DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

nacionalizam
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Brdjo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Jun 2003
Posts: 514
Location: БРЧКО СРБИЈА

PostPosted: 14 Nov 2006 14:58    Post subject: Reply with quote

Па тек се почело а ти би да прекинеш!

СРБИЈА СРБИМА, СМРТ ТУРЦИМА...
Back to top
View user's profile Send private message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 14 Nov 2006 17:16    Post subject: Reply with quote

UBFCRS wrote:
Драго ми је да сам Србин, да ми се земља зове Србија и да имамо сва обележја једне нормалне државе(химна, грб, застава итд.)!
Нормално је да на Северу буде и крајње десничарских парола а теби ако се не свиђа немој да слушаш ако већ долазиш на Север.

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ И ПОШТУЈ НАС СРБЕ!
A da li mogu i extremno levicarske parole? izvinjenje zbog latinice ali ovaj xp ne prebacuje na nase pismo
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
УБФЦрС
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Sep 2006
Posts: 100
Location: БЕОГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 14 Nov 2006 18:16    Post subject: Reply with quote

churug wrote:
UBFCRS wrote:
Драго ми је да сам Србин, да ми се земља зове Србија и да имамо сва обележја једне нормалне државе(химна, грб, застава итд.)!
Нормално је да на Северу буде и крајње десничарских парола а теби ако се не свиђа немој да слушаш ако већ долазиш на Север.

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ И ПОШТУЈ НАС СРБЕ!
A da li mogu i extremno levicarske parole? izvinjenje zbog latinice ali ovaj xp ne prebacuje na nase pismo


Па можеш на југу са југословенима ако се тако осећаш! На Северу се зна да је увек био за Србију и све што је српско а осим скандирању оних давних година(1988-9) "с.... м.... увек је уз Вас" јер се мислило да је националиста ја се не сећам да смо скандирали комунизму и левој оријентацији. Лепше ми је да се осећам као Србин Православац него као Србин комуниста-атеиста!!! Shocked Shocked Shocked
_________________
1945 was great year for Serbian football, RED STAR F.C. was founded!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vladan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2006
Posts: 4

PostPosted: 14 Nov 2006 18:50    Post subject: Reply with quote

Оно наше говедо , звано Небојша Лековић и њему сличне треба јебати...

Гори смо од југословена...........
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 14 Nov 2006 18:54    Post subject: Reply with quote

eXer wrote:

да се ја питам , ја би да деца у школи уче да је хрват наш највећи непријатељ


И учи се, брате, веруј ми да се учи! Све док на нашем Северу има људи који раде по српским школама- а све нас је више- учиће се управо такве ствари.


cabron, брате- немој судити по оном најгласнијем делу српског етра. Није тачно да је већину Срба срамота што су Срби, далеко од тога! Управо ти скакадаковци нам намећу такво мишљење о стању у земљи, јер су свеснији и од нас да ово не може још дуго! Буди се Србија, све је очигледније... boxing
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 14 Nov 2006 18:55    Post subject: Re: nacionalizam Reply with quote

skakadak wrote:
Zar ne mislite da bi tebalo malo da oladimo sa ovim..i da prevazidjemo sve to. Ipak bi trebalo da budemo malo iznad. Jednostavno ako se kunemo u apoliticnost,zasto onda sa severa ponekad izlete i krajnje desnicarske ideje?! Ne volim da duzim.samo se nadam da tema nece biti obrisana vec ostvljena za jednu normlnu raspravu!


Први пост, па већ балонашки. Confused

Шта ми то да "ладимо", "превазилазимо", како си ти то "изнад", и шта је то "изнад"? Какве то идеје "излећу" са Севера? Како то да ти баш национализам боде очи, да се баш по том питању оглашаваш у првом посту - и то латиницом?

А што се тиче расправе, већ је била, и то веома дуга и врло јасна. Прочитај је, научи нешто из ње, па онда опет отвори топик, извини се Цакију што те је бановао, и реци "Јесте, јео сам говна..." (баш тим речима) "...хвала вам што сам коначно постао човек".
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop