DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Reprezentacija??
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 03 Oct 2006 22:18    Post subject: Reprezentacija?? Reply with quote

Ej ljudi ja sam nov ovde.Navijac sam Zvezde i idem na tekme kolko mogu.Ali me interesuje jedna stvar: kakav je zvanican stav delija prema reprezentaciji?jel se ide organizovano ili sta?cisto bih hteo da znam posto je sada promenjena himna i grb pa kako sada stvari stoje?
Hvala unapred.

p.sIzvinite na latinici promenicu cim mogu
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 04 Oct 2006 04:05    Post subject: Reply with quote

већ постоји та тема и то отворена на крејзи норт а зове се "србија...почетак или "и колко ја знам иако нисам тамо делије не иде организовано на утакмице репрезентације и уосталом прочитај тему тамо ти је све речено
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
goblin1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 46
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 04 Oct 2006 05:06    Post subject: Reply with quote

Прво ово јесте навијачка тема! Шта је писало у Крејзи... тотално ме не занима? У вези репрезентације Србије коју смо толико чекали и дочекали. Ево ја рецимо нисам отишао 10 година да гледам Југославију или Сцг шта већ али сада ћу да идем као и доста мојих другова са Северне трибине са којима причам и који имају исто мишљење као и ја. Још нема званичног става Северне трибине за организован одлазак на утакмице ако си на то мислио. Биће времена и за то.

Поздрав
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 04 Oct 2006 08:31    Post subject: Reply with quote

Дуго,дуго ћемо се ми још звати Србија,има времена да се донесу тако битне одлуке...У напред да кажем свима да џабе покушавају на овај начин да врше притисак на групу да исхитрено донесе неку одлуку.
Пауза у првенству,нема шта да се ради,па ајде да кренемо да навијамо за репрезентацију....а где је ово питање да се постави пред пољску?
Гомила је овде навијача из фотеље и зато не сме овде да се прича тим тоном као да је све готово,јер није....да се не би десило да део људи који све то озбиљно схвата мора да уложи надљудске напоре не би ли спасао образ групе,зато што се некоме ишло на белгију.Пазите шта пишете и у чије име одлучујете...нека вам све време на уму буде пољска и да ли би отишли тамо да стварно пратимо репрезентацију.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
goblin1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 46
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 04 Oct 2006 08:59    Post subject: Reply with quote

Незнам да ли је мени упућен твој пост Генералштаб?! А што се тиче Србије и утакмице у Пољској да смо се договорили наравно да бих отишао али то је друга тема сад. Дали неко неког овде навлачи на утакмицу? Ја сам рекао да ћу са својим пријатељима и другарима да одем после 10 година на Маракану и да ћу да одледам утакмицу Србије. Незнам шта је ту лоше... Свако нека ради шта хоће.Наравно да ћемо се дуго,дуго звати Србија и да има времена да се евентуално крене једног дана организовано. И ја ћу лично бити пресрећан тога дана. То је моје мишљење брате генералштабе Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 04 Oct 2006 09:08    Post subject: Reply with quote

goblin1 wrote:
... Свако нека ради шта хоће.

Па неће баш бити да је тако. Свако има право да оде на утакмицу ту нема спора,али нема право да у име групе окупља делије на једном месту,води навијање,представља нас као групу. Као појединац не постоји више ни један аргумент зашто не би отишао,али као група...то је већ друга стар.
Што се тиче мог поста пре,мислио сам на сваког ко отвара овкве теме.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 04 Oct 2006 09:13    Post subject: Reply with quote

можда је боље питање да ли би ишли у пољску да није било либереца, за делије је, мислим било не изводљиво да се појаве тамо, због близине текми, визе + разна друга срања.да смо ми активно у причи верујем да би пољска испала много боље, односно да се не би обрукали, али и да би у том случају било доста оних који морају да баби дају лек, не могу да мењају смену на послу... изгубили пасош и сл.мислим да није било ни реално да се у постојећеој атмосфери одради било какво гостовање, а камоли пољска.и не само гостовање него и утакмице у бг-у, по мени није реално да стојим на истој трибини у овом тернутку, не мислим да је не изводљиво у будућности, али неке друге ствари треба да се одраде претходно.
ја сам о теми репрезентације писао и пре, оно што сам рекао јесте да смо остали не доречени.
у ком смислу??
-у смислу да је наш став пре био познат људима, сад то није случај, амноги гледају у север и наши навијачи и симаптизери и дербијаши и друге трибине.
знам да ће доста редовних на северу ићи на текму, али то није због паузе или што се неком иде на белгију, него жеља људи да отпевају своју химну, први пут у животу,у србији, њена химна први пут после скоро 90 година.да није уреду ићи на белгију а не у пољску потпуно се слажем, али чињеница је да не постоји озбиљна и одговорна група људи који прате репрезентацију и то је реалност, за неке ствари је неопходно време.где су још проблеми са визама и кинтом...то није никакво опоравдање у навијачком свету, али у Србији...
и нико од оних који оду у суботу на маракану неће ићи у белгију или у португал на сунчање...немогуће је, сад се поставља питање да ли треба уопште да се оде на текму???
мислим да је то у овом тренутку лично питање, свако одлучује у своје име, али се тако и понаша на текми, као... мика перић, а не као делија
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
goblin1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 46
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 04 Oct 2006 09:25    Post subject: Reply with quote

Као појединац не постоји више ни један аргумент зашто не би отишао,али као група...то је већ друга ствар.

Наравно да је тако,нисам ни мислио другачије да неко сада дође на Север и представља Делије или недај боже да неко као поведе навијање!?Овде је реч само о гледању текме. А оно свако да ради како хоће...нисам мислио у том контексту али нема везе разумели смо се.

Поздрав
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13172

PostPosted: 04 Oct 2006 09:27    Post subject: Reply with quote

Наравно да свако има право да оде на СРБИЈУ ту нема спора. Мислим дај енабољи пут природни пут. У суботу ће људи сами видети да ли им се све то свиђа или не. Тако је најбоље. Наша група треба да прати репрезентацију само ако је стварно заинтересована...а не зато што многи то раде,па ајде и ми онда. Након пар утакмица,надам се да ћемо тачно знати шта желимо као група.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 04 Oct 2006 10:30    Post subject: Reply with quote

Звезда је једно, репрезентација друго... Мени ће увек Звезда бити изнад свега али зашто не пратити и репрезентацију? Наравно кад год будем могао да ћу отићи, а о Пољској је већ било много речи, не вреди више разглабати о томе...
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
TIFO SRBIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2006
Posts: 67
Location: Tрибине Србије

PostPosted: 04 Oct 2006 10:34    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Па неће баш бити да је тако. Свако има право да оде на утакмицу ту нема спора, али нема право да у име групе окупља делије на једном месту, води навијање, представља нас као групу. Као појединац не постоји више ни један аргумент зашто не би отишао,али као група...то је већ друга стар. Што се тиче мог поста пре,мислио сам на сваког ко отвара овкве теме.


Пази, размишљао сам о овоме доста... и писао сам на сличним темама које су биле отворене... Мислим да у изворном смислу качити заставу ДЕЛИЈЕ СЕВЕР на утакмицама репрезентације било би лоше, из разлога што Делије бодре искључиво Звезду... а друго навлачили би нетрпељивост осталих који нису Делије... односно када игра Србија, било би дегенерично да се препуцавамо са тима, или чак да крене пеглање са њима...
Требало би заправо основати нову групу (са новим именом, заставом...) која ће пружити подршку репрезентацији Србије!!!
_________________
Свако батинање (пендречење) на трибинама сматра за незгодан случај!? Код нас у Србији кад неко некога мрзи, само га позове на утакмицу, и...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 04 Oct 2006 11:20    Post subject: Reply with quote

моје лично мишљење о оснивању нове групе је да би та група била схваћена у народу као нека подгрупа делије север јер је сигурно да би та група била увек на северној страни и сигурно да се не би мешала са гробљем рецимо .него што рече генералштаб овде је доста "навијача из фотеље "сигурно да јесте зато што је многим људима ово једина веза да се тако изразим са дешавањима на северу тренутно, али је исто тако сигурно да су многи ти исти људи ишли редовно на север у своје време и повукли због неких разлога и исто је тако сигурно да носе звезду у срцу иначе не били на овом форуму.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 04 Oct 2006 12:23    Post subject: Reply with quote

Pre svega zelim da se zahvalim zbog odgovora,iako je bilo raznovrsnih ali to me je interesovalo.Da se razumemo nisam ja niko ko je u stanju da inicira mesanje severa u reprezentaciju niti mi je to bila zelja.Ja sam samo hteo da znam kakvo je zvanicno misljenje.A sto se tice odlaska na tekmu ja cu da idem za Srbiju kao pojediac u svakom slucaju kad god mogu.Bio sam sada sa liberecom i koreografija i pesma su nesto sto nisam doziveo do sada na Severu,pa je negde u mojim snovima bilo da cu to i jednog dana videti za repku,jer nije pitanje koliko ja ili koliko vi volite ZVEZDU nego sam siguran da svi mi volimo i Srbiju.
Pzdrav svima koji su mi odgovorili i jos jednom hvala.

Kako bese ona nasa Zvezda,Srbija-jel tako??Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Opao1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 69
Location: На небу

PostPosted: 04 Oct 2006 12:27    Post subject: Reply with quote

Ovo se odnosi na generalstaba.
Ja stvarno nisam imao nikakvu nameru da vrsim pritisak da bi neko organizovao neku grupu, a sto se pauze tice pa brate to stvarno nema veze jer meni i Srbija puno znaci tako da nije to samo stvar o kojoj razmisljamo kada nema drugih utakmica.

pozdrav
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=WMqojHYdm9s
Ово су СРБИ!!!!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 04 Oct 2006 12:36    Post subject: Reply with quote

Глупо би било да сад одједном кренемо организовано на репрезентацију а нисмо ишли у Пољску.А и када су утакмице у питању мислим да су већини редовних, Звездине текме испред оних од репрезентације.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop