DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Дерби рукомет
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 24 Nov 2006 17:10    Post subject: Дерби рукомет Reply with quote

Вечерас одлична бројност у односу на претходне утакмице. Врућа атмосфера до краја утакмице. Део на ком смо били је био крцат, стајало се између редова. Момци су гинули на терену, али је било немогуће да се бране са 5 играча док су глодари нападали са 9(укључујући два кретена који себе називају судијама). Глодара није било уопште. Стварно одлично одрађена утакмица.
Надам се да ће да се понови овако нешто још много пута.
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
дрвосеча
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2006
Posts: 142
Location: поред шуме

PostPosted: 24 Nov 2006 17:53    Post subject: Reply with quote

Ууууффф, значи гори услови нису могли бити Confused
Оно је као у кутији шибица, игла није могла да падне! Још од улаза...
Страшно, колико је људи било, бар 500-600 само у овом нашем делу, нисам могао да дишем, а 90% голова нисам видео, јер су били ликови испред мене начичкани... Видим тамо у неком ћошку ладно пандурка у цивилу са моторолом Laughing Laughing нисам издржао па сам је снимио на моб, а када пронађем кабал окачићу је на нет!
Поззз!
_________________
ПАЛИ БРАТЕ ФОРУМ, ТРИБИНА ЈЕ ЗАКОН!!!

КО СНИМА МОБИЛНИМ НА СЕВЕРУ:
КЕВА ТИ ЈЕ КУ*ВА - ПЕДЕРУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Nov 2006 00:34    Post subject: Reply with quote

Све је ок, све је супер....али наредни дерби, када гробље буде домаћин, морамо "одрадити" у истом броју!!!
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 25 Nov 2006 05:26    Post subject: Reply with quote

Pa ne verujem da moze u istom jer nam nece dati toliko karata, ali koliko god da nam daju moramo se pojaviti u punom broju
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 25 Nov 2006 08:05    Post subject: Reply with quote

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=468
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Nov 2006 09:56    Post subject: Reply with quote

MILLWALL011 wrote:
Pa ne verujem da moze u istom jer nam nece dati toliko karata, ali koliko god da nam daju moramo se pojaviti u punom broju

Небитно је колико улазница добијемо, већ колико нас дође до хале у поворци... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 25 Nov 2006 11:47    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
MILLWALL011 wrote:
Pa ne verujem da moze u istom jer nam nece dati toliko karata, ali koliko god da nam daju moramo se pojaviti u punom broju

Небитно је колико улазница добијемо, већ колико нас дође до хале у поворци... Wink

наравно, глодари не могу сами да напуне бањицу, ако дођемо испред у великом броју мораће да нас пусте
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 25 Nov 2006 21:15    Post subject: Reply with quote

Патлиџан је домаћин на Бањици. Једна трибина нама, друга њима.

А, бројност се, у односу на претходни дерби у Шумицама, донекле повећала због девојака, девојчица и клинаца. Нешто ми се то на рукомету не свиђа. Било је и доста блејача.
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Циганчица
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 May 2006
Posts: 14

PostPosted: 26 Nov 2006 18:25    Post subject: Reply with quote

индијанац wrote:
Патлиџан је домаћин на Бањици. Једна трибина нама, друга њима.

А, бројност се, у односу на претходни дерби у Шумицама, донекле повећала због девојака, девојчица и клинаца. Нешто ми се то на рукомету не свиђа. Било је и доста блејача.


Као ни на фудбалу, баскету... Јбг кад ЗВЕЗДА направи балетски клуб, можда ће и девојке имати шта да гледају и кога да бодре... Razz
Немој да ме схватиш погрешно, и мене опасно нервирају блејачи ал ми понекад засметају овакви коментари, јер на свакој текми певам свих 90 минута и останем без гласа,и тако већ годинама,за разлику од неких ликова,који су ето ту да би били виђени.... шта ли већ.. при том мислим и на неке виђеније (руке у џеповима и израз лица као да су не дај Боже на трибини клуба који мрзе...)! Да има девојака које су дошле да позирају, не поричем. Само бих волела да не мешате нас које стварно долазимо због ЗВЕЗДЕ и које смо много жртвовале због тог клуба, са оним разголићеним кокошкама које немају појма ни ко игра icon_no Жао ми је, женско сам.. Јбг Бог је тако хтео, али и поред тога мислим да сам за све ове године заслужила место на северу Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 26 Nov 2006 18:43    Post subject: Reply with quote

Није дечко мислио на тебе(такве као ти) сигуран сам.Имаш моју подршку само напред.
Поздрав
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Циганчица
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 May 2006
Posts: 14

PostPosted: 26 Nov 2006 18:50    Post subject: Reply with quote

Orao1389 wrote:
Није дечко мислио на тебе(такве као ти) сигуран сам.Имаш моју подршку само напред.
Поздрав


Знам да није мислио на мене... Али све чешће виђам такве коментаре, па реко ај мало да подсетим на то да има и оваквих као што сам ја... Чисто да се не говори уопштено. Не налазим се ја ту прозваном, јер знам ко сам и каква сам.. Ал опет ми мало засмета кад то прочитам... Лепо рекох да ме не схвати погрешно Wink
Поз и теби Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ОртоДелија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 327
Location: Тамо где се лудује

PostPosted: 26 Nov 2006 19:00    Post subject: Reply with quote

Посебно што на северу има доста девојака који су да ли много већи допринос него неки мушкарци!Иако могу да раде разне женске ствари,нарочито викендом,оне долазе на текму(многе иду чак и на гостовања),труде се и помажу кад затреба,дају целог себе за добробит трибине и зато и њима иако су женско треба одати признање!Чак има девојака које су редовније него поједини ликови који себе називају редовним...А и колико знам циљ нам је да трибина напредује безобзира на број риба,клинаца на њој...И клинци ће временом постати навијачи...
_________________
Кад одрастем бићу Критичар!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 26 Nov 2006 19:11    Post subject: Reply with quote

Преко 400 људи у групи је дошло до хале. У хали дупло више људи,навијање доста добро....направљен је видан помак,и овакве ствари треба да нам послуже као узор како требамо да изгледамо на утакмицама које нашој групи нешто значе,такође ово је и показатељ да све можемо само када се добро организујемо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 27 Nov 2006 12:14    Post subject: Reply with quote

Cigancica wrote:
Само бих волела да не мешате нас које стварно долазимо због ЗВЕЗДЕ и које смо много жртвовале због тог клуба, са оним разголићеним кокошкама које немају појма ни ко игра icon_no Жао ми је, женско сам.. Јбг Бог је тако хтео, али и поред тога мислим да сам за све ове године заслужила место на северу Wink [/color]


На њих сам и мислио. Smile При том, рукомет ми је некако слаба тачка... А, и то што се тамо неком индијанцу нешто не свиђа - не треба никога да оптерећује. Wink Много је битнији свеукупно веома добар утисак са утакмице и то је то.
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 28 Nov 2006 09:19    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Преко 400 људи у групи је дошло до хале. У хали дупло више људи,навијање доста добро....направљен је видан помак,и овакве ствари треба да нам послуже као узор како требамо да изгледамо на утакмицама које нашој групи нешто значе,такође ово је и показатељ да све можемо само када се добро организујемо.


Ovo je sustina svega...

Mislim da bi vecinu (pa i sve) tekme koje smo u mogucnosti da dolazimo u korteu... Tu se upravo stece duh pripadnosti grupe... Duh ideje koju sledimo...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop