DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

U 19.00 Crvena Zvezda - Kolding
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 16 Oct 2006 09:11    Post subject: Reply with quote

delija016 wrote:


Video sam samo trans brace iz VRBASA (pozz), mada je i on skinut u drugom poluvremenu!


LOCK brate,


Врбас је остао до краја! транс је скинут минут прије краја текме

и немој лок док се ово фино не раСправи
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 16 Oct 2006 09:29    Post subject: Reply with quote

Ма какво црно закључавање. Ајде да вас питам овако. Шта би се десило са нашим севером да се 30 ак најбитнијих похапси у некој тучи...како би север даље функционисао?Или исто да вас питам шта би се десило да је у ону халу упало 30...не мора више...било којих навијача из БГ????? Јер све што умете је да кажете где су виђенији????Јер то ваш аргумент што сте сели са стране,што сте отишли кућама? Дешавало се да на полувремену таквих утакмица неко оде кући али до сада је увек НЕКО успевао да задржи остатак. ако време одмиче видећете да сте у том копу имали бар 10,20сталних који размеју причу...да ли је могууће да је свако за себе од тих људи погледао у патос јер га је задесио невиђени блам што би рецимо он морао да покрене све то....е моје делије,па нисмо се ми родили са нашим ставовима и нашом репутацијом....то се стицало годинама измђу осталог баштако што неког клинца није било блам да се исцима ако се коп распада па и по цену бламирања задржи навијање на тој утакмици јер зна чему припада и шта у његовој глави представља та трибина.
О каквим виђенијима сви ви причате. Па јер виђенији треба да иду и у сваки ауто,аутобус који иде за чачак не би ли били ту ако некога случајно нападне нека друга група. Ало бре долазите у коп,носите заставе а седате са стране идете на полувремену кући. Да ли је вама јасно колико сте далеко онда од онога што се зове прави? Групе су посебна прича,то је посебна срамота али те групе су некада нешто и урадиле па можда и имају мало више права од свих вас да подбаце....а ви? Који су ваши квалитети? Па морате и сви ви који се ложите да сте екипа некада да потурите гузицу иначе џаба вам све то што сте истриповали у глави. Опет вас питам јер долазите због виђенијих или због нечег другог?
Па било је бар 100 људи у копу,раније је и по 30 људи навијало и то на неким женским утакмицама.Разлог томе је...ако смо се већ појавили срамота је да се не навија. А ви синоћ на излет. Па ја да сам тренер РК а питао би на конференцији за штампу шта се то десило са ДЕЛИЈАМА. Да нису почели да бојкотују клуб због нечега. Резултат се ломи,а нико да устане и каже ало бре људи срамота да седимо да бар нас 30,40 да навија....али не тога није било. Из свега овога се јасно види да су људи навикли све на тацну,види се да немамо квалитет још увек из кога би могли да тразимо људе за неку нову бољу екипу....има још много да се ради.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 16 Oct 2006 09:42    Post subject: Reply with quote

Standardna prica...previse "sminkera"na nasoj tribini!!!Obuceni u D1989S od glave do pete,pevaju samo kad im se pogled susretne sa vodjinim,na tribini su samo da bi ih neko video tu i da bi imali cime da se pohvale,a fazon ce da skapiraju nikad.
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 16 Oct 2006 10:35    Post subject: Reply with quote

Мада је Ел Зар написао све што сам мислио и ја да кажем, само ћу се кратко осврнути на оно од синоћ.
Одложио сам свој повртак у Подгорицу и све друге обавезе јуче да бих био на текми.Иако разочаран бројношћу и самом атмосфером у копу оставио сам глас бар то прво полувријеме, заједно са осталих 5-6 момака из Подгорице. Након (не могу рећи очекиваног, али ипак спонтаног) расипања копа био сам прилично разочаран јер сам био у фазону да пјевам па макар уз мене пјевали само још двојица. У прозивкама изреченим овдје не могу се пронаћи (као ни нико од нас) јер је извесно да смо ми покушали да `анимирамо` и поведемо навијање прије би дошло до оне `шта бре ви, ко бре ви` реакције него до нечег што би помогло да се људи мотивишу.На крају да и ја изразим жаљење због свега како је испало и наду да се то никад неће поновити, па макар коп био и у онаквом саставу у каквом је био и синоћ.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 16 Oct 2006 10:39    Post subject: Reply with quote

Мислим да је један од начина да исправимо ствар да се боље организујемо на преосталој текми (мислим против висле), и да пружимо подршку какву доликује делијама.
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
delija016
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2006
Posts: 18
Location: ЛЕСКОВАЦ

PostPosted: 16 Oct 2006 12:44    Post subject: Reply with quote

Nuclear wrote:
Мислим да је један од начина да исправимо ствар да се боље организујемо на преосталој текми (мислим против висле), и да пружимо подршку какву доликује делијама.


Slazem se!

Na ovu temu mozemo raspravljati dan i noc... Mada, treba se ovo resiti i stati na put KVAZI DELIJAMA!

Predlog za lock sam se izleteo, evo stidim se... Embarassed

POZDRAV ZA SVE DELIJE NA FORUMU, I HVALA GENERALU NA OVIM NADAHNUTIM I POUCNIM POSTOVIMA! PRAVI SI GENERAL! Smile
_________________
Кад губиш и кад је лоше, СЕВЕР те не оставља!
Back to top
View user's profile Send private message
delija016
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2006
Posts: 18
Location: ЛЕСКОВАЦ

PostPosted: 16 Oct 2006 12:47    Post subject: Reply with quote

ZABORAVIH DA POZDRAVIM I BRACU IZ PG-a! Stvarno jedan od najboljih primera kako se voli i bodri voljeni klub! SAMO NAPRED LJUDI!

Ekipu iz VRBASA sam vec pohvalio!

POZDRAV!
_________________
Кад губиш и кад је лоше, СЕВЕР те не оставља!
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 16 Oct 2006 12:55    Post subject: Reply with quote

ало бре дечко,досадан си више!!!одложи тастатуру нало у страну..биће боље свима...
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
Булбулдер Г16
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Mar 2003
Posts: 66

PostPosted: 16 Oct 2006 19:17    Post subject: Reply with quote

Да се у суботу против ОФК-е не стави ни једна од ударних застава Севера, да се не донесе по мени најбитније обележије, застава свих нас "Делије Север", да не дође нико ко је бар једном водио навијање на Северу Маракане, тада би имали исту ситуацију као и јуче на рукомету. Само што би нас било 3000 а опет би изгледали као разбијена војска. Сигурно сви знате шта значи водити рат без генерала, а камоли и без осталих вођа. Видим да се на Северу гура фазон армије, ако је тако не можемо очекивати да са пешадијом нападамо тенкове. Да не претерујем са метафорама, Север мора бити организован тако да се не сме догодити да се игра нека утакмица (у било ком спорту за кога смо се одлучили да пратимо), а да се на ту утакмици не појаве обележија наше групе (по мени то је застава "Делије Север"), и да се не појави неко унапред одређен да води навијање. Очекивати од осталих да се самоорганизују је по мени смешно. Север сам одувек сматрао високо организованом трибином, оно што се јуче догодило је по мени тежак пропуст у организацији, осим наравно ако није било намерно, пошто видим да генерал помиње да ће се овакве провере и у будућности догађати.
_________________
"Немој те никад издати нас!"
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 16 Oct 2006 19:38    Post subject: Reply with quote

Јебеш ти ту војску где испод најбитнијих нико дгуги не жели ни зашта да преузме одговорност,и то не одговорност за нешто велико и битно него за неки најмизернију ствар каква је останак до краја утакмице у копу у коме си почео ту уткмицу. Да није било оног синоћ многи би још триповали да смо много добри као група(оних 3'4000 са фудбала). Наши људи морају бити квалитетни навијачи и то је то. Свака група свака екипа која иде заједно има свог војсковођу своје водеће људе,свака група треба да је довољно научена да зна да се такве најосновније ствари морају поштоватуи. Негде је потребно да се провери квалитет наших људи који посећују коп а јучерашњи догађај јепоказао како људи размишљају....без да их неко цима.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Srbenda
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Mar 2006
Posts: 47

PostPosted: 18 Oct 2006 11:33    Post subject: Reply with quote

A moze li mi iko reci kad se igra u Danskoj protiv ovih? Ja idem 100%. U skandinaviji lude za rukometom a neki klubovi imaju i navijacke "grupe" Laughing
_________________
C C C C

Ubi nas bela kuga - ZATO SAD NA POSAO - Правите децу Срби !

СРБИЈА - РС - ЦГ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 18 Oct 2006 11:43    Post subject: Reply with quote

Srbenda wrote:
A moze li mi iko reci kad se igra u Danskoj protiv ovih? Ja idem 100%. U skandinaviji lude za rukometom a neki klubovi imaju i navijacke "grupe" Laughing



U Danskoj lude za rukometom ljudi koji imaju 50+ godina.U Danskoj NEMA nikakva navijacka grupa na tim utakmicama.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Srbenda
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Mar 2006
Posts: 47

PostPosted: 18 Oct 2006 15:27    Post subject: Reply with quote

Znaci da lude za njim. Drugo, nisam rekao kakve navijacke "grupe", kao sto vidis stoji " ". Znam da su babe i dede..vidio sam.

Trece, ako se javljas iz Danske, mogao si makar ptanje odgovoriti.
_________________
C C C C

Ubi nas bela kuga - ZATO SAD NA POSAO - Правите децу Срби !

СРБИЈА - РС - ЦГ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 18 Oct 2006 18:19    Post subject: Reply with quote

12. nov 14.15 KIF KOLDING : Crvena Zvezda
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop