DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Црвена Звезда - Бежанија 17.9.2006.г. 1
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 18 Sep 2006 07:10    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:

Него, видим да се многи одушевљавају навијањем и није ми јасно зашто?



Shocked Rolling Eyes извини што хуком са трибине нисмо успели да одувамо играче са терена... биће боље други пут
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1989DS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 269
Location: СРБИЈА!!!!!

PostPosted: 18 Sep 2006 07:30    Post subject: Reply with quote

Зашто се на разгласу не пуштају пјесме са новог ЦД-а?
_________________
Северна армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 18 Sep 2006 07:33    Post subject: Reply with quote

E ovi što se pitaju što se to čude ljudi NAVIJANJU pa evo.

U Nedelju sam bio bolestan znači grip do bola.

I krenemo da gledamo i pazi kada keva već zna melodije i kaže mi e ova vam je pesma mnogo dobra i pitanje kako je tako dugo pevate? Pevaliste je i u ...tamo gde ste bili u Pragu čula sam ja...

mislim da je sve rečeno.
Back to top
View user's profile Send private message
Ћета
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 52

PostPosted: 18 Sep 2006 08:04    Post subject: Reply with quote

Сада морамо да згазимо Земун!Навијање је било екстра још само да су дали гол почеком другог полувремена онда би био прави хаос!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Чуруг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2006
Posts: 67
Location: novi sad

PostPosted: 18 Sep 2006 08:44    Post subject: Reply with quote

Koliko im je trebalo vremena da razmene brojeve telefona,igracke iz kinder-jaja i salvete sa igracima bezanije?!?! Usrali se od dolaska pred sever!Ko ih jebe,pederi sa splavova. P.S. komp nece nesto da prebaci na cirilicu ili ja opet nesto zajebah.P.S.2 Dusa,i tvoj potpis je latinicom! Laughing
_________________
povratak old boya
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
banconi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jun 2006
Posts: 14
Location: Beograd

PostPosted: 18 Sep 2006 08:47    Post subject: Reply with quote

Екстра атмосфера, интересантна утакмица, мислим да је бројност била највећа до сада. Све у свему, ја сам и више него задовољан. Не може сваки пут да се победи, а прваци ћемо бити како год окренеш, па ме тај део приче уопште не интересује. Ја сам после утакмице кући дошао задовољан.

Много је важније то да је навијање било феноменално!! Посебно у другом полувремену после бакљаде, после њиховог гола, и после нашег гола.

Север је бре, до јаја, само када би нас било још више. Довлачите људе, другаре, све оне који воле да оду на Звезду против Милана, убеђујте их и прозивајте све док не дођу, нацртајте им како је добра атмосфера на тзв. малим утакмицама и утувите им у главу да није звездаш онај који дође на три најјаче утакмице у години! Да нас буде једно 8000 на северу, мислим да нам мало фали да се људи масовно помаме.

Јел' зна неко у колико сати се игра утакмица у Земуну, и колико ће пара оне курве да траже за карте?

Б.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 18 Sep 2006 08:54    Post subject: Reply with quote

banconi wrote:

Север је бре, до јаја...


clap thumbsup
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jacques Sauniere
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 61
Location: circle of 2

PostPosted: 18 Sep 2006 09:00    Post subject: Reply with quote

"Delije" u svlačionici Zvezde!
Ponedeljak, 18. septembar 2006. 10:18

"Grupa navijača Crvene zvezde ušla je posle nedeljne prvenstvene utakmice sa Bežanijom (1:1) u službene prostorije kluba, piše "Blic".

Predstavnici "delija" su od čelnika crveno-belih zatražili pristup svlačionici, kako bi treneru Dušanu Bajeviću i fudbalerima preneli poruku svih navijača sa severne tribine.

Tehnički koordinator tima i nekadašnji prvotimac Goran Vasilijević sproveo ih je pored obezbedjenja i "delije" su dobile priliku da svojim ljubimcima kažu šta im je zasmetalo u partijama protiv Bežanije i, tri dana ranije, Slovana iz Libereca (0:2).

Kako saznaje "Blic", sve se završilo na korektan način i za razliku od nekih situacija iz nedaleke prošlosti, nije bilo "prevaspitavanja" igrača upotrebom sile.

Upravo ta poseta "delija" svlačionici bila je razlog kašnjenju Zvezdinih predstavnika na konferenciju za novinare, na kojoj je Bajević sa dosta emocija govorio o igri svog tima i medijskim špekulacijama, prema kojima je postigao dogovor o preuzimanju atinskog Panatinaikosa.


Laughing Laughing Laughing
Па добро,сличних акција дуго није било.Иначе,навијање јучер је било врло добро.

Back to top
View user's profile Send private message
ljubitelj zabara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31

PostPosted: 18 Sep 2006 09:09    Post subject: Reply with quote

Невезано за синоћње издање трибине...

...опет нам хуље новинарске смањују бројност у својим квази-извештајима...3.000!?!.. Shocked Еј!!! ..кампања која траје целу прошлу сезону, наставља се и у овој- Вождовац уместо 5.000 пишу 4.000, Смедерево уместо 4.000 они 2.000, Кула уместо 5.000 -3.000, сада опет исти однос...!!! Evil or Very Mad Дилетанти корумпирани...важно да зецу увећавају број људи још од почетка гробарског штрајка. А о спикеру ртс-а глупо је и говорити, он је својевремено знао да протумачи паролу и као " наш глас за Косово је спас " и сличне небулозе..
_________________
"СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА"
Back to top
View user's profile Send private message
Jacques Sauniere
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 61
Location: circle of 2

PostPosted: 18 Sep 2006 09:16    Post subject: Reply with quote

http://img158.imageshack.us/img158/5948/picture046jh0.jpg
Ово би требало да је порава слика Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
нешо подгориц
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2006
Posts: 240
Location: Подгорица

PostPosted: 18 Sep 2006 10:46    Post subject: Reply with quote

Навијање је било феноменално, бар је тако изгледало на ТБ-у. Просто нијесам могао да вјерујем како је сјевер брујао. Свака част.
_________________
Правда за Уроша !
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 18 Sep 2006 11:11    Post subject: Reply with quote

По мени је ово била највећа посета ове сезоне на првенственим и то је добро, јако добро, јер је показало да су људи дошли да онима доле дају подршку после, мислили смо, лошег дана у Либерецу. А то што ће да новинари слажу за хиљаду људи не треба да нас забрињава, видело се јуче колико је било људи јако добро преко ТВ-а. Поготову не треба да нас дотиче извештавање оног мајмуна што је причао, ко се сећа, да смо последњи дерби на гробљу напустили зато што нам нису дозволили заставе на моткама Rolling Eyes !?!? Код позивања ''господе'' да дођу на Север мање-више дошло ми је да се смејем како су се приближавали као мишићи малени, претрнули су.
Додао бих још да је Бајевић на конференцији рекао да су '' НАВИЈАЧИ ЈЕДИНА СВЕТЛА ТАЧКА ТРЕНУТНО У ЗВЕЗДИ ''.
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 18 Sep 2006 11:14    Post subject: Reply with quote

Jacques Sauniere wrote:
http://img158.imageshack.us/img158/5948/picture046jh0.jpg
Ово би требало да је порава слика Embarassed Laughing


И опет су се окупили испод да снимају бакљаду...
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
anarchy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Aug 2006
Posts: 15
Location: čačak

PostPosted: 18 Sep 2006 12:00    Post subject: Reply with quote

Jacques Sauniere wrote:

Kako saznaje "Blic", sve se završilo na korektan način i za razliku od nekih situacija iz nedaleke prošlosti, nije bilo "prevaspitavanja" igrača upotrebom sile.

требало је да мало добију по пички...
_________________
know your enemy
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 18 Sep 2006 12:17    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
RUSOFIL wrote:

Него, видим да се многи одушевљавају навијањем и није ми јасно зашто?



Shocked Rolling Eyes извини што хуком са трибине нисмо успели да одувамо играче са терена... биће боље други пут


Не видим чему тај твој сарказам. Чињеница је да су у појединим моментима дешавања на терену диктирала навијање код појединаца. То није добро и то је била поента поста. Не мораш да ми истржеш једну реченицу из контекста. Е сада, признајем да је на моменте било сјајно, поготово период прозивања, али то је ствар емоције и ината, и није оправдање за оне минуте летаргије на трибини. У пар наврата сам се окренуо назад и видим, јеботе, не пева бар 20 људи у непосредној близини...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop