DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Бесплатно на утакмицу с Борцем
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 02 Dec 2006 15:03    Post subject: Reply with quote

јес ти блесав?
Pijanac wrote:
желим да апелујем на све људе са форума да не скенирају и не постављају овде на форуму летак који је дељен пред почетак утакмице, као и да не откривају његов садржај. Нека нешто остане и изненађење. Wink

_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Nicim_Izazvan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 27
Location: Beograd !!!

PostPosted: 02 Dec 2006 15:59    Post subject: Reply with quote

Много добрих и лоших страна виђено данас.

Колико ме одушевило када прошетам трибином и гледам људе који носе Stone Island i FP,толико се сморим када видим оне кретене са саловима и капама из што се продају испред севера.
Хоће ли томе доћи крај...
Но,што се утакмице тиче...Много ми је криво због певања песме (Поново смо бољи од Гробара) и скандирања Бишевцу.Навијање велико ништа!
Још ми је само засметало то што људи са десне стране трибине уопште не певају.Ја стварно никад нисам стајао тамо,али ето случајно се задесило,јер сам каснио.

Ово је најгори многући термин.
_________________
''...Pevate bre ko narodne pevacice,pevate a lazete...''
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 02 Dec 2006 16:07    Post subject: Reply with quote

Можда је та песма "поново смо бољи од гробара" певана зато што смо постали јесењи шампиони, јер знам да је увек певамо на крају сезоне кад славимо титулу.
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 02 Dec 2006 16:22    Post subject: Reply with quote

Јако мало људи данас на Маракани. Навијање у другом полувремену скроз добро, док се у прво увежбавала та песма. Све остало сте рекли... Скренуо бих само пажњу на индијанску одећу и понашање. Где ви људи купујете те Марлборо, Лаки Страјк Ферари и Харисон&Гибсон дуксеве??? Неки долазе на Север као са фудбала јеботе(па и са фудбалским патикама)!?! Каквих све изрода има чак и на овим малим утакмицама а камоли на великим...

Свака част лику што је бежао са лоптом од 4 редара и 2 пандура Cool Сјајно!

Све у свему, ми смо урадили то што смо боље могли док остали у граду од преко 2милиона су били вероватно на митингу шешељу, кладионицама, макси дисконтима?!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 02 Dec 2006 16:30    Post subject: Reply with quote

ultraBG wrote:
Можда је та песма "поново смо бољи од гробара" певана зато што смо постали јесењи шампиони, јер знам да је увек певамо на крају сезоне кад славимо титулу.


Управо то... није то песма у фазону гробарске пичке и сл. То певамо да ставимо свима до знања да смо најбољи и потпуно је ок када се пева иако не играмо са њима...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 02 Dec 2006 16:33    Post subject: Reply with quote

Не разумем зашто људи долазе на Север и не навијају. Не разумем зашто се онако сморено пева. Па нико вас не тера да дођете на утакмицу. Ако вам се не пева идите на запад. То је просто.
Барјаци су одлични!

Quote:
п.с.сви они којима су данас телефони завршили на земљи ће се запитати да ли ће следећи пут помислити да ураде нешто слично..

Ако! Што чешће то радити и да сви виде!

оф. Ако је тачно да ФСС преговара са клубовима око бесплатне уласка на текме у пролећној сезони, можда би требало видети са управом да се улаз на Север наплаћује нешто симболично, па онда та лова да иде у фонд за помоћ народу на Космету.
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 02 Dec 2006 17:03    Post subject: Reply with quote

Навијање је стварно било лоше, током целе текме, осим на пар тренутака. Мислим да је око 30. минута и најјаче грмела нова песма, после које је уследила још једна победа и титула, и после 5 минута те песме као да је неки општи смор завладао. Оно тапшање ми је деловало као да тапшу 3 човека а не сви. Па онда северна армија, то је песма која може баш да подигне атмосферу и да се скаче уз њу, чак је и вођа то рекао али није било неког успеха да се анимира маса. Око 80. минута улазе жандари на атлетску стазу и ту почиње већ стандардно нека знају сви...

п.с. поздрав за оног краља што је протрчао атлетском стазом Very Happy
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 02 Dec 2006 17:20    Post subject: Reply with quote

Тог "краља" је требало прво спасити од пандура, а онда ишамарати зато што краде од клуба. Шмекер улази са запада да би крао од клуба који воли. Јебале те 2 лопте индијанцу један! Примитивизму нема краја.
Back to top
View user's profile Send private message
united north
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2006
Posts: 163
Location: belgrade-bezanija

PostPosted: 02 Dec 2006 18:02    Post subject: Reply with quote

Он јесте ушао са запада,али је стално на северу,и на маракани а и на гостовањима....лик је у групи,и лично га знам.......свака му част и немојте сад да причате те глупости као ,,треба га ишамарати,,
Што се текме и навијања тиче.....јако,јако лоше Evil or Very Mad Просто не разумем да неки људи крену јако да навијају само кад вођа нешто објасни а онда после минут јаког навијања сви стану
А и она тема око облачења...један клинац који је на почетку 2 полувремена вртео једну српску заставу био је обучен у барселонин дукс.....а било је и других који су били обучени ко индијанци Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
кљако
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2006
Posts: 123
Location: Граб

PostPosted: 02 Dec 2006 18:32    Post subject: Reply with quote

ово са барјацима је скроз било ок, не знам коме је то засметало...нова песма је врх отпевана, на тренутке мало слабије али важно је да је маса прихватила. прозивање са западом је екстра испало...једина примедба је на једног од вођа који никако да пусти да ми певамо него целу песму пева упоредно са нама. микрофон, мегафон је само да се поведе песма. КОЛИКО ЈА ЗНАМ Very Happy
_________________
Ивковић Марко
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
горан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Sep 2006
Posts: 56
Location: ПЕТРОВГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 02 Dec 2006 18:42    Post subject: Reply with quote

Што се тиче Бишевца и требало га је поздравити.А и имао је мајцу Косово је срце Србије...
А оно са телефонима ми више иде на .....Нећу ни да коментаришем
Све у свему могли смо, а и требали много боље, не могу да верујем да један човек од близу 50 пева целу утакмицу а клинци блеје пола....
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 02 Dec 2006 18:54    Post subject: Reply with quote

Навијање је могло бити боље али је на моменте грмило. Бишевцу су скандирали највише они који су за вријеме текме блејали. Као што неко написа,људи навијају најбоље кад се неко са шипке изнервира. Ал је најјаче кад се са шипке изнервирају а онда им маса као аплаудира. Па шта аплаудирате идиоти,навијајте да не морају сваких мало држати предаваља. Неки су стварно недоказни. То за телефоне нисам сконтао,али ми је драго. поз
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 02 Dec 2006 19:37    Post subject: Reply with quote

Навијање би било боље да смо рецимо од почетка форсирали оно што сви знају,али ипак мора некада и да се научи нека нова песма. То је једноставно дало скроз други тон овој утакмици. када погледате клип који је постављен видећете да је песма скроз О.К,смао још мало да с еувежба. Друго полувреме је имало својих светлих тренутака. Много људи данас на север,неки су тек пристигли на север....треба да се науче неким стварима.
Треба још потенцирати на навијачком фазону,на правим стварима....јер полако се све поставља на своје место.Биће сигурно још много летака,прича,догађаја...а све то нам је потребно да будемо још бољи. Није лоше али хоћемо још.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
anarchy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Aug 2006
Posts: 15
Location: čačak

PostPosted: 02 Dec 2006 20:41    Post subject: Reply with quote

не знам само шта у копу траже деца од десет година... то би требало да се елиминише,опет брдо индијанаца јер је бесплатан улаз...
_________________
know your enemy
Back to top
View user's profile Send private message
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 02 Dec 2006 20:43    Post subject: Reply with quote

Песма која не умире је много добра песма, певљива је, али је њено учење предуго трајало, певали смо је једно пола сата и то се одразило на читаво навијање... Али друго полувреме ми је било баш супер! Добар евриго, добре песме, вежбање за ПАОК, скандирање жандарима, једино ми оно са Бишевцем није баш јасно. Упад оног лика у терен-свака част! Smile
Али најјаче ми је било после текме када се неки лик попео на ограду и напушавао жандаре једно 5-10 минута Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop