DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Вождовац - Ц.Звезда субота; 4.11.
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 04 Nov 2006 18:14    Post subject: Reply with quote

Randall Stevens wrote:
Vizionar wrote:
Ево сад једно питање за све вас... Данас после Вождовца сам се запитао, како је могуће да све људе који су ушли на стадион боли рацку за људе који су остали са друге стране капије??? Било је ту људи из свих делова Србије, па да не набрајам све градове сад... Били су сви спремни да плате карту, али их није било... После утакмице са Апатином доктори су ми констатовали лакши потрес мозга од свих пендрека који су ми звонили по глави да би редовни навијчи ушли на стадион, а од њих данас ништа конкретно... Стално ми се кроз главу провлачи исто питање "Дали сам ја испао прави делија, или јебена наивчина?"
Ти што су каснили у Апатину,они нису било ко.Они су морали да ућу.Што се тиче Вождовца,ко је дошао на време,он је ушао.Ко је каснио,нек' следећи пут порани,па ће ући.


глупост
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Владимир
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2005
Posts: 167

PostPosted: 04 Nov 2006 19:19    Post subject: Reply with quote

Ја уђох негде око 70.ог минута,наравно,на неку фору…
Солидна (мала) бројност,да не улазим сад у околности како и зашто...али,не могу да скапирам да је,па,скоро пола људи била из унутрашњости...
Јесам ли се ја утриповао или је било неке фрке у оном парку кад се силази на Медак 2...?
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 04 Nov 2006 19:37    Post subject: Reply with quote

Звезда ми је све,Звезда живот је!!!Хит дана уз Нема дана а да не мислим да тебе...Заиста јесте било доста људи из унутрашњости.Певање констатно 90 минута,можда не врхунско,али довољно да се они прекопута не чују(а нису се много ни видели).Оне 2 песме које сам поменуо певане су сигурно 70% текме мислим да нема никога ко их досад није научио.
Играчи и поред срамне игре испраћени уз громогласно навијање и нисмо их прозвали ниједном током текме.
Упаљено неколико бакљи и димова на почетку другог полувремена и позив на рукомет сутра
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 04 Nov 2006 19:38    Post subject: Reply with quote

Рондале ја нисам ни рекао да су било ко! Данас нико није каснио због касног поласка, већ због радова на ауто-putu... Имај на уму да је РЕДОВНИМ навијачима из унутрашњости свака утакмица ГОСТОВАЊЕ... (због пређених км) и то свакако заслужује мало више поштовања, а не "ко дође на време, уће"
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 04 Nov 2006 19:58    Post subject: Reply with quote

Визионар претерујеш. Код оних што су каснили у апатину су биле све ударне заставе,бубњеви,мегафон...то је морало да се унесе...МОРАЛО. ДА није било тога не верујем ни да би се толико потенцирало на насилном уласку на стадион,али ипак ово је било нешто више. на крају крајева ти што су каснили су кренули да се цимају са жандарима и уз помоћ ових из унутра су пробили кордон и ушли унутра и урадили оно што треба. Такође је још једна група каснила и она је од стране ових првих што су каснили,уведена на исти начин. Верујем да би се и данас дигла галама да су то ови с поља потенцирали...овако,многи нису ни знали да је неко остао напољу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Randall Stevens
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Feb 2006
Posts: 203
Location: The Shawshank Prison (1947-1966)

PostPosted: 04 Nov 2006 20:42    Post subject: Reply with quote

Јесте,ми унутра нисмо знали да ли су сви ушли.Иначе,ја свакако нисам од оних кога није брига за другове са трибине.Свестан сам колико је велики напор који улажу људи из унутрашњости да би пратили звезду на свакој утакмици.Али,ниси ни први ни последњи који није ушао на неку утакмицу,па не би то требало да схваташ као неку нетравду.
_________________
штогод ткаш,везуј конце за небо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 05 Nov 2006 10:11    Post subject: Reply with quote

Него јел има неко аудио Звезда ми је све?И на цд-у је брука добра,али јуче је звучала врхунски
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 07 Nov 2006 08:57    Post subject: Reply with quote

Reklo bi se standarno dobro nase izdanje... Solidno odradjeno gostovanje... Navijanje dosta dobro... Ustvari to nam je postala standarna navika, sa manjim padovima... Kojim su najveci krivac oni degeni na terenu, jer oni da znaju da igraju fudbal, da nama dizu adrenalin, to bi jos mnogo, mnogo bolje zvucalo... Ali zato mi na njih ne treba da se obaziremo... Jer mi cekljaci njih to jos dugo necemo docekati... Zato nas adrenalin treba da bude nasa grupa, zapaljena baklja, dim , topovski udar... To u nama treba da budi snagu i pokrece sve sto ce pred sobom da srusi...

Vozdovac zavrsen... Idemo dalje... Sutra Kosovo i Metohija... SVETA SRPSKA ZEMLJA
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop