DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Liberec
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 25 Sep 2006 09:57    Post subject: Zvezda-Liberec Reply with quote

Da li ce vaziti nase propusnice u cetvrtak? izvinjenje zbog lat. prebacivanje na cirilicu jos nije uspelo
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
goblin1
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 46
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 25 Sep 2006 10:02    Post subject: Re: Zvezda-Liberec Reply with quote

Важе пропуснице
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Sep 2006 10:49    Post subject: Reply with quote

Ово што ћу сада написати помињано је више пута, али ајде још једном да поменем....

Сви знамо да имамо проблеме са навијањем на великим утакмицама, да би тај проблем покушали да рјешимо било би добро да урадимо следеће:

1. ово се односи на све који ЖЕЛЕ да навијају СВИХ 90 МИНУТА!!!
2.Трудите се да будете сконцентрисани на истом мјесту као и на малим утакмицама, изнад средње шипе!
3. Да би сте то урадили морате дођи бар 1,5 сат прије почетка утакмице.


ПОЈАШЊЕЊЕ:
1. Шта значи ЖЕЛЕТИ НАВИЈАТИ СВИХ 90 МИНУТ? То не значи пјевати само када је слободан ударац или корнер, то не значи жустро реаговање на сваку судијску одлуку, сваки прекршај, полушансу....
То значи навијати без престанка! Као да је звездина последља утакмица у Европи, као да више никада нећемо видјети Европу, као да нам је ово последња прилика да свима ставимо до знања ко смо и шта смо. Да објаснимо управи, играчима, фсс, УЕФИ....СРБИЈИ да ми нисмо неконтролисна бескорисна маса, већ да смо у најмању руку покретачка снага!

2. Ако видите људе који стоје на вашим мјестима или видите да је коп пун па немаш гдје да станеш, немој аутоматски да се селиш у ћошак Севера! Већ се мало прогурај, мало буди безобразан, видиш оне са капицама у средини копа одмах крени ка њему и прогурај се......ако ништа стани између редова, али у средини копа! Нећеш видјети утакмицу? Па шта? Ако навијање буде онако какво ја замишљам, стање на терену ће ти бити мање важно Wink

3. Да би сте дошли раније на утакмицу то значи, логично, да раније кренете! Да жртвујете 2,3 пива.....ПИЋЕМО ПОСЛЕ УТАКМИЦЕ АКО ПРОЂЕМО, МА ПИЋЕМО И АКО НЕ ПРОЂЕМО!
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 25 Sep 2006 10:54    Post subject: Reply with quote

Odlican post, iako je sve vec vise puta receno u razlicitim formama. Treba ponavljati dok se jednom stvarno sve ovo ne realizuje.Vidimo se na utakmici uz nadu da se nece ponoviti atmosfera i (ne)navijanje sa Milana.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 25 Sep 2006 11:12    Post subject: Reply with quote

Браћо моја,
зашто трошити речи сви који ХОЋЕ и ЖЕЛЕ да на наш начин помогну клубу а то је ПЕВАЊЕ и БОДРЕЊЕ на тај начин нашој звезди нека дођу на СЕВЕР.
Молба за све оне који из ко зна ког разлога не мисле као ми људи, браћо мила имате југ седите и видите гледајте утакмицу.

Па зар је много тражимо од 4 [b]једну
трибину где хоћемо да се навија.
По мени нису потребне кореографије нека се навијачки понови Либерец значи да се навија иако лоше играмо иако не дао бог лоше крене.
Никада нећу заборавити утакмицу са Селтом, није ни важно дал беше Селта али кореографија је била НАБИЈАЊЕ.
Мислим да је стварно прилика јер доста људи неће доћи оно мисле да смо испали е то је прилика да грла оставимо на северу нашем северу да се песма чује још три дана по крају утакмице.

Позовите све оне који су спремни да навијају укажите им на то
[/b]ајмо на север да помогнемо гласом Звезди оћеш? мојне да ми се ућутиш ако не иде. Нећеш а ишао би ено иди на југ нама треба свко ко је спреман да остави то вече грло на северу!

Ајде да навијањем дођемо до победе!
И не певајте по улици не трошите глас 90 минута на северу нека буде ваш допринос тој утакмици!

Ајмо можемо ми то!
Ако се уморите певушите ал следећи пробајте да грми.
Јебеш мобилни оставите га кући 100% сконцентришимо се на 90 минута који нам следи.
Јел хоћемо још у европи да се такмичимо?
Е и ми се питамо, нек се противнику а игра одбрану одлично, одсеку ноге нек не чују између себе.

Можемо ми то кажем вам МОЖЕМО!
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 25 Sep 2006 11:17    Post subject: Reply with quote

Навијајте и само навијајте екипе из унутрашњости заузмите сви своја места у копу, немојте бежати од навијања!!!!

Idea Ако песма око вас полако слаби скидајте се до паса Exclamation Razz
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 25 Sep 2006 11:53    Post subject: Reply with quote

mrly wrote:
Навијајте и само навијајте екипе из унутрашњости заузмите сви своја места у копу, немојте бежати од навијања!!!!

Idea Ако песма око вас полако слаби скидајте се до паса Exclamation Razz


Брате мој мили молим те да се не љутиш нека заузму место и до самог истока или запада АЛИ НЕКА НАВИЈАЈУ СВИХ 90 МИНУТА ма шта се дешавало на терену. Уосталом у копу свако има свије место ја сам се из копа померио али ми то не смета да певам ма где био у том тренутку на трибини.
Back to top
View user's profile Send private message
AS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 57
Location: Параћин/ Салзбург(привремено)

PostPosted: 25 Sep 2006 11:55    Post subject: Reply with quote

Ево да напишем и ја нешто у вези навијања, против Милана например сам био овамо близу до запада као 1. Вође се уопште нису чуле овамо а било је људи који су певали нон-стоп (посебне похвале за групу ја мислим да су из Врања, и нас из Параћина), из копа крене песма док људи укапирају која и почну да певају коп је већ на средини песме зато по мом мишљењу се под хитно мора увести неко узвучење до Истока и Запада да би се чуло нешто, бар почетак песме па да људи наставе у истом ритму а не једни певају Још једна победа и... а други У твоју славу данас....
2. Кад сам видео да људи неће да навијају окренуо сам се и почео да се дерем ајмо бре људи ајде навијајте бре, неки су сматрали да сам луд али неки су почели да навијају. Зато би требало исто поставити бар по 2-3 човека до Истока и Запада који би терали људе да навијају например ако стане навијање онда да им се каже ајмо људи овде смо да навијамо а не да гледамо текму или например оставите сад тај мобилни навијајте.

Ја мислим да те две ствари морамо под хитно урадити на великим текмама иначе ћемо навијати увек ко против Милана а свима је познато како смо тада звучали!
_________________
Србија Србима!!!
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 25 Sep 2006 12:13    Post subject: Reply with quote

У ових горе пар постова све је речено и како треба и поготово како не треба, сваки прави делија зна како треба. Зна где му је место, зна све песме да пева, ритам, зна да песма носи Звезду и да она не сме да престане зато што је шут завршио преко гола. Нема потребе хватати се за главу и испуштати уздахе, већ певати још јаче и још боље без стајања.
Непојмљиво ми је било и још увек је да неко стоји на северу и не пева, шта ћеш ту друже ? Делије-север све говори. Надам се да ће се стање битно променити, време је. Када некога волиш ти то и показујеш зар не ? Па ако волиш Звезду једини начин да јој покажеш своју љубав је гласом. Људи из врха су учинили мноштво напора да се то некако утуви у главу онима који својом незаитересованошћу на северу стварају комплетној групи проблем. Капа доле и свима другима који и овим путем објашњавају шта и како треба или не треба. Не љутите се ако сте се препознали, све ово је добронамерно и СА ПРАВОМ !
Ако већ дођемо, дођемо због Звезде, зато то требамо СВИ ДА ПОКАЖЕМО зашто смо ту на том дивном северу, а грло и дланови најбољи су начин за то.

Мада за блејаче је било и других начина, ко је био против Меца знаће о чему говорим, грмело је до запада Laughing Laughing
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 25 Sep 2006 14:43    Post subject: Reply with quote

Kobra wrote:
mrly wrote:
Навијајте и само навијајте екипе из унутрашњости заузмите сви своја места у копу, немојте бежати од навијања!!!!

Idea Ако песма око вас полако слаби скидајте се до паса Exclamation Razz


Брате мој мили молим те да се не љутиш нека заузму место и до самог истока или запада АЛИ НЕКА НАВИЈАЈУ СВИХ 90 МИНУТА ма шта се дешавало на терену. Уосталом у копу свако има свије место ја сам се из копа померио али ми то не смета да певам ма где био у том тренутку на трибини.

Вјеруј ми да је веома битно да људи који желе да навијају и на тај начин помогну клубу буду сви сконцентрисани у средини. Немамо ми 14000 редовних, па да онда кажемо није битно гдје ће ко стајати, већ имамо 2000 редовних (на маракани), од тога константно навија можда 1000.....можда лупам бројке, али желим да кажем да не желе сви из копа са малих утакмица да навијају.....е зато је битно да сви који желе да навијају буду сконцентрисани на истом мјесту. Нису сви људи за навијање! Овде има 1500 регистрованих, већина редовно посјећује форум, али сам сигуран да мали број зна шта значи бодрити свој тим 90 минута! Добро се преиспитајте, ви који сте редовни на маракани, да ли навијате свих 90 минута? Да ли дајеш максимум? Можда ти и дајеш максимум, али то не задовољава....
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 25 Sep 2006 15:52    Post subject: Reply with quote

@AS
ајмо сада да прескочимо постављање мегафона и нових шипки до истока и запада јер је утакмица за 3 дана.. не може нико коме се пева по бочним секторима да ми каже да није могао да стане у централна 2.. потруди се, прогурај се мало, управо оно што је радован рекао.. а и за 3 дана није милан када је било 15000 људи на северу већ либерец и(на жалост) буди сигуран да неће бити толика гужва..
пре мене су људи написали углавном све што је требало да се каже, на свима нама је да се држимо тога и резултат ће се видети.. ако буде супротно, нешто од горе написаног смо прекочили..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Armin DELIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Mar 2005
Posts: 74

PostPosted: 25 Sep 2006 16:20    Post subject: Reply with quote

pozdrav prvo izvinjavam se zbog latinice ali pisem iz internet kluba nemam kuci komp.mislim da nema potrebe da se svi koji zelimo navijati guramo u sredinu,ko ce ove druge pokrenuti,meni treba samo jedan pored mene da navija i meni dovvoljno pa taman bio i na jugu,i sto se tice koreografije mislim da bi trebala biti na svakoj evropskoj ona odaje neku ozbiljnost.a svako ko vidi da neko ne navija da ga upozori.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 25 Sep 2006 16:39    Post subject: Reply with quote

Једини прави помак можемо направити ако станемо сви заједно. Овде причам о 100,200,300 људи за почетак. Неко ће помислити да је то мало,али верујте није. Никада још до сад нису стали сви који хоће да навијају на једно место,у једну коцку. Када то будемо направили видећете колико то добро изгледа. Место одакле креће песма,место где је 90 минута лудило,место са кога ће они сто забушавају ватати кривину,а оно који хоће ће потрчати тамо где је зезање.
Нама треба та почетна група. Нема везе да ли је неко из екипе или не,овде се људи деле на оне који разумеју поенту и на оне који не разумеју. У екипама постоје људи који су стуцали 10'ак година на северу па немају тај осећај да треба да се навија на овај начин,а опет постоје и они који нису у екипама али врло добро схватају све.
Никако не ваља стајати разбијен по трибини,јер се онда снага разводњава,гласови оних који хоће се губе у маси оних који не знају да певају и не желе да певају. Свако ко хоће да скаче,лудује....изгби вољу на ободима трибине,где можес чак и дозивети да ти неко приговори зато сто скачеш,урлаш,трудићш се да анимираш остале око себе.Не видим разлог зашто не би сви стајали у средишња два сектора,тамо смо сваке друге суботе,тамо је снага која покреће север.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 25 Sep 2006 16:46    Post subject: Reply with quote

Ајде после овога да СВИ који желе да певају целу утакмицу, у четвртак стану у центар копа и да покажемо да можемо да звучимо до јаја и на оваквим утакмицама...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 25 Sep 2006 16:49    Post subject: Reply with quote

после свега овога није потребно ништа додати, мислим да треба закључати тему и ставити је као лепљиву..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop