DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Liberec
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 29 Sep 2006 20:52    Post subject: Reply with quote

Још је рано да се суди Пиксију и управи. А са шипке јесте кренуло али од ликова из "екипа" за које сам мислио да су отишли заједно са Џајићем. Опет су однекуд измигољили! И Ш. је позивао да се гласније навија против управе. Био сам ту поред...
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 29 Sep 2006 21:00    Post subject: Reply with quote

И шта сад ако су прозивани?! Јел треба неком да се правдамо?! Не браним људе који су повели то све. Направили сте од тога ко зна шта. Боли ме бре курац шта ће неки Лековић да каже на то.
Можда мислите да смо преуранили са тим скандирањем?! И опет нас боле курац. Опустите се бре и живите 'ултра, брига нас бре за све Cool Laughing
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 29 Sep 2006 21:11    Post subject: Reply with quote

Мене бре више брине што су се наши црнци више радовали голом Збезде него Срби који играју у њој.


А навијање?

МАЈСТОРСКО Laughing
_________________
-------------------------------------------------------

Uhvatili panduri klinca kako obija trafiku.
• Mali, najeb'o si! - kaže mu pandur.
A klinac će na to:
• Ma jebaću ti mamu kad postanem ministar!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Diksi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Nov 2005
Posts: 19
Location: ПВО

PostPosted: 29 Sep 2006 21:33    Post subject: Reply with quote

[quote="БиП"]
bl_regency wrote:
И мени није јасно да ми аплаудирамо противницима. То није нормално,који мој да поздрављамо пичке чешке.

Не разумем шта ти ту толико смета, звиждали смо им док је трајала утакмица, пружили више него јасну подршку свом тиму, а они су и поред тога на излазу са терена СВИ са тренером дигли руке у вис и аплаудирали северу. Зар није витешки одговорити на такав гест поштовања коректно, зар смо требали да их гађамо као последња багра без трунке части? Далеко је већи проблем што је већина присутних људи на северу синоћ (и ко зна када ће опет бити на истом), јавно показала да нема никакав став и никакву свест, и да им уопште није проблем да у десет секунди некога прате аплаузом а потом пљују и псују као најгорег непријатеља:

Слажем се. Колико мене сећање служи, слична ствар се десила и на утакмици са Одензеом када смо их победили и избацили из даљег такмичења. Тада су противнички фудбалери били одушевљени навијањем и при изласку аплаудирали Северу на шта им је одговорено аплаузом. То је елементарно понашање и нека коректност која се не коси са "хулиганством", на које се многи позивају тј. ките туђим перјем.
_________________
И на небу том , на које идем ја
сија моја Звезда Црвена !
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 29 Sep 2006 21:51    Post subject: Reply with quote

Robbie Williams wrote:
z warsaw wrote:


Е Мој Роби ,што не навијаш? Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Dobijam PM, nebitno od koga:

реци ми да знаш лика са слике Shocked !?


Laughing Laughing

Да, знам, Роби са форума.. Laughing
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 30 Sep 2006 04:20    Post subject: Reply with quote

ја сам са утакмице отишао веома разочаран, и јуче сам био и сад сам...
шта кога боли курац што сам ја разочаран???
тачно није то битно, али мислим да те ствари због којих сам разочаран нису добре за нашу трибину, ко разуме разуме, ко не разуме немора ни да зна шта је, уосталом радован је то веома добро објаснио, било би глупо да се понављам...али неке ствари нису биле уреду-уопште.
надам се да је барем скупљен пристојан новац за нашег брата
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Kele kele
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 112
Location: Земун

PostPosted: 30 Sep 2006 07:29    Post subject: Reply with quote

radovan wrote
А зашто скандирати нешто што се неће десити, и што већина редовних са Севера не мисли и не жели!
Синоћ је на северу било 10 000 људи (лупам) од тога 9000 ОВАЦА! 9000 ОВАЦА које скандирају нешто за шта нису спремни! Скандирају ствари које ни сами не желе, али ето...скандирају!
Па колике су овце показује ситуација када наши играчи напуштају терен. Прво им се аплаудира, а онда на реакцију са шипке им се звижди! Па онда терен напуштају играчи Слована, прво им аплаудирају па онда им звижде!

Врло је опасно манипулисати масом у оваквим ситуацијама! А то је синоћ покушано.....не поновило се!






Радоване брате, грдно грешиш. Као и пола ових постова овде. Ја не знам људи да ли ми желимо да погледамо истину у очи или по неком кључу са шаљемо постове који се свима свиђају. Ако Ш... поведе неку песму, овај пут против управе, ја сматрам да је то потекло са шипке. Био он на шипци или не, он је један од највиђенијих ликова тамо, и његово скандирање навлачи и нас остале да почнемо исто да радимо. Почело је са шипке, и крај расправе.

Радоване, да ли ти желиш да Делије буду полуприватна организација са 500 чланова, и да само они навијају? Шта би онда било, да ли би онда били најбољи навијачи у Европи? Изађу играчи противничког тима пред 500 ватрених хулигана и усрали се од страха. Ма да. То више не би биле Делије, то би био го курац. Делије су маса, бројност, хук са трибина, а не тајна организација од 1000 људи. Молим да се престане на форуму са тим, идите на југ, исток, ви не капирате наш фазон, само нас 1000 су праве Делије... Значи, не треба омаловажавати нашу браћу са трибине, и звати их погрдним именима.

Било је аплаудирање играчима Либереца кад су излазили, али су у том тренутку нека наша два дебила закаснила са изласком, па смо њима звиждали, а онда наставили аплаудирати Либерецу.

Још нешто око управе. Ето среће да су синоћ дали оставку. И они, и пола играча, и стручни штаб. То је бре, као посао, јеси успешан, ниси успешан. Пикси је дошао, није успео у лш, није успео у купу уефа, распродао до јаја тим, довео неку комунистичку багру у управу и дао му сву финансијску моћ-политика му није добра,нема резултата. то је по мом мишљењу та оставку.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 30 Sep 2006 08:23    Post subject: Reply with quote

а да ми сачекамо недељу па да видимо колико радован греши

ако ти мислиш да је он написао пост по кључу који треба свима да се свиди онда ми не говоримо истим језиком

а за то сви смо делије... нисмо сви делије, ево видим да си из земуна реци ми колико је тих делија тамо било, где је у земууну тај хук.
ти ликови ће бити наша браћа са трибине кад се појаве на бежанијама, банатима, младостима итд.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
mr.proper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2005
Posts: 97
Location: круг двојке

PostPosted: 30 Sep 2006 09:31    Post subject: Reply with quote

Kele kele wrote:
radovan wrote
А зашто скандирати нешто што се неће десити, и што већина редовних са Севера не мисли и не жели!
Синоћ је на северу било 10 000 људи (лупам) од тога 9000 ОВАЦА! 9000 ОВАЦА које скандирају нешто за шта нису спремни! Скандирају ствари које ни сами не желе, али ето...скандирају!
Па колике су овце показује ситуација када наши играчи напуштају терен. Прво им се аплаудира, а онда на реакцију са шипке им се звижди! Па онда терен напуштају играчи Слована, прво им аплаудирају па онда им звижде!

Врло је опасно манипулисати масом у оваквим ситуацијама! А то је синоћ покушано.....не поновило се!






Радоване брате, грдно грешиш. Као и пола ових постова овде. Ја не знам људи да ли ми желимо да погледамо истину у очи или по неком кључу са шаљемо постове који се свима свиђају. Ако Ш... поведе неку песму, овај пут против управе, ја сматрам да је то потекло са шипке. Био он на шипци или не, он је један од највиђенијих ликова тамо, и његово скандирање навлачи и нас остале да почнемо исто да радимо. Почело је са шипке, и крај расправе.

Радоване, да ли ти желиш да Делије буду полуприватна организација са 500 чланова, и да само они навијају? Шта би онда било, да ли би онда били најбољи навијачи у Европи? Изађу играчи противничког тима пред 500 ватрених хулигана и усрали се од страха. Ма да. То више не би биле Делије, то би био го курац. Делије су маса, бројност, хук са трибина, а не тајна организација од 1000 људи. Молим да се престане на форуму са тим, идите на југ, исток, ви не капирате наш фазон, само нас 1000 су праве Делије... Значи, не треба омаловажавати нашу браћу са трибине, и звати их погрдним именима.

Било је аплаудирање играчима Либереца кад су излазили, али су у том тренутку нека наша два дебила закаснила са изласком, па смо њима звиждали, а онда наставили аплаудирати Либерецу.

Још нешто око управе. Ето среће да су синоћ дали оставку. И они, и пола играча, и стручни штаб. То је бре, као посао, јеси успешан, ниси успешан. Пикси је дошао, није успео у лш, није успео у купу уефа, распродао до јаја тим, довео неку комунистичку багру у управу и дао му сву финансијску моћ-политика му није добра,нема резултата. то је по мом мишљењу та оставку.


Срећа па они што су били пре ове управе нису ни лопови ни комунисти,а клуб нису оставили пред банкротом...Дајте људи ипак се зна како стоје ствари,а што се о томе неприча то је друга ствар!
_________________
добро дошли у земљу ћирилице
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 30 Sep 2006 11:07    Post subject: Reply with quote

Келе Келе

Да ли би ти волио да се Џаја врати? Ако би, зашто?
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 30 Sep 2006 11:38    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Келе Келе

Да ли би ти волио да се Џаја врати? Ако би, зашто?


Какав црни Џаја ...

Прочитајте мало на светспорта.цом шта је урадио "дотични "на Маром ...

уосталом немојте опет са спортским причама
_________________
-------------------------------------------------------

Uhvatili panduri klinca kako obija trafiku.
• Mali, najeb'o si! - kaže mu pandur.
A klinac će na to:
• Ma jebaću ti mamu kad postanem ministar!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 30 Sep 2006 11:49    Post subject: Reply with quote

Kele kele wrote:
Радоване брате, грдно грешиш. Као и пола ових постова овде. Ја не знам људи да ли ми желимо да погледамо истину у очи или по неком кључу са шаљемо постове који се свима свиђају. Ако Ш... поведе неку песму, овај пут против управе, ја сматрам да је то потекло са шипке. Био он на шипци или не, он је један од највиђенијих ликова тамо, и његово скандирање навлачи и нас остале да почнемо исто да радимо. Почело је са шипке, и крај расправе.

Aкo је нешто "потекло" са шипке и то је само по себи довољно да некога "навуче "да без размишљања то понавља..... Шта онда могу да кажем за тога и такве?
Оних задњих 15 минута били су једно најобичније срање: прозивке, звиждуци, скандирање, ћутање, аплаузи. Значи један примљени гол је требао да баци сенку на све што је трибина сјајно урадила у претходном делу меча.
Шта ако уђемо у Лигу шампиона и дође Стеауа нпр. и да 4 комада на Маракани као што је дала у Кијеву? Требамо да изађемо у 57 минуту?
Rolling Eyes
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 30 Sep 2006 12:42    Post subject: Reply with quote

Суштина свега је да се став трибине, односно већине која одлучује мора поштовати. Ова утакмица је неодољиво подсећала на Зенит. Бар ја сам се осећао слично, јер сам код тих прозивки управе ћутао у оба случаја.

Први пут зато што је став трибине био да се да рок управи, како би покушали да среде ствари до децембра. Све је пренето на информатор и људи су замољени да испоштују. Како се све завршило знате, маса је спонтано кренула у прозивке мимо апела и Џајић је отишао. Екипа се није мешала. Минус за навијачку свест већине на тој утакмици.

Сада је то покренуто са шипке. Да ли је то чврст став екипе да се тера Пикси и управа? Ја мислим да није зато што се такве одлуке не доносе петоминутним састанком на трибини који је проузрокован лошим резултатом на терену. То не приличи озбиљној трибини и ово је минус, кад водиш скандирање( дакле не навијање у овом случају) 10 хиљада људи мораш размишљати трезвеније а не дозволити да гнев због лоше игре надвлада разум. 10 хиљада људи може да пошаље опасну поруку, то смо видели у првом случају. А такве поруке се шаљу после састанка и већинског става о иступању око такве крупне одлуке. Лако је викати играчима "играте ко пичке", "није Версаћи.." итд. Ово је ипак мало крупнија ствар.
Back to top
View user's profile Send private message
Дајракије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2006
Posts: 26

PostPosted: 30 Sep 2006 13:02    Post subject: Reply with quote

Kele kele wrote:


Молим да се престане на форуму са тим, идите на југ, исток, ви не капирате наш фазон, само нас 1000 су праве Делије... Значи, не треба омаловажавати нашу браћу са трибине, и звати их погрдним именима.



Surprised


Јел си ти нормалан?
_________________
...Uvek uz tebe...
Back to top
View user's profile Send private message
Струка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2006
Posts: 47
Location: Москва

PostPosted: 30 Sep 2006 14:41    Post subject: Reply with quote

Отворите посебну тему за расправу па се тамо расправљајте до миле воље!По мени урађена је једна добра ствар на трибини,а то је боља поставка озвучења отуд и боље навијање барем по мени,можда још по један до истока и запада и било би још боље!
_________________
прича се прича, да Руси долазе...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop