DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Вождовац - Ц.Звезда субота; 4.11.
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 03 Nov 2006 13:07    Post subject: Reply with quote

Smile
Питам, пошто нисам сигуран хоће ли бити места, па да не долазим ако је само каФез у оптицају.Иде ми се на текму нисам ишао у Апатин, али пошто ће и ова друга бити отворена онда долазим. Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 03 Nov 2006 14:01    Post subject: Reply with quote

Игра се у 13:30
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Kas
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Nov 2003
Posts: 233
Location: ultra la linea de la sniff - ultra solo movement

PostPosted: 03 Nov 2006 15:17    Post subject: Reply with quote

Nikola77 wrote:
Kas wrote:
Nikola77 wrote:
mrly wrote:
Е да га јебем само да не буде ко прошле године јел добио неко нешто на кућу због притвора Laughing Laughing

Па кад ја као "вођа" тзв. "београдске групе" нисам ништа добио, не верујем ни да су остали.


Ма јашта брате јашта dots

?

Кажем, кад ти као вођа ниси најебао онда нико неЧе bag
_________________
"Љуби непријатеље своје, непријатеља Божјих се гнушај, а непријатеље Отачанства сатири"
Свети Филарет Московски
Back to top
View user's profile Send private message
Nikola77
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 13

PostPosted: 03 Nov 2006 17:28    Post subject: Reply with quote

Kas wrote:
Nikola77 wrote:
Kas wrote:
Nikola77 wrote:
mrly wrote:
Е да га јебем само да не буде ко прошле године јел добио неко нешто на кућу због притвора Laughing Laughing

Па кад ја као "вођа" тзв. "београдске групе" нисам ништа добио, не верујем ни да су остали.


Ма јашта брате јашта dots

?

Кажем, кад ти као вођа ниси најебао онда нико неЧе bag

Да си мало пажљивије читао, видео би да сам вођа написао под знацима навода, јер ја то свакако нисам. Ствар је у томе што је инспектор одлучио да нас разврста по градовима, а пошто сам ја био најстарији Београђанин, на мене је гласио извештај. Зато сам написао да ако је нисам добио судски позив или нешто друго, веријем да нису ни остали. И стварно доста о овоме, једном безначајном догађају, тих неколико сати у станици бих заборавио за два дана да нисмо присуствовали иживљавању искомплексираног пандура над дечком који је био оптужен да је погодио пандуре циглом.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 03 Nov 2006 18:03    Post subject: Reply with quote

карта је 300 дин... 99%
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 03 Nov 2006 18:14    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
карта је 300 дин... 99%


Добар ти аватар Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Kas
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Nov 2003
Posts: 233
Location: ultra la linea de la sniff - ultra solo movement

PostPosted: 03 Nov 2006 19:09    Post subject: Reply with quote

Nikola77 wrote:
Kas wrote:
Nikola77 wrote:
Kas wrote:
Nikola77 wrote:
mrly wrote:
Е да га јебем само да не буде ко прошле године јел добио неко нешто на кућу због притвора Laughing Laughing

Па кад ја као "вођа" тзв. "београдске групе" нисам ништа добио, не верујем ни да су остали.


Ма јашта брате јашта dots

?

Кажем, кад ти као вођа ниси најебао онда нико неЧе bag

Да си мало пажљивије читао, видео би да сам вођа написао под знацима навода, јер ја то свакако нисам. Ствар је у томе што је инспектор одлучио да нас разврста по градовима, а пошто сам ја био најстарији Београђанин, на мене је гласио извештај. Зато сам написао да ако је нисам добио судски позив или нешто друго, веријем да нису ни остали. И стварно доста о овоме, једном безначајном догађају, тих неколико сати у станици бих заборавио за два дана да нисмо присуствовали иживљавању искомплексираног пандура над дечком који је био оптужен да је погодио пандуре циглом.


Де дер, ниси уопће "фазонЏија" Laughing . . . Мислиш на дечка коме су делили аплаузе ццц притом му је било певано "Фато мори душманке" а кој минут касније и прећено службеним наоружањем, мада се тај исти пре свих тих акција отворио са пар чаша пива колико се сећам. Rolling Eyes
ЈБГ то је СРБИЈА данас, јуче, сутра. . . заувек Exclamation
_________________
"Љуби непријатеље своје, непријатеља Божјих се гнушај, а непријатеље Отачанства сатири"
Свети Филарет Московски
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 04 Nov 2006 14:57    Post subject: Reply with quote

Један део људи данас, укључујући и мене, није могао да уђе на исток, као нема карата, па смо морали да уђемо на запад.Навијање се одлично чуло на западу, док су се инвалиди чули само два пута када су дали голове.Почетком другог полувремена упаљено је неколико бакљи и димова.
Back to top
View user's profile Send private message
Vlatkovic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Aug 2006
Posts: 4

PostPosted: 04 Nov 2006 16:45    Post subject: Reply with quote

Bilo je strasno. Vreme hladno, a nigde karata. One picke kerovi nisu hteli da nas puste na istok, a kada smo dosli na zapad jedna dzukela rekla da je ulaz zatvoren i da nece vise niko uci. Videli smo da se ne moze razgovarati sa kerovima, pa smo otisli u neku kafanu na pivo.

Vlatkovic Delije Petrovgrad

P.S. Izvinjavam se na latinici, nije moj komp.
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 04 Nov 2006 17:05    Post subject: Reply with quote

До јаја па сам ушао. Јеби га, мало каснио..Sad Али био супер провод по кладионицама код источне трибине. Rolling Eyes
Лепо се чуло ''на своју веру, на своју земљу...''
Мрзим онај 'стадион'! То сам рекао и прошле сезоне, сад само потврђујем. Evil or Very Mad
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 04 Nov 2006 17:07    Post subject: Reply with quote

Ево сад једно питање за све вас... Данас после Вождовца сам се запитао, како је могуће да све људе који су ушли на стадион боли рацку за људе који су остали са друге стране капије??? Било је ту људи из свих делова Србије, па да не набрајам све градове сад... Били су сви спремни да плате карту, али их није било... После утакмице са Апатином доктори су ми констатовали лакши потрес мозга од свих пендрека који су ми звонили по глави да би редовни навијчи ушли на стадион, а од њих данас ништа конкретно... Стално ми се кроз главу провлачи исто питање "Дали сам ја испао прави делија, или јебена наивчина?"
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 04 Nov 2006 17:13    Post subject: Reply with quote

Trajce wrote:
До јаја па сам ушао. Јеби га, мало каснио..Sad Али био супер провод по кладионицама код источне трибине. Rolling Eyes
Лепо се чуло ''на своју веру, на своју земљу...''
Мрзим онај 'стадион'! То сам рекао и прошле сезоне, сад само потврђујем. Evil or Very Mad

Кад се певало ''На своју веру на своју земљу''?Ја сам ушао у 15 минуту и тад се певала ''Још једна победа и титула'',а после се сигрно није певала.
Што се тиче болдованог исто сам рекао и сад преписујем.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 04 Nov 2006 17:18    Post subject: Reply with quote

100%anti crnobeli wrote:
Trajce wrote:
До јаја па сам ушао. Јеби га, мало каснио..Sad Али био супер провод по кладионицама код источне трибине. Rolling Eyes
Лепо се чуло ''на своју веру, на своју земљу...''
Мрзим онај 'стадион'! То сам рекао и прошле сезоне, сад само потврђујем. Evil or Very Mad

Кад се певало ''На своју веру на своју земљу''?Ја сам ушао у 15 минуту и тад се певала ''Још једна победа и титула'',а после се сигрно није певала.
Што се тиче болдованог исто сам рекао и сад преписујем.

Певали пар ортака и ја у кладионици. Laughing
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 04 Nov 2006 17:38    Post subject: Reply with quote

Напушавање и свађа преко нета неће нас довести нигде, али размислите о моме предходном посту... Question
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Randall Stevens
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Feb 2006
Posts: 203
Location: The Shawshank Prison (1947-1966)

PostPosted: 04 Nov 2006 18:03    Post subject: Reply with quote

Vizionar wrote:
Ево сад једно питање за све вас... Данас после Вождовца сам се запитао, како је могуће да све људе који су ушли на стадион боли рацку за људе који су остали са друге стране капије??? Било је ту људи из свих делова Србије, па да не набрајам све градове сад... Били су сви спремни да плате карту, али их није било... После утакмице са Апатином доктори су ми констатовали лакши потрес мозга од свих пендрека који су ми звонили по глави да би редовни навијчи ушли на стадион, а од њих данас ништа конкретно... Стално ми се кроз главу провлачи исто питање "Дали сам ја испао прави делија, или јебена наивчина?"
Ти што су каснили у Апатину,они нису било ко.Они су морали да ућу.Што се тиче Вождовца,ко је дошао на време,он је ушао.Ко је каснио,нек' следећи пут порани,па ће ући.
_________________
штогод ткаш,везуј конце за небо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop