DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Поворка до Пионира!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 06 Dec 2006 13:41    Post subject: Reply with quote

Момци, на Бумбаровим сликама инцидента нису замућене фаце супротној страни. Мислим да није у реду и било би лепо да се то исправи.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13176

PostPosted: 06 Dec 2006 13:51    Post subject: Reply with quote

Чисто да се зна,МИ смо ти који су омогућили грцима улаз у халу. Управа није хтела да их пусти јер нису имали карте,али на наш наговор пуштени су.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
viktor_cz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Feb 2006
Posts: 8
Location: Маракана

PostPosted: 06 Dec 2006 14:06    Post subject: Reply with quote

http://www.aftonbladet.se/vss/sport/story/0,2789,948282,00.html Laughing
_________________
У бој крените јунаци сви!!!
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 06 Dec 2006 14:12    Post subject: Reply with quote

Последња три пута смо им ушли на трибину, мислим да то доста говори о нама, а то што пишу ти како рече отрови, па то је једино што могу да пишу и то је то.
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Микса
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Nov 2006
Posts: 23
Location: Добродошли у блокове

PostPosted: 06 Dec 2006 14:36    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Грешком је цитиран Миксин пост, Албатрос је замолио за бан.


Хвала брате што си указао на грешку, овај интернет побудалио... Rolling Eyes
_________________
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК' ВОДИ ТЕ САДА У НОВУ ПОБЕДУ...
Back to top
View user's profile Send private message
Сале_БОРСКИ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Mar 2005
Posts: 274
Location: град бакра

PostPosted: 06 Dec 2006 14:51    Post subject: Reply with quote

Мислим да би нам користило да будемо мало самокритичнији...
Навијање је било слабо с обѕиром на величину копа. Па атмосфера против Реала је била боља,а било нас је мање. Задња два минута готово да нисмо ни навијали,а мислим да је највећа величина групе када и поред пораза пева у трансу. Из мог угла толико...
_________________
БАКАР ЈЕ ЦРВЕН, ДИМ ЈЕ БЕО, БИЋЕМО УЗ ТЕБЕ ЖИВОТ ЦЕО
CuBOYS R.S.
Back to top
View user's profile Send private message
molder
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2006
Posts: 148
Location: Бежанија

PostPosted: 06 Dec 2006 15:01    Post subject: Reply with quote

Генерално гледано једно од наших (нај)бољих издања у Пиониру протеклих година.
Мора се признати да је на то утицало како стање на трибинама тако и одлука да се карте продају на Маракани тако да је овога пута било веома мало љубитеља кошарке а много више правих навијача.
Првих 5 минута екстра,и као што неко рече да тако увек навијамо где би нам био крај.
Мени се лично није свидело како смо отпевали пуне трибине... почетком другог полувремена. Не може се рећи да људи нису певали али као да није било оне енергије која увек прати ту песму,као да смо преко к..ца певали
Back to top
View user's profile Send private message
-NO SURRENDER-
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Jul 2006
Posts: 129
Location: Шабац

PostPosted: 06 Dec 2006 15:07    Post subject: Reply with quote

Euronews-No comment

http://rapidshare.com/files/6334715/zvezda_paok_euronews-www.delije-sabac.co.yu.wmv
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паки
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 155

PostPosted: 06 Dec 2006 16:12    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Који је овај интернет маркетинг,и како се са њиме манипулише то је страшно. Нашој групи се ставља на терет да нисмо смели у солун...да смо добили...40...90 виза и да нисмо смели да одемо у солун. Гледамо,посматрамо докле ли ће ићи са том причом. И закључили смо да иду до краја. Дотле да отрови тимок "знају" да делије нису смеле да оду у солун па чак и толико нам омржени хрвати (где неке групе уредно остављају своју пропаганду у виду слика и "информација" сваке недеље изнова и изнова)"знају" да нисмо смели у солун.Нисмо ни трепнули а већ цео балкан зна за "причу". А да неко нас пита?Да се појави овде неко да пита зашто,одакле вам онда образ сада да било шта радите?????НЕ! нико то неће урадити јер им је лепо да верују у ту причу коју су просрали!
ЈЕБЕМ ТЕ ИНТЕРНЕТЕ!
ДЕЛИЈЕ СУ ЗА СОЛУН ДОБИЛЕ 0 ВИЗА!
ЈЕБЕМ ТЕ ИНТЕРНЕТЕ!
Генерале па знамо сви ми да смо ми најјаднија група на овим просторима,да никад нигде нисмо смели да одемо а још мање да нешто урадимо. Шта нас брига такви смо какви смо,али имамо телефон Laughing
_________________
Четврт века,а болест нема лека НЦЗ `86
Back to top
View user's profile Send private message
AS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 57
Location: Параћин/ Салзбург(привремено)

PostPosted: 06 Dec 2006 16:26    Post subject: Reply with quote

Људи хтео бих да упозорим на нешто у вези овог инцидента, мислим да је добра ствар што су се показали зуби глодарима али требала би се обратити пажња шта мисле људи у Грчкој о овоме што се десило и добро се распитати код наших браћа (гате7) како су медији у Грчкој извештавали о овом инциденту да не буде после српски хулигани испребијали грчке навијаче. Ја мислим да сви знате колико Грчки народ обожава нас Србе и шта су све учинили за нас а они нису сви у навијачком фазону па да укапирају ствар да су глодари и Паокови у као неком пријатељству и да смо ми јурнули на гробаре. Напомињем да ово може бити веома опасно по нашу групу и довести до мржње пре свега између Грчког народа и Делија, поготово ако медији напумпају ствар и испишу неке глупости! РАЗМИСЛИТЕ О ТОМЕ.
_________________
Србија Србима!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Jataganac
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Oct 2002
Posts: 125

PostPosted: 06 Dec 2006 16:27    Post subject: Reply with quote

Bas me interesuje sta Gerge, Ercovi i Vukovi misle o ovom dogadjaju?
Back to top
View user's profile Send private message
Паки
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 155

PostPosted: 06 Dec 2006 16:30    Post subject: Reply with quote

Њихово мишљење ме интересује као цена кромпира на црном тржишту у Пекингу
_________________
Четврт века,а болест нема лека НЦЗ `86
Back to top
View user's profile Send private message
кљако
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2006
Posts: 123
Location: Граб

PostPosted: 06 Dec 2006 16:39    Post subject: Reply with quote

AS wrote:
Људи хтео бих да упозорим на нешто у вези овог инцидента, мислим да је добра ствар што су се показали зуби глодарима али требала би се обратити пажња шта мисле људи у Грчкој о овоме што се десило и добро се распитати код наших браћа (гате7) како су медији у Грчкој извештавали о овом инциденту да не буде после српски хулигани испребијали грчке навијаче. Ја мислим да сви знате колико Грчки народ обожава нас Србе и шта су све учинили за нас а они нису сви у навијачком фазону па да укапирају ствар да су глодари и Паокови у као неком пријатељству и да смо ми јурнули на гробаре. Напомињем да ово може бити веома опасно по нашу групу и довести до мржње пре свега између Грчког народа и Делија, поготово ако медији напумпају ствар и испишу неке глупости! РАЗМИСЛИТЕ О ТОМЕ.


СВАКАКО ДА ЋЕ СЕ ПИСАТИ О ОВОМЕ ШТО СЕ ДОГОДИЛО, АЛИ НЕ ЗНАМ ЗБОГ ЧЕГА БИ СЕ ТУ 'РОДИЛА' НЕКА МРЖЊА МЕЂУ ГРЦИМА И НАМА?! ШТА БИВА КАД ДОЂЕ ДО СУКОБА 2 ГРУПЕ ГРЧКИХ НАВИЈАЧА? ОНО ШТО САМ ЈА МОГАО ДА ВИДИМ ЈЕ ДА СУ ГРЦИ ПРВИ КРЕНУЛИ ДА ПРЕСКАЧУ ОНУ ОГРАДУ. ШТА ЈЕ ИЗАЗВАЛО ТО И КО ЈЕ КОГА ИСПРОВОЦИРАО НИСАМ МОГАО ДА ВИДИМ ТАКО ДА НИСАМ КОМПЕТЕНТАН ДА КОМЕНТАРИШЕМ. Very Happy СВЕ ЈЕ ДОБРО ПРОШЛО ( ПО ЊИХ ) КАКО ЈЕ МОГЛО ДА БУДЕ, ТАКО ДА ЈЕ НАСЛОВ ЗА НЕКЕ ГРЧКЕ НОВИНЕ МОЖЕ ДА БУДЕ, БРАЋА ИЗ СРБИЈЕ ПОШТЕДЕЛИ БРАЋУ ГРКЕ Laughing
_________________
Ивковић Марко
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 06 Dec 2006 16:43    Post subject: Reply with quote

Момци не губите енергију безвезе... Сајт (трибина) и прича са њега која је подигла толико прашине и изнедрила оволико ваших постова има модераторе који по сопственом признању немају групу него то раде да помогну "својим саветима".... Еј можеш мислити саветимагрупе која је расформирана јер је била крајње пичкаста...

Дакле, ајмо ми да причамо о томе да ли смо имали пропусте и који су па да их исправимо следећи пут, а ови које смо расформирали могу само да путем интернета наставе да се боре са нама... Бојим се да нашим бојкотом тог сајта лагано они остварују победу јер све успешније шире лажи и неистине о нама... На овај или онај начин треба да се поради на том питању, ко има предлог како, ја га први прихватам...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
molder
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2006
Posts: 148
Location: Бежанија

PostPosted: 06 Dec 2006 17:01    Post subject: Reply with quote

Најјаче је било када су током друге четвртине они преко пута развили заставу тужни фронт и као од ње урадили шеталицу ка врху трибине.
Умро сам од смеха Laughing Laughing
Гробари су одувек били мајстори за шеталице
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop