DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

nacionalizam
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
skakadak
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Nov 2006
Posts: 1

PostPosted: 14 Nov 2006 13:15    Post subject: nacionalizam Reply with quote

Zar ne mislite da bi tebalo malo da oladimo sa ovim..i da prevazidjemo sve to. Ipak bi trebalo da budemo malo iznad. Jednostavno ako se kunemo u apoliticnost,zasto onda sa severa ponekad izlete i krajnje desnicarske ideje?! Ne volim da duzim.samo se nadam da tema nece biti obrisana vec ostvljena za jednu normlnu raspravu!
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 14 Nov 2006 13:26    Post subject: Reply with quote

Ne mesaj politiku sa patriotizmom i nacionalizmom.

Ne vidim sta tu ima lose sto smo patriote i nacionalisti i sto volimo svoju zemlju, ili je greh u Srbiji biti patriota i imati svoj stav i svoje misljenje...

Predpostavljam da i ti volis svoju zemlju zar ne?
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Red_boy 7
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 71
Location: Σερβια

PostPosted: 14 Nov 2006 13:28    Post subject: Re: nacionalizam Reply with quote

skakadak wrote:
Zar ne mislite da bi tebalo malo da oladimo sa ovim..i da prevazidjemo sve to. Ipak bi trebalo da budemo malo iznad. Jednostavno ako se kunemo u apoliticnost,zasto onda sa severa ponekad izlete i krajnje desnicarske ideje?! Ne volim da duzim.samo se nadam da tema nece biti obrisana vec ostvljena za jednu normlnu raspravu!

Ајде продужи мало,и објасни шта то треба да се превазиђе
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 14 Nov 2006 13:41    Post subject: Reply with quote

Пробај овде www.jew92.net Wink


Србија Србима!
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 14 Nov 2006 13:42    Post subject: Re: nacionalizam Reply with quote

skakadak wrote:
Zar ne mislite da bi tebalo malo da oladimo sa ovim..i da prevazidjemo sve to. Ipak bi trebalo da budemo malo iznad. Jednostavno ako se kunemo u apoliticnost,zasto onda sa severa ponekad izlete i krajnje desnicarske ideje?! Ne volim da duzim.samo se nadam da tema nece biti obrisana vec ostvljena za jednu normlnu raspravu!


HE!
Back to top
View user's profile Send private message
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 14 Nov 2006 13:43    Post subject: Re: nacionalizam Reply with quote

skakadak wrote:
Zar ne mislite da bi tebalo malo da oladimo sa ovim..i da prevazidjemo sve to. Ipak bi trebalo da budemo malo iznad. Jednostavno ako se kunemo u apoliticnost,zasto onda sa severa ponekad izlete i krajnje desnicarske ideje?! Ne volim da duzim.samo se nadam da tema nece biti obrisana vec ostvljena za jednu normlnu raspravu!


Nikako
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 14 Nov 2006 13:50    Post subject: Reply with quote

Milwall ти је већ рекао... Какве везе има то што ми волимо Србију са политиком??? И по чему ти закључујеш да смо десничари? Вероватно по томе што не гасиш у92... Наша љубав према земљи за коју су гинули наши преци је нормална ствар и нема ту никакве политике друшкане... Продужи даље, не схваташ ти ову причу вероватно...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 14 Nov 2006 13:55    Post subject: Reply with quote

И још нешто... Ако циљаш на ову епизоду небојша и суља онда треба једно да знаш... Тај исти суља је својевремено деведесетих година претио убијањем Срба у Рашкој а да не ширимо којим се још злоделима бавио у прошлости а ми Делије доживимо да се наша управа љуби са њим Evil or Very Mad

Шта ти сада није ту још јасно???
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
eXer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Aug 2006
Posts: 56
Location: балија трчи пољем ја га стижем па га кољем

PostPosted: 14 Nov 2006 14:05    Post subject: Reply with quote

ако се неко зајебао у линку "друже" тај си .на погрешном месту питаш погрешна питања

да се ја питам , ја би да деца у школи уче да је хрват наш највећи непријатељ
_________________
НЕБО СЕ ОТВОРИЛО
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 14 Nov 2006 14:23    Post subject: Reply with quote

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5899&highlight=politicka+orjentacija

ћирилица...
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 14 Nov 2006 14:36    Post subject: Reply with quote

Red Star Forever wrote:
И још нешто... Ако циљаш на ову епизоду небојша и суља онда треба једно да знаш... Тај исти суља је својевремено деведесетих година претио убијањем Срба у Рашкој а да не ширимо којим се још злоделима бавио у прошлости а ми Делије доживимо да се наша управа љуби са њим Evil or Very Mad

Шта ти сада није ту још јасно???


човеј који заслужује робију због иступања против земље у којој живи не заслужује да буде било какав фактор у нашим животима, други се са њим лижу због политике, погрешио си адресу, камо среће да муслимане у Рашкој води неко нормалан, камо среће да на Србију гледају као на своју земљу, не би се ова прича сада причала, а ако ти сматраш да историју треба да кроји ко како хоће, да је рамзес стварно има брата рамиза који је подигао пирамиде у босни, онда... је то само твој проблем.
чување српских националних интереса, у данашњој Србији у којој је већину Срба срамота што су Срби, је наша света дужност, а не политика.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 14 Nov 2006 14:41    Post subject: Re: nacionalizam Reply with quote

skakadak wrote:
Zar ne mislite da bi tebalo malo da oladimo sa ovim..i da prevazidjemo sve to. Ipak bi trebalo da budemo malo iznad. Jednostavno ako se kunemo u apoliticnost,zasto onda sa severa ponekad izlete i krajnje desnicarske ideje?! Ne volim da duzim.samo se nadam da tema nece biti obrisana vec ostvljena za jednu normlnu raspravu!


Изједначавање љубави према земљи и народу са политиком је незнање.

Први пост на форуму па одмах против национализма је доказ да си неки провокатор.

Писање на латиници је безобразлук.

Да бар мало пратиш форум све ово би ти било јасно пре него што би написао било шта.
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 14 Nov 2006 14:43    Post subject: Reply with quote

поставио сам линк овог топика, јер се ту може наћи много занимљивих постова везаних за тему...

Quote:
Ipak bi trebalo da budemo malo iznad. Jednostavno ako se kunemo u apoliticnost,zasto onda sa severa ponekad izlete i krajnje desnicarske ideje?!


колико ја схватам причу, Делије су страначки неопредељана и независна група...
а што се тиче политичког опредељења, па и парола Косово је срце Србије је политичке садржине... и то је неко политичко опредељење, као и уби шиптара итд...
чини ми се да се опет меша појам Политике и страначке политике, и чим неке помене политичко опредељење одма се мисли на странке које код нас постоје, владају итд...што је по мени погрешно... а политичко опредељење Делија потпуно подржавам и то је једна од ставки која означава снагу групе, јер у што је више тачака група сложна, толико је и јача...

С' вером у Бога...
Back to top
View user's profile Send private message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 14 Nov 2006 14:49    Post subject: Reply with quote

Иако у Србији више нема комунизма на власти, дижух комуниста се неће склонити из глава наших људи још кодинама, усудио бих се рећи и вековима. Тако и овај баја, нашао се паметан он нешто да коментарише.

Иако сам већ о томе говорио на овоме форуму, понављам:
НАЦИОНАЛИЗАМ је појам који означава чубав према својој нацији и својој земљи. Национализам се, као такав, јавља и у нас на северу!
Међутим, за комунисте, јешоване и остале, национализам је нешто екстремно, фашистичко, рушилачко и деструктивно! Драги моји следбеници У92 таласа, то није национализам, него ШОВИНИЗАМ, који такоће одражава мржњу према припадницима других етничких група. Север није шовинистичка трибина.
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УБФЦрС
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Sep 2006
Posts: 100
Location: БЕОГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 14 Nov 2006 14:52    Post subject: Reply with quote

Драго ми је да сам Србин, да ми се земља зове Србија и да имамо сва обележја једне нормалне државе(химна, грб, застава итд.)!
Нормално је да на Северу буде и крајње десничарских парола а теби ако се не свиђа немој да слушаш ако већ долазиш на Север.

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ И ПОШТУЈ НАС СРБЕ!
_________________
1945 was great year for Serbian football, RED STAR F.C. was founded!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop