DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Рукомет квалификације за ЛШ
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 08 Sep 2006 15:36    Post subject: Рукомет квалификације за ЛШ Reply with quote

08.09.2006 Revanš utakmica kvalifikacije za LŠ.

Sutra u 17:30 h na Banjici Crvena Zvezda igra revans utakmicu kvalifikacije lige sampiona protiv ekipe Mili Pjaga ( Ankara ) rezultat u prvom mecu iznosio je 33:37 (14:17) za Crvenu Zvezdu. Simic se vraca u igru. Ulaznica za utakmicu iznosice samo 100 din mole se navijaci da dodju u sto vecem broju.

www.rkcrvenazvezda.com
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Nicim_Izazvan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 27
Location: Beograd !!!

PostPosted: 09 Sep 2006 10:38    Post subject: Reply with quote

Bilo bi lepo da se pojavimo i njih ispratimo do kraja...
Vidimo se veceras!
_________________
''...Pevate bre ko narodne pevacice,pevate a lazete...''
Back to top
View user's profile Send private message
Metak
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Dec 2002
Posts: 194
Location: Skandinavija

PostPosted: 09 Sep 2006 12:36    Post subject: Reply with quote

Quote:
Uz "delije" lakše do plasmana u Ligu šampiona

...

Pivotmen Stojan Radanović veruje u prolazak u Ligu šampiona.
- Verujem da će hala biti puna i da će nas "delije" voditi do trijumfa. Imamo lepu prednost, koju moramo da iskoristimo - jasan je borbeni Radanović.

Čelnici Zvezde na revanš meč Lige šampiona protiv Mili Pjanga pozvali su i veterane kluba.

...



Ajde, pa da se vidimo u Danskoj u Koldingu.
_________________
********************
Sa ZVEZDOM do smrti
dok se zemlja vrti
pa i nakon toga
sve do groba
********************
Back to top
View user's profile Send private message
Брате Мили
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 110

PostPosted: 09 Sep 2006 18:23    Post subject: Reply with quote

До јаја је било... Једина замерка много више клинаца него старијих.
Мислим да ''сад на гол Звезда'' треба више да се пева.
_________________
Чија је оно Звезда, лепша него даница
Оно је моја Звезда, што ми лежи крај срца
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 09 Sep 2006 19:50    Post subject: Reply with quote

Кортео је после окупљања кренуо испред управне зграде до бањице.
Испред хале се стиже у 17:05.
У хали се скупило по слободној процени 200-300 људи, пре свега млађих Делија, мада се ни ми мало старији нисмо дали. Лично, очекивао сам више људи пошто су сви услови за масовну посету били испуњени: битна утакмица, рукометаши су и те како залагањем у прошлој сезони заслужили подршку, термин одигравања утакмице, јефтине карте (које узгред речено скоро нико није ни платио).
Навијање је у великом делу утакмице било добро. Прво полувреме је прошло уз песме:
Још једна победа и титула;
Ја сам године провео са тобом;
Маракана дал је пуна;
Ја волим тебе лудо (мислим да је први пут певана на утакмицама од када је изашла на диску).
Друго полувреме је настављено са репертоаром нешто старијих песама као што су:
Добро знај;
Сад на гол Звезда;
Ми теби певамо;
Понос града...
Све у свему добро навијање и зезање с тим што још једном кажем, очекивао сам више људи. Присутне су биле Делије из Бара, Нишлије, Бачка Паланка, Параћин.(извињавам се ако сам некога изоставио), што још више говори да је бар по мени Београд данас заказао. Не знам, можда су моја очекивања била нереална али очекивао сам пуну трибину ане само један део и опште лудило.
Свака част људима који су дошли, оставили су глас у спортском центру Бањица данас и с обзиром на бројност мислим да смо се итекако добро чули и што ме још више радује све песме су текле без убрзавања, сложно, као један.
На крају, рукометаши су бацали мајице навијачима (једино су се голмани отворили за дресове). Ето бар један клуб из СД се пласирао у ЛШ, мислим да је на нама да их у наредним утакмицама још боље подржимо.
Ајд' па до сутра у Чачку. Very Happy
Заборавио сам да кажем да ми се чини да је данас било дупло више керова на прилазима испред и у самој хали од навијача.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 10 Sep 2006 08:21    Post subject: Reply with quote

Јуче је било много лепо, `чета мала али одабрана`. Певало је 95% људи. Одлично отпевано још једна победа и титула.....
Штета што нас није било више.
Уверен сам да ће нас у ЛШ бити много више и да ће да ће све да се тресе на Бањици
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Metak
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Dec 2002
Posts: 194
Location: Skandinavija

PostPosted: 10 Sep 2006 11:09    Post subject: Reply with quote

Nadam se da ce tako biti i na gostovanjima Laughing
_________________
********************
Sa ZVEZDOM do smrti
dok se zemlja vrti
pa i nakon toga
sve do groba
********************
Back to top
View user's profile Send private message
TIFO SRBIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2006
Posts: 67
Location: Tрибине Србије

PostPosted: 10 Sep 2006 14:51    Post subject: Reply with quote

Па мало ме разочарала бројност... очекивао сам више, бар још 100, да нас је било, ок! Овако, доста лоше што се тиче бројности, а када на јесен дође ЛШ, одмах ће бити јагма за картама, као и за Милана Shocked Confused Rolling Eyes
Навијање ми се свидело, баш је ок функционисало, било је и бубњева, све на месту...
Песме исто супер, она нова ми се допала, лагана је и брзо се учи

Ја волим тебе лудо
ја волим тебе знај,
и имам 1 жељу
победу данас ми дај!

Ја живим само за тебе
јер ти си мени све
за славу Црвене Звезде
за наше победе!!!

Једино ми је било жао што нисам имао фотоапарат да сликам фаце оних жандара испод нас Very Happy Very Happy оно треба снимаити, мајке ми... смејао сам се сатима после текме!
_________________
Свако батинање (пендречење) на трибинама сматра за незгодан случај!? Код нас у Србији кад неко некога мрзи, само га позове на утакмицу, и...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 11 Sep 2006 08:32    Post subject: Reply with quote

Бројност негативна оцена, певање десетка... Посебно у првом полувремену... Није се стало ни секунд... И једна мала исправка певале су се само три песме... Маракана дал је пуна тек у другом делу...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
Metak
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Dec 2002
Posts: 194
Location: Skandinavija

PostPosted: 11 Sep 2006 13:23    Post subject: Reply with quote

Evo rasporeda utakmica:

POLJSKA: Wisla Plock S.A. vs Crvena Zvezda Beog... 30.09.-01.10.06

Crvena Zvezda Beog... vs Chambery Savoie HB 07.-08.10.06

Crvena Zvezda Beog... vs KIF Kolding Elite A/S 14.-15.10.06

FRANCUSKA: Chambery Savoie HB vs Crvena Zvezda Beograd..22.10.06

Crvena Zvezda Beog... vs Wisla Plock S.A. 04.-05.11.06

DANSKA : KIF Kolding Elite A/S vs Crvena Zvezda Beog... 11.-12.11.06
_________________
********************
Sa ZVEZDOM do smrti
dok se zemlja vrti
pa i nakon toga
sve do groba
********************
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 11 Sep 2006 13:38    Post subject: Reply with quote

Било је добро, нова песма научена Very Happy . Не излазе ми из главе браћа из Бара која су потегла ко зна када да би гледали ову текму, и спавали на оним клупама код благајне, РЕСПЕКТ ! Певање, чини ми се, све боље како су се људи привикавали на нову песму ( признајем, први пут сам је чуо прекјуче ). На крају играчи поздрављени са ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА што је најјаче грмело .
Е сада мали оф-топик, једну ствар сам приметио када сам се враћао, човече колико пандура ! И у хали их је било непотребно много, мислим да је свако од нас 200 имао по двојицу-тројици чувара, али без претеривања. И када су се распоредили за време текме целом дужином терена, Rolling Eyes шта да неће родитељи играча да упадну у терен, не разумем ? Враћао сам се оним бившим булеваром јна, и како сам прилазио Аутокоманди било их је све више и више, ОК контам гробље је играло увече али стварно претерано много пандура . Још када се томе дода онај број колико их је било на Ташу ( најнеразумљивије од свега-ко ће да прави инциденте на ватерполу ) долазим до тога да је лова из буџета, која је могла мнооого боље да се искористи, отишла у џепове блејавцима у униформама. У парковима још горе на Бањици их је било исто гомила, неко је решио да накуцава дневнице само тако .
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 11 Sep 2006 14:36    Post subject: Reply with quote

Па то је један од основних разлога оволике репресије,оволиких беспотребних полицајских акција,треба некако оправдати силно уложен новац у МУП.Пуно пара је уложено да се изврши нека професионализација,да се наводно искорени криминал,да се ухвате бегунци,да се повећа сигурност а нема никаквих резултата,у ствари ништа се ни не ради,па се онда овим мажу очи гласачком телу.Још кад се узме у обзир да странка која држи владу на окупу има министра унутрашњих послова све је јасно.
Тешко се изборити са разно разним мафијашким клановима,много лакше је вештачки створити непријатеља број 1(навијаче),јер они немају толику снагу и увек их се лако може оцрнити,што оправдава сваку њихову акцију.А обичан народ гледа тв и диви се како се часни полицајци боре против озлоглашених хулигана.
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 11 Sep 2006 16:44    Post subject: Reply with quote

Skunk generation wrote:
. Још када се томе дода онај број колико их је било на Ташу ( најнеразумљивије од свега-ко ће да прави инциденте на ватерполу ) долазим до тога да је лова из буџета, која је могла мнооого боље да се искористи, отишла у џепове блејавцима у униформама.


Можда су мислили да ће бити као на претходном ЕП ( у Крању).
Back to top
View user's profile Send private message
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 14 Sep 2006 14:42    Post subject: Reply with quote

ако може само неко да ми каже чији је спонзор подравка.пошто сам видео да стоји окачена на мрежи иза гола...
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TIFO SRBIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2006
Posts: 67
Location: Tрибине Србије

PostPosted: 16 Sep 2006 14:02    Post subject: Reply with quote

Klinja wrote:
ако може само неко да ми каже чији је спонзор подравка.пошто сам видео да стоји окачена на мрежи иза гола...


I meni je to upalo u oko Evil or Very Mad Evil or Very Mad i bas me zivo interesuje!
_________________
Свако батинање (пендречење) на трибинама сматра за незгодан случај!? Код нас у Србији кад неко некога мрзи, само га позове на утакмицу, и...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop