домену наших могућности. Делује ми да смо ми ту баш танки. Чланство у клубу треба да нам буде привилегија и обавеза сваког ко је редован. На тај начин помажемо клубу, не само на финансијски начин. Мало је срамота кад видимо да клуб за који кажемо да навија пар милион људи има 5 или 6 хиљада редовних чланова. Преко чланства се долази и до сезонске карте која се ове сезоне исплатила после непуних 2 месеца.
Клуб је стао мало на ноге, али те ноге нису још увек скроз стабилне, још увек има ту доста да се ради. Има доста инфраструктуних пројеката, доста их је већ одрађено, а доста и треба да се ради. Чланством и куповином сезонске сваки појединац помаже клубу са око 25, 30е.
Back to top
View user's profile Send private message
КЊ ЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2012
Posts: 25

PostPosted: 22 May 2018 20:54    Post subject: Reply with quote

Сервис за чланство не функционише баш најбоље. Јако тешко се може учланити преко интернета, а данас је то јако битно. Заиста лепо од управе што покреће ову тему, али мислим да морају бити ажурнији што свакако није тема за нас. Такође, маркетинг клуба мора константно правити олакшице члановима клуба (попусти у Шопу, олакшица при куповини и резервацији карата, присуство тренингу првог тима итд.) . Што се тиче екипа, сигурно је да свако у свом крају, граду може да анимира доста људи да се учлане и помогну.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 25 May 2018 19:42    Post subject: Reply with quote

https://www.instagram.com/p/BjNfgc3lM4I/?taken-by=stefancikic
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 26 May 2018 16:43    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 30 May 2018 13:51    Post subject: Reply with quote

Јел је само мени чудно и неприхватљиво да Звездина Звезда говори деци да не навијају за Звезду него за неки други клуб?
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 30 May 2018 15:48    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Јел је само мени чудно и неприхватљиво да Звездина Звезда говори деци да не навијају за Звезду него за неки други клуб?

О чему се тачно ради, не знам стварно?
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 30 May 2018 16:32    Post subject: Reply with quote

Норт Арми wrote:
Маузер wrote:
Јел је само мени чудно и неприхватљиво да Звездина Звезда говори деци да не навијају за Звезду него за неки други клуб?

О чему се тачно ради, не знам стварно?


И ја сам попиздео.Пикси је у питању,има тог интервијуа свуда у медијима,да не стављам линкове..
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 30 May 2018 17:14    Post subject: Reply with quote

http://mondo.rs/a1108084/Sport/Fudbal/Dragan-Stojkovic-Piksi-poruka-mladim-fudbalerima-iz-Nisa-Navijajte-samo-za-Radnicki.html

Sto bi se reklo prekardasilo. Skinuti ga kao 5.Zvezdu i staviti generaciju iz 91.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 30 May 2018 18:51    Post subject: Reply with quote

Свашта сам могао од њега да очекујем, али стварно срамна изјава, одавно он за мене није звездина звезда, само још више доказује колики је смрад(најблаже речено).
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 201 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop