DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Бесплатно на утакмицу с Борцем
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 30 Nov 2006 01:00    Post subject: Reply with quote

А баш зато што ће бити улаз џабе и што ће се свакојаки курци појавити на северу у суботу, ЗАТО треба одрадити оно са информатором везано за то да се туђа обележја више не носе на север.

А ово за наплаћивање севера .... ОК идеја.
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НС_ганЦи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2005
Posts: 64
Location: Нови Сад,Србија

PostPosted: 30 Nov 2006 01:14    Post subject: Reply with quote

какве везе има колико ће бити позера на северу у суботу?дођеш на север,навијаш из свег гласа и здраво.мада већ видим у суботу,сморио ме овај што не пева...па неће он почети да пева ако си се ти сморио,напротив.

мислим да је боље да се организује нека акција прикупљања пара за косово(да купимо 1000 слатких пакета) или нешто друго,него да се наплаћује улаз
_________________
И после Џаје,Џаја!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дрвосеча
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2006
Posts: 142
Location: поред шуме

PostPosted: 30 Nov 2006 20:21    Post subject: Reply with quote

NS_ganCI wrote:
мислим да је боље да се организује нека акција прикупљања пара за косово(да купимо 1000 слатких пакета) или нешто друго,него да се наплаћује улаз


Ово је ок, јер џабе не ваља никако!!! Значи нека буду људи са кутијама, које ће бити намењене за Косово, или Младена, или ону девојчицу из Шапца... Wink
_________________
ПАЛИ БРАТЕ ФОРУМ, ТРИБИНА ЈЕ ЗАКОН!!!

КО СНИМА МОБИЛНИМ НА СЕВЕРУ:
КЕВА ТИ ЈЕ КУ*ВА - ПЕДЕРУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Микса
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Nov 2006
Posts: 23
Location: Добродошли у блокове

PostPosted: 30 Nov 2006 23:52    Post subject: Reply with quote

дрвосеча wrote:
NS_ganCI wrote:
мислим да је боље да се организује нека акција прикупљања пара за косово(да купимо 1000 слатких пакета) или нешто друго,него да се наплаћује улаз


Ово је ок, јер џабе не ваља никако!!! Значи нека буду људи са кутијама, које ће бити намењене за Косово, или Младена, или ону девојчицу из Шапца... Wink


Ово са добровољним прилозима може сигурно да успе јер ће бити доста људи у копу у суботу, тако да би стварно било глупо пропустити прилику да још једном покажемо колико смо хумани...
_________________
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК' ВОДИ ТЕ САДА У НОВУ ПОБЕДУ...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 01 Dec 2006 02:08    Post subject: Reply with quote

Микса wrote:
дрвосеча wrote:
NS_ganCI wrote:
мислим да је боље да се организује нека акција прикупљања пара за косово(да купимо 1000 слатких пакета) или нешто друго,него да се наплаћује улаз


Ово је ок, јер џабе не ваља никако!!! Значи нека буду људи са кутијама, које ће бити намењене за Косово, или Младена, или ону девојчицу из Шапца... Wink


Ово са добровољним прилозима може сигурно да успе јер ће бити доста људи у копу у суботу, тако да би стварно било глупо пропустити прилику да још једном покажемо колико смо хумани...



Немој ти да показујемо хуманост,него ћемо да помогнемо српској омладини.
Надам се да схватате поенту овога.
_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
Микса
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Nov 2006
Posts: 23
Location: Добродошли у блокове

PostPosted: 01 Dec 2006 10:24    Post subject: Reply with quote

Звездино, мислим да мислимо на исто...
_________________
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК' ВОДИ ТЕ САДА У НОВУ ПОБЕДУ...
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 02 Dec 2006 13:46    Post subject: Reply with quote

Навијање не желим да коментаришем јер сам слично и очекивао због бесплатног улаза. На утакмицама где нас је било и дупло мање више нас је навијало. Још једна негативна ствар је бубањ који сам једва чуо(због тога није звучало како треба "Још једна победа и титула"), а био сам релативно близу бубња.
ПОзитиван је био еври го, као и барјаци који би можда требали чешће да буду на северу. Момци су их стварно вртели без престанка.
Ипак смо у овој години доста напредовали, тако да не могу позери који су били данас да нам упропасте нешто што смо целе године градили.
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 02 Dec 2006 14:18    Post subject: Reply with quote

Ја сам ипак очекивао мало боље навијање ал јбг.
Једино кад смо стварно грмели то је било негде око другог гола кад је била песма Напред Звезда.
Барјаци су стварно били много добри.Као што неко рече могли би чешће да се доносе.

Нисам стигао да купим карту за паок-јбг,нестало. Sad
Ако неко зна кад почиње продаја у Пиониру(у колико сати) нека каже.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
римац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 63

PostPosted: 02 Dec 2006 14:24    Post subject: Reply with quote

DAJ MALO VISE O BARJACIMA,KOLIKO IH JE BILO I KAKVI SU.
IZVINJAVAM SE ZA LATINICU,NISAM U SRBIJI.
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 02 Dec 2006 14:27    Post subject: Reply with quote




izvinjavam se za latanicu nisam u Srbiji Laughing

Фотке преузете са делије кафеа..
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 02 Dec 2006 14:29    Post subject: Reply with quote

Мени је на крају утакмице јако засметало скандирање Бишевцу. Опет је кренуло из масе, а не оданде одакле треба. И по ком то критеријуму је, за име Бога, Бишевац заслужио да му Север скандира име. Види се да су мозгови многих из нашег копа још увек далеко од навијачког размишљања.

Такође, желим да апелујем на све људе са форума да не скенирају и не постављају овде на форуму летак који је дељен пред почетак утакмице, као и да не откривају његов садржај. Нека нешто остане и изненађење. Wink
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Булбулдер Г16
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Mar 2003
Posts: 66

PostPosted: 02 Dec 2006 14:34    Post subject: Reply with quote

Осим скромног навијања још пар ствари ми је засметало из простог разлога што је то су то ствари око којих смо се скоро сви сложили да нећемо више понављати, па смо их опет поновили. Прво рекли смо да више не носимо барјаке, да смо то превазишли, да желимо да се сконцентришемо на певање песама, па се данас појави гомила барјака. Да се разумемо и мени лепше трибина изгледа са барјацима али ако смо се сложили да их не носим онда их више не носимо. Друго милион пута смо поновили да се песме такозване анти-глодарске не певају никада осим на утакмицама на којима ту групу имамо за противника, па смо опет данас певали "Поново смо бољи од гробара". Треће дизање у висине играча, мислим да ми је ово највише засметало, па шта је један Бишевац урадио да му се онако узвикује име на крају утакмице. Ово је све само мали доказ да се не смемо ни мало опуштати, јер ће за секунд све оно што смо муком успели да постигнемо пасти у воду.
_________________
"Немој те никад издати нас!"
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 02 Dec 2006 14:54    Post subject: Reply with quote

Bulbulder G16 wrote:
Осим скромног навијања још пар ствари ми је засметало из простог разлога што је то су то ствари око којих смо се скоро сви сложили да нећемо више понављати, па смо их опет поновили. Прво рекли смо да више не носимо барјаке, да смо то превазишли, да желимо да се сконцентришемо на певање песама, па се данас појави гомила барјака. Да се разумемо и мени лепше трибина изгледа са барјацима али ако смо се сложили да их не носим онда их више не носимо. Друго милион пута смо поновили да се песме такозване анти-глодарске не певају никада осим на утакмицама на којима ту групу имамо за противника, па смо опет данас певали "Поново смо бољи од гробара". Треће дизање у висине играча, мислим да ми је ово највише засметало, па шта је један Бишевац урадио да му се онако узвикује име на крају утакмице. Ово је све само мали доказ да се не смемо ни мало опуштати, јер ће за секунд све оно што смо муком успели да постигнемо пасти у воду.


брате ја сигурно нисам компетентан да одговорим, али ево мог мишљења... Mr. Green
као прво, превазиђене су заставе на две мотке колико ја знам, и о томе се и расправљало...не бих рекао да су ови барјаци превазиђени, ово изгледа екстра, верујем да ће бити још нових, потребне су нове идеје, зато и постоји топик који је отворио Звездино...
онда та песма је можда резултат сталних варки у Чачку... против партизана се не усуђују да пређу центар, никад они њима на гол нису шутнули, а против Звезде се боре ко да им је задње у животу(извињење за спортске приче) можда је то разлог јер су они доста добри са партизанима, наравно ово је само моје мишљење и нагађање,можда грешим...
о трећем нећу да пишем јер на жалост нисам могао да будем на утакмици,можда нисам требао ни о овом другом, али јбг... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 02 Dec 2006 15:00    Post subject: Reply with quote

разлика између ових барјака и оних застава на две мотке и барјачића је огромна а ти покушај да је увидиш.. отвори слике и блеји у екран док ти се нешто не јави..
скандирање бишевцу је кренуло и на крају првог полувремена па је заустављено и сам знаш да је кренуло из масе, као што је већ написано..
п.с.сви они којима су данас телефони завршили на земљи ће се запитати да ли ће следећи пут помислити да ураде нешто слично..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Брате Мили
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 110

PostPosted: 02 Dec 2006 15:00    Post subject: Reply with quote

Ово ће причати Јану или Бобу кад порасте. Mr. Green
Највише смо грмели код "свуда грми около" и уопште на крају текме. Милиција тренира строгоћу Smile Стварно ме је одушевио онај дечко како је карао командира у буљу.
_________________
Чија је оно Звезда, лепша него даница
Оно је моја Звезда, што ми лежи крај срца
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop