DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Вечити Дерби
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
1989DS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 269
Location: СРБИЈА!!!!!

PostPosted: 21 Sep 2006 06:55    Post subject: Вечити Дерби Reply with quote

Ближи се утакмица, колико су карте, могу ли заставе...Да се што пре информишемо Cool
_________________
Северна армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 21 Sep 2006 07:02    Post subject: Re: Вечити Дерби Reply with quote

1989DS wrote:
Ближи се утакмица, колико су карте, могу ли заставе...Да се што пре информишемо Cool

Карте су 500 динара,а дерби почиње од 17 часова,гробари долазе,али то наводно значи да не прекидају бојкот,но небитно у крајњој линији,а што се застава тиче е то већ не знам,мада ако је судити како је било ранијих година биће Evil or Very Mad .
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
горан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Sep 2006
Posts: 56
Location: ПЕТРОВГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 21 Sep 2006 10:12    Post subject: Reply with quote

Мислим да ова и следећа утакмица(против слована) треба да буду круна овог дела сезоне. Сјајно смо је започели и сада је ред да у можда најважнијим утакмицама крунишемо то сјајним издањима clap . Што се тиче гробља, ја бих лично волео да и југ буде пун, а искрено без њих немамо праве супарнике на утакмицама. И на гостовањима смо много бољи и гласнији од свих, једино гробље може колико толико да нам парира.

Ако неко зна нешто за заставе нека напише......
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 21 Sep 2006 10:31    Post subject: Reply with quote

Не може нико нама да парира... Само да се подигне маса лепо, да ови на терену направе једну шансу и има да их одувамо са њихове трибине...
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 23 Sep 2006 20:15    Post subject: Reply with quote

Slike
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=452
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 23 Sep 2006 21:50    Post subject: Reply with quote

Данас навијање сасвим просечно.Мислио сам да ћемо имати мотив више пошто се гробари враћају, али...На почетку смо добро кренули, чули смо се боље од гробара неких 20 минута, али је остатак првог полувремена био катастрофа. Embarassed Навијање у том периоду је било толико добро да је лик поред мене опуштено могао да телефонира.Било је и проблема да се ускладе сви делови трибине јер је на целом северу био само један мегафон.Око 20. минута је урађена екстра димнијада и текма је прекинута на 2-3 минута.Друго полувреме креће доста боље уз Још једна победа и титула.То смо певали двадесетак минута, без неких већих падова што показује колико је трибина напредовала.После тога је уследило довикивање са западом и истоком, па песма И да ми понуде...То је најбоље отпевано данас.У тим тренуцима смо потпуно разбили гробаре у навијању.Пред крај утакмице се скандирало Олимпијакосу.

Што се гробара тиче, они су се добро чули у пар наврата, углавном кад су певали сисај Звездо.На почетку другог полувремена су приредили неку "бакљаду". Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 24 Sep 2006 00:28    Post subject: Reply with quote

Дерби са никад мање тензије... Вероватно због тога што жандармерија није обезбеђивала саме улазе на стадиону него су их држали негде даље у штеку.
Утакмица је започета минутом ћутања за трагично преминулог другара са севера, Милана. Навијање је било далеко испод наших могућности, тек на моменте је грмело. У неколико фаза утакмице навијало се добро, остатак просечно. Гробаре нисам чуо више од два три пута иако се видело пар пута да нешто скачу, звук није стизао до севера. Као што рече леса, скандирало се неколико пута олимпијакосу а са нама су била присутна браћа упркос томе што се доле игра против аека. Ухватио сам део снимка на телевизији где се види да је димњада/бакљада била јако добра.

Посебан утисак на мене је оставила парола која је раширена на југу а која гласи: "Ваше лице кукавице и убице". Какво лицемерје, то је страшно! Смрт која се догодила је све искрено потресла и узнемирила, о томе је већ говорено и нема шта да се дода. А кад су гробари убили Ацу Радовића ракетом после тога су спевали песме попут "Ми смо обећање Светом Сави дали, убићемо цигана и на маракани" или парола која им је одузета на уласку на стадион на којој је писало "Ацо, да си на југу био, данас би са нама пио". Они су се поносили том трагедијом као неким великим делом, док се ми овог које је учињено у наше име - стидимо! А посебно важна ствар у целој причи је у ствари чињеница да има јако јако пуно дела са њихове стране која би такође морала да буду за стид, нешто због чега им у животу не би пало на памет да напишу оваку паролу (али они имају образ дебео као ђон). Све то они знају али се курве праве луде. Лицемери прљави који хоће да се представе јавности као неки чистунци. Уствари, то не би пало на памет гробарима ко гробарима јер су свесни ових ствари, него то пишу ови што су тотално ван тог света јер нису део хулиганске приче. Већ су једном најебали због лајања али без правих батина изгледа нема ништа...
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 24 Sep 2006 02:42    Post subject: Reply with quote

у праву си хатори 100% трба им ломити кичму у свакој прилици Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ћета
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 52

PostPosted: 24 Sep 2006 06:28    Post subject: Reply with quote

Како смо кренули мислио см да ће бити хаос,али опет је маса превише гледала текму и зато је био пад у навијању,не знам сви су се некако уплашили да непримимо гол!Одлична димнијада,али опет има баш доста људи који снимају и сликају телефонима а не певају!
Све у свему могло је и боље....
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 24 Sep 2006 06:33    Post subject: Reply with quote

што се навијања тиче (обе стране) ово је један од најгорих дербија од кад ја пратим " вечити дерби ".


сви су некако деловали млитаво.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1989DS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 269
Location: СРБИЈА!!!!!

PostPosted: 24 Sep 2006 07:22    Post subject: Reply with quote

Браво Хатори за пост. То је најбитнији детаљ са дербија. Какво навијање, димови... Ово је страшно. Како касније сјести за сто са тим људима и увести неки навијачки кодекс, избацити ножеве из туча?Какво је то лицемерје сунце ти јебем. Ма јебеш и дерби и мишеве, на следећем дербију их треба игнорисати у потпуности. Уопште их не треба прозивати и помињати нису вредни тога. Нек се носе у три пм.
_________________
Северна армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 24 Sep 2006 07:25    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Дерби са никад мање тензије... Вероватно због тога што жандармерија није обезбеђивала саме улазе на стадиону него су их држали негде даље у штеку.

Колико сам ја приметила жандармерије није било ни по улицама, тј. нису били пајкани у робокап костимима.
Мислим да би било боље да је неко сео на ограду ближе истоку и водио навијње, тј. усаглашавао га са остатком трибине.
Ипак, у другом смо звучали боље него у првом, али је заиста била нека поприлично смор атмосфера (ни они на супротној страни нису били ништа бољи иако сам очекивала да ће да кидају).
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 24 Sep 2006 07:30    Post subject: Reply with quote



clap clap clap
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Aleksa
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 167
Location: Извидница

PostPosted: 24 Sep 2006 07:50    Post subject: Reply with quote

треба их баховати...пишу латиницом... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Aleksa
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 167
Location: Извидница

PostPosted: 24 Sep 2006 07:51    Post subject: Reply with quote

- бановати
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop