DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Црвена Звезда-ОФК Београд,субота
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Дејан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Feb 2006
Posts: 23

PostPosted: 23 Oct 2006 11:31    Post subject: Reply with quote

Е стварно свака част Кастиљу, поготово послије изјава у свим данашњим дневним новинама и на званичном сајту ФК, гдје каже да је одушевљен Севером.И дефинитивно требало би људи да купују и више слушају нови цд, јер "са свих страна грми Маракана..." треба да звучи много боље.А остало на текми екстра... Идемо даље...
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 23 Oct 2006 11:35    Post subject: Reply with quote

Поменули сте свештено лице које се виђа на нашем северу.

Па бих имао једну молбу да ако из било ког разлога прилазите пролазите поред да се понашате онако како доликује ситуацији.

Колико сам успео да сазнам, искрено начуо сам нисам сам ступио у контакт, свештеник је обавештен о нашим акцијама хуманитарног карактера за браћу на Косову и још других хуманитарних акција.
Једноставно схватио сам из приче, кажем нисам ја разговарао, да је одушевљење нашим хуманитарним потезом велико и да због тога заинтересованост за нас велика. Једноставно занима их ко су ти којима суде које осуђују а чине не мале ствари за Србију. Отићи у Европу и по цену казне застава и заставе која је увек окачене а односи се на Косово. Онда пријатељски однос са браћом по вери Грцима, ћирилица која се форсира песме које садрже национално обележје и идентитет, једноставно неко ко не губи веру у државу а поготову што нисмо цвећке. Патриотизам који просто прераста у пркос сви недаћама које су нас задесиле.

Можда не би било лоше да неко од вођа поприча са човеком можда договорити још помоћи за куп утакмицу ако је могуће да не идемо празних руку.
Толико смо пута певали и клицали богу за помоћ размислимо о томе да добијемо и званичан благослов за наш клуб и трибину.
Бог ће нам услишити молитве за успехе.

Или да препустимо да ствар тече својим током па шта нам бог да.
Ово је предло и лично запажање тако га браћо моја мила и схватите.
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 23 Oct 2006 16:39    Post subject: Reply with quote

Последње три текме са ОФК-ом на којима сам био, укључујући и ову, обележава наше одлично издање. Прошлосезонска текма на Мари одлична, у трансу отпевано преко 20 минута једна песма, финале Купа на два сата константне кише са онаквим навијањем, непроцењиво Very Happy ( има ствари које новац не може да купи Very Happy ), до ове, где смо, поред највећег копа на ''нашим утакмицама'', били у већем делу на нашем нивоу. А наш ниво је нешто што није константно, јер да је тако било би одавно превазиђено, наш ниво је нешто живо, нешто што расте из текме у текму, из сезоне у сезону. Пут којим сада ходимо је све јаснији, нема заустављања, нема опуштања, сваку текму од сада подићи на овај ниво као против ОФК-е, после тога све јаче и јаче, овако како смо кренули за нас браћо нема граница !
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
costanza
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Oct 2006
Posts: 208
Location: Код Тетке у улици

PostPosted: 23 Oct 2006 18:37    Post subject: Reply with quote

A замисли како би тек било када би сви навијали из свег грла ... доста људи само гледа, неко нешто и као пева, и то су они који се требају поправити ... јер нема веће милине кад чујеш да сви око тебе певају пуним гласом ....
_________________
Фикретова тетка дошла по грамОфон ...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 23 Oct 2006 19:01    Post subject: Reply with quote

Поред свих похвала,желим само људе да подсетим да је куп у среду у 4.
Зајебите обавезе,рибе,учења. . .мора да нас дође што више.
А кога мрзи и небитна му је текма,нек' се јебе. . .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 23 Oct 2006 19:07    Post subject: Reply with quote

Fabrizio wrote:
Поред свих похвала,желим само људе да подсетим да је куп у среду у 4.
Зајебите обавезе,рибе,учења. . .мора да нас дође што више.
А кога мрзи и небитна му је текма,нек' се јебе. . .


Јел ово сигурно у четири?
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 23 Oct 2006 19:25    Post subject: Reply with quote

Сигурно. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дутцх
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 63
Location: изборни штаб пијандура локалне самоуправе

PostPosted: 24 Oct 2006 06:58    Post subject: Reply with quote

Skunk generation wrote:
Последње три текме са ОФК-ом на којима сам био, укључујући и ову, обележава наше одлично издање.....


Невиђено је било и издање на Карабурми прошле сезоне,једно од бољих.

То значи последње четри текме са ОФК---ледило.
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 24 Oct 2006 08:44    Post subject: Reply with quote

Искрено мени је једно од најбољих издања са ОФК-ом било оно по магли Shocked кад се није играло а нас толико да смо цело кружни ток испод севера закрчили Cool Very Happy чекајући да се магла подигне. Ма мислим чујеш се са рибицом која живи у Мирјеву каже тамо нема магле пођеш са Сењака тамо ништа а на Карабурми Лондон Shocked
И на Новом БГД-у је било магле.
Тад ко је дошао по мени има за себе велики плус јер је било неколико сати пре тога обавештење да се одлаже а и слава је била а играло се у време ручка.
А тек по оној киши на Мари кад смо оверили титулу голом у 87 минуту па сви трк низ север Cool ...
јој колико има истине у нашим песмама
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 24 Oct 2006 08:52    Post subject: Reply with quote

Kobra wrote:
Искрено мени је једно од најбољих издања са ОФК-ом било оно по магли Shocked кад се није играло а нас толико да смо цело кружни ток испод севера закрчили Cool Very Happy чекајући да се магла подигне.


Да кад смо код Лондона и магле и те ОФК-е, чекам ја тако испред стадиона да се дигне магла, а сутра идем за Лондон и пиздим у себи, ако одложе (а јесу) издувао сам. Кад ће ортак - Ако буде и сутра магла отказаће лет за Лондон па ћеш моћи сутра на текму. Shocked Шта да опет чекам испред за бадава??? Very Happy
Препознај се ти који си ово смислио. Ал смо бар јели добро...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 24 Oct 2006 09:20    Post subject: Reply with quote

А кад се срушила ничим изазвана ограда Shocked Very Happy Cool па преко терена скоро до свлачионице...
И наравно једна по мени од лепших кореографија кад је свака група направила плакате или од стиропора натписе са својим именом. Лепо и замишљено и изведено.
Back to top
View user's profile Send private message
Red Hell
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jun 2006
Posts: 16
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 24 Oct 2006 09:25    Post subject: Reply with quote

To sa OFK-om na Marakani po kisi pre dve sezone, meni licno je jedna od najjacih "manjih" utakmica ikada. Kad smo dali gol, eksplodirala je cela tribina, meni licno su suze krenule na oci, umalo nisam nervni slom dobio.

I onda onaj legendarni trk sa vrha tribine... Ovo sa OFK-om definitivno postaje tradicija, iz sezone u sezonu sve bolje navijanje i atmosfera.

Izvinjavam se za latinicu, pisem sa sljake pa nista od prebacivanja Wink
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 24 Oct 2006 13:40    Post subject: Reply with quote

Kobra wrote:
А кад се срушила ничим изазвана ограда Shocked Very Happy Cool па преко терена скоро до свлачионице...
И наравно једна по мени од лепших кореографија кад је свака група направила плакате или од стиропора натписе са својим именом. Лепо и замишљено и изведено.


на тој поновљеној,након што смо се вратили кући дан раније због магле,ми је неко украо телефон панасоник гд-75..и ако се овде препозна да му пожелим све најгоре у животу....
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 24 Oct 2006 13:54    Post subject: Reply with quote

...и дабогда му се слика појавила у топику Будалаштине на Крејзи норту.
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 24 Oct 2006 14:51    Post subject: Reply with quote

Молио би људе само ако није проблем да се не ложе много на то што је Кастиљо пољубио Звездин грп јер је Шевченко 4 године љубио грб Милана и чим је дао гол за Челзи пољубио је грб енглеског првака.

Да не буде после...''која пичка испо онај Кастиљо итд...''
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop