DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ПРЕДНОСТИ И МАНЕ МОБИЛИЗАЦИЈЕ!!!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 13 Apr 2011 12:00    Post subject: Reply with quote

Фабрицио wrote:
Индијанцу,купио си капицу испред стадиона. Laughing

Сви смо у почетку грешили... Mr. Green
Само да се надовежем на претходни пост, мобилизација је неке ствари убрзала за 100х, тако да сада треба бити "агресивнији" у борби за праве навијаче и чешће делити информаторе на тему облачења (мислим да је задњи такав био против Милана), девојака, певања...
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 13 Apr 2011 12:02    Post subject: Reply with quote

Ево тебра преврнуо сам комп,да би нашао слику са те текме. Како сада то изгледа незамисливо...

http://img848.imageshack.us/i/0203czmogren1.jpg/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Planna
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Jan 2011
Posts: 289

PostPosted: 13 Apr 2011 12:57    Post subject: Reply with quote

Управо тако,мислим да је последњи био против Милана.
То сам написао и у другој теми,мобилизација је доста доброг донела трибини али такође је донела и људе који нису информисани о стварима ка чему треба север да тежи,они не могу то да сазнају преко интернета јер тај који долази на трибину као на посело сигурно нема контакта са форумом,њима треба написмено то пренети,у супротном прихватиће све што не треба.Са друге стране доста пута сам виђао људе који информаторе одмах цепају или га онако безвезе и незаинтересовано згужвају,никад нисам могао да разумем да неко ко сматра да је север његова трибина нема жељу да прочита оно што пише.
Не бих волео да се у будућности деси да већина намеће неки сељачки фазон уместо да буде супротно,зато је сад право време да се људи едукују јер нема више пуне трибине неколико пута годишње па да се извлачимо на то,него је мање више сада константа неких 9 до 10 хиљада људи које треба обликовати (условно речено обликовати можда је тачније едуковати). Реалан је и неки опширнији формат од информатора на неколико страна и по могућству један који би се издавао на некој полугодишњој бази,јер тада би ти људи који су нови и на папиру увидели колики је напредак трибине јер они не знају за ову слику против Могрена када је било плафон 300 људи...а ако их то не би подстакло да онда на утакмици дају све од себе,онда стварно не знам шта би.
Такође са друге стране не треба бити роб навијачког помодарства,људи се свако мало мало дотакну теме облачења а то тренутно није горући проблем,играчима доле на терену није битно како је трибина обучена већ песма подршке која допире до њих.
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 13 Apr 2011 13:49    Post subject: Reply with quote

Фабрицио wrote:
Ево тебра преврнуо сам комп,да би нашао слику са те текме. Како сада то изгледа незамисливо...

http://img848.imageshack.us/i/0203czmogren1.jpg/

А види угао из ког је прављена фотографија...да изгледа да има више људи Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 14 Apr 2011 06:53    Post subject: Reply with quote

Курдунаш с капом:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
контраш
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Feb 2010
Posts: 137

PostPosted: 14 Apr 2011 09:43    Post subject: Reply with quote

Kordunas wrote:
али ја ево признајем да сам тада био као ови које критикујемо данас, ма можда и гори, носио сам Звездин дрес са рекламом беобанке и капицу коју сам купио испред стадиона!


Ништа је то брате, моја прва текма против Динама Кијев, дошао сам у дресу шарп дресу манчестера, тачније Ерика Кантоне Smile
_________________
Востани Сербие давно си заспала!
Back to top
View user's profile Send private message
cvele88
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Aug 2008
Posts: 89

PostPosted: 15 Apr 2011 00:02    Post subject: Reply with quote

Planna wrote:
(условно речено обликовати можда је тачније едуковати)

Можда је тачније образовати.
Back to top
View user's profile Send private message
Мајор Гаврило
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 206

PostPosted: 18 Apr 2011 20:04    Post subject: Reply with quote

http://www.dodaj.rs/f/i/Ts/223TVR7A/sever.jpg

Ми смо највећа навијачка група у држави,сви нам гледају у леђа па смо увек свима тема и извор њихових комплекса због којих неке групе газе по својим ставовима само да би нам контрирали.Зато сви они чекају да им дамо повода да истресају своје фрустрације по нама.

Овако је било и прошле године.Бројност,тензија,тесан резултат и важност утакмице је учинило своје али било је и сада случајева када jе нешто балаваца надошлих мобилизацијом намерно ломило ове столице.То су исти они што ломе гсп после наших утакмица.

Јебем ли га,стоји да оне обичне столице не могу да издрже просечног човека који скаче по њој па ми највише ломимо столица на северу Маракане али када нас већ неко лепо угости на пристојном стадиону требало би мало припазити и на ово како не би душебрижници и "комунална полиција" са других трибина кењала на све стране o хулиганима са севера.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 30 Apr 2011 07:59    Post subject: Reply with quote

Kordunas wrote:
А око девојака мора да се зазузме чврст став и сви да се укључе у чистку, нема оне шта да траже на навијачкој трибини, то посебно може штетно да се одрази на млађе генерације ако помисле да је то нормално!

Има доста изузетака које су ту и по деценију,и које треба да буду ту,али има доста ових(немам назив за њих)и већ је почело то да се решава,и решаваће се.Дакле Склони се лево или десно,девојко у копу није ти место.Да се сад мало финије за разлику од прошлог пута изразим.
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 30 Apr 2011 08:41    Post subject: Reply with quote

зорекс wrote:
http://www.alo.rs/sport/38030/Delije_uz_Jagodinu_protiv_Partizana

знам да ове новине пишу врло често глупости, па ме интересује да ли је и сада исти случај?


за тебе и све остале, за овај случај и за све остале

СВЕ НОВИНЕ СТАЛНО ПИШУ ГЛУПОСТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
зорекс
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Sep 2009
Posts: 18
Location: Лаер, Немачка

PostPosted: 30 Apr 2011 08:46    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
зорекс wrote:
http://www.alo.rs/sport/38030/Delije_uz_Jagodinu_protiv_Partizana

знам да ове новине пишу врло често глупости, па ме интересује да ли је и сада исти случај?


за тебе и све остале, за овај случај и за све остале

СВЕ НОВИНЕ СТАЛНО ПИШУ ГЛУПОСТИ!!!



хвала. тако сам и мислио.
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
coavcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Jul 2009
Posts: 83
Location: доле лево...

PostPosted: 30 Apr 2011 09:46    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Kordunas wrote:
А око девојака мора да се зазузме чврст став и сви да се укључе у чистку, нема оне шта да траже на навијачкој трибини, то посебно може штетно да се одрази на млађе генерације ако помисле да је то нормално!

Има доста изузетака које су ту и по деценију,и које треба да буду ту,али има доста ових(немам назив за њих)и већ је почело то да се решава,и решаваће се.Дакле Склони се лево или десно,девојко у копу није ти место.Да се сад мало финије за разлику од прошлог пута изразим.


Има и оних које нису ту дуго, али које се кидају и дају све од себе, као што то не ради доста мушкараца и позерчића који стоје у копу па њих нико не помера.
_________________
Маса је МАМА!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Apr 2011 09:50    Post subject: Reply with quote

Да ми не би ту пребирали ко кида а ко не...ајмо лагано сви са стране,има места за све!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 30 Apr 2011 10:30    Post subject: Reply with quote

coavcz wrote:
bojan74 wrote:
Kordunas wrote:
А око девојака мора да се зазузме чврст став и сви да се укључе у чистку, нема оне шта да траже на навијачкој трибини, то посебно може штетно да се одрази на млађе генерације ако помисле да је то нормално!

Има доста изузетака које су ту и по деценију,и које треба да буду ту,али има доста ових(немам назив за њих)и већ је почело то да се решава,и решаваће се.Дакле Склони се лево или десно,девојко у копу није ти место.Да се сад мало финије за разлику од прошлог пута изразим.


Има и оних које нису ту дуго, али које се кидају и дају све од себе, као што то не ради доста мушкараца и позерчића који стоје у копу па њих нико не помера.

Имати потенцијал и не користити га,кажњиво је као и играње руком у шесцнестерцу,дакле биће од њих нешто.(случај кордунаш и капа Laughing )
У старту немати потенцијал,заузимати другом место,а при томе разлози су кур.... битисања у копу,је за искључење.Дакле лево,десно горе или долем,цуре са запада Звезду највише воле.

п.с.Знам врло добро да има,али тешко је селектирати то.И њима капа доле
Back to top
View user's profile Send private message
berber sladja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Nov 2008
Posts: 63

PostPosted: 30 Apr 2011 10:44    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
coavcz wrote:
bojan74 wrote:
Kordunas wrote:
А око девојака мора да се зазузме чврст став и сви да се укључе у чистку, нема оне шта да траже на навијачкој трибини, то посебно може штетно да се одрази на млађе генерације ако помисле да је то нормално!

Има доста изузетака које су ту и по деценију,и које треба да буду ту,али има доста ових(немам назив за њих)и већ је почело то да се решава,и решаваће се.Дакле Склони се лево или десно,девојко у копу није ти место.Да се сад мало финије за разлику од прошлог пута изразим.


Има и оних које нису ту дуго, али које се кидају и дају све од себе, као што то не ради доста мушкараца и позерчића који стоје у копу па њих нико не помера.

Имати потенцијал и не користити га,кажњиво је као и играње руком у шесцнестерцу,дакле биће од њих нешто.(случај кордунаш и капа Laughing )
У старту немати потенцијал,заузимати другом место,а при томе разлози су кур.... битисања у копу,је за искључење.Дакле лево,десно горе или долем,цуре са запада Звезду највише воле.

п.с.Знам врло добро да има,али тешко је селектирати то.И њима капа доле

Овде је пало опасно атаковање Very Happy
Шалу на страну, али ово јесте један од проблема, који наравно није не решив, и нема потребе за неком селекцијом, то се једноставно зна ко шта ради и ко где припада и то је то, ствар је потпуно јасна. Свакако да ти се смучи када видиш дете тј напуцану клинку у копу, која је ту због како Бојан рече курбитисања Very Happy И треба причати о овоме и овој теми, јер што пре свака од нас схвати где јој је место, биће боље!
_________________
САМО БУДИ ОПЕТ МОЋНА ЗВЕЗДА ОНА!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next

View previous topic :: View next topic
Page 14 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop