DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Liberec
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 29 Sep 2006 12:47    Post subject: Reply with quote

Navijači Crvene zvezde na kraju utakmice skandirali su predsedniku Stojkoviću "Uprava napolje", "Piksi odlazi" i "Prodao si Zvezdu Dragane", a pre početka meča pevali su himnu ugašene Jedinice za specijalne operacije i pesme o Kosovu
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/story.php?vest=31866

icon_zid icon_zid icon_zid icon_zid
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 29 Sep 2006 12:50    Post subject: Reply with quote

Nuclear wrote:
Мени је засметало, што смо који к***ц певали један је Никола Жигић? ок, био је у Звезди, играо је добро, више не игра. ајде сад да певамо "врати се зенга".


Не капирам због чега би певали Зенги?!
Бајевић је добар тренер чему свдоче његови трофеји и 20-ак година рада у фудбалу,па није се родио тај тренер који може да направи резултат са екипом који је променила 8 играча на почетку сезоне,која је променила читав костур тима,еј!
КО ЈЕ ЗА ТО КРИВ??
За то што ми играмо лоше не кривим ни играче-једностано не знају и не могу боље,њима се може само замерати на недостаку срчаности и борбености..
.. то што немају фудбалског знања можемо да кривимо МАЈКУ ПРИРОДУ јер не роди се свако као фудбалер-неко је за сликање,неко музику а неко за балет..

-Мајка природа или неко трећи,просудите сами...
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 29 Sep 2006 13:00    Post subject: Reply with quote

Звечан, мислим да је нуклеар то рекао са извесном дозом ироније... Wink
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 29 Sep 2006 13:01    Post subject: Reply with quote

Не знам, нисам био "у епицентру" већ сам само гледао преко нета. Све сте већ и сами рекли, а ја могу само да вам кажем да сте звучали моћно... (све до пред крај). Прво полувреме за памћење. На терену килављење, али зато коп разбија да тон на компу прелази у дисторзију кад год коментатор направи паузу и остану само Делије да се чују!

Друго. Ја се некако увек трудим да и у највећем калу видим нешто позитивно, нешто што барем даје наду, ако ништа друго... Тако ми је јуче, кад смо изједначили, пала на памет утакмица УЕФА купа 1979. године, против Динама из Берлина. Тамо је било 2:5 (!) а на Мари, после раног шока и вођства Немаца од 1:0, миц по миц... 4:1 за нас, голом који је Шеле дао у последњим секундама! Који је то транс био, кад се сетим!

Зашто ово спомињем? Зато што смо те године стигли до финала купа УЕФА где смо стварно неправедно и незаслужено у гостима изгубили од Борусије (М) 1:0, након београдских 1:1. Е, та иста Борусија нас је само годину дана раније одрала у Купу шампиона: 0:3 (!!!) у Београду и 1:5 Embarassed у Швабији!
Било је и тада тешко и гадно, прозивали су се тренери, управе, играчи, али за само годину дана смо се не само дигли из блата него и засијали пуним сјајем! Можда ће некоме ово да изгледа као пост за непостојеће спортске приче, али ми то није била намера. Желео сам само да наш садашњи навијачки тренутак, са свим дилемама и неизвесностима које га "красе", ставим у мало шири контекст. Дакле, било је тешких пуцања и пре... али као навијачи, ово како данас Делије бодре Звезду, тога тада стварно није било! Свака част!
Back to top
View user's profile Send private message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 29 Sep 2006 13:57    Post subject: re Reply with quote

ko ih jebe sve: manekene na terenu, nesposobne BIZMISMENE u upravi i 'clanove najjacih BG ekipa' koji ne pevaju! Ja cu da pevam i da urlam kao i do sada i dosta vise sa tim sta kome ide na Q. BTW. do povratka kuci nisam znao da je onaj nesrecnik Bisevac branio jer sam sa ograde tunela kao hipnotisan gledao kako SH. dize ljude Laughing
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Дајракије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2006
Posts: 26

PostPosted: 29 Sep 2006 14:10    Post subject: Reply with quote

Велики поздрав за ликове чуруг и кобра, рекли сте лепо.

И за манекене, и за "опасне навијаче"!

А за Зенгу... Па добар је био... Јесте била јача екипа, али свеједно... Морао је Бајевић њих да уигра како треба, а то се нажалост није догодило... Не критикујем, само износим чињенице....

И не сме бише никада да буде "Управа напоње"....
_________________
...Uvek uz tebe...
Back to top
View user's profile Send private message
Велики Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 109
Location: Братислава (Словачка)

PostPosted: 29 Sep 2006 14:26    Post subject: Reply with quote

Навијање је било одлично. Браво Делије! Хореографија, шеталица... стварно феноменално...

...ипак, штета што смо изгубили утакмицу Sad
_________________
КОСОВО ЈЕ СВЕТА СРПСКА ЗЕМЉА
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 29 Sep 2006 14:47    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
по чему је Жигић велики играч?

202 cm
Back to top
View user's profile Send private message
Rajin
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 129

PostPosted: 29 Sep 2006 15:01    Post subject: Reply with quote

Радоване знаш и сам да су Делије биле уз играче и кад је резултат изостајао(на пример цела једна сезона у кошарци када смо се грчевито борили за опстанак, па и на крају у Стразбуру и на десетине других утакмица..) Да се није исказало незадовољство скорашњим потезима управе можда би већ на зиму гледали продаје Гаја,Басте,Трисовића,Кастиља..Овако, мислим да је управи сада јасно да су потрошили већи део кредита и да још један овакав масовни одлазак играча аутоматски значи и њихов одлазак!!

Вероватно је постојало и хиљаду бољих начина да се то незадовољство искаже али стицајем околности исказало се баш тако како се синоћ исказало..

Лични став је да им дамо ову и следећу сезону форе(ипак су вратили све дугове и Звезда креће после дужег времена финансијски са позитивне нуле) па да им тек онда судимо!!

Надам се да се разумемо..

поздрав
_________________
...Mrzim da mrzim ali mrzim sve one koji misle
Da cu da puzim jebem im mater
Moje reci su proste da mogu lakse da shvate
Svi maloumnici hoces da pricamo nadji me na ulici...
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 29 Sep 2006 15:03    Post subject: Reply with quote

Навијање стварно једно од најбољих у последње време. Колико се сећам, против Роме је било приближно добро, али тада смо имали повољан резултат...
Само једна бакља на целој утакмици и то одма бачена на атлетску стазу. Значи пиротехнику смо бојкотовали, као и против Милана Confused
А о шеталици и кореографији не вреди трошити речи. Тих 5 минута ће сигурно свима остати урезани у сећању дуго...
Имам и један предлог. Да се шеталица, ако је још увек цела, закачи негде код храма Светог Саве, на неку зграду нпр. Народну библиотеку или тако нешто, јер оно стварно превазилази сваку "навијачку" уметност...
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Nicim_Izazvan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 27
Location: Beograd !!!

PostPosted: 29 Sep 2006 15:45    Post subject: Reply with quote

...Све је зачинила феноменално отпевана песма Косовских јунака,са измењеним задњим делом "СВА СРБИЈА НА КОСОВО ЛЕТИ"!
Свака част момцима из прве екипе јер су се максимално потрудили око свега.Озвучење за 10-ку.
Јел би могао неко да стави неки клип кореографије,јер ме живо занима како је то изгледао из другог угла.
_________________
''...Pevate bre ko narodne pevacice,pevate a lazete...''
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 29 Sep 2006 15:59    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:


Е Мој Роби ,што не навијаш? Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 29 Sep 2006 16:04    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:

Само једна бакља на целој утакмици и то одма бачена на атлетску стазу. Значи пиротехнику смо бојкотовали, као и против Милана Confused


Да, то је био чудан детаљ. Колики болид треба да будеш да би упалио бакљу, држао је две ипо секунде и онда је бацио на стазу Confused?
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 29 Sep 2006 16:07    Post subject: Reply with quote

dalabu wrote:
Pa zar nije sa shipke krenula inicijativa za to "piksi odlazi" , "uprava napolje" i td.? Rolling Eyes


Па јесте и то ствара забуну код људи.
_________________
Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Негативац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Sep 2006
Posts: 90

PostPosted: 29 Sep 2006 16:07    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:


Е Мој Роби ,што не навијаш? Laughing
како човеку на брзину може да порасте коса Laughing Laughing
_________________
За мене је Српство нешто највише што сам могао да добијем рођењем. Српство се носи у себи и не бих га дао ни за шта"

Др. Радован Караџић
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop