DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

U 19.00 Crvena Zvezda - Kolding
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bb
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 13
Location: Toplica

PostPosted: 15 Oct 2006 19:24    Post subject: Reply with quote

i izvinite zbog latinice.
Back to top
View user's profile Send private message
коНаН
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 188

PostPosted: 15 Oct 2006 19:31    Post subject: Reply with quote

Не знам у чему је поента расправе.. Генералштаб је све лепо рекао,појаснио, а вама ако не вреди причати ви онда нисте ни заслужили да постујете овде.. Сви ви који на СЕВЕР(институција!) идете да би били виђени нисте заслужили да неко губи живце због вас. .

За поменуту утакмицу НЕМАМ КОМЕНТАРА јер сваки коментар је СУВИШАН!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
цоа[кг]
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Sep 2006
Posts: 109

PostPosted: 15 Oct 2006 20:06    Post subject: Reply with quote

Бићу кратак и рећи само: Надам се да се овакво издање ''навијања'' неће поновити.
_________________
Од душе се не може отети - Космет је Србија!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 15 Oct 2006 20:17    Post subject: Reply with quote

Људи нећу никог да осуђујем јер нисам упућен у све дешавања,био сам ван земље,дошао сам у 5 сати врло уморан,али могу рећи само да сам пичка што се нисам заинтересовао да ли играмо рукомет данас,и што нисам окренуо пар бројева...баш због тих пар људи који су срце оставили на трибини. . .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 15 Oct 2006 21:37    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Страшно ко се све позива на то да је делија. Стицајем чудних околности утакмицу сам одгледао преко тв екрана и згрозио сам се шта сам видео. Коп од 100,150 људи се распао на полувремену. Да ли сте бре сви ви који сте били у хали нормални??????Да ли знате да се резултат ломио у једном тренутку а да није било више било кога да пружи подршку тиму. Одакле вам право,образа,смелости....да седнете са стране да одете кући????????Је ли бре што нисте до краја остали и навијали...ово је питање за сваког појединачно. Колико су нам људи размажени и колико су се сви прокурчили то није нормално. Ово су већ много озбиљне ствари. Ни у временима када смо били налошији ово се није догађало.
Сви ви који сте били вечерес у том јебаном копу сте укаљали име ДЕЛИЈА....и треба да вас буде срамота због тога.Због кога бре ви долазите на утакмице???????Ако нису највиђенији ту,шта онда ни ви неморате да останете....срамота да вас је све.



иако ризикујем да будем банован и шта све не,за разлику од дежурних дупелизаца,мало ћу се успротивит,али само мало Smile

овако,нас из ПГ је било 5,дошли смо у 6 код хале,мало глуварили и чекали да се скупимо,тад смо извалили да виђенијих нема(опростите ми на незнању,али мислим да не гријешим),али добро,реко биће људи који су спремни да навијају...било је ту познатих ликова,али недовољно за неку већу организацију...
почиње текма и ту се покушало нешто организоват,али у старту се могло провалит да то неће потрајат јер људи једноставно неће да пјевају,тј. пјевало је нас...па мање од 20ак!! нећу да улазим у то(и немам право) зашто МАКАР НЕКО ОД ВИЂЕНИЈИХ НИЈЕ ДОШАО јер сам сигуран да би се тад можда и више људи исцимало да пјева,али ако се до сада организовало...

подвлачим и мене је срамота због свега вечерас,али то да вечерас нису биле делије,то није тачно...

наши су одложили повратак за ПГ само због рукомета,ако смо могли ми да дођемо,а да мени неки тамо ликови(не ти),неки дежурни увлакачи серу због вечерашњег срања,онда стварно...

Generalstab wrote:
Свако ко је део приче и наше групе,или се бар сматра за то је био дужан да одржи тај коп ако треба и вештачки па на квадрат.


вјештачки? ок,али ко ће РЕАЛНО да послуша "тамо неких пар индијанаца из ЦГ",само је постојао ризик да избије нека туча,а ту би срамота била још већа,као да и није довољно ово сто се десило

друга ствар и која ме највише од свега изнервирала је био коментар једног лика који је сједио поред копа и како је народ почео да одлази он је онако врло поносно рекао "хехе,како се осипају..."! еееееееееј,ако си ти неко мудо да можеш тако да коментаришеш,што ниси дошао и навијао,већ си онако кулерски сједио поред копа опет подвлачим ово јесте било срамотно,али макар су неки људи нешто и покушали...и њима свака част,без обзира што се све завршило дебаклом жешћим!

Generalstab wrote:
Свако је отишао мислећи да нико неће баш њега сутра пронаћи и кењати му што је отишао,али верујте да следећи пут неће бити тако лако као вечерас.


ево,ја и милвол смо се јавили,а могуће казне прихватам у потпуности Wink

(остао сам до краја текме)
Back to top
View user's profile Send private message
ciricdejancira
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 569
Location: Lazarevac

PostPosted: 15 Oct 2006 22:57    Post subject: Reply with quote

Хтео бих да похвалим нашу Браћу из Врбаса, који су присуствовали и овом мечу. Врло су редовни и добро организовани у последње време. Зато момци само напред и све похвале Laughing .
Back to top
View user's profile Send private message
i90r
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2006
Posts: 57
Location: Панчево

PostPosted: 16 Oct 2006 05:29    Post subject: Reply with quote

Izvinjavam se zbog latinice ali nemam CIRILICU
Razocarao sam se posetom preotv Koldinga jer je to jedna mozda od najjacih ekipa u Evropi
Sta se desilo Sto su DELIJE napustile ionako mali kop koji je postojap
Odg bas me zanima!
Poz
_________________
Још једна победа и титула...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 16 Oct 2006 07:05    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Наравно заборавио сам да напоменем надобудне и васионско поштоване чланове свих група који су се у до јаја броју одазвали на овај рукометни меч. Само тако наставите....


Potpuno si upravu!!!
Evo ja se javljam i bio sam na tekmi... Navijao! DNaravno dok je trajalo...i jedva sam cekao da ujtru o ovome dam svoje vidjenje... Vidjenje svega ovogoa sto me je potpuno razocaralo... Ovo je nas najnizi udarac, nama Delijama u zadnjih 3-4 sezone...
Zato o tome treba da vodimo jednu zdravu temu... Koja treba da dovede do toga da se ova i slicne stvari ne smeju ponoviti vise nikada!!!

Upravu si generele za sve do sada izreceno i ja licno stajem iz toga!

Ali evo prvo cemo krenuti od tih nasih GRUPA! Koje pripadaju jezgru Severa... Naravno nista mi drugi koji nismo clanovi ni jedne grupe ne smemo se izdvajati jer sve na s zajedno spaja DELIJE SEVER...
Ali ostale grupe i njihovi clanovi treba da budu vodilje na neki nacin nama i onima koji zele da budu deo grupe Delije Sever... ALi nazalost nije tako... U to se svako ko imalo se razume u svet navijaca, ko imalo u sebi ima Ultras Mentalita znace da oni ustvari ne makiraju taj fazon...
A to me je najvise razocaralo sinoc! da, bas sinoc, a evo slobodno navescu i primer...

Jesi li frajer ako si dosao u duksu NASA STVAR?! Jesi li ti to ko neko zajeban?! Ili si ti mozda navijac? Onaj koji poseduje Ultras Mentalita? Eee kamo srece da je tako... da je u glavi tog decka bar prva rec stala... Da zna da kapira taj fazon.. Ali nije on kriv... Kriv je onaj ko ga je tu ubacio... Ne znam verovatno se on mozda tu necim istakao... Znate zajeban je u kraju ili negde se u nekoj pegli sa svojim vrsnjacima dokazao... Ali STANI! Pa cekaj on se samo u jednom segmentu navijanja, a ima ih koliko hoces, DOKAZAO! Znaci samo 1% Ultas Mentalita on poseduje?! Nedovoljno za svest jednog pravog navijaca!!! On taj test nije polozio i pao je... Ako on misli da je navijac ako obuce duks Nasa Stvar i naleti na istog takvog kretene sa duksom UF ili TB... E onda je to jedan tuzan iskompleksiran navijac... Kao sto su Grobari i ostali navijaci kod nas... A ja mislim da smo mi taj kompleks nize vrednosti odavno prosli...
Da jos da napomenem da je taj isti lik i njih jos nekoliko stajalo sa strane, NE u kopu, i da su napustili tekmu negde na pocetku drugog poluvremena... Da nije tuzno bilo bi smesno... Naravno za svest jednog pravog navijaca...

Samo da se razmumeno... Nemam ja apsolutno nista protiv tog momka, cak ga i ne poznajem, ne vidjam ga na tekmama... Nego eto njega sam uzeo za primer iz ovog gore generalovog citata...

Izvinjavam se za latinicu u caffeu sam...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 16 Oct 2006 07:27    Post subject: Reply with quote

E sad a da dam i svoje vidjenje sinoc... Ono cime sam duboko razocaran...

Znaci liga sampiona u rukometu... Jedino Evropsko takmicnje gde se takmici nas klub... Pa rukomet, rukomet, sta da se radi popularnijeg sporta nema... Ali veruj te mi, iako nema veze o tom sportu, ni pravila ne znam, ali ti momci, ti mladio momci su sigurno zasluzuju nasu podrsku... Oni mnogo manje para dobijaju, cesce i nikako ali zelja i borba za nas klub i grb je kod njih evidentna, a oni nasu podrsku nemaju...

Bio sam i na prvoj tekmi prosle nedelje... I tada je koliko toliko kop i na nesta licio (tada je bila i malo brojna ekipa sa Severa, pa verovatno i zbog toga) jer ni tada brojnost nije bila bog zna sta, za nas Delije... Jer od kopa 3000-4000 hiljade da nas na rukometu bude 150-180 jednostavno receno SRAMOTA!!! I sta sam mislio da ce da bude sinoc? Pa mislio sam da ce da nas bude bar duplo vise od proslog puta! Zasto? Pa jednostavno posle prolo nedeljne tekme kada smo svi ovde konstatovali da je brojnost losa i da to treba ispraviti u sledecoj tekmi, onda nije bilo sumlje da to nece tako ni biti... jer mi Delije uvek nase greske u startu ispravljamo i ne dozvolljavamo da one puste korena dublje...
Ali nazalost sinoc nije bilo tako... Iako se u novinama i na TV dosta o toj tekmi pricalo, Znaci nema izgovora nisam znao, a i ti glupi izgovori, kakvi su to oni za jednog pravog navijaca NISAM ZNAO... Sta? Ne znas kada ti klub igra tekmu? Onda bato moj ti si zalutao... A i cene... Nemoj te vise o tome, pa svako zna da se uvek besplatno ulazilo na rukomet, kao i svugde drugde... Moze to da se sredi, samo ako si imalo sposoban...

I ja sinoc bi na tekmi... I bi bruka i ja deo nje... Nije mi zao sto sam bio na tekmi, naprotiv isao sam iz ljubai prema klubu, prema Zvezdi, da joj pomognem onako kako ja to mogu... A kako to? Pa jednostavno NAVIJANJEM! Tako sto cu ostviti glas na tribini...
Generale mislim da nemas pravo u neku ruku da budes ljut na nas koji smo gore bili... Ne bas na sve... Mi smo dali koliko smo mogli... Trudili smo se, ali jbga... U drugom pol. sve je otislo u qrac... Nadrkani klinci su otisli svojim kucama, da se kurce po kraju, neki su otisli na stranu, a neki su se jednostavno pokupili i nestali... Bio ih je blam da u svemu tome ucestvuju verovatno... I nas je ostalo 20-30... Pa cekaj da nas kop lici na Sumare ili Bulke? Ne razumem ako je to bila poenta onda OK prihvatam svoju krivicu, ali licno mislim da kada vec nas je toliko ostalo i nije bilo vredno praviti "KOP"... Kop koji ce da broji 30 ljudi nemoze da lici na nas Delije Sever...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 16 Oct 2006 08:17    Post subject: Reply with quote

Да не понављам оно што су други написали, само да нагласим да је био одређен број оних редовних, старијих, који су СЕДЕЛИ у првом полувремену поред копа. Њих треба да је највећа срамота. Отишли су у полувремену, као и значајан део оних који су 'навијали'. Клинце могу да разумем (на жалост), али њих не...

odan severu је, иначе, све лепо објаснио...
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 16 Oct 2006 08:20    Post subject: Reply with quote

Напротив ја клинце не могу да разумем, поготову момке који представљају млађу гарду и будућност Севера, као сморили су се јер нема коме да се доказују, без безе...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 16 Oct 2006 08:30    Post subject: Reply with quote

Па, клинце могу да разумем јер знам у каквом су им стању мозгови. Клинци и јесу клинци зато што су још увек у фази развоја личности, доказивања... пубертета... Smile Него, ови старији... није ваљда да су се и они сморили што нема никога коме би се доказивали, шлихтали?! Биће да јесу...
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 16 Oct 2006 08:46    Post subject: Reply with quote

Не знам на кога мислиш али ја знам пар старијих који су нон стоп певали...

А клинци су требали да искористе прилику да се наметну да се докажу да могу да изнесу дух Севера...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Kele kele
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 112
Location: Земун

PostPosted: 16 Oct 2006 08:49    Post subject: Reply with quote

Quote:
од дежурних дупелизаца


Што на форуму, што на трибини...
Back to top
View user's profile Send private message
delija016
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2006
Posts: 18
Location: ЛЕСКОВАЦ

PostPosted: 16 Oct 2006 09:06    Post subject: Reply with quote

Nisam bio na tekmi, jer sam se mrtav umoran vratio iz NS, jedva ziv ali to sad nema veze... Nemam pravo ja sad da tu nesto delim primedbe ljudima koji su bili na tekmi, jer ni sam nisam bio... Ispostavilo se bolje da nisam bio... U potpunosti se slazem sa postovima koji su postavljeni pre mene, ogorcen sam...

SVAKA CAST LJUDIMA KOJI SU BILI NA TEKMI I OSTAVILI GRLA U KOPU! Video sam samo trans brace iz VRBASA (pozz), mada je i on skinut u drugom poluvremenu!

NADAM SE DA SE OVO VISE NIKAD NECE PONOVItI!

I IZVINITE ZBOG LATINICE, u caffeu sam!

LOCK brate, ovo vise nema smisla!
_________________
Кад губиш и кад је лоше, СЕВЕР те не оставља!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop