DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Смедерево-Звезда
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 14 Nov 2006 15:49    Post subject: Reply with quote

ОК, ОК... Very Happy Људи, 'оладите... Хтео сам само да проверим његову причу!Дечко ми није друг већ је из околине Петровца и упознао сам га пре 3-4 утакмице.Данас сам га срео у граду па ми је то испричао!Знао сам да то није истина, само сам хтео да видим шта се све дешавало.
Очигледно да му није баш добро! Можда су му то они Смедеревци нешто напричали па он препричава као да је он то видео!
Back to top
View user's profile Send private message
Despot
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2005
Posts: 8
Location: Warzone...Iraq

PostPosted: 14 Nov 2006 17:09    Post subject: Reply with quote

LocaL_SupporteR wrote:
curva_nord wrote:
Одлично одрађено гоцтовање... Пре текме у потрази за деспотима-ни трага од њих... Цимање са муријом јер нам нису дали да једемо Evil or Very Mad
..


..pa onda niste ishli tamo gde je trebalo.. Laughing

Anyway,grupica od nas 15 -ak mladjih je doslo josh u 11h u Smederevo.Izasli smo u centru Smedereva i posli u kratak obilazak sa sve shalovima oko vrata i pesmom..
ubrzo smo navatali neku njihovu mladju ekipu i zaplenili 3 shala(Na severu su se videla samo 2 shala zato shto su nam jedan oduzeli panduri pre tekme)
posle toga su nas napali neki likovi,onako na kvarno.Likovi od po 25 godina(moja procena) su ladno izvadili na nas palicu i nozh kada su nam prishli na metar,tachnije sudarili smo se sa njima..ali smo ih na kraju ipak naterali u beg..kako sam kasnije saznao to su bili neki stariji grobari iz Sd-a..
Posle tekme na autobuskoj stanici(polazna u SD-u) je isto doshlo do manjeg sukoba(neko je vec pomenuo ovo) i tada smo ih najurili po okolnim ulicama...


Dechko nije registrovan na vashem forumu, uchesnik dogadjaja pa vam stoga prenosim njegov komentar sa sajta tribine (bez cenzure) :

alco98boys wrote:
Kao prvo majmune skinuli ste salove deci,a kao drugo odnos nas i vas je bilo oko, vas 5-6 a nas je bilo 8.Nije bila nikakva starija ekipa ve mladja ekipa ALCO BOYS, ako te bas zanima godista od 88-85,I JA SAM BIO TU,!!!Pobegli ste ko picke,da nije bila murije kicmu bi vam polomili,picke jedne!!!!Momci mislili da su dosli na ekskurziju,pevaju,paradiraju kroz centar grada,piju pivo!!!Jedan je nosio kako se secam pivo ,kada je video da krecemo na njih da ih peglamo bacio je flasu i pobegao ko p***a,najduze je ostao neki visoki lik,imao je bar sal zuto crven ali je i on pobegao.NIKO NIJE IMAO NI NOZ NI STAGLU KAKO ON KAZE!!!!i NIJE DA BUDE SVIMA JASNO NIKAKVOG KONTAKTA SA CIGANIMA JER NISMO USPELI DA IH STIGNEMO KOLIKO BRZO TRCE!!!!!!Voleo bih najiskrenije da ekipa ovog lika,sa ovim nickom i moja ekipa ugovorimo fajt 10 na 10,sa jedne strane nasa zastava ,sa druge strane njihova zastava ko dobije na ruke nosi obe zastave,posteno i videcemo ko je ko!!!!!!Dosta mi je tih mudonja preko tastaura!!!!!Sve u svemu extra tekma,dobro navijanje!!!!

_________________
ALCO BOYS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LocaL_SupporteR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2006
Posts: 69
Location: Belgrado

PostPosted: 14 Nov 2006 18:48    Post subject: Reply with quote

Despot wrote:
LocaL_SupporteR wrote:
curva_nord wrote:
Одлично одрађено гоцтовање... Пре текме у потрази за деспотима-ни трага од њих... Цимање са муријом јер нам нису дали да једемо Evil or Very Mad
..


..pa onda niste ishli tamo gde je trebalo.. Laughing

Anyway,grupica od nas 15 -ak mladjih je doslo josh u 11h u Smederevo.Izasli smo u centru Smedereva i posli u kratak obilazak sa sve shalovima oko vrata i pesmom..
ubrzo smo navatali neku njihovu mladju ekipu i zaplenili 3 shala(Na severu su se videla samo 2 shala zato shto su nam jedan oduzeli panduri pre tekme)
posle toga su nas napali neki likovi,onako na kvarno.Likovi od po 25 godina(moja procena) su ladno izvadili na nas palicu i nozh kada su nam prishli na metar,tachnije sudarili smo se sa njima..ali smo ih na kraju ipak naterali u beg..kako sam kasnije saznao to su bili neki stariji grobari iz Sd-a..
Posle tekme na autobuskoj stanici(polazna u SD-u) je isto doshlo do manjeg sukoba(neko je vec pomenuo ovo) i tada smo ih najurili po okolnim ulicama...


Dechko nije registrovan na vashem forumu, uchesnik dogadjaja pa vam stoga prenosim njegov komentar sa sajta tribine (bez cenzure) :

alco98boys wrote:
Kao prvo majmune skinuli ste salove deci,a kao drugo odnos nas i vas je bilo oko, vas 5-6 a nas je bilo 8.Nije bila nikakva starija ekipa ve mladja ekipa ALCO BOYS, ako te bas zanima godista od 88-85,I JA SAM BIO TU,!!!Pobegli ste ko picke,da nije bila murije kicmu bi vam polomili,picke jedne!!!!Momci mislili da su dosli na ekskurziju,pevaju,paradiraju kroz centar grada,piju pivo!!!Jedan je nosio kako se secam pivo ,kada je video da krecemo na njih da ih peglamo bacio je flasu i pobegao ko p***a,najduze je ostao neki visoki lik,imao je bar sal zuto crven ali je i on pobegao.NIKO NIJE IMAO NI NOZ NI STAGLU KAKO ON KAZE!!!!i NIJE DA BUDE SVIMA JASNO NIKAKVOG KONTAKTA SA CIGANIMA JER NISMO USPELI DA IH STIGNEMO KOLIKO BRZO TRCE!!!!!!Voleo bih najiskrenije da ekipa ovog lika,sa ovim nickom i moja ekipa ugovorimo fajt 10 na 10,sa jedne strane nasa zastava ,sa druge strane njihova zastava ko dobije na ruke nosi obe zastave,posteno i videcemo ko je ko!!!!!!Dosta mi je tih mudonja preko tastaura!!!!!Sve u svemu extra tekma,dobro navijanje!!!!


xaxax ma vazhiii...Bratee mi smo vama skinuli shalove u centru Smedereva,bila deca ili ne,lepo smo im skinuli bez batina..oni su posle doveli starije likove i zhalili se pandurima pa su nam oduzeli jedan! E sad,za tu tuchu sa Alco Boys-ima(GROBARI ILI NE pojma nemam)...Desila se 2 minuta posle zaplenjivanja vashih shalova,u onom uskom prolazu..Na kurvinski ste nam prisli,iako smo vas izvalili al nismo ispali pichke..
Znam i kad ste se skupili..Neki od vas su se "sudarili" sa nama josh u glavnoj ulici(odmah posle nasheg prepiranja sa pandurom saobracajcem) Naravno tad niste krenuli na nas jer niste imali spremljeno oruzje ! Zato ste tad otishli po onog lika od 2m sa naocharima i po stanglu ! Taman dok smo napravili krug u centru vi ste naisli,jer ste nas naravno trazili,ali ovaj put sa "oruzjem" ...
Znachi bukvalno smo se sudarili sa vama i vi ste nesto pocheli da serete i odmah izvadili PALICU i krenuli na tog lika kog ti pominjes...NOZH ili "nozhekanju" kako mi je opisao ortak JA nisam video ali nemam razloga da mu ne verujem ! ZA palicu nemoj da lazhes jer sam je svojim ochima video !

Tvrdnja da smo mi bezhali NIJE tachna ! Kad ste izvadili palicu i nozh ja i j jos tri lika smo se povukli 10-tak m unazad i vikali da bacite PALICU ako smete ! Samo jedan ortak nije nosio bar shal,nas trojica jesmo .... I ja sam bio tu i sve sam video i nas 4-oro je tu stajalo sve vreme. i nemam razloga da lazhem....VI ste pobegli kroz onaj uzak prolaz kad ste videli onog saobracajca kako dotrchava, MI smo sve vreme tu stajali ! Posle smo se podelili u 2 grupe(nas 15) ...Ja sam bio u grupici koja je odmah krenula na stadion i u glavnoj ulici smo VAS opet videli i izvalili da ste nas vi napali,i tad smo nosili nashe shalove ,pandura tad u tom delu josh nije bilo uopste..Ova druga grupica je naletela na neke despote u nekom parku i posle kraceg incidenta panduri su zaplenili mom ortak taj treci shal Smedereva...taj shal nikad necu prezhaliti...


Inache mi smo prva grupa koja je doshla u Smederevo taj dan,josh u 11h..pre nego sto ste i vi(despoti i US) pocheli da se skupljate..Posle tekme vecina Delija je krenulo odmah ka BG-u a moja grupica je opet krenula u Smederevo,tachno onim putem pored pruge i Dunava..tim putem smo doshli do autobuske stanice,inache nismo ni znali gde je stanica,neke klinke su nam rekle...Ni tad nismo skidali nashe shalove,znachi celim putem,mislili smo da cete da izletite odmah iza onih prvih zgrada,Da napomenem da i pandura nije bilo celim tim putem kad se udje u grad...

Na autobuskoj stanici opet je bilo male jurnjave,naravno za despotima,koji su pobegli chim su istroshili kamenice..

Za fight koji prizheljkujesh mi smo bili spremni i sad,pa mi smo dosli u vas grad setkajuci se po centru(koji je inache bio sablasno prazan) pevali pesme i nosili nashe shalove sve vreme ! ! !! Pa nije to Knez Mihajlova u BG-u pa da te od guzve niko i ne vidi !

...Kad ste bili tako jaki,sto niste bacili palicu(Sto smo vam mi i vikali) i verovatno nozh i lepo(chitaj FER) krenuli na nas golim rukama ? ? A vi ste pobegli od obichnog saobracajca chim ste ga videli...Inache taj pandur se prosuo po nekom blatu jureci za vama..
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 14 Nov 2006 19:08    Post subject: Reply with quote

имаш ли пола грама мозга.. Question
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
LocaL_SupporteR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2006
Posts: 69
Location: Belgrado

PostPosted: 14 Nov 2006 19:32    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
имаш ли пола грама мозга.. Question


..reci lepo sta si hteo,a ne tu neke glupe komentare...
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Amici
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jan 2006
Posts: 255
Location: Нишлије

PostPosted: 14 Nov 2006 21:13    Post subject: Reply with quote

icon_doctor ... подхитно.. сви.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 15 Nov 2006 00:16    Post subject: Reply with quote

Значи весело било. Него ајде детективи Делије.нет форума нек се опет окупе да видимо ко кога лаже овде Laughing
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 15 Nov 2006 07:14    Post subject: Reply with quote

Овакве ситуације,ко год да је у праву се не износе на интернет. Ти локал суппортер посебно да поведеш рачуна као и онај олинад89. Ово сигурно чита полиција и самим тим таквим причама,питањима нема места овде. Научите да се такве ствари не причају на оваквим местима.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
коНаН
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 188

PostPosted: 15 Nov 2006 08:37    Post subject: Reply with quote

Деца... било мало bash па се узбудили smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 15 Nov 2006 17:27    Post subject: Reply with quote

posto nisam znao gde da stavim ovo ajde ovde cu posto se vec pisalo o tome:
bio danas na tekmi makedonija-rusija,rusa nije bilo toliko kolko su se najavili ali bilo ih je oko 150(slobodna procena) vise puta se tukli sa murijom i to na momente bas zestoko,izvadili su srpsku zastavu i onaj isti trans protiv hrvata(rusi i srbi braca zauvek)i najbitnije izvadili su ogromnu parolu KOSOVO JE SRPSKA ZEMLJA.Svaka im cast za to jos jednom su pokazali da su prava braca.
Izvinite na lat. ali stvarno nemogu da namestim.
p.slike nemam ali ne bi bilo lose da neko okaci ako ima(a i fajt je dobar)
Pozdrav
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 15 Nov 2006 17:44    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Овакве ситуације,ко год да је у праву се не износе на интернет. Ти локал суппортер посебно да поведеш рачуна као и онај олинад89. Ово сигурно чита полиција и самим тим таквим причама,питањима нема места овде. Научите да се такве ствари не причају на оваквим местима.


У реду
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 15 Nov 2006 18:42    Post subject: Reply with quote

Orao1389 wrote:
posto nisam znao gde da stavim ovo ajde ovde cu posto se vec pisalo o tome:
Pozdrav


Навијачке приче-друге трибине, топик Еуропа Ест
http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5183&start=885
Копирај свој текст тамо.
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 15 Nov 2006 20:03    Post subject: Reply with quote

ok.uradio sam hvala brate.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop