DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗАШТО НИСАМ ДОШАО НА РУКОМЕТ?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  

Зашто ниси дошао на рукомет?
Нисам знао да се иде
10%
 10%  [ 11 ]
Не привлачи ме рукомет
22%
 22%  [ 23 ]
Имао сам обавезе
52%
 52%  [ 54 ]
Зато што већина људи из група не иде на рукомет
9%
 9%  [ 10 ]
Зато што нема противничких навијача
3%
 3%  [ 4 ]
Total Votes : 102

Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 16 Oct 2006 13:28    Post subject: ЗАШТО НИСАМ ДОШАО НА РУКОМЕТ? Reply with quote

Било би добро да што више људи гласа, уколико нема његове опиције упише, разлог зашто није дошао на рукомет.
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 16 Oct 2006 13:31    Post subject: Reply with quote

Јел могу ја да гласам
Ако не бришите мој пост... Cool

Био на рукомету, и то само због Звезде
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Тха_Маддог
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2004
Posts: 189

PostPosted: 16 Oct 2006 13:49    Post subject: Reply with quote

Жао ми је што нисам могао доћи,али било је готово неизводљиво...Иначе,не знам колико се можемо
поуздати у искреност горњих одговора.Ово говорим без икакве жеље да саботирам топик.

Да се више не понови рукомет!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 16 Oct 2006 15:19    Post subject: Reply with quote

Па реално гледано се не може поуздати у искреност одговора...
Јер ево већина вели да је имала обавезе.....недеља Confused Smile (бар што се тиче београђана)
Не кажем, можда је неко стварно имао обавезе....али такође знам да је био у питању фудбал, људи би нашли начин да се организују, наравно увјек има екстремних случајева.
Мислим да је реалност да људе боли курац за рукомет.

Е сад, постоји и она друга страна. Да ли се на утакмицу иде због групе или Звезде? Неки ће рећи због Звезде, неки због Групе а неки и због једног и због другог. Тада проблем постаје коплексан.
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 16 Oct 2006 15:28    Post subject: Reply with quote

MILLWALL011 wrote:

Био на рукомету, и то само због Звезде

Exclamation
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 16 Oct 2006 15:51    Post subject: Reply with quote

Nisam bio zbog obaveza.
Kad se igra utakmica u Danskoj?
Ako ima neko ko je van(neko ko ide na tekme, ne neki "indijanac"), a hoce da ide, neka se javi na pp da se organizujemo za utakmicu u Danskoj.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 16 Oct 2006 16:27    Post subject: Reply with quote

Гласао сам за опцију 2.

Нисам био на рукомету из истог разлога због којег не идем на утакмице репрезентације... када ми се све поклопи да могу да идем, доћи ћу (исто као и на неки други спорт)... док када је фудбал у питању (утакмица Звезде) увек ћу учинити све како би дошао на стадион...

Ако гледамо са толико помињаног менталита' ултра становишта, јебига, када будем долазио на овакве мечеве себе ћу сматрати навијачем, сматраћу да могу да будем у некој групи. Изгледа да смо, још увек, већина нас само youths-i тј. они који би волели да буду навијачи, али морају још године да прођу...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 16 Oct 2006 16:29    Post subject: Reply with quote

Могу да лажем, да измишљам како ми је баш тад дошла тетка из Америке коју нисам видео икс-ипсилон година, а могу да кажем и истину. Истина је да ми се једноставно није ишло на утакмицу. А зашто ми се није ишло? Појма немам! Да ли због тога што ми је атмосфера на рукомету против Турака и Француза била прилично мршава, па ме то сморило? Да ли због тога што сам се сморио јер смо против Француза изгубили већ добијену утакмицу? Да ли због тога што сам знао да 97% људи са којима идем на утакмице неће доћи? Да ли сам се превише опустио и дао себи за право да ''и ја пропустим један рукомет кад већ и овако многи, битнији од мене неће бити ту''? Све су то питања, а одговор не знам. Ишао сам задњих година на све рукометне утакмице кад је ишла екипа, ишао сам чак и на две-три на које се није ишло организовано, али за синоћ нисам паметан. Није ми се ишло, и даље ми није јасно зашто...
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 16 Oct 2006 16:30    Post subject: Reply with quote

Нисам имао новчана средства живим мало далеко.
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 16 Oct 2006 16:55    Post subject: Reply with quote

Питање је колико ми као трибина имамо снаге да испратимо како доликује све те спортове. Да ли да се "расипамо" и трошимо снагу пратећи све клубове СД "Црвена Звезда", у спортовима који већину нас искрено не интересују (а и нису навијачки), или да се концентришемо на оно што је најбитније -фудбал, и ту будемо најбољи што можемо?
Ја мислим да је ово друго без икакве сумње боља и природнија варијанта, јер данас треба подршка рукометашима, сутра кошаркашима, прекосутра ће требати и веслачима а сигурно и хокејашима. Зашто онда запостављати одбојкаше, и одакле нам право да не бодримо и ватерполисте... све је то "Црвена Звезда", и ако ћемо пратити све којима је наша подршка потребна, нећемо личити ни на шта! Те спортове треба препустити симпатизерима и љубитељима тих спортова, а ко НАС жели да нађе треба да нас потражи на Звездиним текмама, не може се на сваком спорту у коме се Звезда такмичи очекивати наш коп у пуном сјају, он треба бити резервисан за Север и гостујуће трибине фудбалских стадиона свуда!
Гласао сам за другу опцију -не привлачи ме рукомет- , тачније не интересује ме.
_________________
Колумбо, јебем те радозналог!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 16 Oct 2006 17:03    Post subject: Reply with quote

Ја нисам био јер сам за текму сазнао само два сата раније, и нисам могао за то време да скупим паре за карту. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 16 Oct 2006 17:06    Post subject: Reply with quote

Ортак с којим идем на текме из неких разлога није хтео да иде на јуче,а мене је,морам признати,стверно мрзело да идем сам.Ал да сам знао да ће да буде онаква ситуација на трибини отишао би да дам допринос у бодрењу наших момака на паркету.Јес да неби баш пуно значило али отишао би.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jataganac
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Oct 2002
Posts: 125

PostPosted: 16 Oct 2006 17:44    Post subject: Reply with quote

Mene roditelji nisu pustili...
Back to top
View user's profile Send private message
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 16 Oct 2006 18:08    Post subject: Reply with quote

Нисам имао довољно пара,пошто сам пуко 2000 за НС, а и не бих имао како да се вратим после текме, јер за Петровац недељом најкасније бус иде у 8 увече, тако да је било неизводљиво у мом случају Crying or Very sad

Иначе обожавам рукомет, тренирам га... И то је по мени поред фудбала прави, мушки спорт!
Back to top
View user's profile Send private message
Randall Stevens
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Feb 2006
Posts: 203
Location: The Shawshank Prison (1947-1966)

PostPosted: 16 Oct 2006 18:51    Post subject: Reply with quote

Ево неко моје виђење...Неписано правило је да oстале спортове делије прате када постоји РАЗЛОГ.Разлог могу бити противнички навијачи,
важна утакмица,пауза у фудбалу,нешто треће...Тај разлог одређује(или би требало да одређује) ЕКИПА.Редовни су на неки начин у контакту и то сазнају,позива се и преко сајта...Е кад екипа не позове,или се не појави онда настаје проблем...Ако није екипа позивала,онда нас има мало.Ако се не појави(то је овде случај)људи незнају шта да раде,нема ауторитета,и онда кола крену низбрдо.
Надам се да су у мањини они којима треба неко да их надгледа,неко коме треба да се "покажу",али њих очигледно има.То је посебан велики проблем,ко у ствари чини нашу трибину,навијачи или безлична маса којој треба неко да је вуче на текме,тера да пева,моли,прети...
П.С.На рукомету нисам био.
_________________
штогод ткаш,везуј конце за небо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop