DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда - Хајдук Кула
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rudolf Archibald Rays
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jan 2006
Posts: 453
Location: планина Цер

PostPosted: 28 Aug 2006 20:38    Post subject: Reply with quote

Нови стадион или не, питање је за гузоње из управе, ја знам само да Маракана саблазно празно изгледа на већини првенствених утакмица.
Почео сам мрзети велике утакмице. Evil or Very Mad
_________________
БОГ НА НЕБУ, КРАЉ НА ЗЕМЉИ, ДОМАЋИН У КУЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 28 Aug 2006 21:42    Post subject: Reply with quote

Пре свега, до промене сигурно неће доћи, бар не ускоро.
Друго, немојте ме погрешно схватати- нисам за напуштање Маракане, само ме нервира она стаза и километар између нас и терена. Прављена је у време када су руководећи кадрови форсирали привид по ком је власт бринула о развоју свих спортова у једнакој мери, па смо због атлетике добили Олимпико. Волим овај стадион, али је заиста рупа...
А ни решење да се неке слабије посећене утакмице играју на сређеном помоћном не би ништа ново донело- где све нисмо играли домаће текме, почев од ''Југославије'' и ЈНА, до Софије и Темишвара...
Понављам, немојте мислити да сам за селидбу- просто је стадион ууууууууужасно велики за овакве текме...
Back to top
View user's profile Send private message
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 28 Aug 2006 22:34    Post subject: Reply with quote

Хоће ли бити неки аудио-видео са утакмице?

Иначе ово што причате-пишете о величини стадиона је занимљиво. И једни и други имате донекле право. Маракана јесте вечити симбол Звезде, али треба исто тако размислити и о чињеници да је, у време када је саграђена, на обичне утакмице прве лиге ретко долазило мање од 10000 људи! Рецимо, против ОФК или Воше је увек било по 25000! А то је онда сасвим други "угођај". Било би занимљиво чути саме фудбалере шта мисле о овоме. Мислим да су они најпозванији да оцене да ли би мањи стадион био ефектнији.

Ето, пређох на ћирилицу! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
kcz21
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 May 2006
Posts: 13

PostPosted: 29 Aug 2006 00:29    Post subject: Reply with quote

Било је неких говора да се на помоћном терену дигне стадиончић од 10000 седишта где би се играле мале текме,наравно за велике би увек била ту наша Маракана која би била проширена за 5-10000 седишта.Мислим да би то био паметан потез јер би се као прво са финансијске стране смањили трошкови а и са навијачке би то било супер.Имате пример Динама из Кијева где то функцијонише одлично.
Back to top
View user's profile Send private message
Дајракије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2006
Posts: 26

PostPosted: 29 Aug 2006 00:42    Post subject: Reply with quote

Opet latinica,opet mobilni Sad

Zaista,pominjalo se da se izgradi Severna tribina na pomocnom terenu,ovamo ka Reviji,posto vec postoji neki zapad,nisam siguran.
Usteda za klub,a zgodnije za nas...
Mada,budimo iskreni,ne grmi toliko na otvorenom,na Marakani je ipak druacije,akustika itd...

I jos jedna stvar,za Ljubaznog vodoinstalatera,nemoj da se ljutis,ali ja mislim da je ipak bilo ispod 50 baklji,po mojoj slobodnoj proceni...
Rekao sam 100 misleci mnogo vise nego protiv Hajduka,bar 2 ili 3 puta...

I koji datum je Cacak,i jel ima neki organizovani prevoz????
_________________
...Uvek uz tebe...
Back to top
View user's profile Send private message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 29 Aug 2006 06:57    Post subject: Reply with quote

Quote:
Нови стадион или не, питање је за гузоње из управе, ја знам само да Маракана саблазно празно изгледа на већини првенствених утакмица.


какав је такав је, наш је...бољи немамо
клуб нема паре леба да једе а овде би неки градили, рушили и ко зна шта све не....ајде људи да навијамо пустите остало...
_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 29 Aug 2006 07:16    Post subject: Reply with quote

Одаљили сте се од теме, нови стадион нема ама баш никакве везе са утакмицом која је за нама. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
TIFO SRBIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jul 2006
Posts: 67
Location: Tрибине Србије

PostPosted: 29 Aug 2006 09:08    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
TIFO SRBIJA wrote:
(само да се осврнем на чињеницу да нас не снимају само у Пиониру, већ и на Мари)...


Реци ми само да си то тек јуче скапирао Shocked

Пропустио си да кажеш ко ти је омиљени вођа Laughing .


Наравно да нисам, скапирао сам то пуууно раније... фора је само што је било доста полемике око одласка у Пионир, и подршке КК... а један од разлога је наведено то што "нас тамо снимају" Smile а није нико рекао да на Мари се то не ради Very Happy ... рецимо видо сам жандара у цивилу против Роме, на врху Севера како прича у моторолу, и блене нешто доле Rolling Eyes ...

Па не знам за вођу... често видим оног црног момка, не знам како се зове, а није толико битно за јавност, јел тако? Важнео је да се он труди, и да ради свој посао како ваља Very Happy , једном сам био у ревији, па ме поздравио као да се знамо 100год, и тиме ме одушевио, јер и поред "славе" остао је да чврсто стоји на земљи Smile Very Happy
_________________
Свако батинање (пендречење) на трибинама сматра за незгодан случај!? Код нас у Србији кад неко некога мрзи, само га позове на утакмицу, и...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
делијаПА
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Aug 2006
Posts: 153

PostPosted: 29 Aug 2006 09:38    Post subject: Reply with quote

Наша МАРАКАНА је најбољи стадион на свету и не бих је мењао ни за шта.Коме се не свиђа не мора да долази,јер и она је једна од главних предности делија са севера
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 29 Aug 2006 10:45    Post subject: Reply with quote

TIFO SRBIJA wrote:
Па не знам за вођу... често видим оног црног момка, не знам како се зове, а није толико битно за јавност, јел тако?


Који од ове четворице?


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 29 Aug 2006 10:51    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing

ијаааааао,ове комедије...

онамо намјештање,овамо селидба са Маре,тамо неђе некакво врхунско лимемјерје...

страшно
Back to top
View user's profile Send private message
Master123
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2005
Posts: 9

PostPosted: 29 Aug 2006 10:55    Post subject: Reply with quote

TIFO SRBIJA wrote:

Па не знам за вођу... често видим оног црног момка, не знам како се зове, а није толико битно за јавност, јел тако? Важнео је да се он труди, и да ради свој посао како ваља Very Happy , једном сам био у ревији, па ме поздравио као да се знамо 100год, и тиме ме одушевио, јер и поред "славе" остао је да чврсто стоји на земљи Smile Very Happy



Ovo je bolest Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 29 Aug 2006 13:29    Post subject: Reply with quote

Не треба од звезде правити мали клуб него треба вратити звездаше на маракану! То што је тренутно мало људи на стадиону не значи да треба да се предамо и градимо мањи стадион, него да видимо како да вратимо људе тамо где им је место!

Не знам што се смејете рендал стивенсу, стварно је питање шта треба радити ако је утакмица намештена. Ја не знам да ли јесте, али ако јесте ми први треба да дигнемо глас против тога, шта ће нам таква победа! Како вратити људе на стадион, како поправити фудбал у целини ако се утакмице редовно намештају?! Чињеница је да је наш стадион бесплатно уступљен хајдуку само неколико дана пре текме, сад, да ли је то компензација за ове бодове или је нешто друго у питању, ја не знам...
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
дутцх
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 63
Location: изборни штаб пијандура локалне самоуправе

PostPosted: 29 Aug 2006 13:52    Post subject: Reply with quote

и код гола Ђокића исти је био у офсајду тако да има доста случајности.... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 29 Aug 2006 15:13    Post subject: Reply with quote

[quote="TIFO SRBIJA
Па не знам за вођу... често видим оног црног момка, не знам како се зове, а није толико битно за јавност, јел тако? Важнео је да се он труди, и да ради свој посао како ваља Very Happy , једном сам био у ревији, па ме поздравио као да се знамо 100год, и тиме ме одушевио, јер и поред "славе" остао је да чврсто стоји на земљи Smile Very Happy[/quote]
icon_jump
ahahahahahahahahaha
jao brate hvala ti nisam se nasmejao ovako ima 100 godina
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop