DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Смедерево-Звезда
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 13 Nov 2006 07:44    Post subject: Reply with quote

Покушавао сам у својим размишљањима да докучим овај сулуди потез наше управе и да извучем неки позитиван моменат из целе приче, али дефинитивно он не постоји... Да је среће па да се пазарска господа изјашњавају као Срби муслиманске вере донекле бих разумео овај потез, али пошто је познато ко су и шта су они са којима се лековић грли и љуби а још и позната крајња дестинација експедиције нашег клуба све што се десило је ВЕЛИКА БРУКА и транспаренти као и прозивке су сјајно одрађени и надам се да су погодили тамо где треба, да се ипак неко мало запитао и замислио у тој јебеној управи...

А што се тиче нашег свеукупног издања у СД, настављамо где смо стали, сваки пут све масовније, гласније и боље... На овом стадиону нас је било више једино оне сезоне када се долазило и бродовима и када се славила титула...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
римац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 63

PostPosted: 13 Nov 2006 08:14    Post subject: Reply with quote

Мислим да грешиш,ја сам убеђен да нас је овај пут било највише до сада...
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 13 Nov 2006 08:49    Post subject: Reply with quote

Погледај мало слике из архиве... Трибина иза гола је била препуна а било нас је и на трибини са леве стране јер није било места за све... Али то није за поређење уопште, то је био један други и неупоредиви моменат са овим, у сваком случају и ово од јуче је било сасвим ок...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 13 Nov 2006 08:51    Post subject: Reply with quote

Ово је одличан пример за све нас који знамо да је навијање за Звезду и трибина Север увек ишла у правом смеру, не битно ко седи у управи ФК-а. За разлику од других трибина и клубова где су навијачи често и поносни на дегенске потезе своје управе (нпр. пола Албаније у тиму и слично) Север брзо и ефикасно реагује. Још од времена комунизма, па слобиног комунизма, а битно је да се и ово ново време безличности и безкичмености покажу јасни ставови, а то ове поруке, па затим и кореографија врло лепо говоре. Глас разума и правде и поштовање према правим традиционалним вредностима. Ово је јако битно у овом тренутку, али и остаје као путоказ генерацијама које долазе.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
curva_nord
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Mar 2006
Posts: 102

PostPosted: 13 Nov 2006 10:15    Post subject: Reply with quote

Одлично одрађено гоцтовање... Пре текме у потрази за деспотима-ни трага од њих... Цимање са муријом јер нам нису дали да једемо Evil or Very Mad
Што се навијања тиче, нове песме одлично отпеване, прозивање оног ретардираног Лековића... Изненадило ме је доста људи из Чачка...
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 13 Nov 2006 10:46    Post subject: Reply with quote

Ево након двије непроспаване ноћи да и ја дам своје виђење јучерашње утакмице.
Бројност је била одлична, навијање за прелазну оцјену мада мислим да је могло и боље с`обзиром да је састав копа био сасвим ок.
Кореографија је испала одлично, пароле свака на својем мјесту.Стварно катастрофалан потез управе и заслужили су овакву реакцију.
Ето, не знам шта још да додам.Све у свему, још једно добро гостовање, још једна победа и титула... Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 13 Nov 2006 11:05    Post subject: Reply with quote

На предпоследњој слици постављеног линка из Смедерева 2003-2004, види се да је било далеко мање људи тада него сада.

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2003-2004/smederevo
Back to top
View user's profile Send private message
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 13 Nov 2006 11:31    Post subject: Reply with quote

јеботе, Криви дао гол Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 13 Nov 2006 11:36    Post subject: Reply with quote

Није било лоше навијање,ми млађи на станици појурили неке смедеревце и то је то.Битан детаљ:било је пар руса и једна рускиња.За сваку похвалу наравно.Ишли су бусем са нама из бг-а.
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 13 Nov 2006 17:04    Post subject: Reply with quote

Изгледа да су Зенитови били са УлтраСемендријом?! Зна ли неко нешто више.. колико их је било итд.....?
Имали су паролу Руси и Срби браћа заувек (тако некако)...?
Могао би онај Деспот са нашег форума да да неку информацију (на ћирилици)
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 13 Nov 2006 17:30    Post subject: Reply with quote

Зенитови навијачи (њих око 5-6, сви млађи) били су у истом аутобусу са нас 3-4 из Подгорице при повратку у Београд. Искрено речено уопште нисам био сигуран какву су имали улогу на јучерашњој утакмици (још је један од њих имао шал Олимпијакоса Shocked ) а из приче сам схватио да су успут свратили у Смедерево јер иду у Македонију на утакмицу своје репрезентације.На основу пароле која се налазила на огради У-С укапирао сам да су успоставили неки контакт али да ли је то сад први пут или неко -пријатељство- постоји од прије не знам.
Једно сам сигуран да су онако под утиском издања Делија (а наравно и вотке Very Happy ) на уласку у Београд из свег гласа пјевали на невјештом српском језику "Звезда ле, Звезда ле, Звезда ле але але..."
Ето тако... Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 13 Nov 2006 18:02    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:

Имали су паролу Руси и Срби браћа заувек (тако некако)...?

СРБИ И РУСИСУ
БРАЋА ЗАУВЕК.
Баш овако како сам написао. Smile
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LocaL_SupporteR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2006
Posts: 69
Location: Belgrado

PostPosted: 13 Nov 2006 18:21    Post subject: Reply with quote

curva_nord wrote:
Одлично одрађено гоцтовање... Пре текме у потрази за деспотима-ни трага од њих... Цимање са муријом јер нам нису дали да једемо Evil or Very Mad
..


..pa onda niste ishli tamo gde je trebalo.. Laughing

Anyway,grupica od nas 15 -ak mladjih je doslo josh u 11h u Smederevo.Izasli smo u centru Smedereva i posli u kratak obilazak sa sve shalovima oko vrata i pesmom..
ubrzo smo navatali neku njihovu mladju ekipu i zaplenili 3 shala(Na severu su se videla samo 2 shala zato shto su nam jedan oduzeli panduri pre tekme)
posle toga su nas napali neki likovi,onako na kvarno.Likovi od po 25 godina(moja procena) su ladno izvadili na nas palicu i nozh kada su nam prishli na metar,tachnije sudarili smo se sa njima..ali smo ih na kraju ipak naterali u beg..kako sam kasnije saznao to su bili neki stariji grobari iz Sd-a..
Posle tekme na autobuskoj stanici(polazna u SD-u) je isto doshlo do manjeg sukoba(neko je vec pomenuo ovo) i tada smo ih najurili po okolnim ulicama...
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 13 Nov 2006 18:47    Post subject: Reply with quote

LocaL_SupporteR wrote:
curva_nord wrote:
Одлично одрађено гоцтовање... Пре текме у потрази за деспотима-ни трага од њих... Цимање са муријом јер нам нису дали да једемо Evil or Very Mad
..


..pa onda niste ishli tamo gde je trebalo.. Laughing

Anyway,grupica od nas 15 -ak mladjih je doslo josh u 11h u Smederevo.Izasli smo u centru Smedereva i posli u kratak obilazak sa sve shalovima oko vrata i pesmom..
ubrzo smo navatali neku njihovu mladju ekipu i zaplenili 3 shala(Na severu su se videla samo 2 shala zato shto su nam jedan oduzeli panduri pre tekme)
posle toga su nas napali neki likovi,onako na kvarno.Likovi od po 25 godina(moja procena) su ladno izvadili na nas palicu i nozh kada su nam prishli na metar,tachnije sudarili smo se sa njima..ali smo ih na kraju ipak naterali u beg..kako sam kasnije saznao to su bili neki stariji grobari iz Sd-a..
Posle tekme na autobuskoj stanici(polazna u SD-u) je isto doshlo do manjeg sukoba(neko je vec pomenuo ovo) i tada smo ih najurili po okolnim ulicama...

ћирилицом
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
LocaL_SupporteR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2006
Posts: 69
Location: Belgrado

PostPosted: 13 Nov 2006 18:51    Post subject: Reply with quote

izvinjavam se .sad sam tek izvalio
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop