DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Војводина - Звезда 14.10.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 15 Oct 2006 13:09    Post subject: Re: ре Reply with quote

churug wrote:
Фигуративно сам мислио Пикси а мислио сам на клуб,по принципу реципроцитета или слично. Је ли то нека осетљивост на помињање имена 5 З.З

Нисам осјетљив......
Већ ме само интересовало како пикси то може да среди.....
У принципу, суштина мог питања је ово што стела е баста! написа...
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 15 Oct 2006 14:40    Post subject: Reply with quote

Сат времена пре почетка текме, оним булеваром поред истока прошао је кортео од око 100-150 фирмаша.А ко се снашао могао је да уђе и за џабе Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
delija016
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2006
Posts: 18
Location: ЛЕСКОВАЦ

PostPosted: 15 Oct 2006 17:53    Post subject: Reply with quote

Бројност добра, бакљада одлична, одлично одрађена и проваљена парола Интервентне бригаде, као и остале... Да се не лажемо, бројност из године у годину у НС опада... Не узимајте ми за зло ову опаску! Која је то Фирмина застава спаљена?!

НИКО НИЈЕ КРИВ ШТО ЈЕ ВЕТАР КРИВ (за одуване карте!)! Laughing
_________________
Кад губиш и кад је лоше, СЕВЕР те не оставља!
Back to top
View user's profile Send private message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 15 Oct 2006 18:15    Post subject: ре Reply with quote

Да каже пуштај све и да из свог џепа плати ако мисли да је фаца,али се бојим да то нећемо дочекати поготово кад је пустио да нас неки Земун скоро тужи за сића лову за обештећење.Ја нисам имао никад тих искустава типа Ево бус,ево клопа ,ево пиће само дођите него сам ишао о свом трошку,висио на другом степенику воза у покрету или се крио под седиштем у купеу. Разлика у временима постоји,тачно је да тежимо независности од клуба и спонзора и то је једна од најбољих одлука које треба испоштовати.Ја сам све ово и написао јер сам био разочаран када сам видео колико људи чека да уђе,утакмица тек што није почела а не види се решење за улаз сем куповине одвратно скупих карата,е ту су ови наши требали да испадну фаце а не да нас свака шуша од домаћина дере јер Боже мој,долази Звезда.поздрав и Радовану и Стелла е баста
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 15 Oct 2006 18:28    Post subject: Reply with quote

Карте су биле папрено скупе! Заиста 600 динара, прошле беше 1000 дин.
Па они стварно нису нормални! Слинари се наваташе доста пара ове суботе! Evil or Very Mad

Спаљена је слинарска застава Подбара! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
delija016
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2006
Posts: 18
Location: ЛЕСКОВАЦ

PostPosted: 15 Oct 2006 18:28    Post subject: Re: ре Reply with quote

churug wrote:
Да каже пуштај све и да из свог џепа плати ако мисли да је фаца,али се бојим да то нећемо дочекати поготово кад је пустио да нас неки Земун скоро тужи за сића лову за обештећење.Ја нисам имао никад тих искустава типа Ево бус,ево клопа ,ево пиће само дођите него сам ишао о свом трошку,висио на другом степенику воза у покрету или се крио под седиштем у купеу. Разлика у временима постоји,тачно је да тежимо независности од клуба и спонзора и то је једна од најбољих одлука које треба испоштовати.Ја сам све ово и написао јер сам био разочаран када сам видео колико људи чека да уђе,утакмица тек што није почела а не види се решење за улаз сем куповине одвратно скупих карата,е ту су ови наши требали да испадну фаце а не да нас свака шуша од домаћина дере јер Боже мој,долази Звезда.поздрав и Радовану и Стелла е баста


icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy
_________________
Кад губиш и кад је лоше, СЕВЕР те не оставља!
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 15 Oct 2006 18:35    Post subject: Reply with quote

VlAdA nS wrote:
Ceta wrote:
Кога су поскидали и где?

Ма неке небитне ликове ближе северу..
Данило имаш слике на "текућа сезона"..



фала..таман сам хтео да упитам
_________________
-------------------------------------------------------

Uhvatili panduri klinca kako obija trafiku.
• Mali, najeb'o si! - kaže mu pandur.
A klinac će na to:
• Ma jebaću ti mamu kad postanem ministar!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 15 Oct 2006 18:45    Post subject: Reply with quote

Какво бре плаћање карата,ко ће озбиљно да нас схвати ако нам управа плаћа карте и ако наша бројност зависи од њихових потеза.Самостална трибина смо,носимо своју причу и идемо напред а они нек раде шта им је воља,нисмо ми спонзоруше да нам пикси плаћа карте па ду му вичемо да је фаца,са таквим ставовима стварно брукате нашу групу на овом форуму.
А ти делија 016 баш си вредан ајде наби јос једно 50 постова до поноћи
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 15 Oct 2006 19:45    Post subject: Reply with quote

Aпропо овог ''скидања''...
Стицајем околности нашао сам се у НС-у већ у петак... У суботу око 8 ујутро изађем на булевар по бурек, кад у башти једног кафића седи 20-30 сланинара... Да нису они неког наФатали?
Back to top
View user's profile Send private message
delija016
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2006
Posts: 18
Location: ЛЕСКОВАЦ

PostPosted: 15 Oct 2006 20:52    Post subject: Reply with quote

Apatiners wrote:
А ти делија 016 баш си вредан ајде наби јос једно 50 постова до поноћи

icon_yes
Има ли нечег лошег у томе?!

[quote=Olinad89"]Спаљена је слинарска застава Подбара![/quote]
Видео сам после на делије.нет-у, нисам могао лепо да видим јер сам био далеко иза ње! У сваком случају ХВАЛА!
_________________
Кад губиш и кад је лоше, СЕВЕР те не оставља!
Back to top
View user's profile Send private message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 16 Oct 2006 04:54    Post subject: Reply with quote

Apatiners wrote:
Какво бре плаћање карата,ко ће озбиљно да нас схвати ако нам управа плаћа карте и ако наша бројност зависи од њихових потеза.Самостална трибина смо,носимо своју причу и идемо напред а они нек раде шта им је воља,нисмо ми спонзоруше да нам пикси плаћа карте па ду му вичемо да је фаца,са таквим ставовима стварно брукате нашу групу на овом форуму.
А ти делија 016 баш си вредан ајде наби јос једно 50 постова до поноћи
Видим ја још ћу добити по пички због предлога да плате улаз али то сам написао револтиран због неуласка људи на трибину а не да се продамо.Нико им због тога не би викао да су фаце,сети се Либереца и тог скандирања.Да те питам и ово-како су се осећали они што нису ушли а превалили су .......километара да дођу,али нису баш на прст у дупе са неким од назови фаца са трибине,нису способни за мућкање са цепачима карата и сл.-шта са њима?Ко их јебе или солидарност?Овде ипак није могло да се уђе на о-рук
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
i90r
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2006
Posts: 57
Location: Панчево

PostPosted: 16 Oct 2006 04:55    Post subject: Reply with quote

Izvinjavam se sto pisem latinicom ali nemam inastaliranu CIRILICU.
Sta reci pokajao sam se sto nisam bio zAhvaljujuci jednoj osobi.Prepoznace se sam
Mislim da je brojnost mnogo dobra,bakljada extra,topovski udari takodje
Ali kazite mi da li je bilo neke frke neka tuca>>??<<
_________________
Још једна победа и титула...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 2
Location: SRPSKA ATINA

PostPosted: 16 Oct 2006 05:08    Post subject: Reply with quote

imam jedno pitanje za vas delije,koliko vas je doslo u NS iz BG-a?dakle koliko vas je krenulo iz Beograda?
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 16 Oct 2006 07:16    Post subject: Reply with quote

spic wrote:
imam jedno pitanje za vas delije,koliko vas je doslo u NS iz BG-a?dakle koliko vas je krenulo iz Beograda?


јел можеш мало да појасниш питање, ваљда знаш видео си ??? ваљда?
или мислиш колико нас је кренуло из бг, у смислу да је много више новосађана него што је нас уставри дошло, стварно не разумем шта си хтео да питаш, није зајебанција, ај појасни молим те
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 16 Oct 2006 09:24    Post subject: Reply with quote

Slazem se da nasa brojnost iz godine u godinu u NS-u opada,a samim tim i atmosfera na tribini.Opet mi se cini da se mnogo rastrkamo mi redovni...jer,svako mora da bude kod svoje zastave(o sukobu koji je izbio oko kacenja i da ne pricam),drugi se "rade" sa nekim opijatima i sledecih sat vremena "ne radi" uopste,trecim je "truba" da pevaju,jer ipak su oni zajebane Delije,kojima je ovo vec 2-3 gostovanje u NS-u.
Steta sto nismo skapirali ritam pesme "EEEEEEE Novi Sad nam brukate,.......".Ali ok,navijanje sve u svemu nije bilo lose,a moglo je biti mnogo bolje.
Na kraju tekme,kad smo krenuli da izlazimo,mladje(16-19god) "Delije" okicene svakojakim artiklima "Delija Sever" pocinju sa lomljenjem svake stolice koja im se nadje na putu.I herojski se hvale tim svojim potezima svima koje poznaju,kao "brate,jesi video koliko sam stolica polomio....koji sam ja ultras,stvarno sam car".Tuzno!!!Jebe mi se za stolice i to,ali tuzno je sto oni misle da ce tim "ultra zajebanim" potezima sebi dici rejting.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop