DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Олимпијакос
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 03 Nov 2014 07:43    Post subject: Звезда-Олимпијакос Reply with quote

Утакмица коју играмо са братским клубом,са братском групом!Мислим да позив за овакву утакмицу и није потребан јер је сама по себи интересантна!Ето прилике да ојачамо братство и да још једно вече прође у знаку црвено белих боја..из Београда и Пиреја!
СВИ У АРЕНУ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 03 Nov 2014 09:59    Post subject: Reply with quote

Позив дефинитивно није потребан, арена ће сигурно бити пуно. Оно што је потребно је скренути пажњу људима да нам је то братски клуб, да им се не звижди кад су у нападу, кад шутирају бацања и сл.
Свако ко је био у арени видео је и сам да добар део публике звижди кад су противници у нападу, док за то време са Севера (истока) иде песма. Ово не би смело на овој утакмици да се дешава!
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 03 Nov 2014 10:08    Post subject: Reply with quote

То стоји,морамо да покажемо поштовање браћи али ми смо Звездини навијачи,тако да навијајмо за нашу победу свом снагом
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 03 Nov 2014 10:09    Post subject: Reply with quote

А шта сад треба да пустимо да нас победе? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 03 Nov 2014 10:17    Post subject: Reply with quote

Не треба да пустимо да нас победе наравно,али не треба ни звиждати! Не сећам се да смо икада(сем ватерпола),икада играли неку такмичарску утакмицу са њима и зато морамо да будемо обазриви јер ова утакмица је једна а наше братство траје деценијама!!!
Довољно је да 20000 људи урла када смо ми у нападу,и да наш клуб пружи максимум!Па ко буде бољи нека победи...пролаз за даље са 100% својих навијачких могућности, треба тражити у другим утакмицама а не у ове две...барем не на тај начин да се звижди и извлачи максимум из људи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 03 Nov 2014 10:47    Post subject: Reply with quote

Управо тако, играли смо само ватерполо, и ту смо им звиждали кад су шутирали петерац неки. Баш зато и мислим да треба да се прича о овоме јер је много више у игри, а и много је више људи који не "разумеју" то наше братство.

НБГ; не треба да их пустимо да нас победе, само треба да будемо добри домаћини. Нек буду и они добри гости, па нек пусте нас Very Happy , а ми ћемо да им дамо бодове у другој, ако им буде фалило за пролаз Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dexterds
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2014
Posts: 15

PostPosted: 03 Nov 2014 11:16    Post subject: Reply with quote

То што су они нама браћа на трибини, не значи да су кк звезда и олимпијакос братски клубови и да ће да се пуштају међусобно.

нама је ваљда циљ да дођемо до победе? ако којим случајем буде нерешено пар секунди до краја, шта радити, како да се не звижди?

све је то супер, биће доста браће у арени, пре тога заједно са њима на пиво, циркање, спрдање, после на текму, гураш свој тим до победе.. барем ја тако размишљам.

али ако врх одлучи да нема звиждања, онда нема.
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 03 Nov 2014 11:28    Post subject: Reply with quote

Кошаркаши нека се угледају на трибине и одиграју за све нас најбоље што могу, и једни и други а ми да уживамо у лепој кошаркарској утакмици и лудилу на трибинама! Пуна капа!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
LAZARSUCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 May 2014
Posts: 9

PostPosted: 03 Nov 2014 11:35    Post subject: Reply with quote

Једноставно када они буду у нападу ви само гласније певате и нема велике филозофије да се нећете моћи суздржати од звиждања.
Једноставно песма мора да се чује све време без великих падова и ако буду људи звиждали да то све буде надјачано нашом песмом!

Исто било би јако добро када би људи понели шалове па да обојимо ту арену како треба!
_________________
Док срце куца у нама,
ти Звездо ниси сама!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 03 Nov 2014 11:40    Post subject: Reply with quote

dexterds wrote:

али ако врх одлучи да нема звиждања, онда нема.

Не можеш ти никоме да забраниш дал ће да звижди или не,нити то може да се контролише...овде само причамо о томе шта је разумно урадити у овом случају...па људи ако желе послушаће јер је исправно.Дакле,навијање до максимума...звиждање би било људски и разумно да изостане у овом тренутку.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 03 Nov 2014 11:47    Post subject: Reply with quote

Неће нико никог нигде да пушта , шта је са вама ?
Нема ту "врх" шта да одлучује, све ово је јасно као 1+1 ...
А на питање "како да се не звижди", ако буде нерешено пар цекунди пре краја, не треба ни помињати.

dexterds- Када будеш био дуже време на трибини и када будеш почео да увиђаш и схваташ на који начин трибина "размишља", онда ти неће требати никакав "врх" да ти говори шта треба а шта не треба да радиш, већ ћеш сам знати унапред шта је исравно а шта није.

Све у свему скрећемо са теме и треба ставити тачку на ово.

ГИА ПАНТА МАЗИ , СВИ У АРЕНУ !
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 03 Nov 2014 12:57    Post subject: Reply with quote

Треба одштампати летке где би се скренула пажња људима на понашање управо зато што до сада нисмо имали овакву ситуацију. Дакле који год да је резултат, и шта год било на терену, навијамо и бодримо наш клуб и не вређамо играче Олимпијакоса. Оно што је још битније... На том летку да се упути позив успаваним Звездашима за Чукарички! Не бринем ја да ће Арена бити пуна, а треба то максимално искористити! Такође, пароле неке, што да не... Шта год, имамо неколико дана да мислимо о томе, и сигуран сам да се већ ради на томе.

Још нешто, можда треба да покушамо да анимирамо људе да носе шалове, тј да кренемо од нас... На Врачару сам схватио да је 200-300 радоваца имало више шалова свог клуба него нас пар хиљада. Полазим од себе, нисам га ни ја понео али вреди покушати да и ту направимо корак напред. Кад, ако не сад?
Back to top
View user's profile Send private message
RdsBgd
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 45

PostPosted: 03 Nov 2014 13:23    Post subject: Reply with quote

Мени је, искрено, резултат у другом плану. Волео бих наравно да наши победе али неће бити смак света и да изгубе. Звиждања и да буде неће бити ништа страшно, јер ће звиждати вероватно људи који су обични гледаоци који не знају ништа о нашем братству а и верујем да гости неће да се љуте Very Happy Битно је ми што неко рече да будемо добри домаћини, да запевамо и на грчком обавезно, треба све проћи у зезању, дружењу...
Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 03 Nov 2014 16:10    Post subject: Reply with quote

С обзиром да када нам је пао долазио смо учили песме и пар скандирања против њих, не би било лоше да сада када нам братски клуб долази научимо по још коју песму од Капије 7.
Још једна победа и титула на грчком Arrow http://m.youtube.com/watch?v=oA9-xd-CaTw

Гја сенане монаха трагудо
Гати исе то кати магико
Ароста стин кардја
Мастура ста мјана!
Панту ке панта та масте конта!

Можда сам које слово погрешио ал у суштини то је то!
Карте у среду излазе што значи само 2 дана времена да се прави људи докопају карте, а с обзиром на интересовање то је веома мало времена и треба баш поранити у среду...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 03 Nov 2014 20:56    Post subject: Reply with quote

Много чвршће везе повезују две навијачке групе, два клуба, него што је важност овог сусрета. Па и да је само финале Евролиге, исто би било. Навијајмо за своју Звезду свим срцем, душом и гласом који имамо у себи, певамо јој песме, певајмо браћи у част,, када дамо тројку певајмо јаче, када примимо исто тако, али непоштовања и звиждука не сме да буде .
На крају на терену нека победи бољи, а на трибинама да се братство још више учврсти, никако не сме да се наруши ...
Надам се и да ће симпатизери имати довољно навијачке свести да испоштују ово ...
Хтео сам да поставим сву причу између нас, све кореографије, утакмице, песме, заједничке акције, али сам схватио да то не би стало овде колико тога има ...
ИДЕМО ЗАЈЕДНО - ГIА ПАNTA MAZI Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop